Przejdź do opisu produktu

Retro Games Amiga 500 Mini

konsola telewizyjna

Retro Games
nr kat.
1248082

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Liczba zainstalowanych gier  25
Zasilanie  sieciowe 100-240V, 50/60 Hz
Data premiery  31.03.2022
Zobacz pełny opis produktu

Opis produktu

Witamy w latach 80-tych i szczytowym okresie 16-bitowych komputerów osobistych. Amiga 500, wydana w 1987 roku, wyposażona była w 16/32-bitowy procesor, 512 kilobajtów pamięci RAM oraz całą gamę niestandardowych układów do produkcji najlepszego w swojej klasie dźwięku i obrazu. Przedstawiamy THEA500 Mini, kompaktową interpretację tego klasycznego komputera domowego. Wyposażony w doskonałą emulację nie tylko oryginalnej A500, ale także Advanced Graphics Architecture (AGA) z A1200. Zagraj w jedną z 25 klasycznych gier Amigi, wybranych z prostej w obsłudze karuzeli, w tym w takie tytuły jak Alien Breed 3D, Another World, Simon the Sorcerer i Worms. Możesz też załadować swoje własne gry z pamięci USB dzięki obsłudze WHDLoad i szerokiej gamie opcji do wyboru. Ponadto w każdej chwili możesz zapisać i wznowić grę, aby ułatwić sobie ukończenie tych najtrudniejszych klasyków. THEA500 Mini jest wyposażone w oryginalną 2-przyciskową mysz i nowo zaprojektowany 8-przyciskowy precyzyjny gamepad, pozwalający na wybór metody sterowania. Aby uzyskać dodatkową funkcjonalność i uzupełnić klawiaturę ekranową, możesz podłączyć zewnętrzną standardową klawiaturę PC.

Konsola posiada system operacyjny w języku polskim.*


  • Zawiera 25 klasycznych gier Amiga: Alien breed 3D, Another World, ATR: All terrain Racing, Battle Chess, Cadaver, Kick Off 2, Pinball Dreams, Simon the Sorcerer, Speedball 2: Brutal Deluxe, The Chaos Engine, Worms: The Director's Cut, Zool: Ninja Of The ''Nth'' Dimension
  • Emuluje Amiga 500, 600 i 1200 (ECS/OCS/AGA)
  • Pozwala na zapisywanie i wznawianie gry
  • Możliwość dodawania własnych gier przez USB*, aktualizacji oprogramowania i podłączenia własnego urządzenia. THEA500 Mini jest kompatybilne z setkami klasycznych gier z komputera Amiga i dem, wykorzystując WHDLoad dla prostoty obsługi (gry muszą być legalnie pozyskane / kupione od ich prawnych właścicieli).
  • * Wymagana własna pamięć USB (BRAK w zestawie).
  • -50/60 Hz w 720p HD przez HDMI.
  • Wiele opcji skalowania i filtr CRT

Dane techniczne

konsola telewizyjna Retro Games Amiga 500 Mini

Liczba zainstalowanych gier  25
Sterowanie  joypad, mysz, klawiatura
Kamera  nie
Opis  3 porty USB, wyjście HDMI, złacze USB-C służące do zasilania, gry Alien breed 3D, Another World, ATR: All terrain Racing, Battle Chess, Cadaver, Kick Off 2, Pinball Dreams, Simon the Sorcerer, Speedball 2: Brutal Deluxe, The Chaos Engine i inne
Zasilanie  sieciowe 100-240V, 50/60 Hz
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel USB, kontroler, mysz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  AB S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Retro Games

Pytania i odpowiedzi (3)

Powiadom o pytaniach
To nie jest Amiga. Amiga nie jest, nie była i nie będzie konsola ! Ta konsola nie jest Amigą ani Commodore, nie jest sygnowana tymi znakami towarowymi. Po skontaktowaniu się z Amiga Inc., zapytalem czy w sklepie RTVeuroAGD pojawiła się (no w końcu) nowa Amiga, prosząc o jej specyfikację i jak to się stało że świat o nowej Amidze nic nie wie.... Będą się sypać pozwy. BRAWO!
to nie jest amiga
Alex603 zapytał 1 miesiąc temu
Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi. Dodaj odpowiedź
To nie jest Commodore ale "The Amiga 500 mini" Nazwa Commodore nie może być bo to nie jest produkt tej firmy ale jej retro-emulator "inspirowany"wyglądem Commodore Amiga 500.
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Retro Games Amiga 500 Mini, wpisz 1248082 w wyszukiwarce euro.com.pl.