Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

serwer domowy WD My Book Live Duo 4TB

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
serwer domowy WD My Book Live Duo 4TB
WD My Book Live Duo 4TB
Opis i dane
Osobisty serwer plików My Book Live Duo — dwudyskowy magazyn danych dla komputerów, tabletów i smartfonów.
Wspólne miejsce na filmy, muzykę i zdjęcia, dostępne dla całej rodziny w przewodowej lub bezprzewodowej sieci domowej. Automatyczne tworzenie kopii zapasowych komputerów PC i Mac® oraz strumieniowe przesyłanie multimediów do centrum rozrywki.
Utwórz własną chmurę internetową.
Dostęp do plików w domu i w podróży, na komputerze Mac® lub PC, smartfonie lub urządzeniu iPad®. Odtwarzanie filmów i muzyki oraz wyświetlanie zdjęć na ekranie telewizora, na konsoli do gier lub w odtwarzaczu multimediów.
              

Podwójnie zabezpieczony magazyn danych na wszystkie Twoje pliki i multimedia.
Podłącz dysk do routera bezprzewodowego, aby mieć dostęp do plików na wszystkich komputerach. Technologia dublowania RAID automatycznie przechowuje dwie kopie każdego pliku zapisanego na dysku.
     
Inteligencja i szybkość działania.
Wbudowany szybki procesor zapewnia moc obliczeniową do najbardziej wymagających zastosowań. Odtwarzanie multimediów i kopiowanie plików odbywa się płynnie i sprawnie.
                          

Przegląd funkcji
 • Magazyn danych i kopie zapasowe dla komputerów PC i Mac 
 • Zdalny dostęp i aplikacje dla urządzeń mobilnych 
 • Dublowanie RAID zapewnia podwójną ochronę danych 
 • Procesor o wysokiej wydajności zapewnia płynne odtwarzanie multimediów

Osobisty serwer plików My Book Live Duo to dwudyskowy system o wysokiej wydajności, zapewniający bezpieczny bezprzewodowy dostęp do multimediów i dokumentów z każdego komputera, tabletu i smartfonu podłączonego do routera bezprzewodowego. Udostępniaj pliki użytkownikom komputerów Mac i PC, odtwarzaj multimedia w domowym centrum rozrywki i otwieraj swoje dokumenty w internetowych aplikacjach dla urządzeń mobilnych.
Multimedia i pliki na własnym serwerze — dysponuj własną chmurą internetową, bez opłaty abonamentowej, za to z pełną kontrolą nad swoimi danymi. Przechowuj multimedia i pliki danych na dysku i korzystaj z nich zdalnie z dowolnego komputera PC lub Mac podłączonego do Internetu, całkowicie bezpiecznie. Albo zainstaluj aplikacje mobilne WD, aby mieć dostęp do swoich plików na tablecie lub smartfonie. To tak, jakby wyposażyć urządzenie mobilne w 4 TB dodatkowej pamięci.
Podwójne zabezpieczenie danych w technologii RAID 1 — skonfigurowanie systemu w trybie ochrony danych (nazywanym również trybem dublowania lub RAID 1) powoduje podzielenie wolnego miejsca na dwie części. Połowa pojemności będzie wykorzystywana do przechowywania oryginalnych plików, a druga — dodatkowych kopii. Awarie dysków są rzadkie, jednak nawet w razie awarii dane pozostają bezpieczne, ponieważ na drugim dysku znajduje się ich dodatkowa kopia.
Maksymalna pojemność w trybie woluminu łączonego — system jest fabrycznie skonfigurowany w taki sposób, że oba dyski są połączone w jeden duży wolumin. Rozwiązanie to pozwala w pełni wykorzystać pojemność dysków.
Kompleksowe, wszechstronne rozwiązanie — urządzenie My Book Live Duo zawiera dwa energooszczędne dyski twarde WD o wysokiej pojemności, które pracują cicho i nie nagrzewają się podczas pracy. Dyski są fabrycznie testowane w obudowie dla zagwarantowania optymalnej wydajności i niezawodności marki WD.
Wspólny magazyn danych dla wszystkich komputerów w domu — idealne rozwiązanie do centralnego magazynowania plików oraz udostępniania ich w lokalnej sieci przewodowej lub bezprzewodowej. Podłącz dysk My Book Live Duo to routera bezprzewodowego, aby otwierać pliki na każdym komputerze PC lub Mac w sieci.
                                      

Szybkość bez kompromisów — wbudowany procesor 800 MHz zapewnia najwyższą wydajność strumieniowej transmisji multimediów i dostępu zdalnego. Najnowsze osiągnięcia technologii układów scalonych Ethernet pozwoliły osiągnąć najwyższą w tej klasie urządzeń szybkość odczytu danych, znacznie przewyższającą szybkość transferu przez tradycyjny port
USB 2.0.
Strumieniowe odtwarzanie w telewizorze HD — obejrzyj film z urodzin córki albo wyświetl pokaz slajdów z wakacji na ekranie telewizora. Wbudowany serwer multimediów umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki, zdjęć i filmów do każdego urządzenia zgodnego ze standardem DLNA, takiego jak sieciowy odtwarzacz multimediów WD TV Live, odtwarzacz Blu-ray Disc™, konsola Xbox 360 lub PlayStation 3 albo podłączony do sieci telewizor. Certyfikat DLNA i UPnP™.
Automatyczne, tworzone bezprzewodowo kopie zapasowe wszystkich komputerów — chroń cenne dane! Urządzenie jest niezawodnym nośnikiem kopii zapasowych dla wszystkich domowych komputerów PC i Mac podłączonych do sieci. Użytkownicy systemu Windows mogą skorzystać z dołączonego programu WD SmartWare™, który automatycznie tworzy kopię zapasową każdego nowego lub zmodyfikowanego pliku. Użytkownicy komputerów Mac mogą tworzyć kopie zapasowe przy użyciu wszystkich funkcji programu Apple Time Machine.
Muzyka z serwera iTunes® — dostarczany z dyskiem serwer iTunes umożliwia scentralizowanie kolekcji multimediów i odtwarzanie jej na każdym komputerze Mac lub PC w domu.
Łatwa konfiguracja, łatwe wyszukiwanie w sieci — konfiguracja jest bardzo prosta. Wszystko będzie gotowe w kilka chwil. Komputery Mac oraz komputery z systemem operacyjnym Windows® 7 i Windows Vista® automatycznie wykryją urządzenie My Book Live Duo w sieci. Na komputerach z systemem Windows XP należy zainstalować prosty program do konfiguracji dysku.
Możliwość samodzielnej wymiany dysku — chcesz zwiększyć pojemność? Otwórz obudowę i wymień dysk na nowy. Nie potrzeba nawet śrubokręta.
                               

Dodatkowy mechanizm ochrony plików — możesz automatycznie tworzyć dodatkową kopię zapasową całej zawartości urządzenia My Book Live Duo na innym dysku My Book Live Duo lub dowolnym dysku NAS w sieci domowej. Uzyskasz w ten sposób dodatkową ochronę plików i pewność, że są bezpieczne.
Port USB — podłącz nośnik USB, aby rozszerzyć pojemność urządzenia My Book Live Duo. Wystarczy podłączyć dysk do portu USB, aby natychmiast udostępnić go w sieci.

Przeznaczenie
 • Przechowywanie kolekcji multimediów w jednym miejscu, dostępnym w sieci przewodowej lub bezprzewodowej 
 • Podwójna ochrona danych przez dublowanie RAID 1 
 • Udostępnianie filmów, muzyki i zdjęć na wszystkich komputerach w sieci domowej 
 • Kopie zapasowe wszystkich domowych komputerów PC i Mac 
 • Wyświetlanie zdjęć i plików w urządzeniach iPhone®, iPad, iPod touch® lub w smartfonach z systemem Android™ 
 • Strumieniowe przesyłanie multimediów do odtwarzaczy Blu-ray Disc, konsol do gier, odtwarzaczy multimedialnych i innych urządzeń DLNA/UPnP podłączonych do sieci domowej 
 • Bezpieczny dostęp zdalny z każdego komputera podłączonego do Internetu 

Zawartość zestawu
Dysk sieciowy, kabel Ethernet, zasilacz, instalacyjny dysk CD z oprogramowaniem, skrócona instrukcja instalacji.

Zgodność

Windows XP (SP3), Windows Vista, Windows 7
Mac OS® X Leopard, Snow Leopard lub Lion 
Urządzenia DLNA/UPnP
Dostęp zdalny wymaga połączenia z Internetem

Dane techniczne

serwer domowy WD My Book Live Duo 4TB

Dołączony dysk  nie
Obsługa sieci bezprzewodowej nie
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Western Digital Corporation
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

5 na podstawie 3 ocen
5
(2)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Super sprzęt
25-05-2012,
Andrzej
Potwierdzony zakup

Rewelacyjne rozwiązanie do sieci domowej z serwerem DLNA. Bez problemu bezpieczne przechowywanie danych. Serwer DLNA umożliwia wyświetlanie zdjęć i filmów na odbiorniku TV (chyba przełączę na stałe format w aparacie na 16:9). No i RAID 1.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
extra ale brak wsparcia technicznego
10-01-2013,
Marcin
Potwierdzony zakup

Produkt niemal doskonały. Jedyny minus to praktycznie brak wsparcia technicznego. Producent ogranicza się do umieszczenia FAQ i podania maila, na który trzeba pisać po angielsku a i tak rozwiązania sie nie dostaje.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
bardzo dobry
25-10-2012,
seba126ful
Klient Euro

woow moze go nie mam ale moj kolega ma i on jest bardzo fajny

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących WD My Book Live Duo 4TB, wpisz 421925 w wyszukiwarce euro.com.pl.