Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

dysk sieciowy WD My Cloud EX4 bez dysku

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
dysk sieciowy WD My Cloud EX4 bez dysku
WD My Cloud EX4 bez dysku
Opis i dane
WD My Cloud EX4

Warianty zastosowań są niezliczone

Można wybrać wariant bez dysków, aby je łatwo dodawać później i wymieniać, także bez wyłączania zasilania, rozszerzając przestrzeń dyskową w miarę potrzeb. Można także wybrać system w pełni wyposażony i gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania — wówczas za maksymalną kompatybilność w unikalnym, nieustannie dostępnym środowisku roboczym NAS będą odpowiadać dyski twarde WD Red.

System NAS o wysokiej wydajności

Podwójne zasilanie i dwa łącza Ethernet, 512 MB pamięci RAM i procesor 2.0 GHz zapewniają niezawodne i szybkie rozwiązanie dla biura w domu lub w małej firmie.

Zarządzanie dyskiem i ochrona danych w najlepszym wydaniu

Zyskujesz szereg możliwości ochrony swoich danych przed utratą. Elastyczność w zarządzaniu zapewnia możliwość wyboru spośród systemów RAID 0, 1, 5 i 10, łączenia woluminów bądź trybu JBOD.

Nagradzane aplikacje do komputerów stacjonarnych i mobilnych

Dysponując aplikacjami My Cloud firmy WD na urządzenia przenośne i stacjonarne, możesz przesyłać, otwierać i udostępniać dokumenty z każdego miejsca. Przesyłaj bezpośrednio pliki z publicznego konta w chmurze do My Cloud EX4 z każdego miejsca, korzystając z aplikacji mobilnej.

Łatwe zarządzanie

Funkcjonalny panel administracji i wyświetlacz LCD pozwolą Ci zachować pełną kontrolę nad systemem. Monitoruj dyski, zarządzaj użytkownikami i korzystaj z funkcji oszczędzania energii. Wiadomości e-mail lub alerty mobilne zapewniają bieżące informacje o stanie urządzenia My Cloud EX4.

Funkcjonalne aplikacje do personalizowania ustawień NAS

Wiodące w branży rozwiązania typu aMule, Icecast, Joomla!, phpBB, phpMyAdmin i SqueezeCenter.

Przesyłaj strumieniowo multimedia do urządzeń w sieci

Przesyłaj strumieniowo filmy i zdjęcia do telewizorów, odtwarzaczy multimediów, konsol do gier oraz innych urządzeń w sieci korzystających ze standardu DLNA/UPnP. Dostępny jest serwer multimedialny Twonky 7.2 zgodny z DLNA 1.5. Dysponując serwerem iTunes urządzenia My Cloud EX4, możesz łatwo odtwarzać zdalnie swoją kolekcję utworów muzycznych.

Zaawansowane funkcje udostępniania danych

Zintegrowany serwer plików, serwer FTP, serwer kopii zapasowych i serwer wymiany P2P

Zwiększenie pojemności chmury osobistej

Podłącz zgodny dysk twardy USB 3.0 bezpośrednio do portu rozszerzeń USB w urządzeniu My Cloud EX4, aby zwiększyć dostępną pojemność urządzenia.

Zintegrowane funkcje oszczędzania energii

Obniż swoje rachunki za prąd, korzystając z funkcji zmniejszania prędkości obrotowej talerzy dysków i wyłączania ich na czas bezczynności.

Twoja osobista chmura

W odróżnieniu od chmur publicznych serwer My Cloud EX4 umożliwia przechowywanie wszystkich treści w jednym bezpiecznym miejscu w sieci domowej lub biurowej zamiast na serwerze zdalnym. Zawsze wiesz, gdzie są Twoje dane. Bez abonamentu. Bez ograniczeń. A do tego uzyskujesz wyjątkową szybkość i wydajność korzystania z danych cyfrowych.

Funkcje zaawansowane

funkcja iSCSI Target, kompleksowe usługi FTP, agregacja łączy i wsparcie w razie awarii, obsługa ramek Jumbo, obsługa protokołu iPv6, zasilanie UPS (USB i sieć), monitor zasobów w czasie rzeczywistym, szyfrowanie woluminów z hasłem przy rozruchu, instancje SNMP i woluminy wirtualne

Dane techniczne
  • Interfejs: Gigabit Ethernet x2, USB 3.0 x2
  • Pojemność: brak dysku
  • Waga: 3,3 kg

Zawartość opakowania:
  • Prywatna chmura z użyciem czterech dysków
  • Kabel Ethernet
  • Zasilacz z kablem
  • Skrócona instrukcja instalacji

Dane techniczne

dysk sieciowy WD My Cloud EX4 bez dysku

Dołączony dysk  nie
Liczba kieszeni 4
Interfejsy  2 x USB 3.0, 2 x Ethernet
Liczba portów LAN 1
Obsługa sieci bezprzewodowej tak
Obsługiwane systemy operacyjne  Windows, OSX
RAID  tak
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Western Digital Corporation
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących WD My Cloud EX4 bez dysku, wpisz 1015541 w wyszukiwarce euro.com.pl.