Zestaw myszy i klawiatury – kiedy warto go wybrać?

Autor: Sara

Zakup zestawu klawiatura + myszka do komputera sprawi, że zapłacisz za akcesoria do komputera czy laptopa mniej. Ale to nie jedyna zaleta wyboru gotowego kompletu! Poznaj wszystkie dobre strony i przekonaj się, czy zestaw z klawiaturą bezprzewodową lub myszką gamingową jest właściwy właśnie dla Ciebie. Zakup wydajną i funkcjonalną wersję w RTV EURO AGD.

klawiatura i myszka do komputera do użytku domowego

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. jakie zalety ma zakup kompletu klawiatura + myszka do komputera
  2. klawiatura bezprzewodowa czy myszka gamingowa – jaki zestaw dla kogo
  3. na który zestaw z klawiaturą i myszką komputerową zwrócić uwagę

Jakie zalety ma zakup kompletu klawiatura + myszka do komputera?

klawiatura i myszka gamingowa – zestawPodczas kompletowania akcesoriów niezbędnych lub ułatwiających korzystanie z komputera bądź laptopa możesz zdecydować się na zakup produktów dostępnych osobno albo w zestawie. Wybierając gotowy zestaw, załatwiasz sprawę szybko i wygodnie. Korzystnie wyjdziesz na tym także finansowo, jako że duet klawiatura + myszka komputerowa kosztuje mniej niż urządzenia o porównywalnych parametrach kupowane osobno.
Sięgając po zestaw z klawiaturą i myszką do komputera, nie musisz znać się na cechach tych urządzeń. Producent sam dobrał pasujące do siebie akcesoria. Są kompatybilne pod względem funkcjonalności i służą temu samemu celowi: konkretnej pracy, tradycyjnemu korzystaniu z komputera (np. przeglądaniu internetu) lub graniu w gry.
Kolejna zaleta zestawu klawiatura + myszka komputerowa to spójna estetyka. Zgadza się nie tylko kolor, ale również design. Ma to szczególne znaczenie przy akcesoriach służbowych i mających stanowić wizytówkę np. podczas spotkań biznesowych. Istotny jest też spójny i przykuwający uwagę wygląd klawiatury i myszki gamingowej.

Klawiatura bezprzewodowa czy myszka gamingowa – jaki zestaw dla kogo?

W zależności od potrzeb możesz wybrać zestaw z myszką i klawiaturą bezprzewodową, jak również z akcesoriami klasycznymi – przewodowymi. Który jest lepszy?
  • Zestaw z klasyczną klawiaturą i myszką komputerową sprawdzi się w przypadku graczy i osób wykonujących na komputerze zaawansowane prace, np. obrabiających materiały audiowizualne. To właśnie te urządzenia zapewniają większą precyzję i gwarantują niezakłócone, bezpośrednie przesyłanie sygnału. Nie trzeba też pamiętać o wymianie baterii.
  • Zestaw z myszką i klawiaturą bezprzewodową okaże się idealny dla osób użytkujących komputer bądź laptop w sposób tradycyjny. Brak przewodów zapewnia porządek na biurku i podnosi estetykę miejsca pracy czy rozrywki. Myszkę do komputera obsługuje się z większą swobodą względem modelu przewodowego.

DODATKOWA ZALETA MYSZKI I KLAWIATURY BEZPRZEWODOWEJ

Jeśli zakupisz zestaw z myszką i klawiaturą bezprzewodową, w którym akcesoria podłącza się do komputera poprzez odbiornik z wtyczką USB, zaoszczędzisz porty. Jeden odbiornik wystarczy, abyś obsługiwał i klawiaturę bezprzewodową, i myszkę do komputera.

Zestawy akcesoriów do komputera są też zróżnicowane podług przeznaczenia. Możesz wybrać propozycję do biura, domu lub grania w gry. Pierwsza i druga są dostępne w atrakcyjnych cenach, jako że nie muszą odznaczać się podwyższoną funkcjonalnością. Mają prostą budowę i elegancki wygląd. Klawiatury i myszki do gier są droższe, bo mają więcej przycisków i rozwinięte funkcje, są masywniejsze.
Sprawdź, na jakie parametry zwracać uwagę podczas wyboru zestawu z klawiaturą i myszką komputerową.
  • 179,99 zł
  • 149,99 zł
  • 149,99 zł
  • 219 zł
  • 139,99 zł

Na który zestaw z klawiaturą i myszką komputerową zwrócić uwagę?

zestaw klawiatura bezprzewodowa i myszka komputerowa Logitech MK220Jeśli szukasz zestawu akcesoriów do komputera domowego, na którym korzystasz z podstawowych programów, grasz w mało wymagające gry i przeglądasz internet, zwróć uwagę na wariant Logitech MK220. Zawiera prostą optyczną myszkę do komputera i bezprzewodową klawiaturę, dzięki którym unikniesz problemu rozrzuconych na blacie kabli. Urządzenia są minimalistyczne, eleganckie.
Do zadań biurowych wybierz zestaw HP Combo C2710. Odznacza się atrakcyjnym białym kolorem i nowoczesnym designem. Myszka komputerowa jest optyczna i ma 1600 DPI, więc zapewnia większą precyzję od prostego modelu 1000 DPI. Ten komplet świetnie sprawdzi się w podróży służbowej i na spotkaniu biznesowym.
Jako zestaw dla gamera posłuży Ci rozbudowany komplet akcesoriów Natec Genesis Cobalt 300. Klawiatura jest przewodowa – gwarantuje niezakłócone połączenie. Optyczna myszka dla graczy ma aż 3200 DPI – działa szybko i zapewnia wysoką precyzję wykonywanych operacji. Komunikuje się z komputerem tak jak klawiatura, czyli przewodowo. W zestawie znajdują się dodatkowo słuchawki nauszne i podkładka pod myszkę do gier.
Obejrzyj wszystkie zestawy z myszką komputerową i klawiaturą dostępne w RTV EURO AGD. Zapoznaj się też z opiniami naszych klientów na temat kompletów, które wybrali.
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów