Najlepsze zestawy myszy i klawiatury – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Karolina

Chcesz wyposażyć swój komputer w peryferia, ale nie masz czasu na kupowanie każdego z akcesoriów z osobna? W takim razie skorzystaj z gotowych zestawów klawiatura + mysz do komputera. Sprawdź, które komplety najczęściej polecali nasi klienci i jakie wystawili im oceny – dzięki temu kupisz zestaw najlepiej dopasowany do Twoich oczekiwań!

klawiatura bezprzewodowa i myszka do gier

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

 1. które zestawy mysz komputerowa + klawiatura Logitecha wybrać
 2. czy myszki do komputera i klawiatury bezprzewodowe Microsoftu są godne uwagi
 3. które inne zestawy klawiatura + mysz komputerowa warto kupić

Myszka do komputera i klawiatura – zestawy Logitechamyszki dla graczy i klawiatura bezprzewodowa

Największą popularnością spośród zestawów klawiatura + mysz komputerowa z naszej oferty cieszą się komplety marki Logitech – sprawdź, które produkty polecają nasi klienci:

 • Logitech MK220 – w skład tego kompletu wchodzi bezprzewodowa klawiatura i myszka do gier i codziennych zastosowań. Zestaw, zdaniem naszych klientów, jest tani i dobrej jakości, a sporym jego plusem jest również jeden wtyk USB dla klawiatury i myszki komputerowej.
 • Logitech MK330 – również ten komplet zebrał świetne opinie od użytkowników, choć jest już nieco droższy od poprzednika. Recenzje udanie podsumowuje komentarz od Tomswi:

To mój pierwszy zestaw bezprzewodowy. Oceniam go wysoko, zarówno komfort pracy, jak i brak kabli! Nie zauważyłem efektu zawieszania się myszki i klawiatury, o którym ktoś wspominał, u mnie działa bez zarzutu. Pisze się wygodnie, klawiatura miękka, nie jest głośna. Wygląd – każdy niech oceni sam, natomiast na stoliku zestaw wg mnie prezentuje się elegancko. Nie jest ani za mała, ani za duża.

 • Logitech MK270 – zwróć uwagę na ten zestaw bezprzewodowej klawiatury z myszką gamingową, jeśli chcesz korzystać z peryferiów komputerowych ze sporych odległości – mają one bowiem bardzo dobry zasięg. Sporą zaletą jest również długi czas pracy na bateriach, bez konieczności ich wymiany.

CZY WIESZ, ŻE...

Kupując zestaw peryferiów komputerowych, warto zastanowić się, co będzie lepsze – mysz optyczna czy laserowa? Te pierwsze są wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu, drugie zaś zapewniają bardzo dużą precyzję ruchów myszy, dzięki czemu idealnie sprawdzają się jako myszy dla graczy.

 • 299 zł
 • 269 zł
 • 319 zł
 • 249 zł
 • 136,99 zł

Czy warto kupić klawiaturę bezprzewodową i mysz do komputera Microsoftu?

Marką, która zasłużyła na uznanie użytkowników, jest Microsoft – o jej produktach można przeczytać sporo pozytywnych opinii, np. o zestawie mysz do komputera + klawiatura Microsoft Wireless Desktop 850. Tak pisał o nim użytkownik Jolasaj:

Solidne, eleganckie wykonanie, ergonomiczny kształt, odpowiednie podpórki unoszą klawiaturę pod dobrym kątem do pracy ręki. Myszka działa. Świetne rozwiązanie dla osób potrzebujących czasem odłożyć całkiem na bok pracę na komputerze bez odchodzenia od stołu.

Można także znaleźć głosy, że jakość wykonania kompletu przewyższa jego cenę, a jego praca jest bardzo cicha. Podobne recenzje zebrała klawiatura bezprzewodowa z myszką komputerową Microsoft Wireless Desktop 3050 – komplet zapewnia wysoki komfort użytkowy i świetnie sprawdza się w codziennej pracy biurowej oraz w czasie surfowania po stronach internetowych.

Jakie inne zestawy mysz komputerowa + klawiatura są godne polecenia?

Nie tylko zestawy Logitecha i Microsoftu zyskały swoich fanów – spośród kompletów innych marek możemy wyróżnić:E-BLUE YCEBUS80CU + słuchawki

 • UGo UHD-1136 – zestaw doceniony przede wszystkim za doskonały stosunek ceny do jakości – za niespełna 40 zł otrzymasz nie tylko mysz komputerową i klawiaturę, ale i słuchawki;
 • E-BLUE YCEBUS80CU + słuchawki – mysz dla graczy, klawiatura o szybkim czasie reakcji i wygodne słuchawki – choć zestaw nie jest najtańszy, nasi klienci docenili jego funkcjonalność;
 • Natec Genesis Cobalt 300 – kolejny komplet z myszką gamingową, przewodową klawiaturą i słuchawkami. Za taką kasę to dobra opcja. Fajnie wykonane. Polecam. – opinia Barta, choć lakoniczna, z pewnością przekona niejedną osobę do wyboru tego zestawu.

Pamiętaj, że kupując zestaw klawiatura + mysz do komputera, musisz sprawdzić także parametry każdego z akcesoriów. Pomoże Ci w tym nasz poradnik: Zestaw mysz i klawiatura – najważniejsze parametry.

Also, if you've ever wondered if ovulation cramps are normal, the answer is yes, ovulation cramps are normal, and they usually occur to one in five women.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link