Jaki laptop do pracy wybrać?

Autor: Ola

Jeżeli pracujesz dużo na komputerze i potrzebny Ci osobny sprzęt do wypełniania obowiązków, z pewnością przyda Ci się wydajny laptop do biura. Z kolei w przypadku wykonywania wolnego zawodu lub posiadania gabinetu w mieszkaniu być może wystarczy Ci mały laptop do pracy, którego użyjesz także w podróży. Zobacz nasze propozycje i wybierz urządzenie dla siebie.

laptot do pracy

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jaki laptop biurowy sprawdzi się najlepiej,

- jaki jest idealny laptop do biura domowego,

- jaki jest najlepszy mały laptop do pracy.

Jaki laptop biurowy sprawdzi się najlepiej?

Jeżeli poszukujesz dobrego laptopa do biura, zwróć uwagę na przygotowane przez nas modele z wbudowanym systemem operacyjnym Windows 10 Professional. To urządzenia stworzone z myślą o biznesie. Jak dotąd, Windows 10 jest najbardziej zaawansowanym systemem operacyjnym firmy Microsoft.

wygodny laptop do pracyPrzykładem dobrego laptopa do biura jest model Microsoft Surface Pro 2017 12,3". Odznacza się doskonałymi parametrami, takimi jak grafika Intel HD Graphics 640, procesor Intel Core 7 czy dysk 1000 GB SSD. Możesz używać go na trzy sposoby: jako klasycznego laptopa do biura, tabletu lub przenośnego studia. Wszystko zależy od ułożenia podstawki i podłączenia klawiatury Surface Type Cover. Co ważne, laptop do biura Surface Pro współpracuje z piórem Surface Pen1 i pakietem Office1. Obsługuje pełną wersję systemu Windows, w tym również narzędzia do tworzenia zawartości 3D.

Inny chętnie wybierany laptop do biura to Huawei MateBook X Pro 13,9". Pamięć RAM o pojemności 16 GB umożliwia szybką i płynną pracę, nawet w przypadku otwierania wielu aplikacji naraz. Cenne dane służbowe na notebooku ochronisz za pomocą blokady linii papilarnych. Wykorzystasz także bardziej wytrzymały dysk SSD do szybciej i cichej pracy w nocy, dzięki czemu wygodnie skończysz ważny projekt.

PORADA EKSPERTA

Zależy Ci na podniesieniu zabezpieczeń biznesowego laptopa do biura? W Windowsie Professional możesz zyskać dodatkową ochronę dzięki funkcji BitLocker. Wspomaga ona bezpieczeństwo danych za sprawą szyfrowania i zarządzania zabezpieczeniami.

Polecane laptopy

Idealny laptop do biura domowego

W biurze domowym bez wątpienia sprawdzi się laptop Kiano Elegance 14.2 - 14,1". Kupując go, zyskujesz dysk SSD 120 GB w prezencie. Notebook jest dostępny z pakietem Small Business i Windowsem 10 Professional, więc idealnie sprawdzi się w posiadaniu prezesa, członka zarządu czy menagera małej lub średniej firmy. Jest lekki i poręczny – zabierzesz go na spotkanie z nowym klientem, wykład lub szkolenie. Elegancki wygląd notebooka uczyni Cię bardziej profesjonalnym w oczach kontrahentów. Dzięki licznym i zróżnicowanym złączom szybko podepniesz laptop do rzutnika, głośników, ekranu zewnętrznego czy innego urządzenia.

dobry laptop do biura Microsoft Surface Pro

Domowy gabinet służy Ci do pracy z multimediami? Wykorzystaj laptop Microsoft Surface Book 2 13,5", by zwiększyć swoje możliwości operacyjne. Jest to urządzenie typu 4 w 1 i możesz je potraktować jako klasyczny notebook, tablet, przenośne studio lub wyświetlacz. Laptop do biura domowego został wyposażony w układy NVIDIA GeForce oraz wyświetlacz PixelSense, dzięki któremu możesz pracować na nim dotykowo.

Najlepszy mały laptop do pracy

Nie każdy do wykonywania obowiązków służbowych potrzebuje dużego laptopa do biura z rozbudowanym systemem operacyjnym. Niektórym wystarczy mały laptop do pracy – lekki, szybki i poręczny.

Huawei MateBook X 13" to ultrabook z ekranem 2160 x 1440 pikseli – przekonaj się, czym jest ultrabook i co różni go od klasycznego laptopa. Korzysta z nowoczesnego systemu operacyjnego Windows 10, lecz już nie w wersji Professional. Ma atrakcyjny kolor, z uwagi na który chętnie sięgają po niego kobiety. Dzięki podświetlanej klawiaturze ułatwia pracę w nocy, co doceniają zwłaszcza studenci dzienni. Laptop ma wbudowany dysk półprzewodnikowy SSD – zainstalowany na nim system operacyjny, jak również aplikacje uruchomiają się szybciej niż te obecne na tradycyjnym dysku HDD. O bezpieczeństwo danych zadbasz za sprawą czytnika linii papilarnych. Mało tego, dzięki grafice Intel HD Graphics 6xx bez problemu odtworzysz filmy i gry w 4K Ultra HD, więc mały laptop do pracy przyda Ci się równie dobrze do rozrywki.

Obejrzyj wszystkie laptopy dostępne w sklepie internetowym Euro i znajdź taki, który najbardziej pasuje do rodzaju pracy, jaką wykonujesz. Sprawdź też nowe akcesoria do laptopów, takie jak torby, podstawki i lampki. Być może któreś z nich ułatwi Ci wykonywanie codziennych zadań.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów