Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

ekran ręczny 2x3 POP tripod mob 145x195cm

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
ekran ręczny 2x3 POP tripod mob 145x195cm
2x3 POP tripod mob 145x195cm
0 zł
Opis i dane
Ekran projekcyjny jest idealnym rozwiązaniem przy ograniczonej ilości miejsca na ścianie. Przeznaczony szczególnie dla projekcji slajdów. Zapewnia pełną mobilność oraz wysoki komfort prowadzenia prezentacji.
Model ten posiada białą, matową powierzchnię z czarnym obramowaniem wokół ekranu dla zwiększenia kontrastu oglądanego obrazu.
Materiał Matt White jest najbardziej uniwersalną powierzchnią do przedniej projekcji. Materiał ten jest bardzo lekki, co przekłada się na samą wagę produktu.
Można ją stosować w warunkach kontrolowanego oświetlenia, przy zaciemnionych otworach okiennych lub przy silnym świetle znajdującym się z tyłu ekranu.
Powierzchnię należy myć miękką szmatą lub gładką przy pomocy wody z mydłem lub delikatnym detergentem.
Szeroki kąt oglądalności pozwala na zastosowanie powierzchni ekranowej w sytuacjach, kiedy część odbiorców znajduje się pod dużym kątem względem osi ekranu.
Produkt ten wyposażony został w ergonomiczny uchwyt znajdujący się z tyłu ekranu do wygodnego przenoszenia i regulacji wysokości dolnej krawędzi ekranu, a także w specjalne ramię, do ustawienia ekranu pod odpowiednim kątem np. do projektora. Powoduje to wyeliminowanie tzw. efektu Keystone. Jest to efekt zniekształcenia trapezowego obrazu i występuje wtedy, gdy projektor multimedialny zostanie ustawiony poniżej lub powyżej ekranu.
Ekran ma bardzo lekki, składany stelaż, który jest wygodny w transporcie. Jego trójnożna podstawa jest metalowa z gumowymi wykończeniami nóżek, które zawierają system blokowania zapewniając tym samym ich stabilność zaraz po rozłożeniu.

Rozmiar powierzchni użytkowej: 145x195 cm    
Przekątna: 254 cm   
Przekątna: 100 cali   
Waga: 13kg   

Dane techniczne

ekran ręczny 2x3 POP tripod mob 145x195cm

Typ akcesorium ekran ręczny
Opis  brak
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących 2x3 POP tripod mob 145x195cm, wpisz 815947 w wyszukiwarce euro.com.pl.