Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

rysik The Joy Factory Monet Stylus BCE106

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
rysik The Joy Factory Monet Stylus BCE106
The Joy Factory Monet Stylus BCE106
79 zł
Opis i dane
Rysik Monet jest najprostszym sposobem by stworzyć niesamowitą grafikę na urządzeniach  wyposażonych w ekrany dotykowe. Ten wyjątkowy instrument został ukształtowany by być twoją inspiracją przy tworzeniu prawdziwych dzieł sztuki i towarzyszem w codziennej pracy.

  • Rozwiń paletę wyobraźni
Tworząc unikalne dzieło nie zadowalasz się prostymi rozwiązaniami. Rysik Monet jest idealnym połączeniem wagi, długości i grubości konturu do edycji zdjęć na ekranie twojego urządzenia.  Monet przenosi w cyfrową przestrzeń lekkość malowania akwarelą lub ołówkiem węglowym. To przełomowe narzędzie pozwoli ci korzystać z każdej aplikacji graficznej z niezrównaną dotąd finezją.

  • Piękność w równowadze
Staranne wykonanie rysika Monet pozwala  ci stale czuć go w palcach lecz jednocześnie jest tak lekki być mógł poruszać nim z niezrównaną gracją.  Środek ciężkości został zbalansowany w idealnym miejscu przez co możesz uzyskać niedostępne dotąd efekty swojej twórczej pracy.

  • Pod każdym kątem
Rysik Monet jest wyposażony w niezwykle czułą gumową stalówkę, która pobudzi każdy niuans twojego rysunku. Praca z tym narzędziem jest niezwykła ponieważ Monet rysik przekaże swoje gesty nad pełnym zakresie 165 °. Można więc trzymać rysika w dowolnej pozycji  jaka jest najbardziej intuicyjna dla Ciebie.

  • Rozszerz swoje możliwości
Elegancki rysik Monet doskonale współgra z naszym drugim rysikiem Da Vinci. Więc niezależnie czy rysujesz długimi pociągnięciami, czy drobnymi kreskami mamy rozwiązanie dla ciebie. Jednocześnie sprawdź nasze opakowania ochronne BubbleShield by chronić swoją cyfrową twórczość przed nie cyfrowymi zagrożeniami otoczenia.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących The Joy Factory Monet Stylus BCE106, wpisz 424154 w wyszukiwarce euro.com.pl.