Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

figurka do gry Disney Infinity Ralph - Ralph Demolka

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
figurka do gry Disney Infinity Ralph - Ralph Demolka
Disney Infinity Ralph - Ralph Demolka
Opis i dane
Pochlastaj, powgniataj, pociachaj – nadchodzi Ralph Demolka! Pomóż temu osiłkowi zrobić porządki po swojemu – do dyspozycji masz jego łapy - wielkie jak bochny chleba. Czas gryźć ceglany pył, nicponie!

W każdym świecie za każdym razem przeżyjesz zupełnie inną przygodę. Możesz śmigać Autami pośród kanionów, żeglować po morzach z Piratami z Karaibów albo czaić się wokół budynków Uniwersytetu Potwornego i za każdym razem odkryjesz nowe światy… i nieograniczoną zabawę!

Disney Infinity stanowi połączenie świata gier komputerowych oraz tradycyjnych zabawek. Absolutnie innowacyjna zabawa polega na zbieraniu figurek bohaterów produkcji Disneya - dzięki specjalnemu czytnikowi ich wirtualne odpowiedniki pojawią się w świecie gry.

Disney Infinity to zupełnie nowa platforma do gry oferująca wolność w kreowaniu scenariuszy oraz przebiegu rozgrywki, a wszystko z udziałem ulubionych bohaterów z The Walt Disney Company i Pixar Animation Studios. Ten innowacyjny projekt pozwala połączyć pasję do grania w gry wideo i radość płynącą z kolekcjonowania figurek.

Dane

figurka do gry Disney Infinity Ralph - Ralph Demolka

Rodzaj figurka
Seria Disney Infinity
Platforma Playstation 3, Xbox 360
Opis  Ralph - Ralph Demolka
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  CDP sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Disney Infinity Ralph - Ralph Demolka, wpisz 1008835 w wyszukiwarce euro.com.pl.