Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Aurora

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Aurora
Activision Skylanders Imaginators Sensei: Aurora
Opis i dane
Seria Skylanders kontynuuje wprowadzenie interesujących postaci, które dzieci na pewno pokochają. Skylanders Imaginators zapewnia fanom nowe postacie zwane Senseiami, wśród których znalazło się 20 nowych bohaterów i 11 byłych złoczyńców, takich jak: Kaos czy Crash Bandictoot.

Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze oraz kilku innych unikalnych ciekawostek.

Aurora

Aurora jest bliską krewną Mastera Eona. By nie narażać jej na niebezpieczeństwo, Eon przez lata starał się utrzymywać jej tożsamość w tajemnicy. Kiedy jednak Aurora dorosła, zapragnęła zostać Skylanderem. Na to Eon nie mógł wyrazić zgody. W tajemnicy przed nim – pod pseudonimem „Boss Blades McSlashinator” – zgłębiała sztukę szermierki i tajniki walki. Wkrótce wszyscy zaczęli mówić o nowym, tajemniczym bohaterze i jego wybitnych zdolnościach. Nawet Master Eon był pod jej wrażeniem. Ale kiedy zorientował się, że ta utalentowana wojowniczka jest jego krewną, po raz kolejny odmówił jej przyjęcia do grona Skylanderów. Zanim zdążyła wyrazić swój sprzeciw, Eon uśmiechnął się i oświadczył, że nie może przyjąć jej do Skylanderów, bo natychmiast przenosi ją do programu Sensei, w którym jej zadaniem będzie uczyć klasę Swashbuckler – tym razem pod prawdziwym nazwiskiem. Przyznał jednak, że ksywka „Boss Blades McSlashinator” brzmiała świetnie.

Dane

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Aurora

Rodzaj figurka
Seria Skylanders Imaginators
Platforma Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U
Opis  Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  CDP sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Activision Skylanders Imaginators Sensei: Aurora, wpisz 1096757 w wyszukiwarce euro.com.pl.