Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

figurka do gry Activision Skylanders Giants - Ignitor

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
figurka do gry Activision Skylanders Giants - Ignitor
Activision Skylanders Giants - Ignitor
Opis i dane
Zamrożone w naszym świecie. Ożywające w swoim. Od wielu pokoleń, Skylanders wykorzystywały swoje magiczne moce w celu ochrony świata Skylands. Ale teraz, zły tyran przemienił je w zabawki i wygnał na Ziemię. Tylko Ty możesz je ożywić dzięki Portalowi Mocy i uratować świat Skylands. Każdy Skylander posiada niepowtarzalne moce i umiejętności. Figurki zapamiętują zdobyte osiągnięcia oraz stan gry. Graj sam lub z przyjacielem w trybie kooperacji lub przeciwko sobie.

Skylanders Giants to ponad dwadzieścia zupełnie nowych bohaterów, a pośród nich giganty z nowymi mocami oraz specjalnym portalowym podświetleniem! Duże rozmiary: Skylanders Giant oferuje nowe figurki, które są dwukrotnie większe od tych znanych z Skylanders Spyro’s Adventures! Światło Mocy: Świat magii przenika do naszego coraz bardziej! Nowe figurki będą świecić magicznym światłem, jeśli tylko znajdą się w pobliżu Portalu Mocy!


Figurkai jest kompatybilna z każdą platformą, na którą została wydana gra Skylanders
.

Dane

figurka do gry Activision Skylanders Giants - Ignitor

Rodzaj figurka
Seria Skylanders Giants
Platforma Playstation 3, Xbox 360
Opis  W zestawie: Skylanders: Giants - Ignitor V2, karta postaci, kod internetowy, naklejka
Producent   
Nazwa producenta / importera  Activision
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Activision Skylanders Giants - Ignitor, wpisz 1018675 w wyszukiwarce euro.com.pl.