Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

hub USB Unitek Y-9319

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
hub USB Unitek Y-9319
Unitek Y-9319
Opis i dane
Unitek Y-9319 PREMIUM C-HUB 3 + SD PD
Nowego Macbooka zaprojektowano z jednym portem USB TypC. Z jednym portem, który służy jednocześnie do zasilania i do przewodowej komunikacji ultrabooka z urządzeniami peryferyjnymi. Bez huba USB z Power Delivery jest zwykłym, do tego mało funkcjonalnym, notebookiem, który możemy w danym czasie albo ładować, albo używać z urządzeniami peryferyjnymi. Jeśli akurat rozładuje się w nim bateria, to właściwie w pełni używać możemy go dopiero po podładowaniu. Nowy Macbook dopiero z Unitek Premium C-HUB 3 ujawnia pełnię swoich możliwości.
 
Unitek Premium C-HUB 3 + SD PD to hub USB TypC z funkcją przeniesienia zasilania ponad magistralą danych - tak zwaną funkcją Power Delivery.
Huba podłączamy do Macbooka, a jego oryginalny zasilacz podłączamy do portu TypC urządzenia C-HUB 3. W ten sposób nie tylko ładujemy naszego Maca, ale możemy podpiąć urządzenia peryferyjne USB takie jak: pendrive, drukarka, myszka, a także zsynchronizować iPhona.   Hub wyposażono także w czytnik kart pamięci SD i microSD, tak aby nie trzeba było kupować dodatkowego urządzenia.
 
Unitek Premium C-HUB 3 to niewielkich rozmiarów, uniwersalna stacja dokująca, dzięki której docenisz prostotę jednego portu w twoim Macbooku - portu, który: ładuje, sychronizuje oraz służy do podłączania urządzeń peryferyjnych.

Główne cechy:
Wielofunkcyjny HUB USB z czytnikiem kart pamięci SD i microSD w jednym
Doskonałej jakości aluminiowa obudowa
2 porty USB3.0 (SuperSpeed) do podpięcia urządzeń peryferyjnych
czytnik kart pamięci SD oraz microSD
Wsparcie dla funkcji "USB Power Delivery" możliwość ładowania Macbooka w trakcie korzystania z urządzeń peryferyjnych (kompatybilność z USB Power Delivery Revision 2.0 Version 1.1)
Nie wymaga sterowników

Dane techniczne

hub USB Unitek Y-9319

Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Konsorcjum FEN sp z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Unitek Y-9319, wpisz 1094391 w wyszukiwarce euro.com.pl.