Miele G 7310 SC AutoDos

zmywarka

Miele
nr kat.
1197953

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

5 599 zł
Do domu: do 7 dni roboczych
Brak w sklepach stacjonarnych
zmywarka Miele G 7310 SC AutoDos
Miele G 7310 SC AutoDos
5 599 zł
Do domu: do 7 dni roboczych
Brak w sklepach stacjonarnych
Dowiedz się więcej 45zł
Polecane zestawy
Miele G 7310 SC AutoDos + HILLMANN AGDZM07 All in One 40 szt. + HILLMANN Sól do zmywarek 2 kg AGDZM02 + HILLMANN Płyn nabłyszczający 500 ml AGDZM03 + HILLMANN Płyn do czyszczenia zmywarek 250 ml AGDZM01
5 653,96 zł
Miele G 7310 SC AutoDos + HILLMANN AGDZM07 All in One 40 szt. + HILLMANN Sól do zmywarek 2 kg AGDZM02 + HILLMANN AGDZM06
5 643,97 zł
Miele G 7310 SC AutoDos + HILLMANN AGDZM07 All in One 40 szt. + HILLMANN Sól do zmywarek 2 kg AGDZM02 + HILLMANN Płyn nabłyszczający 500 ml AGDZM03 + HILLMANN AGDZM06
5 653,96 zł
Miele G 7310 SC AutoDos + HILLMANN AGDZM07 All in One 40 szt. + HILLMANN Sól do zmywarek 2 kg AGDZM02 + HILLMANN Płyn do czyszczenia zmywarek 250 ml AGDZM01 + HILLMANN AGDZM09
5 653,96 zł
Miele G 7310 SC AutoDos + HILLMANN AGDZM07 All in One 40 szt. + HILLMANN Sól do zmywarek 2 kg AGDZM02 + HILLMANN AGDZM06 + HILLMANN AGDZM09
5 653,96 zł
5 698,99 zł
5 802,95 zł
Akcesoria
Opis i dane
Zmywarka
G 7310 SC

G 7310 SC

Zmywarka wolnostojąca z systemem automatycznego dozowania AutoDos z PowerDisk®

 • Jeszcze większy komfort i nowy design - szuflada 3D MultiFlex
 • Komunikacja z urządzeniem nie może być prostsza - WifiConn@ct
 • Doskonałe efekty w nie całą godzinę - QuickPowerWash
 • Perfekcyjne rezultaty - od 6,0 litrów w programie Automatic
 • Elastyczne rozmieszczenie naczyń - kosze ExtraComfort
Miele - zmywarka
Innowacja AutoDos ze zintegrowanym PowerDisk

Innowacja AutoDos ze zintegrowanym PowerDisk® - tylko w Miele

Ta światowa nowość automatycznie dozuje środek myjący nawet przez miesiąc*.
* odpowiada ok. 20 cyklom zmywania w programie ECO 50°C

Zmywarki G 7000 potrafią to, czego nie potrafi żadna tradycyjna zmywarka. System automatycznego dozowania AutoDos to prawdziwa innowacja od Miele. Za pomocą zintegrowanego PowerDisk® w każdym procesie zmywania urządzenie dozuje optymalną ilość środka myjącego. W pełni automatycznie i pod kątem wybranego programu lub stopnia zabrudzenia, aby uzyskać doskonałe rezultaty czyszczenia, suszenia i ochrony naczyń.

PowerDisk

PowerDisk®

PowerDisk® to rewolucja w zmywaniu naczyń. Kilka obrotów zapewnia dozowanie idealnej ilości granulatu zgodnie z wybranym programem lub stopniem zabrudzenia. Zawartość PowerDisk® wystarcza na około miesiąc, co odpowiada około 20 cyklom zmywania*.

Granulat

Siła granulatu

Niezwykła zmywarka zasługuje na niezwykły środek myjący. Firma Miele opracowała granulat, który jest precyzyjnie dostosowany do systemu zmywarek G 7000, dzięki czemu zapewnia maksymalną skuteczność działania. Możesz korzystać z automatycznego dozowania AutoDos ze zintegrowanym PowerDisk® bądź stosować tabletki lub proszek za pomocą komory dozującej.

Rezultat

Rezultat

Innowacyjny system zmywania AutoDos z PowerDisk® pozwala uzyskać nadzwyczajne rezultaty. Mycie, suszenie lub pielęgnacja naczyń – efektywność nowych zmywarek G 7000 pod każdym względem spełni najwyższe wymagania.

AutoStart

AutoStart - tylko w Miele

Zaznaj wolności jak nigdy dotąd

Dzięki połączeniu AutoDos z AutoStart zmywarki G 7000 mogą pracować autonomicznie. Firma Miele na nowo zdefiniowała proces zmywania. Od teraz nie trzeba już ręcznie uruchamiać urządzenia. Dzięki MobileControl i aplikacji mobilnej możesz w każdej chwili, z dowolnego miejsca uruchomić zmywarkę. Dodatkowo za pomocą funkcji AutoStart masz możliwość ustawienia urządzenia tak, aby uruchamiało się samoczynnie o jednej lub kilku wybranych porach.

AutoStart

AutoStart

Dzięki nowej funkcji AutoStart zmywarki G 7000 można ustawić w taki sposób, że uruchomią się samoczynnie o ustawionej lub ustawionych wcześniej porach. AutoDos ze zintegrowanym PowerDisk® gwarantuje, że środek myjący jest zawsze dostępny, aby urządzenie mogło pracować w pełni autonomicznie. Zmywarki nie trzeba uruchamiać ręcznie, a niewłączone zmywanie i w konsekwencji brak czystych naczyń należą już do przeszłości.

MobileControl

MobileControl

Kontroluj, uruchamiaj i obsługuj swoją zmywarkę, korzystając wygodnie ze smartfonu lub tabletu, z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz. Bezpłatna aplikacja Miele@mobile zapewnia stałą kontrolę np. nad poziomem napełnienia PowerDisk® czy czasem pozostałym do zakończenia programu.

ShopConn@ct

ShopConn@ct

Nie musisz już myśleć o środku myjącym. Za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Miele@mobile można wygodnie zamówić PowerDisk® z dostawą do domu.

FlexLine

Kosze FlexLine NOWOŚĆ

Kosze FlexLine otwierają nieznane dotąd możliwości.

Zmywarki G 7000 tworzą nową przestrzeń do optymalnego zmywania. Dzięki nowej szufladzie 3D-MultiFlex prawy element boczny można opuścić w taki sposób, aby nawet małe naczynia, tak jak filiżanki do espresso, zmieściły się w szufladzie używanej do tej pory jedynie do układania sztućców. Natomiast lewy element boczny można przesunąć tak, aby w górnym koszu umieścić kieliszki na długich nóżkach. Dzięki składanym rzędom wypustek w górnym koszu miski i salaterki można ułożyć z zachowaniem optymalnego odstępu i w idealnej pozycji względem siebie. W połączeniu z innowacyjnym systemem AutoDos można osiągnąć efekty lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Szuflada 3D MultiFlex

Odkryj niepowtarzalną elastyczność dla idealnej pielęgnacji sztućców i naczyń. Wysokość, szerokość i głębokość szuflady można dopasować do każdego rodzaju załadunku. Elementy boczne zapewniają odpowiednie miejsce na małe naczynia i umożliwiają układanie kieliszków na długich nóżkach w koszu górnym.

Łatwe układanie naczyń

Co drugą parę wypustek można złożyć w celu idealnego rozmieszczenia misek. Dzięki tym elastycznym elementom można układać naczynia w taki sposób, aby dostosować przestrzeń do swoich indywidualnych potrzeb. Zapewnia to jeszcze lepsze mycie i suszenie.

Półka na filiżanki i uchwyt na kieliszki FlexCare

Aby zapewnić jeszcze więcej komfortu, uchwyty na kieliszki i półki na filiżanki FlexCare opracowano całkowicie od nowa. Uchwyty w koszu dolnym idealnie nadają się na kieliszki o długich nóżkach i są teraz wyposażone w MultiClip: doskonałe miejsce na lekkie naczynia. Całkowitą nowością jest półka na filiżanki FlexCare w koszu górnym.

QuickPowerWash

QuickPowerWash

Doskonałe efekty zmywania w nie całą godzinę

Najlepszy zestaw: nowy program QuickPowerWash i perfek¬cyjnie dopasowane tabletki UltraTabs już w 58 minut osiągają najlepsze efekty mycia i suszenia naczyń o standardowym stopniu zabrudzenia.

Technologia EcoPower

Technologia EcoPower

W programie ECO zużycie wody jest zmniejszone do 8,9 litra. Oznacza to, że do podgrzania wody potrzeba mniej energii, a Ty możesz cieszyć się z energooszczędnej zmywarki.. Oszczędzane wody możliwe jest dzięki nowej, inteligentnej konstrukcji systemów. Zastosowano specjalną izolację, która pomaga zapobiegać utracie ciepła więc na podgrzanie wody zużywa się mniej energii.

Zmywanie w świeżej wodzie

Zmywanie w zmywarkach Miele

Zmywarki Miele w trakcie pracy korzystają tylko ze świeżej wody, a w programie Automatic naczynia mogę zostać umyte przy użyciu zaledwie 6 l wody - to znacznie mniej niż w trackie mycia ręcznego.

Perfect GlassCare

Perfect GlassCare

Najlepsza pielęgnacja twoich szklanych naczyń

Miękka woda dokładnie czyści naczynia, ale ma agresywny wpływ na szkło. Aby temu przeciwdziałać, zmywarki Miele są wyposażone w technologię Perfect GlassCare. Zapewnia delikatne mycie szkła i kieliszków - dzięki czemu możesz cieszyć się nimi przez wiele lat.

EcoFeedback

EcoFeedback

Czy chcesz chronić środowisko podczas zmywania naczyń? Nasze zmywarki do naczyń w tym pomogą: po wybraniu programu na wyświetlaczu pojawi się informacja, ile wody i prądu może zużyć. EcoFeedback pozwala wybrać opcję, która jest najlepsza dla środowiska. Rzeczywiste wartości zużycia można sprawdzić na wyświetlaczu po zakończeniu programu.

Suszenie AutoOpen

Opatentowane suszenie AutoOpen

Pod koniec suszenia drzwi zmywarki uchylają się automatycznie. W ten sposób ciepłe wilgotne powietrze po zmieszaniu ze świeżym transportowane jest na zewnątrz zewnętrz, dzięki czemu nawet taki ładunek, jak np. naczynia plastikowe, zostaje całkowicie wysuszony. Dzięki specjalnemu prowadzeniu powietrza blat roboczy jest chroniony przed wilgocią.

SensorDry

SensorDry

SensorDry to najbardziej inteligentne dostosowanie programu zmywania, jeżeli chodzi o suszenie i ochronę mebli. Specjalny czujnik sprawdza rodzaj włożonych naczyń i mierzy temperaturę w komorze zmywania oraz w pomieszczeniu. Po czym program zmywania zostaje dopasowany, np. pod względem temperatury płukania. Cel: brak osadzania się kondensatu na meblach, mniejsze zużycie energii i krótszy czas trwania programu przy stałym, wysokim poziomie suszenia.

Cicha praca

Najniższy poziom głośności

Ciesz się ciszą: nasze zmywarki pracują wyjątkowo cicho, osiągając wartości od 43 dB(A)1 – czyli znacznie ciszej niż normalna rozmowa. Mimo to możesz liczyć na optymalne rezultaty, jak zawsze.

1 w zależności od modelu

ComfortClose

ComfortClose

Wyjątkowa koncepcja budowy drzwi. Drzwi zmywarki wyjątkowo lekko się otwierają i zamykają. Ponadto zatrzymują się w żądanej pozycji.

Przyłącze ciepłej wody

Podłączenie ciepłej wody

Zaoszczędź nawet do 50% energii elektrycznej

Wszystkie zmywarki Miele można podłączyć do ciepłej wody o temperaturze do 60°C. Zmniejsza to zużycie energii nawet o 50%, a czas trwania programu nawet o 10%. W programie ECO zużycie energii spada do zaledwie 0,45 kWh.

Połowa załadunku

Połowa załadunku

Z czystym sumieniem można zmywać również małe ilości naczyń: zmywarka mierzy automatycznie ilość naczyń w komorze w standardowych programach i dostosowuje zużycie wody. Dzięki automatycznemu rozpoznaniu wsadu nie trzeba już czekać, aż zmywarka będzie całkowicie zapełniona.

Programy

QuickPowerWash

QuickPowerWash

Program krótki - najlepsze efekty zmywania standardowo zabrudzonych naczyń w 58 minut.

AutoDos

AutoDos

Nie musisz już dozować ręcznie: środek do mycia PowerDisk może być dozowany automatycznie.

IntenseZone

IntenseZone

Mocny, a jednocześnie delikatny: tę opcję w celu zwiększenia wydajności czyszczenia w dolnym koszu można dodać do programu.

Program Expres

Program Expres

Kiedy liczy się czas: możesz skrócić czas trwania programu nawet o połowę.

ExtraDry

ExtraDry

Gwarantowane suszenie: dzięki tej opcji wszystko jest idealnie wysuszone, nawet szklanki i przedmioty plastikowe.

ECO

ECO

Niezwykle ekonomiczny: ten program troszczy się o odpowiednią ilość zużycia wody i energii i jest idealny do mieszanych załadunków.

Automatic

Automatic

Na codzienne potrzeby: do różnych naczyń o standardowym poziomie zabrudzenia.

Intensywny 75°C

Intensywny 75°C

Najskuteczniejsze czyszczenie - nawet trudno zabrudzone garnki czy patelnie są idealnie czyste.

Delikatny

Delikatny

Łagodny program dla delikatnych i wrażliwych na temperaturę naczyń.

Higiena

Higiena

Idealna czystość na specjalne wyzwania - kiedy potrzebujesz sterylnej czystości np. czyszcząc butelki dla niemowląt czy deski do krojenia.

SolarEnergy

SolarEnergy

Bezkonkurencyjny: minimalne zużycie energii elektrycznej w przypadku słonecznego systemu grzewczego, pompy ciepła lub ogrzewania olejowo-gazowego.

Czyszczenie urządzenia

Czyszczenie urządzenia

W razie potrzeby: Ten program gwarantuje efektywne czyszczenie zmywarki.

Porównanie modeli Classic

 
  G 7310 SC AutoDos
Zmywarka wolnostojąca
G 7100 SC
Zmywarka wolnostojąca
Automatyczne dozowanie z PowerDisk * -
Pomoc w zamykaniu drzwi ComfortClose ComfortClose
Głośność dB(A)re 1pW 43 44
Wskazania czasu pozostałego * *
Programowanie startu nawet do 24 godz. * *
Kontrola funkcji Wyświetlacz Wyświetlacz
Wybór języka wyświetlacza * *
Klasa efektywności energetycznej A+++ -D A+++ A+++
Oszczędniej niż dla klasy energetycznej A+++ 10% 10%
Klasa suszenia A A
Zużyce wody w programie Automatic w l od 6.0 6.0
Suszenie AutoOpen * *
SensorDry * *
ECO * *
Automatic * *
Intensywny 75°C * *
Normalny 60°C * *
Delikatny * *
QuickPowerWash * *
Higiena * -
SolarEnergy * -
Bardzo cichy 40dB(A) * *
Koncerwacja urządzenia * *
IntenseZone * *
Expres * *
AutoDos * *
Bardzo czyste * *
Dodatkowe suszenie * *
Miele@home * -
MobileControl * -
WiFiConn@ct * -
ShopConn@ct * -
Funkcja AutoStart * -
Szerokość niszy w mm 600 - 600 600 - 600
Wysokość niszy w mm 845 - 880 845 - 880
Głębokość niszy w mm 600 600
Szerokość urządzenia w mm 598 598
Wysokość urządzenia w mm 845 845
Głębokość urządzenia w mm 600 600
Głębokość urządzenia przy otwartych drzwiczkach w cm 119,5 119,5
Waga netto w kg 56 56
* bardziej oszczędny niż wartość graniczna klasy efektywności energetycznej A+++
Jakość Miele Made in Germany

Jakość Miele Made in Germany

Testy jakościowe zmywarek

Podczas testów wydajności badane są efekty zmywania i suszenia oraz parametry akustyczne i wartości zużycia dla każdego programu zmywania, a następnie wyniki są porównywane z wysokimi standardami jakości Miele.

Test koszy

W celu stworzenia realistycznych warunków badań kosze są załadowywane elementami o dużej masie: 3 kg w szufladzie na sztućce, 10 kg w koszu górnym, 20 kg w koszu dolnym. W tych ekstremalnych warunkach kosze są automatycznie wsuwane i wysuwane 100.000 razy.

Test wytrzymałościowy drzwi

Podczas długiego okresu użytkowania urządzenia drzwi zmywarki są poddawane szczególnie wysokim obciążeniom. W trakcie testu wytrzymałościowego symulowane jest to obciążenie: za pomocą specjalnego urządzenia drzwi zmywarki są 100 000 razy automatycznie otwierane i zamykane.

Test kosza na sztućce

Przeprowadzając testy udarowe, firma Miele zapewnia, że kosz wytrzyma również obciążenia związane z codziennym użytkowaniem: kosz na sztućce jest załadowywany sztućcami testowymi (14 zestawów sztućców po 4 elementy każdy) i z wysokości 1 metra jest zrzucany na twarde podłoże.

Dane techniczne

zmywarka Miele G 7310 SC AutoDos

Wymiary bez elementów wystających (SxWxG) 59,8 x 84,5 x 60 cm
Panel sterujący zewnętrzny (odkryty)
Kolor  biały
Programy zmywania automatyczny, cichy, delikatny, ekonomiczny (eco), higieniczny, intensywny, normalny, szybki
Temperatury zmywania 45, 50, 65, 75, auto 45-65
Sterowanie elektroniczne
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Opóźnienie startu pracy  tak
System mycia sztućców taca na sztućce
Możliwość zabudowy pod blatem tak
Wykonanie dna zmywarki stal nierdzewna
Funkcje dodatkowe blokada dostępu do panelu sterowania, ComfortClose - łatwe zamykanie, Home Connect - zdalne sterowanie
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+++
Pojemność 14 kpl.
Roczne zużycie prądu 208 kWh = 126,88 zł rocznie
Roczne zużycie wody 2492 litry
Klasa suszenia A
Poziom hałasu 43 dB
Zużycie energii - cykl  0,73 kWh
Zużycie wody - cykl 8,9 litra
Bezpieczeństwo użytkowania   
Zabezpieczenie przed zalaniem wewnętrzne
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  70 x 67 x 96 cm
Waga z opakowaniem  64 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, półka na filiżanki, taca na sztućce, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Miele Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Cena: od 1 900 zł
 • Marka: Miele
 • Możliwość zabudowy pod blatem: tak

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu

Usługi
Usługi Dodatkowe realizowane przy dostawie do domu
Wniesienie urządzenia przed drzwi mieszkania/domu
Wniesienie urządzenia przed drzwi mieszkania/domu nr kat. 517
 • wniesienie urządzenia przed drzwi mieszkania/domu Klienta
 • rozpakowanie urządzenia (na życzenie)
 • wyniesienie opakowania (na życzenie)
45 zł
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy nr kat. 440
Przewóz drugiego lub innego co do rodzaju (niż zamawiany) zużytego sprzętu do utylizacji
Przewóz drugiego lub innego co do rodzaju (niż zamawiany) zużytego sprzętu do utylizacji nr kat. 2001513
19,90 zł
Przedłuż Gwarancję ®
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
175 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
125 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
100 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
50 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Miele G 7310 SC AutoDos

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Miele G 7310 SC AutoDos, wpisz 1197953 w wyszukiwarce euro.com.pl.