Przejdź do opisu produktu

Samsung Galaxy S10 SM-G973 (biały)

smartfon

Samsung
nr kat.
1181640

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

smartfon Samsung Galaxy S10 SM-G973 (biały)
Aparaty tylny/przedni  16 Mpix + 12 Mpix + 12 Mpix / 10 Mpix
Pamięć  8 GB / 128 GB
Wyświetlacz  6,1 ", 3040 x 1440 pikseli, INFINITY SUPER AMOLED Quad HD+
Procesor  8-rdzeniowy Samsung Exynos9 9820 4 x 2,7 GHz + 4 x 1,7 GHz
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

Samsung Kv Beyond 1920px
 
 
 

POZNAJ SMARTFON GALAXY S10

 
 
Samsung Gradient Line
 
 
 

Nowy design
- ekran niemal pozbawiony ramek

Wyświetlacz Infinity-O
- zdecydowanie wyższa rozdzielczość, żywe i bardzo realistyczne kolory

 

Bezpieczeństwo danych
- ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych

Profesjonalne zdjęcia
- wysoka rozdzielczość matryc

 

Ładuj bezprzewodowo
- odpowiednie smartfony i akcesoria*
* Standard ładowania bezprzewodowego Qi oraz WPC.

 
 
 

WYZNACZA STANDARDY MOBILNOŚCI

 

 Niemal bezramkowy ekran smartfona Samsung Galaxy S10 odkryje przed Tobą nowe możliwości oglądania filmów i grania w gry. Nakręcisz wideo bez poruszeń oraz rozmycia i zrobisz doskonałej jakości zdjęcia. Za najwyższy poziom bezpieczeństwa i pełną wygodę obsługi odpowiada ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych.

 
 
Samsung Beyond Design 1920px
 
 

WYŚWIETLACZ INFINITY - O

Samsung WyswietlaczSamsung WYŚWIETLACZ INFINITY - OSamsung WYŚWIETLACZ INFINITY - O

Bezramkowy wyświetlacz Samsung Galaxy S10 wypełnia cały przód smartfona - od krawędzi do krawędzi, dzięki czemu możesz dać się w pełni ponieść oglądanym filmom i serialom. Takiej immersji nie czułeś nigdy wcześniej!

ZAAWANSOWANE APARATY

Samsung AparatSamsung ZAAWANSOWANE APARATYSamsung ZAAWANSOWANE APARATY

Za profesjonalnie wyglądające zdjęcia o wysokiej jakości odpowiadają ulepszone aparaty (3 tylne oraz 1 przedni). Zarówno przednia, jak i tylna kamera umożliwiają rejestrowanie wideo w rozdzielczości UHD 4K.

DOSKONAŁE ZABEZPIECZENIE

Samsung ZabezpieczenieSamsung DOSKONAŁE ZABEZPIECZENIESamsung DOSKONAŁE ZABEZPIECZENIE

Możesz być spokojny o swoje wiadomości i zdjęcia, gdyż pełną ochronę Twoich danych gwarantuje ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych. Szybkie działanie sprawia, że w mgnieniu oka odblokujesz swój telefon.

 
 

NIEZWYKŁY WYŚWIETLACZ W TWOICH RĘKACH

 
 
Samsung Gradient Line
 

 Nowy wyświetlacz zastosowany w smartfonie Samsung Galaxy S10 Dynamic AMOLED oferuje zdecydowanie większy kontrast, a także realistyczne i żywe kolory oraz znacznie wyższą rozdzielczość. Wspanialsze wrażenia wizualne i obraz wysokiej jakości, który można śmiało porównać do telewizorów klasy premium, to zasługa technologii HDR 10+. Galaxy S10 jest pierwszym smartfonem, który ją obsługuje.
* Nagrywanie w standardzie HDR10+ jest obecnie w fazie testów beta. Jakość uzyskanego obrazu może się różnić w zależności od platformy udostępniania i środowiska odtwarzania; kolory HDR10+ są dostępne jedynie na urządzeniach i platformach obsługujących ten standard.

 
 
Samsung Galaxy S10 Display 1920px
 
 
 

Płynne przejścia tonalne

Samsung Beyond Przejscia TonalneSamsung Płynne przejścia tonalneSamsung Płynne przejścia tonalne

Dzięki poprawionemu algorytmowi odwzorowania barw możesz cieszyć się niesamowitą gamą kolorów nawet w bardzo ciemnych scenach. Przełomowy wyświetlacz  w smartfonie Samsung Galaxy S10 pozwoli Ci podziwiać realistyczne obrazy, od których ciężko oderwać wzrok.

Jaśniejszy wyświetlacz

Samsung Beyond Jasny WyswietlaczSamsung Jaśniejszy wyświetlaczSamsung Jaśniejszy wyświetlacz

Nawet przy silnym świetle słonecznym dostrzeżesz każdy szczegół obrazu. Jest to zasługa ulepszonego ekranu, który generuje podczas pracy do 800 nitów. Mimo to, pobiera zdecydowanie mniej energii z baterii niż wcześniej.

Przyjazny dla oczu

Samsung Beyond Przyjazny Dla OczuSamsung Przyjazny dla oczuSamsung Przyjazny dla oczu

Twoje oczy nie odczują zmęczenia nawet podczas wielogodzinnego korzystania ze smartfona. Wyświetlacz minimalizuje ilość emitowanego niebieskiego światła, nie wpływając na oryginalne kolory obrazów i filmów.

 
 
 

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

 
 
Samsung Gradient Line
 

Odkryj system rozpoznawania odcisków palców, który jest jeszcze bezpieczniejszy niż poprzednie edycje, a przy tym także najbardziej zaawansowany*. Wystarczy, że przyłożysz palec do wyświetlacza w wyznaczonym miejscu i gotowe! Sam zobacz jakie to proste.

* Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych, w odróżnieniu od tradycyjnych czytników optycznych, tworzy dokładniejszy, bo trójwymiarowy skan odcisku palca. GUI ultradźwiękowego skanera linii papilarnych jest symulowany w celach informacyjnych..

 
 
Samsung Bezpieczenstwo Danych
 
 
Samsung Beyond Uwierzytelnianie W ZimieSamsung Wygoda obsługi jedną rękąSamsung Wygoda obsługi jedną ręką

Wygoda obsługi jedną ręką

 

Bezpieczne trzymanie telefonu w jednej ręce i jego jednoczesne odblokowanie teraz stanie się możliwe i niezwykle łatwe! Wystarczy, że dotkniesz palcem ekran w celu wybudzenia go z trybu uśpienia lub przytrzymasz dłużej, aby powrócić do ekranu głównego.

 
Samsung Beyond Uwierzytelnianie UltrasoniczneSamsung Ultradźwiękowe uwierzytelnianie dla lepszej ochronySamsung Ultradźwiękowe uwierzytelnianie dla lepszej ochrony

Ultradźwiękowe uwierzytelnianie dla lepszej ochrony

 

System rozpoznawania linii papilarnych w smartfonie Samsung Galaxy S10 działa błyskawicznie. Wszystko, dzięki zastosowaniu dokładniejszego i bezpieczniejszego sposobu uwierzytelniania odcisku palca. Do stworzenia trójwymiarowej mapy opuszka palca czujnik w Samsung Galaxy S10 wykorzystuje fale ultradźwiękowe i jest tym samym dużo bardziej szczegółowy niż w przypadku obrazu z czytników optycznych. Nawet, gdy Twój palec jest przybrudzony lub wilgotny, czujnik bez problemu wykona swoją pracę.

* Dostępny tylko w Galaxy S10. Uzyskano certyfikat FIDO Biometric Component.

 
 

Z łatwością rób piękne zdjęcia

 
 
Samsung Gradient Line
 

Za pomocą kilku obiektywów Twoje zdjęcia zmienią się w profesjonalne i znakomite kadry. Możliwość wykonania ujęć panoramicznych uwieczni piękne sceny. Jednak to nie wszystko! Każde zdjęcie będzie wyglądać dokładnie tak, jak w rzeczywistości. Przedni aparat i 3 tylne przekształcą dowolne ujęcie w fascynującą fotografię.

 
 
Samsung Galaxy S10plus Aparat 1920 1
 
 
Samsung Gradient Line
 
 
Samsung Szeroki Kat Widzenia

Obiektyw szerokokątny obejmujący pole widzenia ludzkich oczu

Samsung Przewodnik Po Kompozycji

Przewodnik po kompozycji

 
Samsung Rozpoznawanie Scen

Automatyczne ustawienia 30 najpopularniejszych rodzajów scen

Samsung Redukcja Znieksztalcen

Redukcja zniekształceń

 
 
 
Samsung Gradient Line
 

Ultraszeroka panorama

 
 

Obiektyw szerokokątny zwiększa pole widzenia do aż 123°, co pozwala na uchwycenie rozległych krajobrazów i wysokich budynków. Dosłownie wszystkiego, co jest w stanie objąć pole widzenia człowieka w danej chwili. Ponadto inteligentna korekta zniekształceń pozwala zniwelować zakrzywienia obrazu, dzięki czemu możesz uwiecznić piękne scenerie w każdym momencie i to bez utraty jakości.

 
 
Samsung Galaxy S10 Profesjonalne Zdjecia 1920px
 
 

ZAWSZE DOBRE ujęcia

 
 

Smartfon Samsung Galaxy S10 wykorzystuje uczenie maszynowe, dzięki czemu na bieżąco podpowiada Ci jak zrobić idealny kadr. To niezwykle proste - wystarczy, że skierujesz aparat na wskaźnik pojawiający się na ekranie i naciśniesz przycisk migawki. Od teraz piękne fotografie będą w zasięgu Twojej ręki!

 
 
Samsung Beyond Dobre Ujecie 1920
 
 
Samsung Beyond Zdjecia NocneSamsung Wyraźny każdy detal, nawet w nocySamsung Wyraźny każdy detal, nawet w nocy

Wyraźny każdy detal, nawet w nocy

 

Aparat wykonuje nawet 17 zdjęć, by połączyć je w całość. Pozwala to na uniknięcie poruszenia i podkreślenie każdego detalu. Nawet słabe oświetlenie nie stanowi żadnej przeszkody. Możesz wykonywać zdjęcia nocą, by uchwycić magiczne chwile w każdym momencie. Odkryj, jak pięknie mogą być fotografie wykonane po zmroku.

 
Samsung Galaxy S10 Wiele ObiektywowSamsung Wszechstronne obiektywySamsung Wszechstronne obiektywy

Wszechstronne obiektywy

 

Samsung Galaxy S10 pozwoli Ci odkryć świetne połączenie - kompaktowe urządzenie łączy w jednym miejscu zestaw profesjonalnych obiektywów. Za pomocą ultra szerokiego obiektywu uchwycisz piękno każdego krajobrazu, a także wykonasz artystyczne zdjęcia z rozmytym tłem. Obiektyw z zoomem pozwala na fotografowanie oddalonych obiektów.

* Galaxy S10 ma cztery kamery (jedną przednią i trzy tylne).

 
 
 

KAMERA SPORTOWA

 
 
Samsung Gradient Line
 

Wysoka jakość filmów w każdej sytuacji? Z Samsung Galaxy S10 to możliwe! Stabilizacja obrazu umożliwia nakręcenie klipów bez rozmyć i drgań, a zarejestrowane klatki będą naturalnie nasycone kolorami. Rozdzielczość UHD pozwoli Ci uchwycić prawdziwy realizm, na każdej nagranej scenie.

 
 
Samsung Galaxy S10 Kamera Sportowa 1920px
 
Samsung Beyond Dual PixelSamsung Przednia kamera: rozdzielczość UHD i szybki Auto FocusSamsung Przednia kamera: rozdzielczość UHD i szybki Auto Focus

Przednia kamera: rozdzielczość UHD i szybki Auto Focus

 

Rozdzielczość UHD zawdzięczana jest przedniej kamerze obsługująej standard 4K. Dzięki niej nagrasz zachwycające filmy w wysokiej jakości. Błyskawiczny Auto Focus ułatwi kręcenie ostrych i wyraźnych wideo, niezależnie od okoliczności. Autofokus umożliwia szybkie wyostrzanie obrazu i przysługuje się zdecydowanie do atrakcyjności Twoich zdjęć oraz filmów.

* Projekcja materiałów wideo w jakości 4K (UHD) nie jest limitowana czasowo, jednak w zależności od stanu, w jakim znajduje się w danej chwili smartfon (przegrzanie, dostępna pojemność pamięci wewnętrznej, niski poziom baterii itd.), może ona zostać przerwana.

 
 

KORZYSTAJ Z TELEFONU CAŁĄ DOBĘ*

 
 
Samsung Gradient Line
 

Ulepszone ładowanie i zarządzanie zasilaniem pozwala na dłuższe korzystanie z telefonu. Smartfon Galaxy S10 optymalizuje zużycie baterii podczas korzystania. Jak to działa? Aplikacje, z których nie korzystasz już od pewnego czasu będą zamykane, co pozwala na dopasowanie zużycia energii do Twoich przyzwyczajeń.

 
 
Samsung Beyond Bateria 24 1920px
 

* Faktyczna żywotność baterii zależy od otoczenia sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń telefonicznych i wysyłanych wiadomości, liczby ładowań oraz wielu innych czynników.

 
 

DZIEL SIĘ ENERGIĄ

 

System bezprzewodowego udostępniania energii pozwoli Ci naładować akcesoria i inne smartfony Samsung, gdy nie masz w zasięgu ręki dedykowanej ładowarki. Dziel się mocą i korzystaj z ładowania indukcyjnego innych urządzeń*.

* Standard ładowania bezprzewodowego Qi oraz WPC. *Ograniczona jedynie do smartfonów marki Samsung lub innych urządzeń z możliwością ładowania bezprzewodowego WPC Qi, takich jak: Galaxy S9, S9+, S8, S8+, S8 Active, S7, S7 edge, S7 Active, S6, S6 edge, S6 Active, S6 edge+, Note9, Note8, Note FE, Note5 oraz akcesoriów, takich jak: Galaxy Watch Active, Gear Sport, Gear S3, Galaxy Watch i Galaxy Buds. Może nie współpracować z wybranymi akcesoriami, etui lub urządzeniami innych marek. Może wpływać na jakość połączeń lub usług danych w zależności od dostępnych sieci.

 
Samsung Galaxy S10 Ladowanie 1920px
 
 

WYGODNA I SZYBKA OBSŁUGA

 
 
Samsung Gradient Line
 

Poznaj intuicyjny interfejs One UI. Jego działanie polega na wyświetlaniu przestrzeni, w której znajdziesz ważne informacje oraz obszaru interakcji. Pozwala to na obsłużenie smartfonu jedną ręką, co jest niezwykle komfortowe i znacznie ułatwia wykonywanie codziennych czynności. Co więcej, nowy tryb nocy zaskoczy Cię dodatkową oszczędnością baterii i sprawi, że korzystanie ze smartfonu po zmroku będzie znacznie bardziej komfortowe.

 
 
Samsung Beyond One Ui 1920px
 
 

DOSKONAŁA WYTRZYMAŁOŚĆ

 
 
Samsung Gradient Line
 

Zastosowane szkło Gorilla Glass 6* najnowszej generacji doskonale ochroni Twój telefon. Jest wyjątkowo odporne na powstawanie rys i zmatowień. Obudowa wykonana ze wzmocnionego aluminium, dzięki czemu nie straszne mu niektóre zadrapania i rysy. Norma IP68** przekłada się również na odpornść względem pyłów i pozwala na zanurzenia w wodzie do 1,5 m głębokości przez 30 minut. 

* Szkło Gorilla Glass 6 jest dostępne jedynie w modelach Galaxy S10 i S10+ jako zabezpieczenie wyświetlacza na przedniej części telefonu. Tylna część telefonu w modelach Galaxy S10 i S10+ oraz całość telefonu Galaxy S10e zabezpieczona jest szkłem Gorilla Glass 5. *** Ramka z wzmocnionego aluminium jest 1.2 razy bardziej odporna na zarysowania niż standardowe aluminium 6000. *** Jest całkowicie odporny na różnego rodzaju pyły i może być zanurzony w wodzie do 1,5 m głębokości przez 30 minut.

 
 
 

ZOPTYMALIZOWANA WYDAJNOŚĆ

 
 
Samsung Gradient Line
 

Odkryj nową moc procesora! Najnowsza generacja pozwoli na płynne działanie zarówno aplikacji, jak i gier. Wszystko uruchomi się znacznie szybciej, jednocześnie zapewniając niezwykłą wydajność podczas zabawy lub pracy.

 
 
Samsung Beyond Inteligentne Rozwiazania 1920px
 
 
Samsung Beyond Dzielony EkranSamsung Wielozadaniowość z App PairSamsung Wielozadaniowość z App Pair

Wielozadaniowość z App Pair

Od teraz możesz dzielić swój ekran, co umożliwia korzystanie z dwóch aplikacji jednocześnie. Odczytuj wiadomości w trakcie pokonywania przeciwników w grach mobilnych, bez konieczności jej minimalizowania!

Samsung Beyond SiecSamsung Najszybsza siećSamsung Najszybsza sieć

Najszybsza sieć

W Galaxy S10 zastosowano najnowszy standard LTE oraz Wi-Fi 6 generacji, co znacznie zwiększa szybkość ładowania się stron i korzystania z aplikacji wymagających dostępu do Internetu. Optymalizacja pozwala jednocześnie na zużycie mniejszej ilości energii, co przekłada się na dłuższe działanie smartfona bez konieczności ładowania.

Samsung Beyond WydajnySamsung Możliwość rozbudowy pamięciSamsung Możliwość rozbudowy pamięci

Możliwość rozbudowy pamięci

Od teraz nie zabraknie Ci miejsca! Slot na kartę microSD umożliwia rozbudowanie pamięci nawet o 512GB. To jeszcze więcej miejsca na filmy, zdjęcia i pliki muzyczne.

* Zależy od operatora lub taryfy. ** Karty MicroSD sprzedawane są osobno. *** Zakładając 1 film = 2 GB, 1 utwór = 4 MB, 1 zdjęcie = 2 MB.

 
 
 

GAMING / STREFA GRACZA

 
 
Samsung Gradient Line
 

Uwielbiasz grać na telefonie? Od teraz możesz cieszyć się wyjątkową jakością obrazu i płynnością. Ciesz się rozrywką na nowo i odkryj jakość niegdyś dostępną tylko na komputerach stacjonarnych. Wszystko za sprawą zoptymalizowanego dla silnika gier Unity, która pozwala na stabilną wydajność i brak przerw podczas grania. Głośniki stereo dostrojone przez AKG i obsługujące Dolby Atmos jeszcze bardziej wciągają w świat wirtualny. 

 
 
Samsung Beyond Gaming 1920px
 

* Wykorzystane zdjęcia należą do Unity Technologies.

 
 

ZOPTYMALIZOWANY SILNIK UNITY

Płynność działania silnika Unity zapewnia zabawę bez opóźnień i zacinania. Odkryj nowe wrażenia w grach, które zapamiętasz na dłużej!
* Wykorzystane zdjęcia należą do Unity Technologies.

GŁOŚNIKI AKG STEREO Z DOLBY ATMOS

Specjaliści z firmy AKG zadbali również o wysoką jakość dźwięku pochodzącą z głośników smartfona Galaxy S10 - jest on doskonale zbalansowany i głośny, co pozwala na pełne zanurzenie się w grze.
* Wykorzystane zdjęcia należą do Unity Technologies.

 
 
 

PORÓWNAJ MODELE

 
 
Samsung Gradient Line
 
 
Samsung Beyond Small Galaxy S10
Samsung Beyond Big Galaxy S10+
Samsung Beyond Small Galaxy S10e
WYMIARY
149.9 x 70.4 x 7.8 mm
157.6 x 74.1 x 7.8 mm
142.2 x 69.9 x 7.9 mm
WYŚWIETLACZ*
Zakrzywiony 6.1“ QHD+
Dynamic AMOLED
Zakrzywiony 6.4“ QHD+
Dynamic AMOLED
Płaski 5.8“ FHD
Dynamic AMOLED
APARATY
Tył: Dual Pixel 12MP OIS (F1.5/F2.4) + 12MP OIS (F2.4), 16MP(F2.2) Ultra Wide, 2x Zoom optyczny
Przód: 10MP(F1.9) AF: Dual Pixel
Tył: Dual Pixel 12MP OIS (F1.5/F2.4) + 12MP OIS (F2.4), 16MP(F2.2) Ultra Wide, 2x Zoom optyczny
Przód: 10MP(F1.9) + 8MP(F2.2) AF: Dual Pixel
Tył: Dual Pixel 12MP OIS (F1.5/F2.4), 16MP(F2.2) Ultra Wide, 2x Zoom optyczny
Przód: 10MP(F1.9) AF: Dual Pixel
PROCESOR
Octa-core Exynos9 9820
Octa-core Exynos9 9820
Octa-core Exynos9 9820
SIEĆ
LTE Cat.20
LTE Cat.20
LTE Cat.20
ŁĄCZNOŚĆ
802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4 G+5 GHz, VHT80 MU-MIMO
Bluetooth® v 5.0 (LE up to 2 Mbps), ANT+, USB Type C, 3.5pi
802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4 G+5 GHz, VHT80 MU-MIMO
Bluetooth® v 5.0 (LE up to 2 Mbps), ANT+, USB Type C, 3.5pi
802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4 G+5 GHz, VHT80 MU-MIMO
Bluetooth® v 5.0 (LE up to 2 Mbps), ANT+, USB Type C, 3.5pi
PAMIĘĆ
8GB RAM, 128GB ROM/
8GB RAM, 512GB ROM
* Pamięć zależy od modelu
8GB RAM, 128GB ROM/
8GB RAM, 512GB ROM/
12GB RAM, 1TB ROM
* Pamięć zależy od modelu
6GB RAM/128GB
 
BATERIA
3.400 mAh
4.100 mAh
3.100 mAh
CZUJNIKI
Akcelerometr, zbliżeniowy, czujnik Halla, natężenia światła, kompas, barometr, pulsu, żyroskop.
Akcelerometr, zbliżeniowy, czujnik Halla, natężenia światła, kompas, barometr, pulsu, żyroskop.
Akcelerometr, zbliżeniowy, czujnik Halla, natężenia światła, kompas, barometr, żyroskop.
 
BEZPIECZEŃSTWO
Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych
Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych
Elektrostatyczny czytnik linii papilarnych
DOSTĘPNE KOLORY
Czarny, biały, zielony, niebieski *.
* Dostępny u wybranych partnerów.
Czarny, biały, zielony, niebieski*, czarny ceramiczny, biały ceramiczny.
* Dostępny u wybranych partnerów.
Czarny, biały, zielony, żółty, niebieski*.
* Dostępny u wybranych partnerów.
 

* Wymiary mierzonego po przekątnej ekranu Galaxy S10e wynoszą 5,8"/146,1 mm w pełnym prostokącie i 5,6"/142,7 mm z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów; dla Galaxy S10 wynoszą one 6,1"/155,1 mm w pełnym prostokącie i 6,0"/151,7 mm z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów; a dla Galaxy S10+ rozmiar przekątnej ekranu to 6,4"/163,5 mm w pełnym prostokącie i 6,3"/159,9 mm z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów; faktyczny rozmiar pola wyświetlacza jest nieco mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i umieszczoną w telefonie kamerę.

 
 

DEDYKOWANE AKCESORIA

 
 
Samsung Gradient Line
 

Spersonalizuj i zabezpiecz Galaxy S10 dzięki kolorowym i wytrzymałym etui. Utrzymuj telefon zawsze naładowany w podróży z ładowarką indukcyjną.

 
 
Samsung Galaxy S10 Akcesoria 1920px
 

* Akcesoria sprzedawane oddzielnie. Dostępność modeli i kolorów może zależeć od kraju lub operatora.

 
 

W PUDEŁKU

 
 
Samsung Gradient Line
 
 
Samsung Galaxy S10 W Opakowaniu 1920px 0c21
 
 

W zestawie znajdziesz: telefon Galaxy S10, kabel USB, słuchawki douszne by AKG, igła do karty SIM, zasilacz USB, przejściówka USB typu C, przejściówka micro USB, instrukcja obsługi.

 
 

DODATKOWE INFORMACJE

 
 
Samsung Gradient Line
 
 

Na czym polega funkcja Dzielenia Energii?
Galaxy S10 umożliwia udostępnianie energii innym urządzeniom. Skorzystaj z funkcji Wireless PowerShare*, aby dzielić się mocą baterii z innym urządzeniem przenośnym lub smartfonem bez ładowarki, co idealnie sprawdza się w sytuacjach awaryjnych. Podwójne ładowanie umożliwia również ładowanie telefonu Galaxy S10 i innego urządzenia w tym samym czasie, za pomocą przewodowej ładowarki. Wystarczy umieścić urządzenie, które wymaga naładowania z tyłu Galaxy S10 w trybie Wireless PowerShare, gdy masz podłączony kabel do ładowania.
* Ładowanie zostaje zatrzymane, aby zapobiec wyczerpaniu baterii Galaxy S10, gdy poziom naładowania baterii spadnie poniżej 30%. (W przypadku podwójnego ładowania, limit nie ma znaczenia). Funkcja dostępna dla smartfonów obsługujących bezprzewodowe ładowanie WPC Qi i urządzeń noszonych Samsung m. in.Gear Sports, Gear S3, Galaxy Watch i Galaxy Buds. Funkcja może nie działać prawidłowo w przypadku innych smartfonów marki w określonych okolicznościach.

 

Jak działa ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych?
Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych wykonuje trójwymiarowy skan linii papilarnych. Oznacza to większe bezpieczeństwo zapisanych danych. Unikalny algorytm oraz uczenie maszynowe sprawiają, że Galaxy S10 potrafi odróżnić prawdziwy i fałszywy odcisk palca. W przypadku podszywania się, uniemożliwia osobie niepożądanej odblokowanie telefonu. Jest to także rozwiązanie szybsze i dokładniejsze od czytników optycznych.

 

Czym charakteryzuje się Samsung One UI?
Nowy interfejs zyskał bardziej czytelne i intuicyjne elementy wizualne. Pozwala na wygodniejszą obsługę aplikacji w smartfonie. Ekran dzielony jest na dwie strefy: treści oraz interakcji. Elementy klikalne znajdują się w dolnej części wyświetlacza, by łatwo było je dosięgnąć i obsłużyć jedną ręką. Nowy interfejs umożliwia również obsługę telefonu za pomocą gestów. Posiada także ciemny motyw granaficzny, komfortowy dla wzroku zwłaszcza w nocy i oszczędzający energię.

 

Co oznacza IP68?
IP6X: pierwsza cyfra oznacza poziom zabezpieczenia przed pyłem i kurzem (poziom 6: całkowita ochrona przed pyłem); IPX8: druga cyfra oznacza poziom zabezpieczenia przed wodą (poziom 8: telefon wytrzymuje zanurzenie do głębokości 1,5 m przez maks. 30 minut).

 
Czy opis produktu jest dla Ciebie wyczerpujący?
Nie, brakuje mi...?
Dziękujemy na cenne uwagi! :)
Dziękujemy za opinię. Bardzo się staramy :)
Masz uwagi do opisu?
Błąd w opisie
Informacje nieprzydatne
Informacje nie pasują do tego sprzętu
Inne uwagi lub szczegóły błędu

Dane techniczne

smartfon Samsung Galaxy S10 SM-G973 (biały)

Dane podstawowe   
Przekątna wyświetlacza 6,1 "
Rozdzielczość ekranu 3040 x 1440 pikseli
Wyświetlacz  INFINITY SUPER AMOLED Quad HD+
Aparat tylny  16 Mpix + 12 Mpix + 12 Mpix
System operacyjny Android 10
Procesor  Samsung Exynos9 9820 8-rdzeniowy 4 x 2,7 GHz + 4 x 1,7 GHz
Pamięć RAM 8 GB
Pamięć wbudowana 128 GB
Czytnik kart pamięci microSD tak do 512 GB
Pojemność baterii 3400 mAh
Menu w języku polskim  tak
Złącza  słuchawkowe typ 3,5 mm jack, USB typ C
Łączność bezprzewodowa   
Wi-Fi tak
LTE tak
Płatność zbliżeniowa (NFC) tak
Bluetooth tak v5.0
Bluetooth informacje  A2DP, AVRCP, DIP, HFP, HID, HSP, LE, MAP, OPP, PAN, PBAP/PAB
Zakresy częstotliwości pracy LTE  2600, 2500, 2300, 2100, 1900, 1800, 1700, 900, 850, 800, 700
HSDPA / HSUPA / HSPA+  tak / tak / tak
Zakres częstotliwości pracy UMTS/WCDMA  850, 900, 1700, 1900, 2100
GPRS / EDGE  tak / tak
Zakresy częstotliwości pracy GSM  850, 900, 1800, 1900
Funkcje multimedialne   
Aparat tylny 16 Mpix + 12 Mpix + 12 Mpix
Funkcje aparatu  autofocus, geotagging, jasność obiektywu f/1.5, jasność obiektywu f/2.4, nagrywanie filmów Ultra HD 4K, optyczna stabilizacja obrazu, samowyzwalacz, tryb panorama, tryb Super slow-motion, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zdjęcia z flashem
Aparat przedni  10 Mpix
Rozdzielczość nagrywania wideo  4K
Nawigacja: odbiornik GPS  tak / GPS, GLONASS, Galileo, Beidou
Odtwarzacz MP3 tak
Radio FM nie
Odtwarzacz audio  AAC, AMR, M4A, MIDI, MP3, OGG, WAV, WMA
Odtwarzacz wideo  3GP, ASF, AVI, DivX, H.263, H.264, M4V, MKV, MP4, MPEG4, WMV
Funkcje telefonu   
Standardy wysyłania/odbierania wiadomości  e-mail, MMS, SMS
Rodzaj karty SIM nano SIM
Dual SIM tak
Slot hybrydowy tak
Czujniki  akcelerometr, barometr, czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, pulsometr, rozpoznawanie twarzy, żyroskop
Funkcje dodatkowe  3G, 4G LTE, Dolby Atmos, dostęp do portali społecznościowych, ekran zakrzywiony na krawędź telefonu, funkcja geolokalizacji, Google Play, Gorilla Glass, hybrydowy Dual Sim, kalendarz, kalkulator, ładowanie bezprzewodowe, możliwość aktualizacji oprogramowania, nawigacja A-GPS, obsługa USB OTG, odtwarzacz mp3, przeglądarka internetowa, Samsung Knox, szybkie ładowanie baterii, technologia NFC, tryb głośnomówiący, Wi-Fi Direct, Wi-Fi dwuzakresowe (2.4G/5G)
Wodoodporność  wodoszczelna obudowa, certyfikat IP68, (szczegóły w warunkach gwarancji)
Parametry fizyczne   
Obudowa klasyczna - ekran dotykowy
Kolor obudowy  biały
Rodzaj pokrycia wyświetlacza   Gorilla Glass
Bateria  litowo - jonowy 3400 mAh niewymienny
Ładowanie szybkie/bezprzewodowe  tak / tak
Typ gniazda ładowania  USB typ C
Wymiary (wys. x szer. x głęb.)  149,9 x 70,4 x 7,8 mm
Waga  150 g
Wyposażenie   
W opakowaniu  adapter microUSB - USB C, instrukcja obsługi w języku polskim, kabel USB, karta gwarancyjna, ładowarka sieciowa, słuchawki
Ładowarka  tak
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 000 zł - 2 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Rodzaj: smartfon

Ocena klientów

5 na podstawie 46 ocen
5
(44)
4
(1)
3
(0)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • Design
  • Jakość wyświetlacza
97% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
No super telefon, ale nie dla mnie
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
05-04-2019,
rhyre
Potwierdzony zakup

1. Ekran no super fajny ale PWM na niskich wartościach jasności zabija oczy szybko. 2. Bluetooth, tutaj nie wiem może musze trzymać telefon w jakiś specyficzny sposób ale ilekroć wkładam do kieszeni przerywa mi połączenie z słuchawkami 3. Bluetooth ile kroć rozmawiam z kimś przez słuchawki profil nie wraca na A2DP 4. Wspomniane gry. No naprawdę tutaj niepopisaliście się wcale z exynos, po minucie grania urywa klatki. z 60fps robi się 15 na moje oko. 5. Galaxy watch nie można odpisać na powiadomienia wyskakuje za każdym razem błąd 6. Czujniki i ich precyzja a raczej jej brak. Błąd kompasu +- 10 stopni i telelpie jak by miał padaczkę, Przez co każda appka AR jest bezużyteczna. 7. Bateria 10 minut spotify to 20% baterii nie rozumiem tego kompletnie 8. Zanim odblokuje telefon palcem musze z 5 razy trafić 9. Zmiana utworu na ekranie blokowania to jest nieporozumienie że jest u góry ekranu. Trzeba użyć drugiej ręki żeby zmienić utwór 10. system chłodzenia. Używam tego telefonu jak jest mi zimno w ręce żeby się ogrzać :) to jest fajny ficzer że nie działa jak powinien i tak moge bez końca nie jest to czepianie się ale to są rzeczy które na codzień się używa i one poprostu nie działają. Generalnie telefon nie wiem dla kogo, bo ani to dla power userów ani dla zwykłych ludzi bo drogi. Szczerze nie polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (19) (20) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Kompletny telefon!!!!
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
30-03-2019,
Bobinho
Potwierdzony zakup

Telefon przepiękny, smukły,z najlepszych materiałów plus cudowny gradientowy kolor biały mieniący się kolorami tęczy, mięty, różu i fioletu. Bezkompromisowy telefon. Swietne aparaty które zrobią genialne zdjęcia oraz bezkonkurencyjnej jakości wideo,najlepszy na rynku wyświetlacz, głośniki stereo, złącze Jack, szybkie ładowanie, ładowanie bezprzewodowe, bezprzewodowe zwrotne, ulepszona nakladka Samsunga, która pozwala intuicyjnie obsługiwać telefon jedną ręką. Dziura w ekranie moim zdaniem genialne rozwiązanie( a myślałem tak o typowej łezce). Mianowicie to, że jest właśnie z boku ekranu sprawia, że podczas konsumowania treści wogole nie rzuca się w oczy tak jak by . Zakrzywione krawędzie i mamy piękny prawie bezramkowy telefon. A poprzez swój własny unikalny styl, na pierwszy rzut oka odrazu widać jaki to telefon. Nie ginie w tłumie tak samo wyglądających iPhone i Chińczyków. Poza iPhonem jedyny flagowiec, który ma akceptowalne dla mnie rozmiary i nie ma ponad 15 cm długości. Jedyne obiekcje to do baterii, ale Samsung wie o tym problemie i naprawi z następna aktualizacja. Jest to telefon kompletny, nie ma zadnych słabych stron. Ps. Bezprzewodowe słuchawki Galaxy buds dodawane do przedsprzedaży w zestawie z telefonem kosmos. Świetnie grają( byłem w szoku, jakbym pierwszy raz słyszał swoje ulubione utwory, w niektórych w końcu wyraźnie rozumiem słowa), u mnie 7 h słuchania muzyki na jednym ładowaniu, grają głośno, wyraźnie i soczyście. A nowymi samsungami można je w razie konieczności podładować🙂

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (8) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
S10
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
05-04-2019,
Jarek
Potwierdzony zakup

Przesiadlem sie na s10 z s6 edge i co moge powiedziec. Telefon petarda. Bardzo szybki 8 gb Ram 128 Gb przestrzeni na dane. Wyswietlacz zyleta - najlepszy na rynku. Glosniki stereofoniczne wydobywają donosnr i czyste dzwieki. Sama nakładka nie zawiera zbednych aplikacji i sprawia wrażenie lekkiej. Jeśli chodzi o baterie to nie ma na co narzekac. Telefon wytrzymuje caly dzien na jednym ladowaniu przy normalnym uzytkowaniu. Biorac pod uwage fakt,iz producent dołącza szybka ładowarkę i sluchawki Akg w zestawie to zdecydowanie przemawia za zakupem S10 zamiast produktu z logiem jablka.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
samsung s10
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
23-03-2019,
gty
Potwierdzony zakup

- Dobrze leży w dłoni - Super wygląd - Bateria trzyma cały dzień - System potrafi łapać zadyszkę przy 8gb ramu ! nakładka Samsunga jest ociążała.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung S10 - zdecydowanie polecam!
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
23-03-2019,
nina
Potwierdzony zakup

Użytkuję go już jakiś czas - i śmiało mogę powiedzieć, że jest fenomenalny! Długo zbierałam się z podjęciem decyzji o jego zakupie, głównie ze względu na cenę, która znacznie przekracza możliwości przeciętnego użytkownika. Jednak nie żałuję. Bateria trzyma przy umiarkowanym użytkowaniu do 2 dni (choć przez pierwsze dni zjadał baterię jak szalony) , zdjęcia oczywiście perfekcyjne, w telefonie nie brakuje żadnej funkcji. Czytnik linii papilarnych rozpoznaje odcisk w większości przypadków. W ręku telefon bardzo dobrze leży, świetny design, choć przyciski blokady i głośności faktycznie umiejscowione są zbyt wysoko. Więc jeżeli ktoś może sobie pozwolić na taki zakup - jak najbardziej polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung Galaxy S10
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
24-03-2019,
Jawor
Potwierdzony zakup

Aparat jest najkrócej ujmując rewelacyjny.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
ZSK
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
24-03-2019,
Zsk
Potwierdzony zakup

Telefon dorownał konkurencji Ale bateria dalej jak we wszystkich samsungach bardzo słaba

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (6) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Galaxy s10
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
06-04-2019,
MarcinJ
Potwierdzony zakup

Telefon sprawuje się bardzo dobrze 😊 brak widocznych wad po pierwszym miesiącu

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung s10
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
23-03-2019,
sula
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolony.Super zakup !!!!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Warty swojej ceny
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
24-03-2019,
Wenezuelka
Potwierdzony zakup

Najlepszy flagowoec samsunga

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (7)

Powiadom o pytaniach
Witam jest możliwość zamówienia telefonu do sklepu i na miejscu ustalić spłatę rat ? Czy tylko internetowo.
Dzień dobry. Czy w tym smartfonie można zapisywać zdjęcia w formacie RAW?
Jakiego rodzaju leasingu udzielacie Państwo na telefon na okres 24 m-cy. Jaka firma udziela leasingu.
Witam. Czy jest obowiązkowa polisa raty pod ochroną?
Witam jakie dokumenty są potrzebne żeby kupić tel na raty w sklepie
Czy wysyłki kurierem zaczną się od 7.03? Telefon zamówiłem trzeciego dnia po premierze więc jest szansa że 8.03 dojdzie już do mnie?
Czy dany telefon w przedsprzedaży mogę wziąć na raty jak przyjdzie do sklepu ?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung Galaxy S10 SM-G973 (biały), wpisz 1181640 w wyszukiwarce euro.com.pl.