Garmin Nüvi 2597LMT

nawigacja samochodowa

Garmin
nr kat.
607002

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Wyświetlacz  5 cali, 480 x 272 px
Zainstalowane mapy  Polski i Europy
Zobacz pełny opis
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Również w punkcie odbioru:
Niedostępny

Produkt tymczasowo niedostępny

nawigacja samochodowa Garmin Nüvi 2597LMT
Garmin Nüvi 2597LMT
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Również w punkcie odbioru:
Niedostępny
Akcesoria
Opis i dane

Jasny wyświetlacz
Urządzenie nüvi 2597LMT z jasnym ekranem o przekątnej 5,0" to kompletny zestaw do jazdy samochodem z zaawansowaną nawigacją umożliwiający bezpieczniejsze, szybsze i bezstresowe podróżowanie.

 

Szczegółowe mapy z bezpłatnymi aktualizacjami
Urządzenie nüvi 2597LMT ma fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym aktualizacjom map twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy są dostępne do pobrania bez żadnych opłat do 4 razy w roku przez cały okres użytkowania urządzenia.

 

Mnóstwo punktów szczególnych z Foursquare

Przy tak wielkiej ilości danych urządzenie nüvi 2689LMT ułatwia wyszukiwanie adresów i mnóstwa punktów szczególnych, takich jak firmy, sklepy, restauracje i inne miejsca. W naszej bazie danych punktów szczególnych znajdują się również dokładne i przydatne informacje pochodzące z serwisu Foursquare. Dzięki temu podczas wyszukiwania, na górze listy wyników pojawiają się najlepsze trafienia z bazy danych Foursquare. To wspaniały sposób na odkrywanie nowych i popularnych restauracji, sklepów i wielu innych miejsc.

 

Technologia Garmin Real Directions™ z funkcją Garmin Real Voice™
Urządzenie nüvi 2597LMT zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną. Koniec ze stresem podczas prób odczytania nazw ulic. Garmin Real Voice jest zaawansowaną technologią generowania mowy, która brzmi bardziej naturalnie i przyjemnie. Garmin Real Directions i Garmin Real Voice są funkcjami, które są dostępne wyłącznie w naszych urządzeniach nawigacyjnych GPS.

 

Garmin Traffic

Urządzenie nüvi 2597LMT jest wyposażone w nową usługę komunikatów drogowych firmy Garmin, która pomaga spędzić więcej czasu w ruchu. Alerty o utrudnieniach drogowych są wyświetlane obok mapy, a raporty o ruchu drogowym są też wymawiane. Usługa komunikatów drogowych Garmin Traffic może też podać szczegółowe informacje na temat danej sytuacji, np. szacowany czas opóźnienia oraz informacje o możliwych objazdach. Może nawet potwierdzić, czy jedziesz najszybszą trasą. Usługa Garmin Traffic jest sterowana głosem, co oznacza, że reaguje na wymawiane polecenia. Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych uprawnia do otrzymywania w urządzeniu nüvi 2597LMT informacji o ruchu drogowym przez cały okres użytkowania urządzenia.

 

Zgodność z Bluetooth®

Zsynchronizuj telefon obsługujący funkcję Bluetooth z urządzeniem nüvi 2597LMT, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący wykorzystujący zintegrowany mikrofon i głośnik. Włóż telefon bezpiecznie do schowka, kieszeni lub torebki i wykonuj oraz odbieraj połączenia bez odrywania rąk od kierownicy i wzroku od drogi.

 

Zgodność z aplikacją Smartphone Link
Smartphone Link to bezpłatna aplikacja, która pozwala urządzeniu GPS odbierać w czasie rzeczywistym różne informacje, np. o utrudnieniach w ruchu, mobilnych kamerach monitorujących czy o pogodzie. Aplikacja udostępnia też pozycje smartfonowi, dzięki czemu można przebyć ostatnie półtora kilometra do celu podróży lub w przeciwnym kierunku w celu odszukania zaparkowanego samochodu.

 

Potęga głosu

Urządzenie nüvi 2597LMT jest wyposażone w bardzo wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Mów, urządzenie inteligentnie zareaguje, a ręce będą mogły pozostać bezpiecznie na kierownicy. Oczywiście nawigację można również obsługiwać za pomocą interfejsu dotykowego.

 

Bezpieczeństwo i kamery monitorujące

Urządzenie nüvi 2597LMT wyświetla ograniczenia prędkości, ostrzeżenia o kamerach monitorujących, aktualną prędkość, dokładny czas przyjazdu oraz strefy wokół szkół. Wszystkie urządzenia nüvi mają załadowane pełne bazy danych kamer monitorujących Cyclops, dzięki czemu zapewniają bezpieczną i bezwypadkową jazdę.

 

Kompleksowa audio-wizualna nawigacja samochodowa

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego skręcania w zjazdy. Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjemny głos oferuje dodatkową pomoc. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok zjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry. Widok skrzyżowań photoReal realistycznie wyświetla skrzyżowania i rozjazdy na autostradach. Urządzenie nüvi 2597LMT wyświetla prawdziwe znaki drogowe, tak jak widać je na trasie. Urządzenie nüvi 2597LMT cały czas wyświetla na ekranie mapę podróży, a dodatkowe informacje są wyświetlane obok. Aby uzyskać szczegółowe informacje, wystarczy zapytać lub dotknąć ekranu. Podczas jazdy wybraną trasą funkcja Przed tobą stale informuje o usługach w pobliżu, takich jak restauracje, stacje benzynowe, szpitale czy hotele.

 

Skorzystaj z kamery cofania

W uzupełnieniu funkcji nawigacyjnych, nüvi może współpracować z opcjonalną, bezprzewodową kamerą cofania Garmin BC™ 30 (dostępna osobno, zalecany montaż przez profesjonalistę). Po jej podłączeniu zyskasz możliwość obserwacji innych samochodów, pieszych, czy innych przeszkód znajdujących się za Twoim samochodem w trakcie cofania, bezpośrednio na ekranie nüvi.

 

Kompleksowe zarządzanie urządzeniem

Aplikacja Garmin Express służy do aktualizowania urządzenia nüvi. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych pozycji z jednego urządzenia do drugiego oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i pojazdów.

 

Nawigacja samochodowa z serii Advanced

Ekran 5.0 cala

Wyświetlacz o przekątnej 5.0 cali

Zmienna orientacja ekranu

Zmienna orientacja ekranu - wyświetlanie informacji w układzie pionowym lub poziomym

Mapa Europy

Fabrycznie załadowane mapy Europy z bezterminową aktualizacją

Asystent pasa ruchu

Asystent pasa ruchu i widok skomplikowanych skrzyżowań z widokiem Bird's Eye

Ikona ograniczenia prędkości

Wyświetlanie ograniczeń prędkości, aktualnej prędkości oraz dokładnego czasu przybycia do celu

Baza fotoradarów

Fabrycznie załadowane informacje o kamerach monitorujących

TMC

Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych dostępnych w usłudze TMC

Strefy wokół szkół

Alerty o strefach wokół szkół

Real Directions

Technologia Garmin Real Directions z funkcją Garmin Real Voice

Sterowanie głosem

Obsługa urządzenia za pomocą komend głosowych

Bluetooth

Zgodność z Bluetooth - zastępuje zestaw głośnomówiący i umożliwia korzystanie z aplikacji Smartphone Link

Bezprzewodowa kamera wsteczna

Obsługa bezprzewodowej kamery wstecznej Garmin BC™ 30

Przemierzaj Europę bez przeszkód
Przemierzaj Europę bez przeszkód
Fabrycznie zainstalowane mapy Polski i Europy zapewnią Ci bezpieczeństwo i komfort podróży. Dokładne mapy nie pozwolą się zgubić, a dodatkowe funkcje poinformują o ciekawych lub przydatnych miejscach, takich jak muzea czy hotele.
Korzystaj z ekranu 5 cali
Duży ekran o przekątnej 5 cali zapewnia komfort obsługi urządzenia. Czytelny wyświetlacz pozwala skupić się na prowadzeniu pojazdu, co ma duży wpływ na bezpieczeństwo.
Korzystaj z ekranu 5 cali
Aktualizuj mapy na zawsze
Aktualizuj mapy na zawsze
Dożywotnia aktualizacja map gwarantuje zawsze bieżące pokrycie i informacje, które są niezbędne do szybkiego poruszania się po drogach. Z aktualnymi mapami nawigacja zawsze dobierze idealną trasę.
Omijaj korki i utrudnienia ruchu
Funkcja Komunikatów TMC dostarcza użytkownikowi bieżących informacji o natężeniu ruchu na trasie. Pozwala ona omijać takie utrudnienia jak korki czy roboty drogowe. Dokładny zakres usługi uzależniony jest od urządzenia i kraju, w ktorym jesteśmy.
Omijaj korki i utrudnienia ruchu
Wykorzystuj technologię Bluetooth
Wykorzystuj technologię Bluetooth
Bluetooth w nawigacji GPS pozwala, w zależności od urządzenia*, na pełniejszą integrację nawigacji z radiem samochodowym, a także na wykorzystanie jej w roli zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu unikniesz mandatów za rozmowę przez telefon podczas jazdy.

*Dokładne funkcje Bluetooth opisane są w specyfikacji urządzenia.
Trzymaj się właściwego pasa
Asystent pasa ruchu wyraźnie wskazuje pas ruchu, który należy zająć przy dojeździe do skrzyżowania, aby nie ominąć skrętu. Bardzo przydatna funkcja, która pomaga zwłaszcza na nieznanym terenie.
Trzymaj się właściwego pasa
Powiększ pamięć wewnętrzną urządzenia
Powiększ pamięć wewnętrzną urządzenia
W bardzo łatwy i szybki sposób można powiększyć pamięć wewnętrzną za pomocą wbudowanego czytnika kart pamięci microSD. Pozwoli on stosowanie innych map, lecz również na odtwarzanie zdjęć, muzykii filmów w nawigacji wyposażonej w te funkcje.

Dane techniczne

nawigacja samochodowa Garmin Nüvi 2597LMT

Wyświetlacz 5 cali, 480 x 272 pikseli
Sterowanie  dotykowe poprzez wyświetlacz, głosem
Rodzaj pamięci  dysk SSD, karta pamięci
Funkcje GPS   
Wydawca mapy Navteq
Zainstalowane mapy  Europy Środkowej, Europy Wschodniej, Europy Zachodniej, Polski
Profile tras dla pieszych, dla samochodów osobowych
Wizualizacja mapy dwuwymiarowa
Nawigacja głosowa tak
Dostępne języki nawigacji głosowej  polski
Planowanie trasy ekologiczna, najkrótsza, najszybsza, z pominięciem dróg płatnych, przepraw promowych, miejsc niebezpiecznych, z pominięciem wybranych lokalizacji, z ręcznym określeniem punktów przelotowych
Komunikaty TMC/RDS Tak (premium)
Dożywotnia aktualizacja map tak
Subskrypcja map bezpłatna - bezterminowa
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Czytnik kart pamięci microSD, microSDHC
Bluetooth tak
Transmiter FM nie
Złącze USB tak
Wyjście słuchawkowe nie
Sterowanie głosowe (komendy) tak
Dostępne języki sterowania głosowego  angielski
Funkcje dodatkowe  asystent pasa ruchu, Bluetooth - telefon, możliwość podłączenia bezprzewodowej kamery cofania
Parametry fizyczne   
Kolor obudowy  czarny
Wymiary (szer. x wys. x głęb.)  137 x 83 x 19 mm
Waga  188 g
Zasilanie  akumulator litowo-jonowy, samochodowe 12 V
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, kabel USB, karta gwarancyjna, ładowarka samochodowa, uchwyt montażowy
Gwarancja   
Gwarancja1  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Garmin Polska Sp. z o.o
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Cena: do 699 zł
 • Marka: Garmin
 • Typ nawigacji: nawigacja samochodowa

Ocena klientów

5 na podstawie 10 ocen
5
(8)
4
(0)
3
(1)
2
(0)
1
(1)
Najwyżej ocenione zalety:
 • Szybkość łączenia z satelitami
 • Łatwość montażu
90% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Wybierałem długo, jestem zadowolony
Łatwość użycia/nawigacji:
Dokładność mapy:
Szybkość łączenia z satelitami:
Jakość dźwięku:
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Łatwość montażu:
29-10-2013,
MarLub43
Potwierdzony zakup

Wcześniej jeździłem z inną nawigacją - miałem dość ciągłego gadania że zjechałem z trasy.

Miałem nawigację turystyczną do map topograficznych dlatego łatwiej było mi zaufać produktom Garmin. Szukałem nawigacji z bezpłatna aktualizacją zarówno map, jak i informacji drogowych. Ta nawigacja ma wszystko i do tego mapy 45 państw. To już dużo.

Rzeczywiście nie gada zbyt natarczywie, ale to właśnie zaleta. Trzeba się oczywiście do tego przyzwyczaić, ale jak się to opanuje to śmiga się bezpiecznie. Nawigacja mówi że za 400 zjazd, a potem mówi "zjedź" - to jest już blisko15-50m zależy od prędkości. Trzeba się przyzwyczaić i będzie ok.

Kupiłem tę nawigację przed długą podróżą po Europie. I byłem bardzo zadowolony. Dwa razy miałem podany adres noclegu w taki sposób że adres nie chciał wejść (dzielnica, a nie miasto itp). Poszukałem jednak noclegu w punktach POI - rewelacja. Za każdym razem dojechałem pod samą recepcję lub dom (B&B). Poprze POI szukałem konkretnych sklepów w okolicy. Polecam.

Nawigacja ma już większość nawet remontowanych dróg. Ostrzega przed radarami prawie wszędzie oprócz Austrii. Pokazuje dozwoloną prędkość na każdej drodze (duża zaleta). Automatycznie przełącza się na tryb nocny po zmierzchu lub w tunelu, których wiele w górzystych rejonach Europy. Po wyjeździe z tunelu automatycznie powraca do trybu dziennego.

Przy zjazdach z dróg dwu- lub wielopasmowych połowa ekranu przełącza się automatycznie do widoku pasów i pokazuje którym jechać dalej lub którym zjeżdżać - bardzo pożyteczne, wielokrotnie ułatwiło mi jazdę nawet po Rzymie.

Można ustawić ekran pionowo, dzięki czemu jest większy obszar widoczny przed samochodem - przydaje się to na zagranicznych trasach, gdzie nie wiadomo jak się poruszać. Widok pionowy pozwala przygotować się wcześniej do manewrów.

Jedynie trzeba pamiętać, że jak zjedziesz z trasy to nawigacja nawet nie piśnie na ten temat tylko od razu pokaże trasę alternatywną.

Trafic działa - wyznaczył mi trasę a po godzinie nagle pojawił się komunikat, że zmiana trasy ze względu na zamknięta ulicę po wypadku - dobre to jest. Pokazuje nie tylko fotoradary, ale też miejsca radarów mobilnych oraz kamery pomiaru prędkości i pomiaru prędkości średniej.

Ogólnie - trzeba się przyzwyczaić jak do wszystkiego, ale zalety są bardzo duże, bardzo ułatwia jeżdżenie po świecie.

Uważam, że to bardzo dobry produkt.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (19) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Przeciętna
Łatwość użycia/nawigacji:
Dokładność mapy:
Szybkość łączenia z satelitami:
Jakość dźwięku:
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Łatwość montażu:
13-10-2013,
Bob
Potwierdzony zakup

Do pięt nie dorasta Navigonom , panienka niewiele mówi a jak coś powie to za późno i złe , ogólnie kiepski sprzęt , bardzo przeciętny , nie zapełni Polki po Navigonie

Pokaż całość
Pytania (2) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (26) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dlaczego produkt dostał 5 gwiazdek, skoro jest tak kiepski?
intima zapytał 15-03-2014
Odpowiedz
Witaj BOB. Rozumiem, że ta nawigacja nie spełnia twoich oczekiwań ale dlaczego przyznałeś 5 gwiazdek?
Markus zapytał 28-10-2013
Odpowiedz
Zwiń pytania
Rewelacja
Łatwość użycia/nawigacji:
Dokładność mapy:
Szybkość łączenia z satelitami:
Jakość dźwięku:
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Łatwość montażu:
02-12-2013,
kwazaar
Potwierdzony zakup

Pierwszy raz korzystam z nawigacji dedykowanej jako urządzenie do auta, wcześniej były to np aplikacje na komórkę. Powiem tak - od czasu użycia tej nawigacji, nie zamieniłbym jej na nic innego do samochodu. Dokładność map, asystent pasa ruchu, bluetooth, a szczególnie komunikaty TMC o utrudnieniach na drodze i dożywotnie aktualizacje map to jej niewątpliwa zaleta.

Właśnie z tą nawigacją, moja żona wybrała się w dłuższą podróż z dzieckiem (z Wa-wy do Muszyny), bez obaw, że zgubi się po drodze. Wcześniej musiałem ich zawozić i po zakończonym turnusie znów po nich jechać.

Podsumowując: - w Polsce spisuje się rewelacyjnie - inne kraje przetestuję pewnie w wakacje.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Warto...
Łatwość użycia/nawigacji:
Dokładność mapy:
Szybkość łączenia z satelitami:
Jakość dźwięku:
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Łatwość montażu:
29-01-2014,
|KrU|CHY
Potwierdzony zakup

Mam nadzieję, że same "gwiazdki" wystarczą jako dobra opinia.

Sprzęt rewelacyjny! Pracuje wyśmienicie. Jeśli chodzi o cenę... jak za taki sprzęt nie za wysoka.

Wykonanie dobre, działanie bardzo dobre :) gdyby jeszcze wyświetlacz był trochę wyższej rozdzielczości...

Jeśli ktoś chce pracować z tym urządzeniem - POLECAM

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
REWELKA - są nawigacje i jest Garmin
Łatwość użycia/nawigacji:
Dokładność mapy:
Szybkość łączenia z satelitami:
Jakość dźwięku:
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Łatwość montażu:
09-10-2014,
jegobra
Potwierdzony zakup

To już druga sztuka nawigacji, jaką kupiłem do drugiego auta.

Jest rewelacyjna i praktycznie nie można jej porównać do tanich tomtomów, larków i gocleverów. Jest bardzo intuicyjna i praktycznie nie dostrzega się faktu korzystania z niej. Nie absorbuje koniecznością obsługi, czy klikania co chwilę różnych głupot. Wpisujemy adres i zapominamy o nawigacji.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadowolenie
Łatwość użycia/nawigacji:
Dokładność mapy:
Szybkość łączenia z satelitami:
Jakość dźwięku:
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Łatwość montażu:
21-10-2014,
majawit1
Potwierdzony zakup

Jedyna wada, to brak instrukcji obsługi w pudełku.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
50/50
Łatwość użycia/nawigacji:
Dokładność mapy:
Szybkość łączenia z satelitami:
Jakość dźwięku:
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Łatwość montażu:
26-04-2015,
pixi
Klient Euro

Potwierdzam. Mam takie samo wrażenie. Ten Garmin to ubogi krewny Navigona. Do tej pory jechałem na Navigonie 70 Premium Live. Podobno ten Garmin też ma "live", ale niestety po kupnie kompatybilnego smartfona (Android albo iPhone :(( ). Pomijam fakt braku wersji pod Windę, ale ciągnięcie danych za granicą potrafi mocno zwiększyć rachunek.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
bardzo przeciętna
Łatwość użycia/nawigacji:
Dokładność mapy:
Szybkość łączenia z satelitami:
Jakość dźwięku:
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Łatwość montażu:
31-03-2014,
jaga
Klient Euro

Niestety po wielu próbach ustawienia wyświetlacza i wykorzystania wszystkich możliwych trybów pracy ekran ciemniał do tego stopnia, że nie było widać nic. Nawet komunikaty nie budziły wyświetlacza. W trybie nocnym bez przyczyny wyświetlacz nagle zaczynał świecić mocno agresywnie. Mapy niestety zawierają miejsca, które są dopiero w budowie, więc nie da się jechać tak, jak kieruje nawigacja. Natomiast plusem jest łatwość obsługi. menu dość intuicyjne.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (8) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
GARMIN 2597 LMT
Łatwość użycia/nawigacji:
Dokładność mapy:
Szybkość łączenia z satelitami:
Jakość dźwięku:
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Łatwość montażu:
15-09-2014,
IRO

JEST TO KOLEJNA MOJA NAWIGACJA GARMIN.TYM RAZEM 2597LMT.DLA MNIE JEST SUPER.MA NIEZBĘDNE FUNKCJE W NAWIGACJI,JEST ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY,DOSKONALE PROWADZI PO WYBRANEJ TRASIE.DOSKONAŁĄ FUNKCJĄ JEST OSTRZEGANIE PRZED FOTO RADARAMI,WYŚWIETLA WSZYSTKIE NIEZBĘDNE DANE O PODRÓŻY NA EKRANIE.CENA TAKIEGO URZĄDZENIA NIE JEST MAŁA,ALE WARTO NAPRAWDĘ W NAWIGACJĘ ZAINWESTOWAĆ ABY SŁUŻYŁA MI NA DŁUGIE LATA Z TEGO POWODU,ŻE MA WIECZYSTE MAPY.ZESTAW GŁOŚNO MÓWIĄCY I WIELE,WIELE INNYCH FUNKCJI.NA PRAWDĘ WSZYSTKIM KIEROWCOM,KTÓRZY CENIĄ PROFESJONALIZM POLECAM

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (10) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Fajna z małym ale
Łatwość użycia/nawigacji:
Dokładność mapy:
Szybkość łączenia z satelitami:
Jakość dźwięku:
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Łatwość montażu:
29-01-2015,
truta

Kupiłem tę nawigację po użytkowaniu kilku Tom Tomów . Oceniam jako bardzo dobrą choć bywa ze zachowuje się dziwnie na niektórych trasach . Np niby wylicza najszybszą trasę ale kiedy w czasie jazdy wybieram, wbrew wskazaniom trochę dłuższe ale lepsze to po ponownym przeliczeniu pokazuje czas przybycia nawet pól godziny krótszy niż wskazywała przed zmianą trasy (sic) . Coś nie jest dopracowane w algorytmie . Poza tym bardzo przyjazna . Dużo fajnych funkcji ....

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Garmin Nüvi 2597LMT

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Garmin Nüvi 2597LMT, wpisz 607002 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

ZAKUPY PRZEZ TELEFON

 • Konsultant pomoże w realizacji zakupów tylko przez telefon

855 855 855
Czynne do 21:00

Koszt połączenia według taryfy lokalnej Twojego operatora

połączenie interaktywne

 • Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich. Wspólnie będziecie mogli umieszczać produkty w koszyku.
 • Doradca pomoże w wyborze produktu
 • Opowie o najnowszych promocjach
 • Przygotuje zamówienie/rezerwację dla Ciebie, jeżeli zechcesz
 • W każdej chwili będziesz mógł/a zakończyć połączenie z doradcą
SZCZEGÓŁY

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów