Znajdź podobne
Ostatnio oglądane
Dobre rady
Dobrze znasz ten produkt?
Nie musisz się logować, żeby dodać opinię


Napisanie wartościowej opinii zajmie Ci tylko 3 minuty.

Dodając opinię o produkcie pamiętaj o tym, by ocenić cechy produktu w skali od 5 (rewelacyjny) do 1 (nieudany). Na podstawie tych danych prezentujemy sumaryczną ocenę produktów.

Wypełniając pole „Twoja opinia” staraj się jak najdokładniej opisać produkt i swoje wrażenia związane z jego użytkowaniem.

Wahasz się, czy kupić ten produkt? Zadaj pytanie do opinii.

Każda wartościowa opinia jest nieocenioną wskazówką dla czytających - z pewnością ułatwi im podjęcie właściwej decyzji zakupowej.

Dziękujemy!
Towar archiwalny
Rekomendowane dla Ciebie
Przepraszamy Towar nie jest już dostępny w naszym sklepie.
Proponujemy w zamian
Towary o podobnych parametrach do Towaru wyszukiwanego przez Ciebie
Zobacz Samsung UE55F7000

Samsung UE55F7000

telewizor LED 3D

nr kat. 352453
5 na 5 ( 6 Opinii )
Zobacz Samsung UE55JU6740 Curved
Samsung UE55JU6740 Curved
telewizor LED
nr kat. 1051321
5 na 5 ( 41 Opinii )
Zobacz Panasonic TX-50CX700E
Panasonic TX-50CX700E
telewizor LED 3D
nr kat. 1047894
5 na 5 ( 40 Opinii )
4 990 zł
124,75 zł x 40 rat
W programie "Raty 40x0%" spłatę możesz podzielić na 40 małych, nieoprocentowanych rat.
 
 • stopa oprocentowania wynosi 0%
 • prowizja 0%
 • bez uciążliwych formalności

"Raty 40x0%" to oferta promocyjna, dostępna czasowo. Terminy ogłaszamy w sklepach i reklamach.


Reprezentatywny przykład dla zakupionych towarów i usług o wartości  3 400 zł:  całkowita kwota kredytu 3 400 zł,  okres kredytowania 40 miesięcy; wysokość raty 85 zł , całkowity koszt kredytu 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 0%.

 

 Dostawa od: 59,95 zł
produkt w magazynie - szybka wysyłka!
3 799 zł
189,95 zł x 20 rat
W programie "Raty 20x0%" spłatę możesz podzielić na 20 małych, nieoprocentowanych rat.
 • stopa oprocentowania wynosi 0%
 • prowizja 0%
 • bez uciążliwych formalności

"Raty 20x0%" to oferta promocyjna, dostępna czasowo. Terminy ogłaszamy w sklepach i reklamach. 

 

Reprezentatywny przykład dla zakupionych towarów i usług o wartości  2 200 zł:  całkowita kwota kredytu 2 200 zł,  okres kredytowania 20 miesięcy; wysokość raty 110 zł , całkowity koszt kredytu 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 0%.

 

 Dostawa od: 59,95 zł
produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z aktywną technologią 3D Samsung
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z aktywną technologią 3D Samsung
Odkryj świat trójwymiarowego obrazu i przekonaj się, jak barwnie, szczegółowo i realistycznie wyglądają filmy oraz programy telewizyjne. Technologia aktywna 3D umożliwia stałe wyświetlanie obrazu HD 1080p dla każdego oka i zapewnia doskonały obraz 3D – nawet patrząc pod kątem aż 178 stopni.
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Standard Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD.
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Bezprzewodowa komunikacja Wi-Fi
Bezprzewodowa komunikacja Wi-Fi
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Twoja domowa sieć multimediów
DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
Twoja domowa sieć multimediów
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Funkcja MHL (Mobile High Definition Link) pozwala wygodniej korzystać z zasobów wykorzystywanych z pomocą urządzeń mobilnych, gwarantując lepszy obraz i dźwięk. Poprzez złącze MHL możesz przesłać ze swojego smatphon'a lub tabletu obraz i dźwięk. Dzięki temu możesz cieszyć się grami i filmami w imponującej skali, i z oszałamiającym dźwiękiem. Podczas połączenia ładowany jest także akumulator w urządzeniu mobilnym.
Możliwość prowadzenia rozmów głosowych i wideo za pomocą wbudowanej kamery
Utrzymuj dobre relacje ze znajomymi i rodziną, nie wychodząc z domu, dzięki aplikacji Skype przeznaczonej do telewizorów Smart. Urządzenie jest wyposażone we wbudowaną kamerę. Inteligentna kamera jest dyskretnie schowana w ramie telewizora, dzięki czemu nie psuje eleganckiego wyglądu. Tworzenie nowych kont Skype, dostęp do już istniejących, a także cała nawigacja odbywają się za pomocą pilota do telewizora. Bądź bliżej dzięki komunikacji twarzą w twarz.
Możliwość prowadzenia rozmów głosowych i wideo za pomocą wbudowanej kamery
HbbTV - multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV - multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
Zadziwiająca jakość obrazu, dzięki 3D HyperReal Engine
Nowoczesny, wydajny i dopracowany w każdym szczególe silnik HyperReal poprawia obrazy w rozdzielczości HD. Dba też o pełne wykorzystanie współpracujących technologii w celu uzyskania najlepszego efektu dla użytkownika. Dzieki niemu nie tylko bedziesz oglądał filmy ale także przeżyjesz je naprawdę. Każdy moment będzie bardziej prawdziwy i głębszy, dzięki temu odczujesz go wyraźniej i zobaczysz więcej szczegółów.
Zadziwiająca jakość obrazu, dzięki 3D HyperReal Engine
Lepszy obraz dzięki intensywnym kolorom
Lepszy obraz dzięki intensywnym kolorom
Za pomocą zaawansowanego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus poszerza gamę kolorystyczną i zwiększa liczbę odcieni o zbliżonej tonacji, np. błękity i zielenie nie będą blaknąć, ani się przenikać. Otrzymujesz piękny, wielobarwny obraz z bogatymi kolorami i szeroką paletą odcieni.
Pożegnaj się ze smużeniem obrazu
Technologia Ultra Clear Panel redukuje odbijanie się światła otoczenia na ekranie, utrzymując wysoki poziom widoczności, żywość kolorów i doskonały kontrast, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Poprzez zwiększenie współczynnika przejrzystości ekranu możliwe było zredukowanie odbijania się światła i utrzymanie jak najlepszego kontrastu. W efekcie widzimy nawet drobne detale, naturalny wygląd np. tonów skóry, różnice odcieni i wyraziste kolory, bez względu na jasność światła otoczenia.
Pożegnaj się ze smużeniem obrazu
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
* Funkcja nagrywania może być dostępna po aktualizacji systemu.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S/S2 umożliwiający odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Standard DVB-S2 jest rozwinięciem standardu DVB-S oferujący mniejszą przepustowość wymaganą do transmisji treści HD podnosząc jej jakość. Przekaz satelitarny umożliwia odbieranie znacznie większej liczby kanałów telewizyjnych niż telewizje kablowe lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwórz własną kolekcję. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
Odbieraj audycje nazjemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbiornik wyposażony jest zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
Odbieraj audycje nazjemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD

 • Clear Motion Rate 800 Hz
  określający ruch obrazów za pomocą trzech czynników: chipsetu, panelu TV i podświetlenia. Za pomocą nowego standardu pomiaru ruchu i jego kontroli bez trudu ujrzysz różnicę.


 • Funkcję S-Recommendation która na podstawie najczęściej oglądanych kanałów i programów sama rekomenduje widzowi najbliższe jego upodobaniom programy telewizyjne i filmy.


 • Wybrane aplikacje dostępnę na platformie Samsung Smart TV


  Tuba FMYouTubeiplexTVN PlayerVOD TVP PLWP TVorangeVOD OnetFacebookTwitterSkypeSpotifyGazeta plPolskie RadioTuba TVRMFon.pl
Dane techniczne
telewizor LED 3D Samsung UE55F7000
Obraz   
Ekran  55 cali / 138 cm, 16:9
Rozdzielczość Full HD, 1920 x 1080
Technologia 3D aktywna (migawkowa)
Tuner DVB-T (MPEG-4) - cyfrowy naziemny, DVB-C - cyfrowy kablowy, DVB-S/S2 - cyfrowy satelitarny, analogowy
Podwójny tuner HD  tak
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Optymalizacja ruchu  Clear Motion Rate 800 Hz
Kontrast dynamiczny Mega
Funkcje poprawy obrazu  Micro Dimming, 3D HyperReal Engine, Wide Color Enhancer Plus, Ultra Clear Panel, czujnik oświetlenia zewnętrznego, Digital Noise Filter, Natural Mode Support, Clean View, Tryb Sportowy, Web Clear View
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego SRS DNSe+
Moc głośników  2 x 10 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  3D Sound, AVL, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, DTS Premium Audio 5.1
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB  tak
Komunikacja dodatkowa  Wi-Fi Direct, MHL - Mobile HD Link
Funkcje Smart TV  Smart Hub, Skype - wbudowana kamera, Explore 3D, Kids, Fitness, S-Recommendation, Samsung Smart View, Smart Interaction, Smart Evolution, Intelligent Viewing, Apps, Social - Serwisy Społecznościowe, On TV, Movies & TV Shows, Photos, Videos & Music
Aplikacje Smart TV  Facebook, Gazeta. pl, ipla, iplex. pl, Orange, Polskie Radio, Tuba FM, TVN Player, Twitter, VOD. Onet. pl, VOD. TVP. pl, Wirtualna Polska. tv, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  procesor 4-rdzeniowy, sterowanie głosem, sterowanie gestami, rozpoznawanie twarzy, zgodność z technologią 3D Samsung, konwersja obrazu 2D na 3D, USB - zdjęcia, muzyka, film, PIP - obraz w obrazie (2 tunery), Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, ConnectShare Movie, Anynet+, BD Wise Plus, AllShare
Informacje dodatkowe  Samsung Smart View wyświetlany w trybie Clone
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Wejście PC VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) tak
Wyjście słuchawkowe  tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Samsung Seria 7 2013
Wzornictwo  One Design
Kolor obudowy  srebrny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  123 x 75,9 x 25,7 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  123 x 73 x 3,4 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  19,5 kg / 15,2 kg
Standard VESA 400x400 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+
"Typowy" pobór mocy (tryb włączenia) 76 W
Roczne zużycie energii 111 kWh
Przekątna ekranu  55 cali / 138 cm
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,1 W
Pobór mocy (max)  brak danych
Rozdzielczość   1920 x 1080
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  okulary 3D x2, pilot Smart Touch TM1390, pilot, 2 baterie AAA do pilota, podstawa, e-manual, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Model okularów na wyposażeniu  SSG-5100GB
Akcesoria opcjonalne okulary 3D SSG-5100GB, SSG-3570CR, SSG-4100GB, SSG-3550CR, klawiatura VG-KBD2000, mini uchwyt WMN250M, uchwyt WMN2000B
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Ocena Klientów:
5 na 5 (6 Opinii)
Podsumowanie Opinii o telewizor LED 3D Samsung UE55F7000
Najwyżej ocenione zalety:
 • rozdzielczość
 • jakość dźwięku
Towar oceniło 6 osób
100% osób oceniło wysoko Towar
Ostatnią Opinię dodano: 14-04-2014
TV LED
Dodana: 28-01-2014
Przez: Gutek1965
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

TV ok .

Fajna zabawka prawie wszystko chodzi dobrze oprócz sterowania gestami.

Totalna poraszka niepotrzebnie wydane pieniąze dlatego proponuję model niższy niż 7000 (np.6550 )bez możliwości sterowania ruchem.

Szkoda przepłacać.

Sterowanie głosem działa dobrze i to z odległości około 4 m.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 75% osób (3/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
tomek 02-02-2014
Kolego, jeśli kupujesz telewizor z powodu sterowania gestami, to gratuluję... Model 7000 ma o wiele więcej ciekawszych funkcji, które warto wykorzystać. Jedną z nich jest chociażby podwójny tuner satelitarny, który pozwala (po podłączeniu dysku) na pełną możliwość korzystania z funkcji PVR (nagrywanie jednego, oglądanie innego programu). I tylko od modelu 7000 wzwyż masz taką opcję. Dodatkowo lepsza matryca.
Odpowiedź od:
Gucio1965 03-02-2014
Kolego jak napisałem model 6550 ma to samo co model 7000 oprócz sterowaniagestami a co idzie w parze nie posiada kamery, a ma równiez tą samą matrycę. Nie widzę powodów aby dawać 2000 więcej za sterowanie gestem bo taka jest rożnica w cenie między tymi modelami. Jak go kupowałem to brałem pod uwagę wszystko a nie tylko sterowanie głosem ale jeżeli jeden element w tym trybie nie działa to po co przepłacać. A co ten model posiada to każdy przed kupnem napewno się zapozna. Zostałeś urażony bo posiadasz ten model. To Twój problem.
Odpowiedź od:
tomek 04-02-2014
Po pierwsze nie ma modelu 6550, a przynajmniej nie ma go na stronie Samsunga. Chyba chodzi ci o 6650. W serii 7 lepszy CMR (800), podwójny tuner sat/dvb-c/dvb-t (pełny pvr po podłączeniu dysku), nie wspomnę o szybkości z powodu szybszego procesora. Mam 46-calowy model i kupiłem go z powodu podwójnego tunera, a nie z powodu ajwajów w postaci ruchu czy kamerki :)
Zadajesz pytanie użytkownikowi Gutek1965 dotyczące produktu Samsung UE55F7000.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Polecam
Dodana: 03-02-2014
Przez: Marcin
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Polecam jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości.Podłączona do niego mam ps4 i wszystko razem sprawuje sie rewelacyjnie.Zastanawiałem się nad niższymi modelami Samsunga ale w końcu wybór padł na tego.Matryca poprostu rewelacja a filmy blu ray poprostu bajka to trzeba zobaczyć.Sterowanie głosem jak i gestami nie używam a więc nie jestem wstanie ocenić.Smart w telewizorach Samsung jest oczywiście rewelacyjny, a przeglądarka internetowa spełnia swoją funkcje.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 50% osób (1/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Marcin dotyczące produktu Samsung UE55F7000.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Pełna satysfakcja
Dodana: 23-02-2014
Przez: Andrzej
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Zakupiony sprzęt dotarł do mnie w umówionym terminie. Po rozpakowaniu i umocowaniu na ścianie został podłączony do internetu i dekodera telewizji satelitarnej. Po osiągnieciu temperatury pokojowej telewizor został włączony, od razu uśmiech na twarzy pełna satysfakcja. Wszystko pracuje tak jak powinno, obraz i dźwięk super, przedłużacz podczerwieni pracuje idealnie. Wszystkie funkcje telewizora działają prawidłowo, kamera łącznie z aplikacją skype jest super. Współpraca z domowym Wi-Fi na wysokim poziomie. Sprzęt jest wart swojej ceny.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 67% osób (2/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Andrzej dotyczące produktu Samsung UE55F7000.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Rewelacja
Dodana: 14-04-2014
Przez: Stefan
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Wg mnie nie ma żadnych wad , rewelacyjny obraz !!!

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 0% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 0% osób (0/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Stefan dotyczące produktu Samsung UE55F7000.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
moja opinia
Dodana: 11-02-2014
Przez: _RRD_
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Porównam ten telewizor do plazmy Panasonica z wyższej półki którego uważam za wzór jeśli chodzi o jakość obrazu i posiadam od ponad 3 lat. Sygnał odbieram z dekodera Polsatu. Sygnał normalny Panasonic ideał, niestety Samsung dużo niżej, ale jeśli włączymy sygnał w standardzie HD już jest super i nie ma się czego czepiać. Obraz 3D również jest super, kompensacja 2D na 3D jest różnie w zależności od jakości w jakiej nadawany jest dany program. Ale tu Samsung również daje radę. Na początek ściągnąłem oczywiście nową aktualizację, która była już dostępna. Co do bajerów nie będę się wypowiadał, niech każdy sam zada sobie pytanie i odpowie czy jest mu to potrzebne, są gusta i guściki. Dodam tylko że ja i 2 osoby które zakupiły ten model tyle że 46" nie korzystamy, ani ze sterowanie głosem, ani gestami. Na pewno plus dla Samsunga za zużycie prądu, bo Panasonic plazma ok. 350W/h.

Plus to również 4-rdzeniowy procesor przy aplikacjach się przydaje. Uważam że jeśli ktoś kupuję telewizor 55" to nie ma co wybrzydzać o 500 pln w jedną lub w drugą, bo jego cena i tak sięga 6 000 pln.

« zwiń

Porównam ten telewizor do plazmy Panasonica z wyższej półki którego uważam za wzór jeśli chodzi o jakość obrazu i posiadam od ponad 3 lat. Sygnał odbieram z dekodera Polsatu. Sygnał normalny Panasonic ideał, niestety Samsung dużo niżej, ale jeśli włączymy sygnał w standardzie HD już jest super i nie ma się czego czepiać. Obraz 3D również jest super, kompensacja 2D na 3D jest różnie w zależności od jakości w jakiej nadawany jest dany program. Ale tu Samsung również daje radę. Na początek ściągnąłem oczywiście nową aktualizację, która była już dostępna. Co do bajerów nie będę się wypowiadał, niech każdy sam zada sobie pytanie i odpowie czy jest mu to potrzebne, są gusta i guściki. Dodam tylko że ja i 2 osoby które zakupiły ten model tyle że 46" nie korzystamy, ani ze sterowanie głosem, ani gestami. Na pewno plus dla Samsunga za zużycie prądu, bo Panasonic plazma ok. 350W/h.

Plus to również 4-rdzeniowy procesor przy aplikacjach się przydaje. Uważam że jeśli ktoś kupuję telewizor 55" to nie...

rozwiń »
Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 80% osób Opinia przydatna dla 83% osób Opinia przydatna dla 67% osób (4/1). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi _RRD_ dotyczące produktu Samsung UE55F7000.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Żyleta
Dodana: 19-05-2013
Przez: Kazamaty
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

TV nabyłem jakieś dwa tygodnie temu. Obraz był troszkę rozmyty i byla tzw. pikseloza, ale okazało się, że dekoder UPC był wadliwy. Po wymianie dekodera obraz jest przepiękny. Internet-wspaniale mieć komputer na ścianie. Ogromna ilość kanałów w smart TV. Xbox działa bez zarzutów. Dźwięk - nie wiem bo jest podłączony pod kino domowe panasonica. Clouding-nie zauważyłem, ale czytałem, że w telewizorach tej klasy rzadko się zdarza (może ja tego nie widzę, nie jestem ekspertem). Pilot dodatkowy idealnie nadaje się do internetu. Funkcje głosowe-super sprawa, reaguje na każde polecenie (wgranych kilkadziesiąt akcentów). Sterowanie ruchem-dobrze spisuje sie w mniejszych pomieszczeniach. Reszta to bajery-saknowanie twarzy do facebooka itd itd. Z przyjemnoscia ogladam National Geographic-kolory sa zywe. Z czystym sumieniem moge polecic ten TV niezdecydowanym. Mialem kupic TV niższej serii Samsunga ale jakość była gorsza i postanowiłem dopłacić. 3D-jak dla mnie szału nie ma. Jakos nie moge uzyskac dobrego efektu 3D, ale uwazam to za zbędny bajer. Polecam

« zwiń

TV nabyłem jakieś dwa tygodnie temu. Obraz był troszkę rozmyty i byla tzw. pikseloza, ale okazało się, że dekoder UPC był wadliwy. Po wymianie dekodera obraz jest przepiękny. Internet-wspaniale mieć komputer na ścianie. Ogromna ilość kanałów w smart TV. Xbox działa bez zarzutów. Dźwięk - nie wiem bo jest podłączony pod kino domowe panasonica. Clouding-nie zauważyłem, ale czytałem, że w telewizorach tej klasy rzadko się zdarza (może ja tego nie widzę, nie jestem ekspertem). Pilot dodatkowy idealnie nadaje się do internetu. Funkcje głosowe-super sprawa, reaguje na każde polecenie (wgranych kilkadziesiąt akcentów). Sterowanie ruchem-dobrze spisuje sie w mniejszych pomieszczeniach. Reszta to bajery-saknowanie twarzy do facebooka itd itd. Z przyjemnoscia ogladam National Geographic-kolory sa zywe. Z czystym sumieniem moge polecic ten TV niezdecydowanym. Mialem kupic TV niższej serii Samsunga ale jakość była gorsza i postanowiłem dopłacić. 3D-jak dla mnie szału nie ma. Jakos nie moge uzyskac...

rozwiń »
Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 77% osób Opinia przydatna dla 78% osób Opinia przydatna dla 75% osób (24/7). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
tomek 02-02-2014
akurat ten telewizor ma - moim zdaniem - dobre 3D. Mam porównanie w stosunku do wcześniejszego samsung d6750
Zadajesz pytanie użytkownikowi Kazamaty dotyczące produktu Samsung UE55F7000.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
 
 
 
 

RTV EURO AGD © 2009 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione.

Właściciel serwisu: Euro-net sp. z o.o., ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa

Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Do góry