Przejdź do opisu produktu

Alecto BC-30

waga dziecięca

Alecto
nr kat.
1202847

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Waga do monitorowania rozwoju dziecka


ALECTO BC-30

Właściwości wagi niemowlęcej ALECTO

BC-30
Waga niemowlęca

Waga niemowlęca zapewnia szybkie i łatwe ważenie, z precyzją do 5 gramów. Idealnie nadaje się do monitorowania postępującego wzrostu dziecka. Zapewnia szybki i niezawodny pomiar. Dostępna w kolorze białym.

BC-30
Zdrowy rozwój

Czasami niesamowite, jak szybko rozwijają się niemowlęta i małe dzieci we wszystkich obszarach. Ich wyraz twarzy może być bardzo różny w jednym tygodniu. Zdobywają różnego rodzaju nowe umiejętności, które należy natychmiast z dumą pokazać. I oczywiście rosną jak kapusta. Czasami taki maluch jest nienasycony i może żądać butelkę co dwie godziny. Podczas gdy w innych okresach wszystko jest bardziej interesujące niż jedzenie / picie. To sprawia, że monitorowanie przyrostu masy dziecka jest niezwykle istotne, a ta waga ułatwi zadanie.

BC-30
Jak działa ta waga niemowlęca?

Większość dzieci nie rodzi się, by leżeć spokojnie. Nawet podczas ważenia. Jako rodzic umiesz odwracać uwagę swojego malucha, abyś mógł robić to, co trzeba. Ale nadal miło jest, że ta waga niemowlęca ma system stabilizacji, szczególnie do ważenia ruchomych dzieci. I że bardzo szybko otrzymujesz bardzo dokładny pomiar. Jeśli w pokoju, w którym zamierzasz ważyć dziecko jest rześko będziesz chciał owinąć je w ciepły koc. Następnie możesz najpierw wykonać „pomiar zerowy”, aby waga nie została uwzględniona podczas ważenia malucha.

BC-30
Co sprawia, że jest to świetna waga niemowlęca?

Chcesz niezawodnego i szybkiego ważenia dziecka, które jest bezpieczne. Właśnie dlatego wyposażyliśmy naszą wagę w tacę z wysokimi krawędziami po obu stronach. Idealnie zabezpiecza dziecko przed sturlaniem się lub ześlizgnięciem.

BC-30
Alecto - godny zaufania partner rodzica

Jako rodzic prawdopodobnie znasz Alecto Baby z naszych monitorów dla niemowląt, ale mamy o wiele więcej przydatnych produktów do pielęgnacji i opieki nad niemowlętami. Jak np. ta waga niemowlęca. Nasze artykuły regularnie są wysoko oceniane w testach konsumenckich (niezależnych). Z Alecto Baby wybierasz dobrze przemyślany produkt wysokiej jakości.

Dane techniczne

waga dziecięca Alecto BC-30

Maksymalne obciążenie 20 kg
Dokładność pomiaru 5 g
Jednostki wagowe  gram, kilogram
Kolor  biały
Funkcje dodatkowe  funkcja tary
Zasilanie  3 baterie AAA 1,5 V
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  58,80 x 38,20 x 11,20 cm
Waga z opakowaniem  2,17 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  baterie, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  DSV sp. Z o.o. Sp. K.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Alecto BC-30

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Alecto BC-30, wpisz 1202847 w wyszukiwarce euro.com.pl.