Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

patelnia Ballarini Versilia 24 cm

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
patelnia Ballarini Versilia 24 cm
Ballarini Versilia 24 cm
Opis i dane

Doskonały wygląd i niezawodność to cechy, którymi charakteryzuje się najnowsza linia patelni Ballarini – Versilia. Najwyższą jakość produktów potwierdzamy wydłużoną, aż siedmioletnią gwarancją!

Patelnie Versilia pokryte są wyjątkowo odporną, trójwarstwową powłoką non-stick Keravis. Powierzchnia ta wzmacniana jest drobinami ceramicznymi, co uodparnia ją na wybrzuszenia, ścieranie i zarysowania.

Patelnia Versilia wykonana jest z grubego, wysokiej jakości aluminium. Dno patelni wzmacniane jest warstwą stali nierdzewnej, co umożliwia stosowanie jej na kuchenkach indukcyjnych. Naczynia Versilia można stosować również we wszystkich innych typach kuchenek – ceramicznych, elektrycznych, gazowych i halogenowych. Zaletą wzmocnionego dna jest również magazynowanie ciepła, które potem oddawane jest przygotowywanej potrawie. Dzięki temu smażenie jest krótsze, bardziej efektywne i energooszczędne.

Warto dobrać odpowiednią do rozmiaru pokrywkę – na przykład innowacyjną pokrywę Volcano, która umożliwia równomierny rozkład ciepła w naczyniu. Dzięki pokrywce nasza patelnia może służyć nie tylko do smażenia, ale także do duszenia czy gotowania.

Linię patelni głębokich Versilia szczególnie polecamy osobom, które cenią trwałość i niezawodność produktu podczas jego intensywnego użytkowania. Ciemny kolor powłoki zewnętrznej i powierzchni non – stick dodaje naczyniu elegancji.

Dane techniczne

patelnia Ballarini Versilia 24 cm

Średnica 24 cm
Wskaźnik nagrzania patelni nie
Powłoka wewnętrzna nieprzywierająca
Powłoka zewnętrzna aluminium
Przeznaczenie do smażenia
Kolor  czarny
Możliwość używania na kuchniach indukcyjnych tak
Możliwość mycia w zmywarce tak
W zestawie  patelnia 24 cm
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  50 x 25 x 5,50 cm
Waga z opakowaniem  0,80 kg
Gwarancja   
Gwarancja  7 lat
Producent   
Nazwa producenta / importera  Ballarini.pl sp. z o.o. sp. k.
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Ballarini
  • Cena: od 100
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Ballarini Versilia 24 cm, wpisz 1073856 w wyszukiwarce euro.com.pl.