Przejdź do opisu produktu

Oxymore Fuji

oczyszczacz powietrza

Oxymore
nr kat.
1230121

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Filtry  fotokatalityczny
Czujniki  lotnych związków organicznych
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Oxymore Fuji

Oczyszczacz powietrza Oxymore Fuji z filtrem fotokatalitycznym i lampą UVA poprawia jakość powietrza, usuwając szkodliwe cząsteczki, m.in. formaldehyd, wirusy i bakterie.

Poznaj Oxymore Fuji

SKUTECZNE OCZYSZCZANIE

SKUTECZNE OCZYSZCZANIE

Oxymore Fuji wyróżnia się skutecznym oczyszczaniem powietrza z różnorodnych cząsteczek, które mają negatywny wpływ na zdrowie. Ten model usuwa aż do 10 g lotnych związków organicznych na dzień, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób palących papierosy. Urządzenie wychwytuje m.in. bakterie, wirusy, roztocza, pleśnie, formaldehyd i różnorodne alergeny.

IMPONUJĄCA WYDAJNOŚĆ

IMPONUJĄCA WYDAJNOŚĆ

Najmniejszy oczyszczacz powietrza marki Oxymore w najwydajniejszym trybie pracy oczyszcza do 40 m2 lub 100 m3 w 60 minut. Spisuje się znakomicie w niewielkich pomieszczeniach – zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. Oczyści powietrze w salonie z aneksem kuchennym, biurze open space, pokoju hotelowym czy szatni na basenie.

FILTR FOTOKATALITYCZNY

FILTR FOTOKATALITYCZNY

Samoregenerujące się medium fotokatalityczne Oxymore® Titane TiO2 wydłuża czas pracy Oxymore Fuji i zmniejsza koszty eksploatacji urządzenia nawet podczas intensywnego oczyszczania powietrza. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to konserwacja raz w roku – zgodnie z zaleceniami producenta. Filtr cząstek stałych podlega wymianie dopiero po pełnym nasyceniu.

DŁUGA PRACA LAMPY

DŁUGA PRACA LAMPY

Maksymalny czas pracy lampy Oxymore® UVA 18 wynosi aż 10 000 godzin, czyli ponad rok. Wydajna lampa wspiera filtr katalityczny w usuwaniu chorobotwórczych cząsteczek z powietrza. Fale generowane przez lampę błyskawicznie unicestwiają drobnoustroje, co zmniejsza ryzyko zarażenia się drogą kropelkową.

MIĘDZYNARODOWY CERTYFIKAT

MIĘDZYNARODOWY CERTYFIKAT

Opatentowany Oxymore Fuji wykorzystuje system certyfikowany przez AFNOR, czyli Francuskie Stowarzyszenie Normalizacyjne, zajmujące się standaryzowaniem różnorodnych produktów w skali międzynarodowej. Certyfikat jest zgodny z NF EN60335-1 oraz dyrektywami: niskonapięciową 2014/35 UE i maszynową 2006/42 WE.

WYSOKA JAKOŚĆ POWIETRZA

WYSOKA JAKOŚĆ POWIETRZA

Profesjonalny oczyszczacz powietrza spełnia wymagania dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniach, które zostały określone we francuskich rozporządzeniach: IAQ (Indoor Air Quality Guidelines) 2015-1926 z 30 grudnia 2015 oraz IAQ 2015-1000 z 17 sierpnia 2015. Wytyczne powstały na bazie kryteriów zdrowotnych, dzięki czemu masz pewność, że używanie oczyszczacza sprzyja dobrej kondycji Twojego organizmu.

Oczyszczacz powietrza Oxymore Fuji z bliska

1 LAMPA UVA

Dzięki wbudowanej lampie Oxymore® UVA 18 oczyszczacz powietrza Oxymore Fuji usuwa drobnoustroje zagrażające zdrowiu domowników, współpracowników lub osób w miejscach publicznych. Użytkownik nie ma bezpośredniego kontaktu z lampą – sterylizuje powietrze wpływające do wnętrza urządzenia.

2 PODWÓJNA FILTRACJA

Technologia Oxymore® Particule polega na zastosowaniu filtra wstępnego i samoregenerującego się filtra Oxymore® Titane TiO2. Dwutlenek tytanu inicjuje rozkład szkodliwych lotnych związków organicznych, sprawiając, że możesz oddychać czystym powietrzem bez szkody dla zdrowia.

3 MAŁE WYMIARY

Kompaktowe wymiary (330 x 150 x 150 mm) i niska waga (3,5 kg) Oxymore Fuji sprzyjają jego wygodnemu przenoszeniu pomiędzy pomieszczeniami. Niewielki oczyszczacz powietrza może stanowić wyposażenie niedużych pomieszczeń, np. sypialni.

W opakowaniu Oxymore Fuji

1Oczyszczacz powietrza
2Lampa UVA
3Filtr fotokatalityczny
4Przewód zasilający
5Zestaw antypoślizgowy
6Instrukcja obsługi w języku polskim
7Karta gwarancyjna

Oxymore – marka godna zaufania

Marka z francuskimi korzeniami

Ponad 10 lat doświadczenia na rynku

Producent oczyszczaczy powietrza z technologią fotokatalizy

Dane techniczne

oczyszczacz powietrza Oxymore Fuji

Technologia oczyszczania fotokataliza
Wydajność 40 m3/h
Filtry fotokatalityczny
Moc  27 W
Łączność Wi-Fi   nie
Nawilżanie powietrza nie
Czujniki  lotnych związków organicznych
Kolor  biały
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  38 x 24 x 20 cm
Waga z opakowaniem  2 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  36 miesięcy
Producent   
Nazwa producenta / importera  Midas Marcin Żmiejko
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Oxymore
  • Rodzaj: oczyszczacz powietrza
  • Nawilżanie powietrza: nie

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi (1)

Powiadom o pytaniach
Witam, czy ten oczyszczacz ma również funkcję nawilżacza powietrza?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Oxymore Fuji, wpisz 1230121 w wyszukiwarce euro.com.pl.