Przejdź do opisu produktu

Hama szkło ochronne antybakteryjne iPhone X/XS/11 PRO

dedykowane szkło hartowane

Hama
nr kat.
1235317

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

HAMA SZKŁO OCHRONNE ANTYBAKTERYJNE, ANTI-BLUE DO IPHONE IPHONE X,XS,11 PRO

Aby zapobiec tego typu sytuacjom najlepiej zaopatrzyć się w szkoło ochronne, które skutecznie zabezpieczy ekran, a jednocześnie nie wpłynie na funkcjonalność smartfona.

Szkło hartowane

Nasze smartfony mają coraz większe wyświetlacze. Nic więc dziwnego, że trzeba zadbać o ich ochronę. Jednym z najgorszych scenariuszy dla posiadacza nowego smartfona może być uszkodzenie ekranu, które wiąże się nie tylko z koniecznością naprawy i kosztami, ale także możliwym zaburzeniem pracy całego systemu telefonu.

Ochrona przed uszkodzeniem

Szkiełko jest idealnie dopasowane do telefonu, posiada wszystkie niezbędne wycięcia. Szkło hartowane na wyświetlacz zostało oznaczone symbolem 10H, co świadczy o tym, że skutecznie chroni ekran telefonu przed najpopularniejszymi uszkodzeniami, w tym zarysowaniem, zadrapaniem, stłuczeniem, pęknięciem itd.

Szkło ochronne antybakteryjne

Szkło ochronne antybakteryjne oprócz swoich podstawowych właściwości pomaga jeszcze w utrzymaniu higieny. Telefonu dotykamy kilkaset razy dziennie, następnie wykonujemy różne czynności, dlatego warto, aby dodatkowo zapewnić sobie ochronę i bezpieczeństwo.

Jony srebra

Antybakteryjna powłoka została wyposażona w jony srebra, które hamują rozwój mikroorganizmów. Ekran smartfona można dodatkowo przecierać antybakteryjną ściereczką, co pozwoli zachować higienę i usunie z ekranu kurz, pył, odciski palców. Szkło antybakteryjne to bardzo dobre rozwiązanie także w trakcie pandemii, gdzie dodatkowo należy przestrzegać higieny.

Dodatkowe parametry szkła ochronnego antybakteryjnego

Szkło ochronne do Apple iPhone X/Xs/11 Pro dodatkowo filtruje świstało niebieskie, które przy intensywnym użytkowaniu telefonu może być niebezpieczne dla oczu. Warto również w telefonie ustawić odfiltrowanie tego rodzaju światła, aby chronić swoje oczy. Powierzchnia Perfect Touch zabezpiecza ekran przed powstawaniem odcisków palców, przez które należy dodatkowo czyścić ekran telefonu, aby móc z niego wygodnie korzystać i aby telefon wciąż wyglądał estetycznie. Szkiełko jest cienkie, ale jednocześnie bardzo wytrzymałe, dlatego w żaden sposób nie wpływa na właściwości użytkowe. Po zakupie nowego telefonu praktycznie każdy użytkownik powinien zaopatrzyć się w szkiełko hartowane aby zyskać:

ANTYBAKTERYJNE, ANTI-BLUE

  • ochronę wyświetlacza,
  • lepszy wygląd telefonu dzięki redukcji powstawania odcisków palców,
  • lepszą higienę poprzez eliminację drobnoustrojów,
  • pewność w stresujących sytuacjach, gdy telefon wypadnie z ręki lub np. spadnie z łóżka,
  • ochronę oczu,
  • utrzymującą się wartość smartfona.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Dane techniczne

dedykowane szkło hartowane Hama szkło ochronne antybakteryjne iPhone X/XS/11 PRO

Rodzaj ochrony szkło hartowane
Rodzaj  dedykowane
Pasuje do telefonu iPhone 11 Pro, iPhone X, iPhone XS
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  Hama Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Znak zgodności RoHS
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Hama
  • Przeznaczenie: wyświetlacz telefonu
  • Rodzaj ochrony: szkło hartowane

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Hama szkło ochronne antybakteryjne iPhone X/XS/11 PRO

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Hama szkło ochronne antybakteryjne iPhone X/XS/11 PRO, wpisz 1235317 w wyszukiwarce euro.com.pl.