Nocna promocja! Nawet do 30% taniej. Sprawdź!

Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

etui uniwersalne Krusell Malmo FlipWallet Slide 5XL (czarny)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
etui uniwersalne Krusell Malmo FlipWallet Slide 5XL (czarny)
Krusell Malmo FlipWallet Slide 5XL (czarny)
0 zł
Opis i dane
Telefon w etui jest mocowany (przyklejany) na specjalnej platformie przesuwnej. Platforma ta pokryta jest taśmą klejącą wielorazowego użytku. Dzięki temu możliwe jest wielokrotne zakładanie telefonu w etui przy ciągłej efektywności taśmy. Daje to dużą swobodę użytkowania przy jednoczesnym solidnym zabezpieczeniu twojego urządzenia. Funkcja "Smart Slide" umożliwia wysunięcie telefonu do pozycji odsłaniającej obiektyw aparatu i daje możliwość robienia zdjęć bez potrzeby wyciągania urządzena z etui. Etui zamykane jest na mocny magnetyczny zamek oraz posiada wewnątrz trzy kieszonki na dokumenty i karty kredytowe. Pokrowiec umożliwia również pracę z telefonem w pozycji poziomej pod kątem.

Dane techniczne

etui uniwersalne Krusell Malmo FlipWallet Slide 5XL (czarny)

Typ etui z klapką
Wymiary  163 x 83 x 12 mm
Kolor  czarny
Materiał skóra ekologiczna
Przypięcie do pasa  nie
Opis  platforma przesuwna pokryta jest taśmą samoprzylepną wielorazowego użytku, funkcja "Stand" i "Smart Slide", kieszonki na karty kredytowe i dokumenty, przegródka na gotówkę oraz notatki
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Krusell International AB
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Krusell Malmo FlipWallet Slide 5XL (czarny), wpisz 1081871 w wyszukiwarce euro.com.pl.