Głośnik Bluetooth do salonu – zobacz nasze propozycje

Autor: Joanna

Sprzęt do słuchania muzyki w domowym zaciszu nie musi być duży, aby zaskakiwał wysoką jakością dźwięku. Prezentujemy najciekawsze głośniki Bluetooth, jakie warto mieć w swoim salonie. Szukasz przenośnego urządzenia audio, które sprawdzi się w Twoim domu? Zobacz nasze propozycje i wybierz coś dla siebie!

Głośnik Bluetooth i smartfon na stole w salonie

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jaki głośnik Bluetooth sprawdzi się do uniwersalnych zastosowań,

- jaki model wybrać, jeśli zależy Ci na podręcznych wymiarach,

- jaki głośnik Bluetooth z radiem warto kupić do domu,

- jaki głośnik Bluetooth sprawdzi się na imprezie.

Wszechstronny głośnik Bluetooth do salonu

Przenośne głośniki Bluetooth mogą spełniać wiele funkcji. Będą przydatne do odtwarzania muzyki z telefonu w salonie czy pod prysznicem, słuchania radia i podcastów, prowadzenia rozmów telefonicznych, a także korzystania z asystenta głosowego, takiego jak Siri czy Google Now.
Biały głośnik BluetoothJeśli nie wiesz, jaki głośnik Bluetooth przeznaczony jest do wielu zastosowań, zwróć uwagę na model JBL Flip 4. Jest to uniwersalny i poręczny sprzęt dostępny w różnych kolorach, z którego możesz korzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz, niezależnie od warunków atmosferycznych. Ten model głośnika na Bluetooth wyróżnia się wysokiej jakości dźwiękiem stereo dzięki łącznej mocy 16 W. W zależności od tego, jak jest Ci wygodnie, możesz położyć go poziomo lub postawić jak kolumnę, rozprzestrzeniając dźwięk naokoło. Dodatkowym atutem jest możliwość zsynchronizowania ze sobą kilku głośników Bluetooth, aby zwiększyć ich moc i równomiernie emitować dźwięk w całym pomieszczeniu.

Głośnik Bluetooth o kompaktowych wymiarach

Chcesz korzystać z głośnika w domu, ale także raz na jakiś czas zabrać go ze sobą w plecaku? Wybierz model o kompaktowych wymiarach i takiej mocy, by cieszyć się dobrą jakością dźwięku. Przykładem takiego urządzenia jest bardzo dobry głośnik Bluetooth JBL GO, który wyróżnia się przystępną ceną i niewielkim rozmiarem. Jego atutem jest uniwersalny design i wiele wersji kolorystycznych, dzięki którym możesz dopasować głośnik na Bluetooth do wystroju swojego salonu. Jest mobilny nie tylko z powodu podręcznych wymiarów, ale także długiego czasu pracy na baterii – możesz z niego korzystać bez ładowania nawet do 5 godzin.
  • 269 zł
  • 169,99 zł
  • 379 zł
  • 1 199 zł
  • 109,99 zł

Głośnik Bluetooth z radiem – jaki wybrać?

Głośnik Bluetooth JBL Flip 4Lubisz słuchać muzyki nie tylko z serwisów streamingowych, ale także z radia? Aby cieszyć się jednym i drugim, nie musisz wybierać między różnymi urządzeniami audio. Wybierz model łączący te dwa warianty, na przykład głośnik Bluetooth z radiem Manta SPK204FM PIPE. Zapewnia on wysoką jakość dźwięku, dużą głośność i głębokie basy – a to dzięki temu, że oprócz dwóch głośników posiada subwoofer. Z wbudowanego radia FM możesz skorzystać nawet wtedy, gdy sprzęt nie jest podłączony do smartfona z dostępem do Internetu – możesz go używać jak samodzielnego odbiornika.

Potężny głośnik Bluetooth na imprezę

Lubisz organizować domówki i nie wiesz, jaki głośnik Bluetooth zapewni odpowiednio głośną muzykę w dobrej jakości? Szukając głośnika, który sprawdzi się także podczas imprez, musisz zwrócić uwagę na jego moc – im większa, tym lepiej! Dobrym rozwiązaniem będą też takie głośniki Bluetooth, które można połączyć ze sobą i rozstawić w różnych miejscach w domu – na przykład świetnej jakości model JBL Xtreme 2.
Wymagającym audiofilom do gustu przypadną modele marki Bang & Olufsen, które wyróżniają się bardzo dużą mocą i eleganckim designem. Przykładem jest głośnik na Bluetooth Bang & Olufsen BeoPlay A2, który oferuje moc aż 180 W. Jego zaletą jest świetny akumulator, dzięki któremu możesz słuchać muzyki bez przerwy przez nawet 24 godziny.

WSKAZÓWKA

Głośniki Bluetooth to też dobra alternatywa dla radia w łazience. Niektóre modele są nie tylko odporne na zachlapania, ale też posiadają certyfikat IPX7. Gwarantuje on, że głośnik może znajdować się pod wodą przez pół godziny – nie zepsuje się więc nawet wtedy, gdy przez przypadek wpadnie do wanny.

Chcesz poznać inne urządzenia z technologią Bluetooth, z którymi możesz połączyć swój smartfon? Przeczytaj ten artykuł, aby poznać inne przydatne akcesoria!
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link