Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

Produkt archiwalny

Przepraszamy, produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.
myjka wysokociśnieniowa Karcher K 5.800 T 250 eco!ogic 1.181-250.0
Karcher K 5.800 T 250 eco!ogic 1.181-250.0
1 409 zł
Opis i dane
Urządzenia eco!ogic to maszyny przyszłości - skuteczne, niezawodne, przyjazne dla użytkownika i ekologiczne. Model K 5.800 T 250 eco!ogic może pracować w trybie eco!, po włączeniu którego zużycie wody i energii elektrycznej spada o 20%. W połączeniu z dyszą Vario power każde czyszczenie można wykonać szybko, skutecznie i ekologicznie. W wyposażeniu znajduje się przystawka do czyszczenia powierzchni płaskich – T-Racer T 250. Przystawka umożliwia czyszczenie większych, płaskich powierzchni w czasie znacznie krótszym niż za pomocą lancy. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle zwiększają wydajność czyszczenia nawet 10-krotnie, a obudowa skutecznie chroni przed rozpryskami wody. Dzięki pompie ssąco-tłoczącej urządzenie umożliwia pobór wody z sieci oraz zasysanie jej z alternatywnych źródeł takich jak beczki, zbiorniki czy oczka wodne. Chłodzony wodą silnik gwarantuje wysoką trwałość i niezawodne funkcjonowanie urządzenia. Praktyczny, składany uchwyt ułatwia przechowywanie maszyny. Wbudowany filtr wstępny, chroni pompę przed uszkodzeniem na skutek obecności w wodzie niewielkich zanieczyszczeń.
 • -
  Urządzenie przeznaczone do regularnego czyszczenia średnich i dużych powierzchni oraz do usuwania cięższych zabrudzeń. Nadaje się m.in. do mycia fasad, ścian i patio, chodników i pojazdów.
 • -
  Szybkozłącze Quick Connect, które zapobiega stratom ciśnienia oraz pozwala na łatwe łączenie węża ciśnieniowego z pistoletem.
 • -
  System podawania środka czyszczącego bezpośrednio z opakowania umieszczonego na obudowie urządzenia, w specjalnie wyprofilowanych kieszeniach. Uzupełnianie środka polega na wymianie butelek. Plug ‘n’ Clean sprawia, iż zmiana środka odbywa się szybko i higienicznie.
 • -
  Silnik chłodzony wodą gwarantujący dłuższą żywotność oraz korzystnie wpływający na obniżenie głośności pracy i ciężaru urządzenia.
 • - Dyszę rotacyjną, dzięki której skutecznie usuniesz trudne zabrudzenia.

Dane techniczne

myjka wysokociśnieniowa Karcher K 5.800 T 250 eco!ogic 1.181-250.0

Wydajność tłoczenia 460 litrów/h
Temperatura maksymalna doprowadzanej wody  40 stopni Celsjusza
Moc przyłączeniowa  2,1 kW
Długość węża 7,5 m
Zbiornik na detergent tak
Funkcje dodatkowe  silnik chłodzony wodą, wbudowany system podawania środka czyszczącego, złącze Quick Connect
Parametry fizyczne   
Wymiary  349 x 427 x 867 mm
Waga 13,3 kg
Wymiary opakowania  50 x 60 x 50 cm
Wyposażenie   
  adapter do podłączenia węża ogrodowego, dysza rotacyjna, dysza Variopower, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, pistolet spryskujący, T-Racer - T 250, uniwersalny środek czyszczący, wąż, zbiornik na detergent
Gwarancja   
  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Alfred Kärcher GmbH & Co. KG
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Karcher
 • Długość węża: od 6 do 9 m
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Karcher K 5.800 T 250 eco!ogic 1.181-250.0, wpisz 212996 w wyszukiwarce euro.com.pl.