Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

kosiarka spalinowa Powermat PM-KSS-650-LC

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
kosiarka spalinowa Powermat PM-KSS-650-LC
Powermat PM-KSS-650-LC
Opis i dane
Samobieżna kosiarka Powermat PM-KSS-650-LC, z najnowszej serii kosiarek firmy Powermat, wykonana jest z wysokiej jakości podzespołów.
Kosiarka posiada siedmiostopniową regulację wysokości. Napędzana jest popularnym wysokiej jakości silnikiem LONCIN o mocy 6,5KM i pojemności 196cm3.
Silnik LONCIN model LC1P70FA to niebywałej klasy silnik górnozaworowy OHV, cechujący się optymalnym spalaniem. Wysoka wytrzymałość i jakość podzespołów silnika, sprawia iż urządzenie to będzie służyło państwu przez długie lata.

Kosiarka posiada trzy tryby koszenia
:
- wyrzut tylny do kosza
- wyrzut tylny bez kosza
- wyrzut boczny
- wyrzut pod kosiarkę

Noże tnące kosiarki są wykonane z hartowanej stali, co zapewnia długą żywotność ostrza. Mocowanie ostrza metalową mosiężną śrubą daje wyjątkową wytrzymałość zespołu tnącego.
Sama obudowa korpusu wykonana jest z tworzywa sztucznego odpornego na korozję dzięki temu wzrasta żywotność całej maszyny.
Kosiarka wyposażona jest w złączkę, do której można podłączyć wąż ogrodowy. Specjalna zwężka króćca nadaje odpowiednie ciśnienie wody, która przy obrotach noża pod ciśnieniem zrywa zabrudzoną powierzchnię bębna zespołu tnącego.
Przełącznik wyrzutu do kosza znajduje się w wygodnym miejscu. Kosiarka dzięki temu nie wymaga ręcznego wyjmowania blokady wyrzutu do kosza.
Wybierz kosiarkę spalinową
Wybierz kosiarkę spalinową
Kosiarka z silnikiem spalinowym jest ekonomiczna z powodu niskiego zużycia paliwa oraz gwarantuje dużą moc, dzięki czemu możesz pracować dłużej i efektywniej.
Dostosuj wysokość koszenia
Kosiarka wyposażona w 7-poziomową regulację wysokości ostrzy, umożliwi idealne dostosowanie wysokości cięcia trawy do Twoich osobistych preferencji. Sam zdecyduj czy chcesz trawę dłuższą czy krótszą.
Dostosuj wysokość koszenia
Pracuj szybciej
Pracuj szybciej
Kosiarka o szerokości koszenia 50,8 cm nadaje się zarówno do mniejszych jak i dużych powierzchni. Większa szerokość koszenia skraca czas potrzebny na dokładne skoszenie trawy na placu.
Zyskaj więcej miejsca
Duża pojemność kosza przekłada się na rzadszą potrzebę jego opróżniania w trakcie pracy. Kosiarka wyposażona w kosz o pojemności 60 litrów zapewni długą pracę bez konieczności przerywania, zarówno w przydomowych trawnikach jak i działkowych ogródkach.
Zyskaj więcej miejsca
Stosuj naturalne nawożenie
Stosuj naturalne nawożenie
Funkcja mulczowania pozwala na naturalne nawożenie trawnika, bez potrzeby używania dodatkowych, często drogich środków chemicznych. Skoszona i rozdrobniona trawa szybko się rozkłada dodając naturalnych środków odżywczych Twojemu trawnikowi.
Zbieraj trawę na kompost
Jeżeli posiadasz przydomowy kompostownik, funkcja tylnego wyrzutu będzie dla Ciebie odpowiednia. Pozwala ona korzystać z kosza, dzięki czemu możesz gromadzić ściętą trawę na kompost.
Zbieraj trawę na kompost
Kosiarka z bocznym wyrzutem
Kosiarka z bocznym wyrzutem
Funkcja bocznego wyrzutu jest charakterystyczna dla kosiarek z funkcją mulczowania. Funkcja ta pozwala na rozrzucenie ściętej trawy na trawniku, dzięki czemu posłuży on jako naturalny nawóz dla rosnącej trawy.

Dane techniczne

kosiarka spalinowa Powermat PM-KSS-650-LC

Szerokość koszenia 50,8 cm
Wysokość koszenia 25 - 75 mm
Regulacja położenia ostrzy 7-poziomowa
Wykonanie korpusu  stal
Poziom hałasu 98 dB
Funkcje dodatkowe  mulczowanie, tylny wyrzut, boczny wyrzut, wyrzut do kosza
Kosz   
Wykonanie  plastik/tkanina
Pojemność kosza 60 litrów
Wskaźnik zapełnienia nie
Napęd   
Napęd prędkość stała
Silnik   
Rodzaj silnika spalinowy
Model silnika  LONCIN LC1P70FA
Pojemność  196 cm3
Moc silnika (KM / W) 6,5 KM / 4779 W
Zasilanie akumulatorowe  nie
Wyposażenie  kosz na trawę, ostrze tnące, klucz, instrukcja obsługi
Parametry fizyczne   
Rozmiar kół przednich/tylnych  8 / 12 cali
Waga  38 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  P.H. Powermat T.M.K. Bijak Sp. Jawna
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Powermat
  • Rodzaj: kosiarka spalinowa
  • Moc silnika (KM): od 6,1 KM
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Powermat PM-KSS-650-LC, wpisz 1077520 w wyszukiwarce euro.com.pl.