Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

opaska monitorująca aktywność Garmin Fitness Vivofit 2 (granatowy)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
opaska monitorująca aktywność Garmin Fitness Vivofit 2 (granatowy)
Garmin Fitness Vivofit 2 (granatowy)
Opis i dane
Monitor aktywności z funkcją paska ruchu i ostrzeżeń
 • Bateria, która wystarcza na cały rok
 • Pasek ruchu i alerty dźwiękowe przypominają o aktywności
 • Rozpoznaje Twój poziom aktywności i proponuje spersonalizowany dzienny cel
 • Wyświetla liczbę kroków, kalorii, dystans i godzinę na podświetlanym wyświetlaczu oraz monitoruje sen
 • Automatycznie synchronizuje dane z aplikacją Garmin Connect™, co pozwala zapisać wyniki, zaplanować aktywności i podzielić się postępami


Pokazuje godzinę i przypomina o ruchu

Badania wykazują, że długie okresy braku aktywności, np. siedzenie przy biurku, zmniejszają produkcję przez organizm enzymów spalających tkankę tłuszczową. Proces ten można odwrócić, robiąc w ciągu dnia częste, krótkie przerwy na chód. Choć może się zdarzyć, że stracisz poczucie czasu i zapomnisz o ruchu, opaska vivofit 2 będzie pamiętać za Ciebie. Czerwony pasek ruchu i łagodne ostrzeżenia dźwiękowe pojawią się na wyświetlaczu po godzinie braku aktywności. Pasek ruchu będzie pojawiał się co 15 minut, aż zresetujesz go, spacerując przez kilka minut. Nie chcesz, by co godzinę rozbrzmiewał dźwięk ostrzeżenia? Ustaw zgodne urządzenie mobilne, by sygnalizowało Ci konieczność ruchu wibracjami.

Do noszenia przez całą dobę
Opaska vívofit 2 nieustannie monitoruje Twoje postępy — przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dane dotyczące kroków, kalorii i pokonanego dystansu oraz godzinę wyświetla na przejrzystym, podświetlanym wyświetlaczu. Wybierz tryb snu, gdy idziesz spać, a będzie ona monitorowała Twój odpoczynek. W serwisie Garmin Connect możesz zobaczyć łączną liczbę godzin snu, a także fazy ruchu i spokojnego snu. Opaska vívofit 2 jest wodoszczelna do 50 metrów, więc możesz bez obaw zmoknąć lub iść z nią pod prysznic. Dzięki baterii zapewniającej zasilanie przez cały rok możesz nie rozstawać się z opaską, co pomoże Ci zrealizować Twoje postanowienia. Miękka i elastyczna opaska jest wyposażona w obracaną o 90 stopni klamrę, która gwarantuje, że opaska będzie się trzymać nadgarstka. Dodatkowe opaski w różnych kolorach pomogą Ci dopasować urządzenie vívofit do ubioru.

Spersonalizowane codzienne cele
Opaska vívofit 2 poznaje Twój aktualny poziom aktywności, a następnie wyznacza osiągalny dzienny cel. W miarę realizacji głównych celów urządzenie vívofit 2 dostosowuje cele na kolejny dzień, stopniowo kierując Cię w stronę zdrowszego stylu życia. W bezpłatnej internetowej społeczności fitness Garmin Connect można zdobywać wirtualne odznaki i śledzić swoje postępy.

Pilnuj liczb
Gdy będziesz gotów zrobić kolejny krok w kierunku zdrowszego trybu życia, możesz zacząć korzystać z dodatkowych funkcji motywacyjnych, jakie oferuje opaska vívofit 2. Funkcja stopera pozwala zmierzyć czas aktywności, takiej jak chód lub bieg, które to dane można później zapisać i wysłać do serwisu Garmin Connect. Sparowanie opaski vívofit 2 z opcjonalnym czujnikiem tętna umożliwia rejestrowanie danych o tętnie i o wyznaczonych strefach podczas ćwiczeń fitness, takich jak bieganie lub trening kardio na siłowni, w celu uzyskania bardziej szczegółowych danych o liczbie spalonych kalorii. Aby dokładnie monitorować kalorie, możesz utworzyć konto w serwisie MyFitnessPal i powiązać je z kontem Garmin Connect. Dzięki temu możesz porównywać liczbę spożytych kalorii z łączną liczbą spalonych kalorii, które opaska vívofit 2 rejestruje przez cały dzień.

Bądź na bieżąco
W ciągu dnia vívofit 2 automatycznie synchronizuje dane z serwisem Garmin Connect, w którym można obserwować swoje postępy, dołączać do internetowych wyzwań i zdobywać wirtualne odznaki dla dodatkowej motywacji. Oto, jak łatwo jest zacząć. Po zapisaniu się zyskasz dostęp do naszego bezpłatnego portalu społecznościowego z komputera lub zgodnego urządzenia mobilnego³ dzięki aplikacji Garmin Connect™ Mobile.

 • Wymiary fizyczne Szerokość i grubość: 21 x 10,5 mm; długość zależy od rozmiaru paska i wynosi odpowiednio 120–175 mm (S) i 152–210 mm (L)
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 25,5 mm x 10 mm
 • Wyświetlacz z trybem odwróconych kolorów
 • Masa 25,5 g
 • Bateria Dwie wymienne baterie pastylkowe CR1632
 • Czas działania baterii Powyżej 1 roku

Wyposażenie:
 • vívofit 2 z dużym i małym paskiem
 • Pamięć USB ANT Stick™
 • Dokumentacja produktu
Korzystaj z łączności bezprzewodowej
Korzystaj z łączności bezprzewodowej
Łączność Bluetooth pozwala na sparowanie z zewnętrznym czujnikiem tętna, a w zależności od modelu na komunikację ze smartfonem, dzięki czemu masz dostęp do danych aktywności w zasięgu ręki.
Zyskaj ochronę przed wodą
Opaska jest odporna na kontakt z wodą, dzięki specjalnej konstrukcji. Bez obaw możesz korzystać z niej podczas deszczu, a przypadkowe zalanie wodą nie będzie miało wpływu na jej działanie.
Zyskaj ochronę przed wodą
Licz przebyty dystans
Licz przebyty dystans
Dużo chodzisz? Licznik kroków umożliwi śledzenie tej aktywności oraz obliczanie przebytego pieszo dystansu. Wynik możesz potraktować jako ciekawostkę lub użyć w aplikacji śledzenia aktywności do obliczenia innych parametrów.
Dołącz do społeczności Garmin Connect
Garmin Connect daje Ci wiele możliwości monitorowania swojej aktywności. Dzięki tej aplikacji dołączysz do ogólnoświatowej społeczności, która podobnie jak Ty ceni sobie aktywność ruchową. Przesyłaj wyniki, planuj treningi i monitoruj swoje postępy.
Dołącz do społeczności Garmin Connect

Dane techniczne

opaska monitorująca aktywność Garmin Fitness Vivofit 2 (granatowy)

Pomiar  kroki, dystans, jakość snu
Wyświetlacz tak
Kolor  granatowy
Podłączenie USB tak
Kompatybilność z urządzeniami mobilnymi urządzenia z systemem iOS7 lub nowszym, urządzenia z systemem Android 4.3 lub nowszym
Funkcje dodatkowe  akcelerometr, Bluetooth, możliwość rozbudowy o czujnik tętna , wodoodporność 50m, zegar, zgodność z Garmin Connect®
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Garmin Polska Sp. z o.o
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Garmin Fitness Vivofit 2 (granatowy), wpisz 1056117 w wyszukiwarce euro.com.pl.