Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

zmywarka do zabudowy Amica ZIM 468E

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
zmywarka do zabudowy Amica ZIM 468E
Amica ZIM 468E
Opis i dane

Zmywarka do zabudowy Amica z funkcją 3 w 1
ZIM 468E

Ekologia

Klasa energetyczna A++

Efektywne zmywanie i mniejsze opłaty za energię elektryczną – oszczędzaj nawet 64 kWh w ciągu roku!

Funkcja Mycie Strefowe

Dzięki funkcji Mycie Strefowe, działającej w dolnym lub środkowym koszu, zyskujesz możliwość mycia naczyń w przypadku, gdy zapełniony jest tylko jeden z nich.

Funkcjonalności

3 w 1

Perfekcyjne efekty zmywania w każdym programie urządzenia, dzięki zastosowaniu tabletek wieloskładnikowych.

Delikatne 40°C

Specjalny program przeznaczony do mycia naczyń wymagających szczególnej delikatności, dający perfekcyjne efekty zmywania już w 40°C!

Komfort

Blue Dot

Inteligentna sygnalizacja wyświetla na podłodze wiązkę niebieskiego światła – po całkowitym zakończeniu cyklu światło zacznie migać, po czym całkowicie gaśnie.

Maxi Space 3

Wygodna i łatwo modyfikowalna szuflada na sztućce umiejscowiona na górze urządzenia, która zwiększa pojemność zmywarki.

Technologia

Aqua Stop

Gwarancja bezpieczeństwa w przypadku ewentualnej awarii urządzenia, dzięki automatycznemu odcięciu dopływu wody bezpośrednio przy kranie i zapobieganiu wyciekowi wody na zewnątrz urządzenia.

Zmywanie 3D

Dzięki zastosowaniu technologii Zmywania 3D woda dociera nawet do trudno dostępnych miejsc, a Ty możesz cieszyć się najlepszymi efektami pracy Twojej zmywarki!

3 w 1

Wieloskładnikowa czystość!

Masz już dosyć ilości produktów niezbędnych do skutecznego zmywania, takich jak tabletki, sól, nabłyszczacze? Dzięki zmywarkom Amica nie musisz pamiętać o nich wszystkich! Przy zastosowaniu tabletek wieloskładnikowych, osiągniesz perfekcyjną czystość naczyń w praktycznie każdym programie urządzenia. Używając funkcji 3 w 1, nie musisz korzystać z soli regeneracyjnej ani z nabłyszczacza!

Blue Dot

Inteligentna komunikacja!

Chcesz wiedzieć, czy Twoje urządzenie skończyło już cykl zmywania? Dzięki inteligentnej sygnalizacji w zmywarkach Amica, która w trakcie pracy wyświetli na podłodze Twojej kuchni wiązkę światła w kolorze niebieskim, będziesz zawsze wiedzieć, na jakim etapie pracy jest Twoja zmywarka. Po zakończeniu cyklu światło zacznie migać, po czym całkowicie zgaśnie. Od teraz nie musisz nasłuchiwać czy zmywarka dalej pracuje - sama Cię o tym poinformuje!

Maxi Space 3

Alternatywa dla kosza na sztućce!

Tradycyjny kosz na sztućce nie spełnia Twoich oczekiwań? Z Amicą już teraz jest na to sposób! Wypróbuj łatwo modyfikowalną szufladę na sztućce umiejscowioną w górnej partii urządzenia! Dodatkowy, oddzielny kosz umiejscowiony zastąpił tradycyjny koszyk na sztućce, umieszczany w dolnym koszu. Został zamontowany na prowadnicach o pełnym wysuwie, a jego budowa jest modułowa. Dzięki temu środkową część kosza można wyjąć, a po rozładowaniu sztućców umieścić z powrotem w zmywarce!

Zmywanie 3D

Doskonałe efekty zmywania!

Zależy Ci na doskonałych efektach zmywania? My również, dlatego w zmywarkach Amica gwarantują go trzy niezależne poziomy natrysku! Za sprawą tego rozwiązania woda dociera nawet do trudno dostępnych miejsc. Ramiona środkowe i dolne obracają się w przeciwnych kierunkach, a za sprawą dodatkowej górnej dyszy natryskowej, mycie naczyń ułożonych w górnym koszu jest jeszcze bardziej efektywne!

Hot Air Drying

Szybki i dokładny proces suszenia!

Chcesz, aby Twoje naczynia były szybko i sprawnie wysuszone? Zmywarki Amica wykorzystują system Hot Air Drying. Za sprawą zastosowanego w nim zjawiska kondensacji, które polega na skraplaniu pary wodnej będącej w komorze zmywarki, Twoje naczynia będą idealnie i dokładnie wysuszone, a Ty będziesz cieszyć się doskonałymi efektami pracy Twojego urządzenia!

Zobacz filmy

Zmywanie 3D - Dokładne zmywanie z trzema niezależnymi poziomami natrysku!

Zmywarki do zabudowy Amica - Sztuka Inteligentnego Zmywania!

Flexi Space - zmywarka dopasowana do Twoich potrzeb.

 
Zdjęcia i filmy w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnego modelu produktu.

Poznaj dodatkowe cechy zmywarek

01

Flexi Space

Zwiększona pojemność, składane elementy i dopasowanie do Twoich potrzeb!

03

10 kompletów naczyń

Martwisz się pojemnością zmywarki? Ta pomieści aż 10 kompletów naczyń!

 
02

8 programów zmywania

Wybierz spośród gotowych ustawień, całkowicie dopasowanych do Twoich potrzeb!

04

Wyświetlacz LCD

Łatwe i wygodne zarządzanie funkcjami zmywarki.

 
Dzięki zastosowaniu tabletek wieloskładnikowych osiągnięcie perfekcyjnych efektów zmywania jest możliwe w praktycznie każdym programie urządzenia. Używając funkcji 3 w 1 nie musisz także korzystać z soli regeneracyjnej oraz nabłyszczacza!
Ciesz się niższymi rachunkami za prąd i zadbaj o środowisko naturalne, dzięki zminimalizowanemu zużyciu energii elektrycznej w zmywarkach Amica! Poprzez zastosowanie klasy energetycznej A++, oszczędzasz aż 64 kWh w ciągu roku, w stosunku do klasy A! To nawet do 70 darmowych cykli zmywania rocznie! (przy użyciu programu Eco 50°C).
Nie musisz dłużej zastanawiać się, czy Twoje urządzenie zakończyło już cykl zmywania! Dzięki zastosowanej w wybranych zmywarkach Amica inteligentnej sygnalizacji, która wyświetla na podłodze wiązkę światła w kolorze niebieskim, będziesz o tym poinformowany! Po całkowitym zakończeniu cyklu światło zacznie migać, po czym całkowicie gaśnie.
Naczynia, które posiadasz są dla Ciebie szczególnie cenne i obawiasz się zmywania ich w zmywarce? Nasze zmywarki są wyposażone w specjalny program przeznaczony do mycia naczyń, wymagających szczególnej delikatności. Twoje kryształy lub porcelana będą nie tylko bezpieczne, ale też idealnie czyste już w 40°C!
Dzięki zestawowi inteligentnych rozwiązań zastosowanych w urządzeniach Amica, bez trudu dopasujesz przestrzeń wewnątrz zmywarki do swoich potrzeb! Inteligentne zarządzanie rozmieszczeniem koszy oraz dodatkowa szuflada na sztućce Maxi Space 3 pozwalają zmieścić w środku więcej kompletów naczyń! To nie wszystko – składane elementy umożliwiają wygodnie ułożenie garnków i patelni, a dzięki systemowi Up & Down regulacja górnego kosza jest możliwa nawet przyj jego pełnym załadunku!
Przypalone garnki i inne mocno zabrudzone naczynia? Zwykły program to dla nich za mało! Zastosowany w zmywarkach Amica Program Intensywny, wykorzystując maksymalną temperaturę zmywania oraz zwiększoną dawkę detergentów sprawia, że nawet przypalony tłuszcz znika bez śladu w gwarantującej higienę temperaturze 65°C. Jak to działa? Przed zmywaniem zasadniczym niezbędne jest także zmywanie wstępne. Płukanie odbywa się dwukrotnie w zimnej i raz w gorącej wodzie.
Funkcja programowania czasu rozpoczęcia zmywania daje Ci możliwość startu urządzenia w dowolnie wybranym momencie dnia! Możesz rozpocząć pracę urządzenia nawet z 24-godzinnym opóźnieniem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób dokładnie planujących swój czas lub korzystających z nocnych taryf energetycznych.
Musisz pozmywać więcej niż zwykle? W zmywarkach Amica wystarczy kilka prostych ruchów, aby złożyć elementy w dolnym koszu. Dzięki temu uzyskujesz dużą, płaską powierzchnię – idealną na największe garnki oraz patelnie!
Chciałbyś łatwo i wygodnie wyregulować wysokość górnego kosza? W zmywarkach Amica jest to możliwe nawet przy pełnym załadunku! Jak to zrobić? Wystarczy wysunąć kosz i przy pomocy poręcznych uchwytów podnosisz go lub opuszczasz, bez konieczności rozładowywania. Dzięki temu możesz dowolnie zagospodarować przestrzeń zmywarki i umieścić w niej nawet bardzo duże naczynia i garnki.
Troszcząc się o naczynia i skuteczność pracy urządzenia, zmywarki Amica dozują sól regeneracyjną automatycznie, dostosowując jednocześnie jej ilość do stopnia twardości wody. Dodatkowo, jeśli soli lub nabłyszczacza jest zbyt mało, elektroniczne wskaźniki natychmiast Cię o tym poinformują!
Dzięki funkcji Eco nie tylko dbasz o środowisko naturalne, ale zyskujesz również gwarancję niższych rachunków za prąd, jednocześnie ciesząc się maksymalnymi efektami zmywania już w 50°C!
Pojemna zmywarka to oszczędność i wygoda! W urządzeniu Amica możesz zmieścić aż 10 kompletów zastawy. Teraz Twoja zmywarka umyje jeszcze więcej naczyń podczas jednego cyklu!
Dzięki funkcji Aqua Stop zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa w przypadku ewentualnej awarii urządzenia. System automatycznie odcina dopływ wody bezpośrednio przy kranie, chroniąc jednocześnie przed wydostaniem się płynów na zewnątrz zmywarki. Nie musisz dłużej martwić się, że urządzenie zaleje Twoje mieszkanie!
Zmywarki Amica troszczą się o Twoje naczynia i skuteczność procesu zmywania! Nasze urządzenia automatycznie dozują sól, dostosowując jej ilość do stopnia twardości wody. To nie wszystko! Jeśli soli lub nabłyszczacza jest zbyt mało, elektroniczne wskaźniki natychmiast Cię o tym poinformują!
Skuteczne i efektywne zmywanie w jedną godzinę? Ze zmywarką Amica to możliwe! Dzięki programowi Express 60 średnio zabrudzone naczynia odzyskają blask w gwarantującej higienę temperaturze 60°C, przy optymalnym zużyciu ilości wody!
Odkryj pełnię możliwości zmywania przy niepełnym załadunku i oszczędność czasu oraz pieniędzy ze zmywarkami Amica! Dzięki funkcji Mycie Strefowe, działającej w dolnym lub środkowym koszu, zyskujesz możliwość mycia naczyń w przypadku, gdy zapełniony jest tylko jeden z nich.
Tradycyjny kosz na sztućce nie spełnia Twoich wymagań? Wypróbuj łatwo modyfikowalną szufladę na sztućce, umiejscowioną na górze urządzenia! Dzięki temu rozwiązaniu udało nam się zwiększyć pojemność zmywarki i jednocześnie ułatwić Ci wkładanie sztućców oraz np. wysokich kieliszków.
Doskonale widoczne wnętrze urządzenia to lepszy widok na czyste naczynia! W zmywarkach Amica po otwarciu drzwi urządzenia po zakończeniu zmywania, automatycznie uruchomi się jego wewnętrzne oświetlenie. Jeśli natomiast chcesz załadować naczynia do zmywania, wystarczy, że włączysz panel sterowania, w wnętrze Twojej zmywarki będzie doskonale widoczne!
Zaaranżuj wnętrze zmywarki zgodnie z Twoimi potrzebami! W urządzeniach Amica półeczki górnego kosza złożysz szybko i bez wysiłku – gwarantuje Ci to większą wygodę zmywania i pełną ergonomię pracy Twojego sprzętu!
Ukrycie Panelu sterowania w zmywarkach Amica to stylowe rozwiązania, które nadaje zmywarce eleganckiego wyglądu.
Zależy Ci na doskonałych efektach zmywania? W zmywarkach Amica gwarantują go trzy niezależne poziomy natrysku! Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania woda dociera nawet do trudno dostępnych miejsc. Jak to działa? Ramiona środkowe i dolne obracają się w przeciwnych kierunkach, a za sprawą dodatkowej górnej dyszy natryskowej, mycie naczyń ułożonych w górnym koszu jest jeszcze bardziej efektywne!
Dzięki funkcji Hot Air Drying nie tylko przyspieszysz proces suszenia swoich naczyń, ale również zyskasz na czasie, bo zmywarka Amica zrobi to za Ciebie! W jaki sposób? Suszenie działa na zasadzie zjawiska kondensacji czyli skraplania pary wodnej będącej w komorze zmywarki. Od teraz Twoje naczynia będą błyskawicznie i dokładnie wysuszone!

Dlaczego zmywarki Amica są idealne dla Ciebie?

Dowiedz się więcej o funkcjach zmywarek Amica.

Ekologiczne rozwiązania

Nie od dziś wiadomo, że nowoczesna technologia nierozerwalnie łączy się z odpowiedzialnością za środowisko naturalne. Dlatego Amica dokłada wszelkich starań, aby jak największa ilość urządzeń była proekologiczna. Przy zastosowaniu szeregu inteligentnych rozwiązań, zmywarki posiadają jedne z najwyższych klas energetycznych A+, A++ oraz A+++!

Dopasowanie do potrzeb

Jeśli martwisz się, że Twoja zmywarka nie pracuje tak, jak tego oczekujesz, problem będzie przez nas rozwiązany! Musisz wiedzieć, że wybrane urządzenia Amica zawsze dopasują się do Twoich potrzeb! Na wypadek, gdyby soli regeneracyjnej lub nabłyszczacza było zbyt mało, elektroniczne wskaźniki natychmiast Cię o tym powiadomią! Natomiast, dzięki składanym koszom w dolnej i górnej szufladzie, będziesz zawsze decydować o tym, jak ma wyglądać załadunek Twoich naczyń do zmywania!

Opóźnianie startu

Jeśli jesteś zwolennikiem dokładnego planowania swojego czasu, zapoznaj się z naszą ofertą! Za sprawą funkcji opóźniania startu w wybranych zmywarkach Amica, to właśnie Ty będziesz decydować o tym, kiedy chcesz rozpocząć, a kiedy zakończyć zmywanie Twoich naczyń. Poza tym, jest to idealne rozwiązanie dla osób korzystających z nocnych taryf energetycznych!

Amica - marka godna zaufania

Produkt polski

Prestiżowe nagrody

Obecność na 50 rynkach zagranicznych

70 lat doświadczenia

Dane techniczne

zmywarka do zabudowy Amica ZIM 468E

Wymiary (szer. x wys. x gł.) 44,8 x 81,5 x 55 cm
Panel sterujący zintegrowany (zakryty)
Kolor  nie dotyczy
Programy zmywania automatyczny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, namaczanie, normalny, program "godzinny", szybki
Temperatury zmywania 40, 50, 55, 60, 65, auto 50-60
Sterowanie elektroniczne
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Wskaźnik braku soli  tak
Wskaźnik braku nabłyszczacza  tak
Opóźnienie startu pracy  tak
Połowa załadunku nie
System mycia sztućców szuflada na sztućce
Wykonanie dna zmywarki stal nierdzewna
Funkcje dodatkowe funkcja Multitab, oświetlenie wewnętrzne, suszenie Hot Air, sygnał akustyczny końca pracy, szuflada MaxiSpace3, światło podłogowe Blue DOT, wyświetlanie czasu do końca programu na wyświetlaczu, zmywanie 3D, zmywanie strefowe
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A++
Pojemność 10 kpl.
Roczne zużycie prądu 211 kWh = 116,05 zł rocznie
Roczne zużycie wody 2380 litrów
Klasa suszenia A
Poziom hałasu 45 dB
Zużycie energii - cykl  0,75 kWh
Zużycie wody - cykl 8,5 litra
Klasa zmywania A
Rodzaj zmywarki  zmywarka do zabudowy
Bezpieczeństwo użytkowania   
Zabezpieczenie przed zalaniem wąż dopływowy
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  64 x 50 x 87 cm
Waga z opakowaniem  43,50 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Amica Handel i Marketing Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Amica
  • Cena: od 1 000 do 1 299

Ocena klientów

4 na podstawie 19 ocen
5
(9)
4
(5)
3
(0)
2
(2)
1
(3)
Najwyżej ocenione zalety:
  • głośność pracy
  • łatwość załadowania
73% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Polecam
łatwość załadowania:
głośność pracy:
użyteczność:
programy:
długość pracy:
dokładność mycia:
07-11-2017,
kaska
Potwierdzony zakup

Bardzo fajna zmywarka. Funkcjonalna i jak na 45 cm całkiem pojemna. Trzecia szuflada super, tak samo jak światło blue dot, bez niego trudno byłoby ocenić koniec pracy, bo chodzi cicho. Polecam

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zdecydowanie jestem na tak
łatwość załadowania:
głośność pracy:
użyteczność:
programy:
długość pracy:
dokładność mycia:
23-11-2017,
Łukasz
Potwierdzony zakup

Strzał w dziesiątkę! W praktyce bardzo pojemna z idealnym rozwiązaniem w postaci tacy na sztućce. Świetnie sprawdza się po większych imprezach: czyści bardzo dokładnie i co ważne na drugi dzień po udanej imprezie myje bardzo cicho. No i żona szczęśliwa. Szkoda, że sama się jeszcze nie wypełnia naczyniami , ale może to technologia przyszłości. Na ten moment rozwoju idealna!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Usterka
łatwość załadowania:
głośność pracy:
użyteczność:
programy:
długość pracy:
dokładność mycia:
29-11-2017,
mike
Potwierdzony zakup

Niestety opinia będzie nie zbyt pozytywna, ponieważ zmywarka od samego początku miałą uszkodzony zbiornik na sól przez co przeciekał i nie można było jej użytkować, bo wyskakiwał błąd o przecieku. Z tego co się orientowałem to jest dość powszechny problem i nic z tym nie robią w fabryce tylko wysyłają uszkodzone towary do klienta i późnej naprawiają w ramach gwarancji, ale od czasu zakupu i podłączenia zmywarki do przyjazdu serwisu, weryfikacji i naprawy minął miesiąc. Nie tego się człowiek spodziewa kiedy kupuje nowy sprzęt. Duży plus, że jest to Polska produkcja i kupiłem ją żeby wspierać naszą gospodarkę, ale jak firma Amica dalej będzie miałą takie podejście do sprawy to cienko to widzę. Ogólnie jak serwis już uporał się z usterką to wszystko działa bardzo dobrze i jestem zadowolony, ale pierwsze wrażenie zostaje.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zmywarka Amica ZIM 468E
łatwość załadowania:
głośność pracy:
użyteczność:
programy:
długość pracy:
dokładność mycia:
14-12-2017,
Hanka
Potwierdzony zakup

Zmywarka ładnie prezentuje się na zdjęciu i filmikach. Rzeczywistość odbiega od obrazka. Nie otwiera się pojemnik z tabletką, bo albo talerze przeszkadzają albo półka obniżona i też blokuje. Konstruktorzy dali plamę. Miałam zmywarkę amicę przez 10 lat, super, bezawaryjna niestety siadł programator i postanowiłam wymienić na nową. Jednak nowe nie znaczy lepsze. Zmywarka po otworzeniu po zakończeniu programu jest pełna wilgoci, naczynia są mokre. Żałuję swojej decyzji.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie do końca rozumiem nie otwieranie się pojemnika z tabletką?Mam Amicę 10 lat i nigdy mi się coś takiego nie wydarzyło.Chciałem zmienić na nową, ale coś takiego jest irytujące-umyją się albo nie!!!
marczenci zapytał 10-02-2018
Odpowiedz
Zwiń pytania
Niezła zmywarka w dobrej cenie
łatwość załadowania:
głośność pracy:
użyteczność:
programy:
długość pracy:
dokładność mycia:
20-12-2017,
Bogna
Potwierdzony zakup

To moja druga zmywarka tej firmy. Jestem zaskoczona jej pojemnością. Trochę mało programów, ale można się przyzwyczaić. Problemem jest stosowanie tabletek 3w1, lepiej myje w żelu lub z zastosowaniem proszku.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie polecam
łatwość załadowania:
głośność pracy:
użyteczność:
programy:
długość pracy:
dokładność mycia:
17-04-2018,
magda
Potwierdzony zakup

Poprzednio miałam siemensa. Pożałowałam około 500 zł i teraz się męczę. Bardzo mało pojemna, nieergonomiczna. Mimo regulacji wysokości kosza górnego i tak nie mieszczą się talerze 28cm. Pojemnik na tabletkę nie otwiera się lub otwiera się zbyt późno i tabletka nie jest rozpuszczona. Dlatego często należy ponownie nastawiać zmywanie. Funkcja szybkiego mycia (60 min) jest bezużyteczna, nawet mało zabrudzone naczynia nie są domyte. Nie polecam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ogólnie OK.
łatwość załadowania:
głośność pracy:
użyteczność:
programy:
długość pracy:
dokładność mycia:
27-10-2017,
Dina
Potwierdzony zakup

To moja druga Amica. Poprzednia pracowała codziennie przez 9 lat i mam nadzieję, że ta też tyle wytrzyma. W tej nie ma kosza na sztućce ale można się przyzwyczaić do tej szuflady. Programy domywają wszystko, choć ten eco mógłby być nieco krótszy ale jak się komuś nie spieszy to nie ma problemu, zawsze można wybrać inny. Przy pierwszym myciu nie otworzyła się klapka z tabletką bo wstawiliśmy duże talerze w tym miejscu, które ją zablokowały i to chyba jest jedyny minus. Nawet na krótkim programie tabletka została rozpuszczona a naczynia wymyte. Dioda na podłodze jest kolejnym plusem. Teraz wszyscy wiedzą, że zmywarka pierze i jej nie otwierać. Jeszcze jednym plusem jest to, że Amica jest polska i produkowana w kraju.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
bezproblemowy sprzet
łatwość załadowania:
głośność pracy:
użyteczność:
programy:
długość pracy:
dokładność mycia:
30-11-2017,
synspilum
Potwierdzony zakup

Pojemna, cicha, łatwa w obsłudze. duży plus za diodę świecącą podczas działania. Po odpowiednim wyregulowania dozownika nabłyszczacza jest super. Odpowiednia liczba programów. Faceta nie przerasta !

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Wszystko ok
łatwość załadowania:
głośność pracy:
użyteczność:
programy:
długość pracy:
dokładność mycia:
24-12-2017,
Wotazz
Potwierdzony zakup

Nie potrzeba nic innego. Lepszego. 9na 10 Bo moglo by byc z suszeniem

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
nie najgorsza
łatwość załadowania:
głośność pracy:
użyteczność:
programy:
długość pracy:
dokładność mycia:
15-04-2018,
ula
Potwierdzony zakup

W tej zmywarce najbardziej podoba mi sie brak koszyka na sztucce- to rozwiazanie zapewnia o wiele wieksza ladownosc. Wiele opinii czytalam nt. nieotwierajacego sie pojemniczka na tabletke. Fakt - nie otwiera sie do konca i tabletka moze nie wypasc. Ja wrzucam ja na dno zmywarki i jest ok. Zmywarka praktycznie w ogole nie suszy na wszystkich programach. Jest to dosc uciazliwe. Duzo cichsza od poprzedniej. Sygnal dzwiekowy na koniec mycia cichutki - nie budzi calego domu jak w starej zmywarce. Do tego swiatelko na podlodze bardzo przydatne. Wygodne skladanie niektorych czesci zeby zmiescic garnek. Podsumowujac: dobry pomysl, teoretycznie swietna, w praktyce srednia. Gdyby suszyla naczynia, bylaby super.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Amica ZIM 468E, wpisz 1094931 w wyszukiwarce euro.com.pl.