Przejdź do opisu produktu

Beyerdynamic Phonum

zestaw głośnomówiący Bluetooth

Beyerdynamic
nr kat.
1198715

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Beyerdynamic PHONUM

Niezależnie od tego, czy też poruszasz się po pokoju, czy rozmawiasz sam, a nawet przeprowadzasz spotkania z kilkoma osobami - na konferencji poprzez Skype'a. PHONUM idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju dyskusji, spotkań i prezentacji. A wszystko to dzięki wysoko rozwiniętej i precyzyjnej technologii mikrofonu oraz inteligentnemu głośnikowi. Odległość nie stanowi już problemu.


Beyerdynamic Phonum
 

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący z Bluetooth

Zestaw głośnomówiący Phonum jest idealnym rozwiązaniem do prowadzenia konferencji mobilnych przez Internet w biurze lub w domu. Podstawowym sposobem korzystania z urządzenia jest połączenie go przez Bluetooth® do komputera, laptopa lub smartfonu. Zestaw głośnomówiący Phonum może być podłączony przez port USB, dzięki czemu może być używany nawet przy słabej komunikacji radiowej.

Beyerdynamic Phonum
 
Beyerdynamic Phonum

Głośnik 360°

Na początku, może się wydawać, że głośnik jest umiejscowiony gdzieś nad głową. Mikrofony są umieszczone pod kratką. Głośnik nie jest widoczny, ponieważ jest skierowany w dół - i nie bez powodu. Pozwala na rozesłanie dźwięku w skali 360° - w całym pomieszczeniu. PHONUM dostosowuje się w pełni do ludzi w sali konferencyjnej, w zależności od tego, gdzie siedzą lub poruszają się w danym momencie. Odbiór dźwięku za pomocą PHONUM jest więc po prostu PHONUMentalny.

 

Trzy tryby śledzenia głosu

Tryb GECKO FIX - niezbędny w przypadku prezentacji "jednoosobowej". To dlatego, że nagranie głosowe skupia się właśnie na jednej, stałej lokalizacji. Zaletą tego jest to, że hałasy lub to, co mówią wszystkie inne osoby w pomieszczeniu, nie są rejestrowane przez mikrofon. Wszyscy słuchacze mogą więc spokojnie śledzić prezentację.

Tryb GECKO FOLLOW MODE - mikrofony dynamicznie "podążają" za głosem osoby poruszającą się po pomieszczeniu. Niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie.

Tryb GECKO 360° - rejestrowane są wszystkie głosy uczestników spotkania. Idealny do spotkań, prezentacji, rozmów, telekonferencji itp. gdzie rozmówcy zajmują miejsca przy stole.

Beyerdynamic Phonum

Pasuje do Twojego stylu komunikacji

Spotkania mogą być przeprowadzane szybko i łatwo jako połączenia audio i połączenia wideo za pośrednictwem smartfona lub aplikacji na PC. Oprócz Bluetooth®, PHONUM ma również port USB do transmisji danych i ładowania baterii. Phonum jest obsługiwany przez pojemnościowe czujniki dotykowe, za pomocą których można akceptować lub kończyć połączenia, zwiększać lub zmniejszać głośność, wybierać kierunkowość mikrofonu, a także wyciszać lub włączać mikrofon.

 
 

Dane techniczne

zestaw głośnomówiący Bluetooth Beyerdynamic Phonum

Czas pracy 12 godzin
Czas ładowania  3 godziny
Łączność Bluetooth 4.2
Kolor  czarny
Zasięg działania 10 m
Wymiary  136 x 136 x 63 mm
Waga  450 g
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  KONSBUD HIFI SP Z O.O
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 150 zł
  • Marka: Beyerdynamic
  • Typ: zestaw głośnomówiący Bluetooth

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Beyerdynamic Phonum

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Beyerdynamic Phonum, wpisz 1198715 w wyszukiwarce euro.com.pl.