Nocna promocja! Sprawdź już dziś od 21:00.

Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

pojazd jeżdżący Parrot Jumping Night Buzz

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
pojazd jeżdżący Parrot Jumping Night Buzz
Parrot Jumping Night Buzz
Opis i dane
Poznaj nowego drona Parrot MiniDrone Jumping Night, który bez wątpienia jest niesamowitym i szalonym nowym nabytkiem firmy Parrot. MiniDrone Jumping Night jest niezwykle zaskakującym i wciągającym nowym lądowym dron-em, który jest w stanie widzieć w ciemnościach. Ten MiniDron przyspiesza do 8,5 kilometrów na godzinę! Można w nim regulować intensywność świecenia diody LED do wysyłania sygnałów świetlnych lub nagrywania pełnych filmów w ciemnych miejscach.
Urządzenie jest bardzo łatwe w sterowaniu, za pomocą bezpłatnej aplikacji FreeFlight 3 przeznaczonej dla smartfonów i tabletów, dostępne zarówno na iOS, Windows Phone oraz Androida. Jumping Night jest wyposażony we wbudowany aparat z szerokim kątem widzenia, oraz kamerę dzięki której obraz jest na bieżąco wyświetlany na ekranie tabletu lub smartfona.


Z Jumping Night z pewnością nigdy nie będziesz się nudzić
Dzięki różnym trybom sterowania pilotować go można na wiele różnych, oryginalnych sposobów i przy tym zawsze dobrze będziesz się bawić:
a) Tryb Jumper pozwala na skoki  blisko 80 cm wzwyż lub w dal przy czym doskonale ląduje na dwóch kółkach, a wszystko to dzięki opatentowanemu systemowi sprężynowemu;
b) Drone Jumping Night może wykonywać niesamowite akrobacje dzięki zaprogramowanym automatycznym ruchom, bez potrzeby szkolenia! Jumper jest w stanie pokonać niemalże każdy obiekt który stanie mu na drodze;
c) Chowane koła pozwalają na przełączanie się z trybu kompaktowego tryb duży w ciągu kilku sekund w celu dostosowania się do każdego stylu jazdy:
- koła otwarte zwiekszają stabilność podczas dużych prędkości,
- koła zamknięte (w trybie kompaktowym) pozwalają uzyskać nam większej precyzyjności i  pozostajemy elastyczni na wąskich ścieżkach,

Nowe niesamowite funkcje
Jumping Night Drone jest wyposażony we wbudowany aparat fotograficzny oraz posiada wbudowany głośnik z mikrofonem:
a) Rozmowy dronów! Jak każdy duży robot, Twój Dron robi "bip", "ziiip", "groutch", w zależności od nastroju. Niezwykle zabawny jest tryb Walkie Talkie w którym będziesz mógł rozmawiać i słuchać za pośrednictwem Jumping Night Drone. Wystarczy, że podjedziesz do swojego zwierzaka lub do jakiejś osobi i zaskoczysz go!
b) Szeroki kąt kamery zapewnia imponujace widoki na ekranie tabletu lub smartfona. Można również robić filmy i zdjęcia, które są zapisane na 4 GB pamięci flash. Potężne diody mają regulowany poziom ostrości światła, dzieki czamu można złapać szeroki kąt widzenia.

Ostrzeżenia:
  • Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat
  • Zabawka przeznaczona dla dzieci od 14 roku życia

Opis

pojazd jeżdżący Parrot Jumping Night Buzz

Typ zabawki  zdalnie sterowana
Wiek dziecka  od 14 roku życia
Zasilanie  brak danych
Producent   
Nazwa producenta / importera  ABC DATA S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Nie dla dzieci poniżej 3 lat
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Parrot Jumping Night Buzz, wpisz 1073846 w wyszukiwarce euro.com.pl.