Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

zabawka konstrukcyjna Fisher Price Miejskie Centrum Ratunkowe BDY60

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
zabawka konstrukcyjna Fisher Price Miejskie Centrum Ratunkowe BDY60
Fisher Price Miejskie Centrum Ratunkowe BDY60
0 zł
Opis i dane
Wyobraź sobie… świat pełen ekscytujących zdarzeń i bohaterskich akcji, w którym to dzieci decydują, co stanie się dalej!Gdy będą bawić się zestawem Fisher-Price® Imaginext® Miejskie Centrum Ratunkowe, mogą wymyślać i przeżywać przygody bohaterskich miejskich ratowników: od ochraniania stacji benzynowej, banku lub hotelu, po wcielanie się w role strażaków, policjantów czy lekarzy i ratowników medycznych – w remizie, komisariacie lub szpitalu. Emocjonująca akcja czeka za każdym rogiem! To nie wszystko – technologia Action Tech™ ożywia i rozkręca zabawę, odtwarzając komunikaty i dźwięki!

Action Tech™ sprawia, że zabawa jest interaktywna – zestaw Miejskie Centrum Ratunkowe wykrywa różne akcesoria pojawiające się w jego zasięgu i reaguje na nie specjalnymi komunikatami i dźwiękami! Wóz straży pożarnej znajduje się w zestawie. Dodatkowe akcesoria ActionTech™ sprzedawane są oddzielnie.

  • Wóz straży pożarnej wyposażony jest w działko wodne, z którego można strzelać wodnymi pociskami i gasić płomienie!
  • Winda w szpitalu naprawdę działa
  • Pożar! W hotelu pojawiają się płomienie!
  • Krata więzienia i skarbiec banku otwierają się i zamykają

W zestawie znajdują się: 2 baterie AAA, 2 figurki, wóz straży pożarnej, antena satelitarna, antena, parkometr, 2 latarnie uliczne, hydrant strażacki i flaga, aparat rentgenowski, stół operacyjny, kajdanki, worek z pieniędzmi, 2 hełmy, 2 krótkofalówki, gaśnica, toporek strażacki i 2 wodne pociski do działka w wozie strażackim

Ciekawość i odkrywanie
Jest tyle ciekawych rzeczy do odkrycia w tym przygodowym zestawie! W banku można obrócić figurkę w lewo, aby otworzyć drzwi skarbca, lub przekręcić w prawo, aby opuścić bramę i zablokować drzwi wejściowe!

Wyobraźnia i kreatywność
Gdy dzieci wymyślają własne przygody bohaterskich ratowników, rozwijają swoje umiejętności odgrywania ról! Od ochrony stacji benzynowej, banku i hotelu, po wcielanie się w role załogi straży pożarnej, policji i pracowników szpitala – w tym mieście akcja czeka za każdym rogiem!

Ostrzeżenia:
  • Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat
  • Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia

Opis

zabawka konstrukcyjna Fisher Price Miejskie Centrum Ratunkowe BDY60

Wiek dziecka  od 3 roku życia
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  F.H.U. Libra
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Nie dla dzieci poniżej 3 lat
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Fisher Price Miejskie Centrum Ratunkowe BDY60, wpisz 1009327 w wyszukiwarce euro.com.pl.