Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

maskotka Fisher Price Maskotka szczeniaczek uczniaczek FPM71

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
maskotka Fisher Price Maskotka szczeniaczek uczniaczek FPM71
Fisher Price Maskotka szczeniaczek uczniaczek FPM71
Opis i dane
Ulubiony przyjaciel Twojego dziecka, który świetnie nadaje się do przytulania, świeci, a nawet uczy pierwszych słów!

Przywitaj się z pierwszym najlepszym przyjacielem Twojego dziecka! Szczeniaczek jest mięciutki, uwielbia się tulić i jest gotów udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk maluszka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! Zawartość edukacyjna w języku polskim! A ponieważ każde dziecko uczy się w swoim tempie, Szczeniaczek ma wbudowaną technologię „Poziomy nauki” – umożliwiającą wybranie poziomu, który jest najodpowiedniejszy na danym etapie rozwoju malucha. Zabawka oferuje całe mnóstwo piosenek, dźwięków i wypowiedzi na każdym z trzech poziomów zabawy. A w dodatku kolorowe podświetlane serduszko Szczeniaczka migocze w rytm muzyki! Poziom 1 – Odkrywanie – Dziecko naciska łapki, stópkę, serce, nos lub uszko Szczeniaczka i słucha pierwszych słów, kolorów, alfabetu, nazw części ciała i nie tylko! Poziom 2 – Zachęcanie – Na tym poziomie radosne wypowiedzi nagradzają dzieci i zachęcają je do wspólnego liczenia, znajdowania kolorów i pokazywania części ciała! Poziom 3 – Naśladowanie – Wypowiedzi i piosenki do wspólnego śpiewania ze Szczeniaczkiem zachęcają do zabawy z wyobraźnią i odgrywania ról, co pomaga rozbudować zasób słownictwa dziecka!

Ponad 75 dźwięków, piosenek, melodii i wypowiedzi!

Łapki, stopa, uszko i podświetlane serduszko Szczeniaczka reagują na dotyk dziecka (w sumie aż 5 miejsc aktywacji!)
Uczy 100 pierwszych słów oraz nazw części ciała, kształtów, liczenia, alfabetu i nie tylko!
3 edukacyjne „Poziomy nauki” dostosowane do etapu rozwoju dziecka
Naciśnij i przytrzymaj podświetlane serduszko Szczeniaczka, aby posłuchać wszystkich jego piosenek!
Pomaga maluszkom ćwiczyć zręczność i pobudza ich rozwijające się zmysły 

Wytyczne dotyczące rozwoju: Umiejętność myślenia – Ciekawość i zadziwienie – Pomaga maluchowi zrozumieć ideę przyczyny i skutku – dziecko odkrywa, jak uruchomić dźwięki, komunikaty i muzykę. Zdolności poznawcze – Nauka – Piosenki i wypowiedzi uczą dziecko pierwszych słów, literek, liczb, nazw części ciała, kolorów oraz kształtów. Rozwój społeczny i emocjonalny – Prowadzenie rozmów – Słodki i przytulaśny przyjaciel zapoznaje dziecko z ideą przyjaźni, dzielenia się i dawania. Rozwój społeczny i emocjonalny – Poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia – Przyjazny i mięciutki kompan daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia, dzięki czemu staje się pierwszym przyjacielem malucha. Nauka języka – Słuchanie Szczeniaczka oraz wchodzenie z nim w interakcje pomaga dziecku rozwijać zasób słownictwa.

Opis

maskotka Fisher Price Maskotka szczeniaczek uczniaczek FPM71

Wiek dziecka  od 6 miesięcy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  Rekman Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Fisher Price Maskotka szczeniaczek uczniaczek FPM71, wpisz 1176892 w wyszukiwarce euro.com.pl.