Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

wzmacniacz zintegrowany Denon PMA-50

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
wzmacniacz zintegrowany Denon PMA-50
Denon PMA-50
Opis i dane


Zintegrowany wzmacniacz cyfrowy stereo

Dzięki PMA-50 możesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku z najnowszych źródeł audio wysokiej rozdzielczości. PMA-50 jest zintegrowanym wzmacniaczem stereo umożliwiającym podłączenie przez port USB do komputera PC lub Mac, by odtwarzać wysokiej rozdzielczości ścieżki dźwiękowe PCM lub DSD. Wspierane są ścieżki dźwiękowe PCM do 24-bit/192 kHz, 2,8MHz i ścieżki DSD 5,6MHz.

Ponadto, ulubione utwory mogą być odtwarzane z urządzeń przenośnych za pośrednictwem łącza Bluetooth, które oferuje szybkie i łatwe parowanie poprzez przycisk na przednim panelu. PMA-50 umożliwia też parowanie NFC jak i możliwość połączenia równoczesnego kilku urządzeń przez Bluetooth. Do odtwarzania dźwięku jakości CD, PMA-50 wyposażony jest w najnowszej generacji dekodowanie o niskich opóźnieniach aptX firmy CSR.

Wybór wejść cyfrowych (2 optyczne i 1 koaksjalne) zapewnia zgodność z cyfrowymi źródłami audio a wejście analogowe stereo ze starszymi urządzeniami analogowymi.

Zaawansowany wzmacniacz cyfrowy klasy D udostępnia technologię DDFA, charakteryzującą się dużą wydajnością i niskimi zniekształceniami. Wzmacniacz ma moc 50 W na kanał przy 4 omach, by mógł być kompatybilny z jak największą gamą typów głośników.

Kompaktowa obudowa ma luksusowe wykończenie i wymiary pozwalające na jego umieszczenie niemal wszędzie w domu, biurze na biurku, w pozycji poziomej lub pionowej.

 
Bezprzewodowy dostęp do streamingu
Bezprzewodowy dostęp do streamingu
Po nawiązaniu połączenia przez łącze Wi-Fi możliwe jest korzystanie z całej kolekcji nagrań - zarówno przechowywanych na domowym komputerze, jak i w zasobach serwera lub ulubionego serwisu muzycznego.
Odtwarzaj bezprzewodowo muzykę ze smartfona lub tabletu
Odtwarzaj lubione utwory z urządzeń przenośnych za pośrednictwem łącza Bluetooth, które oferuje szybkie i łatwe parowanie.
Odtwarzaj bezprzewodowo muzykę ze smartfona lub tabletu
Różnorodność wyjść cyfrowych audio
Różnorodność wyjść cyfrowych audio
Wzmacniacz oferuje wejścia cyfrowe audio umożliwiając przesyłanie cyfrowych sygnałów dźwiękowych dla telewizora lub odtwarzacza Blu-ray. Sygnał dźwiękowy cały czas pozostaje w postaci cyfrowej, zapewniając czyste i dynamiczne brzmienie w przypadku każdego źródła rozrywki, od sportu i innych programów, aż do filmów i koncertów.
Dopasuj muzykę do swoich potrzeb
Regulacjia tonów niskich i wysokich to funkcje korektora, które regulują poziom dźwięku o wysokiej i niskiej częstotliwości. Teraz możesz wzmocnić tony i regulację barwy według własnych upodobań.
Dopasuj muzykę do swoich potrzeb
Nawiązuj łączności Bluetooth za jednym dotknięciem
Nawiązuj łączności Bluetooth za jednym dotknięciem
Dla jeszcze szybszego parowania, urządzenie wyposażone jest w NFC (Near Field Communication). Wystarczy aktywować twoje urządzenie Bluetooth z funkcją NFC i umieścić blisko oznaczenia N na wzmacniaczu, a zostanie on natychmiast sparowany bez konieczności ręcznego wpisywania kodu.
Dekodowanie aptX o niskich opóźnieniach
System wykorzystuje technologię Bluetooth aptX, która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki wprost z urządzenia przenośnego i zapewnia brzmienie w jakości CD
Dekodowanie aptX o niskich opóźnieniach
Zaawansowane przetwarzanie
Zaawansowane przetwarzanie
Dostępny w audiofilskich modelach odtwarzaczy dysków i cyfrowych komponentach audio Denon, Advanced AL32 konwertuje, cyfrowo filtruje i kształtuje zniekształcenia sygnał o niższej ilości bitów do pełnych 32 bitów, tym samym dostarczając zauważalnie lepszą dynamikę i lepszą jakość. Twoje ulubione utwory zapisane cyfrowo nigdy nie brzmiały lepiej.

Dane techniczne

wzmacniacz zintegrowany Denon PMA-50

Wzmacniacz   
Liczba kanałów  2
Typ wzmacniacza  cyfrowy
Moc wyjściowa (8Ω) 2 x 30 W
Moc wyjściowa (4Ω)  2 x 50 W
Filtr loudness (kontur) nie
Regulacja tonów niskich/wysokich tak
Głośniki A/B nie
Impedancja głośników 4 - 16 Ω
Stosunek sygnał/szum (dB) 110 dB
Zniekształcenia THD 0,004 %
Wejścia/wyjścia   
Analogowe wejścia audio  1
Analogowe wyjścia audio  0
Cyfrowe wejścia audio optyczne, coaxial
Wyjście słuchawkowe tak
Wyjście przedwzmacniacza  nie
Wejście gramofonowe PHONO nie
Wyjście na subwoofer tak
Złącze USB tak
Informacje dodatkowe   
Wi-Fi tak
Bluetooth tak
Funkcje dodatkowe  Bluetooth z aptX, NFC, odtwarzanie wysokiej rozdzielczości ścieżki PCM, DSD, przetwarzanie AL32 Digital Audio, wzmacniacz cyfrowy klasy D
Informacje dodatkowe  PCM obsługuje ścieżki do 24-bitów / 192 kHz i 2.8MHz i 5.6 MHz DSD
Parametry fizyczne   
Kolor  czarno-srebny
Wymiary (szer. x wys. x głęb.)  200 x 86 x 240 mm
Waga  2,5 kg
Pobór mocy  włączony: 35 W, czuwanie: 0,2 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, kabel USB, karta gwarancyjna, pilot
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji produktu
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Horn Distribution S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Denon PMA-50, wpisz 1080695 w wyszukiwarce euro.com.pl.