Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

wzmacniacz sygnału Wi-Fi ZyXEL WRE2205

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
wzmacniacz sygnału Wi-Fi ZyXEL WRE2205
ZyXEL WRE2205
Opis i dane

ZyXEL WRE2205 Wireless N300 Range Extender, wzmacniacz sygnału WiFi dla użytkowników domowych.
Wystarczy umieścić urządzenie w gniazdku elektrycznym, aby rozszerzyć zasięg sieci bezprzewodowej i cieszyć się stabilnym połączeniem internetowym w każdym miejscu w domu.

Kompatybilny ze standardami WiFi 802.11b/g/n, jednocześnie odbiera i wysyła dane z prędkością 300Mbps. Poprzez płynne rozszerzanie zasięgu użytkownicy mogą korzystać ze strumieni wideo, grać w sieci oraz przeglądać strony internetowe na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony, tablety i laptopy – w dowolnym miejscu w domu.
Asystent konfiguracji oraz przycisk Wi-Fi Protected Setup (WPS) umożliwia szybką aktywację i natychmiastowe połączenie z dowolnym nadajnikiem sieci bezprzewodowej. Wskaźnik sygnału LED na panelu urządzenia ułatwia prostą identyfikację optymalnego położenia, które zapewnia najlepszy zasięg WiFi.

W zestawie:

  • bezprzewodowy wzmacniacz sygnału
  • kabel Ethernet
  • skrócona instrukcja obsługi
  • karta gwarancyjna
  • płyta CD
     
Zapewnij zaawansowaną ochronę sieci
Zapewnij zaawansowaną ochronę sieci
Dzięki zabezpieczeniom łącza, które posiada wzmacniacz sygnału WRE2205 możesz czuć się bezpiecznie przeglądając internet. 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK
Pracuj z szybką prędkością
Wzmacniacz sygnału WRE2205 pozwala na pracę z prędkością trans do 300, dzięki czemu bez problemów będziesz mógł prowadzić rozmowy przez internet, pobierać dane lub oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości.
Pracuj z szybką prędkością
Uzyskaj wysoką wydajność
Uzyskaj wysoką wydajność
Wzmacniacz sygnału ZyXEL WRE2205 działa zgodnie ze standardami 802.11 b/g/n dzięki czemu uzyskasz jeszcze większą wydajność i stabilność podczas połączenia bezprzewodowego z internetem.
Błyskawicznie rozpocznij połączenie za pomocą jednego przycisku
Dzięki przyciskowi WPS błyskawicznie przeprowadzisz konfigurację urządzenia. Wystarczy nacisnąć, aby połączyć wzmacniacz do sieci bezprzewodowej WiFi w twoim domu.
Błyskawicznie rozpocznij połączenie za pomocą jednego przycisku

Dane techniczne

wzmacniacz sygnału Wi-Fi ZyXEL WRE2205

Standard sieci bezprzewodowej 802.11 b/g/n
Prędkość transmisji 300 Mbps
Porty LAN (RJ45) 1
WPS tak
Funkcje  WPS
Zabezpieczenia  64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących ZyXEL WRE2205, wpisz 431514 w wyszukiwarce euro.com.pl.