Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

wzmacniacz słuchawkowy SMSL T1

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
wzmacniacz słuchawkowy SMSL T1
SMSL T1
Opis i dane
T1 to pierwsze tego typu urządzenie od SMSL. Jest to bardzo zaawansowany technologicznie DAC na kości Asahi Kasei AKM4490 stosowanej chociażby w najwyższych modelach Astell&Kern połączony z genialnym wzmaniaczem słuchawkowym opartym o lampę.

T1 to kombajn złożony wyłącznie z zaawansowanych podzespołów, za transfer danych odpowiada tutaj znany z najwyższych modeli SMSL przetwornik CMedia CM6632A wspierający asynchroniczny transfer danych połączony z jednym z najnowocześniejszych przetworników DAC AKM4490 stosowanym często w sprzęcie za kilkanaście tysięcy złotych i więcej. Jako wzmacniacz wykorzystany jest moduł lampowy. Całość wspiera najbardziej wymagający format audio DSD512. Urządzenie posiada szerokie spektrum wejść w tym USB, złącze optyczne, coaxialne i analogowe. Wykorzystanie bardzo zaawansowanego układu w klasie A z lampą owocuje gładkim i aksamitnym brzmieniem w pełnym paśmie.

Dla zachowania stabilnej pracy wzmacniacza cała wykonana z aluminium obudowa jest izolowana dla zapewnienia efektywnego odprowadzania ciepła tak aby nie wpływało ono niekorzystnie na pracę urządzenia. Dwukomorowa konstrukcja z wydzieleniem niezależnych sekcji DAC'a i wzmacniacza lampowego owocuje wyjątkowo niskim poziomem szumu i zniekształceń.

Opis

wzmacniacz słuchawkowy SMSL T1

Zniekształcenia harmoniczne  0.001%
Stosunek sygnał/szum 107 dB
Rekomendowana impedancja słuchawek 32 - 300 Ohm
Złącza  Jack 6,3 mm, S/PDIF, coaxial, 2 x chinch
Parametry fizyczne   
Kolor  czarny
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, kabel USB, kabel zasilający
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  MIP Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących SMSL T1, wpisz 1111538 w wyszukiwarce euro.com.pl.