Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

wzmacniacz słuchawkowy SMSL Idol+ (szary)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
wzmacniacz słuchawkowy SMSL Idol+ (szary)
SMSL Idol+ (szary)
Opis i dane
SMSL IDOL+ to najnowszy spośród malutkich DAC'ów do telefonów i tabletów. Urządzenie sprawdza się idealnie do rozbudowy naszego najprostszego mobilnego systemu audio umożliwiając cieszenie się muzyką w znacznie wyższej jakości oraz z bardziej wymagających słuchawek. Przy wadze 11 gramów i mikroskopijnych wymiarach praktycznie nie wpływa na komfort przenoszenia telefonu, jest niewiele większy niż pilot w twoich słuchawkach a oferuje znacznie większe możliwości.

IDOL+ wspiera zarówno formaty 16bitowe (192kHz) jak i zaawansowane 24 bitowe(96kHz) dzięki czemu możesz słuchać swoich ulubionych utworów również w wysokiej rozdzielczości z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów.

Za dźwięk w IDOL+ odpowiada stosowany w dużo bardziej zaawansowanych modelach wzmacniacz MAX97220A oferujący sporą wydajność pozwalającą wysterować wszystkie słuchawki przenośne i większość bardziej wymagających.

Nie musisz się martwić kompatybilnością. IDOL+ do pracy nie wymaga sterowników, jedyny wymóg to obsługa USB audio oraz OTG w twoim telefonie. W komputerach działa w trybie plug and play.

Opis

wzmacniacz słuchawkowy SMSL Idol+ (szary)

Zniekształcenia harmoniczne  0.025 %
Stosunek sygnał/szum 85 dB
Złącza  Jack 3,5 mm, USB
Parametry fizyczne   
Kolor  szary
Wymiary  55 x 21 x 8 mm
Waga  11 g
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  MIP Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących SMSL Idol+ (szary), wpisz 1111437 w wyszukiwarce euro.com.pl.