Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

wzmacniacz słuchawkowy Beyerdynamic A2

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
wzmacniacz słuchawkowy Beyerdynamic A2
Beyerdynamic A2
Opis i dane

High-endowy wzmacniacz

Pod każdym względem idealny! Kompletne rozwiązanie hi-fi nieoferowane wcześniej przez Beyerdynamic. Unikalny pod względem działania i czystej przyjemności słuchania muzyki na słuchawkach. Daj się ponieść emocjom podczas słuchania muzyki. Prosta obsługa urządzenia pozwala w kilka sekund wkroczyć do innego świata, do Twojego świata dźwięków, z dala od zgiełku codziennego życia. Atrakcyjny wygląd oraz imponujące podświetlenie sprawia, że używanie wzmacniacza A 2 jest czystą przyjemnością.


Beyerdynamic A2
 

Maksymalna elastyczność

Dopasuje się do wszystkich dynamicznych słuchawek i odtwarzaczy muzyki. Dzięki przełącznikowi wzmocnienia dopasujesz A 2 do każdego odtwarzacza, a dzięki przełącznikowi impedancji - do każdych słuchawek.

Dziel się muzyką

Dwa równoległe gniazda słuchawkowe. Dwie osoby jednocześnie mogą cieszyć się muzyką dzięki równoległym gniazdom słuchawkowym. Podziel się muzyką z ukochaną osobą lub przyjacielem.

Po prostu podłącz

Podłączysz do każdego odtwarzacza. Wygodny pilot. Podłącz kablem RCA do odtwarzacza i włącz. Kontroluj muzykę wygodnym pilotem siedząc w swoim ulubionym miejscu.

Beyerdynamic A2
 
Beyerdynamic A2

Dedykowane komponenty

Dedykowane komponenty gwarantują wierną reprodukcję dźwięku. Każdy z ręcznie instalowanych komponentów audio jest indywidualnie zaprojektowany i zoptymalizowany do konkretnego zadania. Wymaga to więcej miejsca niż zintegrowane rozwiązania, jednak pozwala na uniknięcie niepożądanej interakcji między komponentami zapewniając precyzyjny i szczegółowy dźwięk.

Regulacja wzmocnienia i impedancji

Regulacja wzmocnienia i impedancji dla maksymalnej elastyczność przy używaniu dynamicznych słuchawek i źródeł dźwięku. Głośne lub ciche słuchawki, różne poziomy źrodeł dźwięku lub różne impedancje słuchawek mogą być dostosowane do podłączonych urządzeń przy pomocy przełącznika suwakowego znajdującego się na spodzie A 2. Ciesz się muzyką bez kompromisów.

Kompatybilny z HD

Odpowiednie dla wszystkich źródeł dźwięku HD. Wzmacniacz A 2 jest kompatybilny ze wszystkimi źródłami dźwięku HD.

Wyprodukowane w Niemczech

Ręcznie wykonane w Niemczech, dedykowane komponenty z niezwykłą precyzją odtwarzają najdrobniejsze szczegóły muzyki.

Stojak na słuchawki

Wygodne przechowywanie. Gdy nie używasz wzmacniacza A 2 zawieś słuchawki na znajdującym się w zestawie stojaku.

Elegancki projekt

Elegancki, pasujący do każdego wnętrza, projekt. Dyskretne kolory i eleganckie wykonanie współgrają z każdym wnętrzem. Szklana pokrywa A 2 odsłania elementy zasilania. Gdy wzmacniacz jest włączony, wewnętrzne światło o ciepłym, pomarańczowym kolorze przypomina jarzące się wzmacniacze lampowe.

Działa na całym świecie.

Przełączanie napięcia zasilającego w zależności od regionu. Dzięki możliwości przełączenia napięcia zasilającego, urządzenie może być używane, zarówno tam, gdzie dostępne jest zasilanie 110 - 120 V, jak i w krajach gdzie występuje 220 - 240 V.

Beyerdynamic A2
 

Opis

wzmacniacz słuchawkowy Beyerdynamic A2

Pasmo przenoszenia 1 - 100 000 Hz
Zniekształcenia harmoniczne  0,001 %
Stosunek sygnał/szum 101 dB
Rekomendowana impedancja słuchawek 16 - 600 Ohm
Złącza  Jack 6,3 mm, RCA
Parametry fizyczne   
Kolor  srebrny
Wymiary  216 x 235 x 55 mm
Waga  2230 g
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, kabel zasilający, pilot
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  KONSBUD HIFI SP Z O.O
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Beyerdynamic A2, wpisz 1175158 w wyszukiwarce euro.com.pl.