Przejdź do opisu produktu

Aquaphor Kryształ H (K3,K4,K7)

wkład

Aquaphor
nr kat.
1153755

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Filtr AQUAPHOR Kryształ H Zmiękczający to filtr przeznaczony do uzdatniania oraz zmiękczania wody pitnej w kuchni o podwyższonym stopniu twardości, przygotowywania posiłków oraz napojów. Zastosowane w filtrze wkłady pozwalają na usunięcie z wody większości szkodliwych zanieczyszczeń.

AQUAPHOR Kryształ H usuwa z wody chlor, metale ciężkie, pestycydy, produkty ropopochodne oraz pozostałe toksyny i alergeny, zachowuje odpowiedni mineralny skład wody.

Sorpcyjne wkłady filtrujące wyprodukowane zostały zgodnie z technologią carbonblock z jonowymiennym włóknem Aqualen, dlatego powierzchnia kontaktu wody z materiałem filtrującym jest 42 razy większa niż w przypadku standardowych wkładów. Filtracja odbywa się 4 krotnie szybciej. Materiał filtrujący zawiera również bezpieczne srebro w aktywnej formie jonowej.
Wymienny wkład filtrujący KH zawierający żywicę jonowymienną odpowiadają za obniżenie nadmiernej twardości wody, przez co skutecznie usuwa kamień z wody. Wkład zmiękczający KH przeznaczony jest do wody o umiarkowanym składzie mineralnym i może być wielokrotnie regenerowany. Jeżeli twardość wody przekracza 250 mg/l CaCO3 zaleca się zastosowanie systemu odwróconej osmozy Aquaphor.

Przefiltrowana woda posiada właściwości hipoalergiczne i antyoksydacyjne. Wkłady filtrujące wymienia się bardzo łatwo.

Dane techniczne

wkład Aquaphor Kryształ H (K3,K4,K7)

Producent   
Nazwa producenta / importera  Aquaphor Poland Sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Aquaphor

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Aquaphor Kryształ H (K3,K4,K7)

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Aquaphor Kryształ H (K3,K4,K7), wpisz 1153755 w wyszukiwarce euro.com.pl.