Przejdź do opisu produktu

eMeet M2 (czarny)

głośnik konferencyjny

eMeet
nr kat.
1229891

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Daj się usłyszeć!

Konferencyjny System Audio

Właściwości eMeet M2

eMeet M2
Głośnomówiący system konferencyjny

To bezprzewodowe urządzenie sprawi, że internetowe konferencje, zdalna nauka czy rozmowy z przyjaciółmi nabiorą zupełnie nowej jakości. System łączy głośnik konferencyjny z inteligentnym mikrofonem. System idealnie sprawdzi się przy obsłudze spotkań do nawet 8 osób.

eMeet M2
4 mikrofony

System ma wbudowane cztery, wielokierunkowe mikrofony zapewniające rejestrację dźwięku 360°. Perfekcyjnie wyłapują one głosy - nawet gdy w rozmowie uczestniczy kilka osób jednocześnie. Nie musisz podłączać żadnych, dodatkowych mikrofonów, żeby było Cię doskonale słychać.

eMeet M2
VoiceIA

Dzięki unikalnemu algorytmowi redukcji szumów VoiceIA™, Twoi rozmówcy nie usłyszą irytującego szumu klimatyzacji czy szurania krzeseł w sali konferencyjnej. Ponadto, technologia ta eliminuje echo i wzmacnia ludzki głos.

eMeet M2
Plug And Play

Urządzenie działa jako akcesorium Plug-and-Play - po prostu podłącz je do laptopa i już możesz rozpocząć korzystanie z systemu. M2 z łatwością współpracuje z najpopularniejszymi programami do videorozmów.

eMeet M2
Wbudowany akumulator

System zasilany jest wbudowanym akumulatorem, który pozwala na ok 10-12 godzin pracy po naładowaniu. Bateria sprawia, że można używać głośnika nawet w pomieszczeniach bez łatwego dostępu do gniazdka elektrycznego.

eMeet M2
Bluetooth

Urządzenie może łączyć się przez Bluetooth, dzięki któremu możesz korzystać z systemu bezprzewodowo np. z tabletem czy laptopem. Brak przewodów zwiększa komfort użytkowania i umożliwia szybkie rozpoczęcie rozmowy.

eMeet M2
Podświetlany panel sterujący

Sterowanie systemem jest niezwykle intuicyjne, dzięki dotykowemu panelowi w górnej części głośnika. Możesz zmieniać głośność, wyłączać i włączać mikrofon, sterować źródłami czy nawiązywać połączenia. Panel jest podświetlany, przez co łatwo znaleźć potrzebny przycisk.

eMeet M2
Etui w zestawie

Do zestawu dołączone jest etui, które chroni głośnik gdy jest nieużywany lub podczas transportu. Dzięki temu, będzie służyć Ci długo w doskonałym stanie.

eMeet M2
Możliwość rozbudowy

Możesz rozbudować system o drugi głośnik M2. Kaskadowe połączenie dwóch głośników umożliwi komfortowe obsłużenie większych e-spotkań (nawet do 16 osób w jednej sali), pozwalając każdemu uczestnikowi na usłyszenie rozmowy.

Marka godna zaufania

Dane techniczne

głośnik konferencyjny eMeet M2 (czarny)

Informacje podstawowe   
Typ  wewnętrzny
Informacje dodatkowe  głośnomówiący system konferencyjny
Parametry fizyczne   
Waga  288 g
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Producent   
Nazwa producenta / importera  DSV sp. Z o.o. Sp. K.
Kod producenta  248475
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: eMeet
  • Typ: głośnik konferencyjny
  • Typ: wewnętrzny

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące eMeet M2 (czarny)

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących eMeet M2 (czarny), wpisz 1229891 w wyszukiwarce euro.com.pl.