Przejdź do opisu produktu

Power Walker VI 800 MS FR

UPS

Power Walker
nr kat.
1230176

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

PowerWalker VI 800 MS

jest innowacyjnym zasilaczem awaryjnym, oferującym szeroki wachlarz funkcjonalności. Dzięki możliwości zamontowania na ścianie, UPS z powodzeniem sprawdzi się zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w domu. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom.

UPS PowerWalker pozwoli Ci zapomnieć o strachu przed utratą zasilania w sieci. W momencie kiedy prąd przestanie być dostarczany, urządzenie wykorzysta swoje wyspecjalizowane układy, które pozwolą na błyskawiczne zmienienie trybu pracy na zasilanie z baterii. Oznaką zmiany trybu jest sygnał dźwiękowy.

Wyjątkowa konstrukcja

UPS to urządzenie, które w przypadku awarii zasilania pozwoli na ukończenie wykonywanych na podłączonych urządzeniach czynności. Solidne wykonanie oraz nowoczesna technologia zapewniają możliwość podłączenia wielu sprzętów na raz. Zasilacz cechuje się wysoką wydajnością, kształtującą się na poziomie VI 800 MS.

Przemyślana obudowa zasilacza awaryjnego pozwala na zawieszenie go na ścianie przy pomocy dwóch kołków. Dzięki temu VI MS może być także zawieszony w problematycznych miejscach.

Baterię umiejscowiono za klapką z tyłu urządzenia. Dzięki temu dostęp do układu jest bardzo prosty i bezproblemowy. Aby wymienić baterię, wystarczy po odkręceniu śruby, na miejscu starej baterii umiejscowić nową.

Wykonanie w technologii Line-Interactive

Technologia Line-Interactive pozwala na zdecydowane poprawienie jakości napięcia wyjściowego. Czas przełączania wynoszący do 6 ms gwarantuje, że nawet najbardziej podatne na uszkodzenia sprzęty nie odczują nagłego zaniku prądu.

Model VI 800 MS wyposażono w jedną baterię 9Ah, która zapewnia aż 120 – 180 sekund czasu podtrzymania na połowicznym obciążeniu.

Ogrom portów

Osiem gniazd francuskich (polskich) umożliwia UPSowi zasilanie kilku urządzeń w jednym czasie. Gniazda rozdzielono na dwie sekcje. Pierwsza z nich może pełnić funkcję listwy przeciwprzepięciowej, chroniącej podłączone sprzęty przed spięciami na linii elektrycznej. Sekcja druga zajmuje się zasilaniem awaryjnym z modułu UPS i zapewnia ciągły dostęp do prądu podłączanym urządzeniom. Co więcej, sekcja druga przy pomocy układu AVR dopasowuje także dostarczane napięcie do sprzętów.

Zasilacz awaryjny wyposażono także w dwa porty RJ-45 (wejście/wyjście), których zadaniem jest ochrona przed przepięciami na linii Ethernet. Takie działanie pozwala zabezpieczyć podłączone urządzenia przed uszkodzeniami.

Znajdujące się w urządzeniu porty to RJ45 10/100 Mbs FastEthernet

Port USB-A (2.1 A) umieszczony na froncie urządzenia może bez problemu posłużyć do zasilania i ładowania sprzętów, takich jak powerbanki, telefony czy słuchawki bezprzewodowe. Pozwala to na ograniczenie podłączania zbędnego sprzętu do gniazd elektrycznych w zasilaczu.

Wsparcie dla USB HID

Wsparcie dla USB HID, które jest podstawowym sterownikiem do monitorowania statusu sprzętu w najpopularniejszych systemach (Windows, Linux, Mac OS), pozwoli Ci w pełni kontrolować stan systemu zasilania awaryjnego. Port USB HID pozwala komunikować się z podłączonymi urządzeniami bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Podłączenie do komputera umożliwia zarządzanie zasilaniem w podobny sposób, w jaki jest to możliwe na laptopie.

Oszczędność energii i stabilność

Skuteczność energetyczna przy pełnym obciążeniu wynosi aż 95%, dzięki czemu straty energetyczne na rzecz urządzenia są niewielkie, a UPS plasuje się w czołówce tego typu urządzeń.

 

Współczynnik mocy (power factor – PF) kształtujący się na poziomie 0.6 pozwala zagwarantować, że znaczna część mocy pozornej zostanie zwrócona w postaci mocy wyjściowej. Dzięki temu maksymalna moc podłączonych urządzeń może wynieść nawet do 480 W przy mocy pozornej 800 VA.

Dodatkowa kontrola

UPS może być także obsługiwany przy pomocy dedykowanego oprogramowania (ViewPower). Dostarcza ono jeszcze więcej możliwości konfiguracji. Oprogramowanie może działać w każdym popularnym systemie operacyjnym i w wielu wersjach językowych. Jego używanie oferuje:

- Możliwość monitorowania wielu sprzętów w jednym czasie

- Wykresy analizy mocy, historie danych UPS i jej wykres (napięcie, częstotliwość, obciążenie, naładowanie baterii)

- Powiadomienia przy pomocy maila, sms, dźwięku

- Ochronę dostępu hasłem

- Dostęp zdalny

- Możliwość ustawienia harmonogramu włączenia i wyłączenia, przeprowadzania testów baterii i kontroli gniazd

Dane techniczne

UPS Power Walker VI 800 MS FR

Rodzaj wolnostojący
Czas podtrzymania przy 100% obciążeniu 0,1 min
Czas podtrzymania przy 50% obciążeniu 2,3 min
Czas przełączania  6 ms
Moc skuteczna 480 W
Moc pozorna 800 VA
Napięcie wyjściowe  230 V
Topologia  Line Interactive
Kształt przebiegu sinusoidy  sinusoida modulowana
Napięcie wejściowe  280 V
Napięcie wejściowe (zakres)  170 - 280 V
Interfejs  USB, RJ-45
Liczba gniazd wyjściowych  8
Liczba gniazd IEC 320 C13  0
Sygnalizacja pracy  diody LED, dźwiękowa
Zabezpieczenia  przeciwprzepięciowe
Oprogramowanie  ViewPower
Typ akumulatora  1x 12V/9Ah
Szerokość  200 mm
Wysokość  100 mm
Wysokość w szafie przemysłowej  nie dotyczy
Głębokość  345 mm
Waga  5,5 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  IMPAKT S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 250 zł - 499 zł
  • Marka: Power Walker
  • Topologia: Line Interactive

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Power Walker VI 800 MS FR

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Power Walker VI 800 MS FR, wpisz 1230176 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów