Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

torba Lowepro Stealth Reporter D100 AW

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
torba Lowepro Stealth Reporter D100 AW
Lowepro Stealth Reporter D100 AW
0 zł
Opis i daneLowepro
od ponad 40 lat projektuje i wytwarza jedne z najlepszych na świecie pokrowców ochronnych. Jakość produktów i obsługa klientów sąznane na całym świecie. Z tego względu torby do aparatów Lowepro posiadają dożywotnią, ograniczoną gwarancję.    Stealth Reporter D100 AW to najmniejsza z toreb serii Stealth Reporter. Tak jak pozostałe torby została zaprojektowana z myślą o szybkim dostępie do sprzętu, którego potrzebują fotoreporterzy. Wyposażona została w wodoodporny zamek błyskawiczny umieszczony w wieku torby oraz pokrowiec All Weather Covers chroniący sprzęt przed złymi warunkami atmosferycznymi.
    Specjalny wyjmowany portfel na karty pamięci pomaga przechowywać i zarządzać wszystkimi kartami, a zewnętrzny rękaw umożliwia bezpieczne przyczepienie torby do większego bagażu. Dzięki szlufkom systemu SlipLock istnieje możliwość rozbudowania swojego zestawu fotograficznego o inne dodatki.

Dane techniczne

torba Lowepro Stealth Reporter D100 AW

Typ torba
Kolor  czarny
Wymiary wewnętrzne  190 x 130 x 250 mm
Materiał wodoodporny  tak
Pasek naramienny  tak
Przegrody wewnętrzne   tak
Kieszenie zewnętrzne  tak
Przeznaczenie  Lustrzanka, 2-3 obiektywy, filmy i akcesoria
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Lowepro Stealth Reporter D100 AW, wpisz 502132 w wyszukiwarce euro.com.pl.