Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

walizka Lowepro Hardside 400 Photo

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
walizka Lowepro Hardside 400 Photo
Lowepro Hardside 400 Photo
0 zł
Opis i daneLowepro
od ponad 40 lat projektuje i wytwarza jedne z najlepszych na świecie pokrowców ochronnych. Jakość produktów i obsługa klientów sąznane na całym świecie. Z tego względu torby do aparatów Lowepro posiadają dożywotnią, ograniczoną gwarancję.

Lowepro – wiodący producent i lider w zakresie ochrony i przenoszenia sprzętu digital oraz firma Underwater Kinetics, twórca zaawansowanych systemów bezpiecznego przechowywania stworzyły najbardziej ekstremalne rozwiązanie w całej gamie produktów Lowepro– linię ultra wytrzymałych skrzyń Hardside Series.

Skrzynie zostały zaprojektowane aby spełniać rygorystyczne normy IP67, co przekłada się na 100% ochrony przed wnikaniem pyłu i piasku do wewnątrz, Dzięki utrzymaniu szczelności i odporności na zanurzenie w wodzie na głębokości pomiędzy 15 cm a 1 m przez min. 30 min. producent uzyskał całkowitą ochronę przed wszystkimi niekorzystnymi czynnikami. Wprowadzając nowe rozwiązanie Lowepro podwaja korzyści wynikające z ochrony sprzętu i wszechstronność zastosowania w trudnych warunkach fotograficznych.

 

Całą paletę korzyści wynikających z nowej serii podkreśla zewnętrzna konstrukcja twardej powłoki wykonanej z polimeru ABS oraz wyjmowany insert z systemem podziału przestrzeni i zastosowaniu materiału o miękkich ściankach. "Zajęło to dużo czasu oraz pracy w zakresie badań i rozwoju – byliśmy na to przygotowani” powiedział Kevin Crandall, dyrektor ds. Projektowania i rozwoju Lowepro. "Aby zrobić to dobrze wybraliśmy Underwater Kinetics, wiodącego producenta skrzyń transportowych dostosowanych do trudnych warunków, oferujących naprawdę hermetyczne rozwiązania – podkreślam naprawdę szczelne rozwiązania. W przeciwieństwie do innych skrzyń zastosowanie silikonowego uszczelnienia zapewnia bezobsługowość i trwałość oraz bezpieczeństwo
 
Seria Hardside składa się z trzech skrzyń: Hardside 400 i Hardside 300 z przeznaczeniem do lustrzanek DSLR oraz Hardside 200 z zastosowaniem do przechowywania domowych zestawów video takich jak GoPro®.

 

W przeciwieństwie do aktualnie istniejących na runku rozwiązań opartych na zastosowaniu wypełniania pianką, seria Hardside posiada całkowicie autonomiczny wkład wewnętrzny – z systemem wyściełanych, miękkich ścianek – z możliwością indywidualnego ustawienia do potrzeb użytkownika. System wyjmowanych szelek oraz zamykana na zamek błyskawiczny górna komora zapewniają pełny, wszechstronny system przenoszenia poza główną skrzynią – co dla wielu użytkowników będzie dodatkowym atutem w razie potrzeby przeniesienia sprzętu bez wykorzystania głównej skrzyni.
 

Fotografowie studyjni, zaawansowani amatorzy czy często podróżujący profesjonaliści z pewnością docenią liczne możliwości nowej serii skrzyń. Dzięki nim możesz nie tylko bezpiecznie przenosić ale także bezpiecznie przechowywać oraz z łatwością nadawać na bagaż. Należy podkreślić, że modele Hardside 300 Photo i 200 Video posiadają wymiary spełniające normy bagażu podręcznego większości linii lotniczych.
 

 

 

Dane techniczne

walizka Lowepro Hardside 400 Photo

Typ walizka
Kolor  czarny
Wymiary wewnętrzne  313 x 511 x 167 mm
Materiał wodoodporny  tak
Przegrody wewnętrzne   tak
Kieszenie zewnętrzne  nie
Przeznaczenie  Lustrzanka, 6 - 8 dodatkowych obiektywy lub lamp błyskowych, akcesoria.
Gwarancja   
Gwarancja  wieczysta
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Daymen U.S., Inc.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Lowepro Hardside 400 Photo, wpisz 1050864 w wyszukiwarce euro.com.pl.