Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

torba Lowepro Stealth Reporter D400 AW

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
torba Lowepro Stealth Reporter D400 AW
Lowepro Stealth Reporter D400 AW
0 zł
Opis i dane
Torby Lowepro serii Stealth Reporter D zostały zaprojektowane zarówno dla profesjonalnych reporterów jak i początkujących fotografów. Zapewniają doskonałą ochronę sprzętu oraz umożliwiją szybki dostęp do obiektywów i akcesoriów przez unikalny wodoszczlny suwak. Pomimo że torby Stealth Reporter D zostały zaprojektowane aby byc jak najlżejsze zawierają mnóstwo przegródek i kieszeni aby zapewnić znakomitą organizację akcesoriów. Wykonane są z niezwykle wytrzymałych tkanin, posiadaja metalowe uchwyty do paska, znakomity pasek naramienny i pokrowiec "na każdą pogodę" zabezpieczający torbę w ekstremalnych warunkach pogodowych. Pokrywa od wewnętrznej strony wyściełana jest miękka tkaniną aby nie porysować monitorów ciekłokrystalicznych w lustrankach. Toba wyposażona jest w pętle do których możemy mocować akcesoria systemu sliplock takie jak pokrowce na obiektywy, na butelkę  lub inne drobiazgi. W tej torbie Twój sprzęt będzie całkowicie bezpieczny. Jedyną rzeczą o którą powinieneś się martwić jest miejsce Twojej wyprawy.

Dane techniczne

torba Lowepro Stealth Reporter D400 AW

Typ torba
Kolor  czarny
Wymiary wewnętrzne  240 x 320 x 190 mm
Materiał wodoodporny  tak
Pasek naramienny  tak
Przegrody wewnętrzne   tak
Kieszenie zewnętrzne  tak
Przeznaczenie  Profesjonalna lustrzanka z dołączonym obiektywem (do 24-70mm), 3 teleobiektywy lub 4-5 mniejszych obiektywów, profesjonalna lampa błyskowa i akcesoria.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Lowepro Stealth Reporter D400 AW, wpisz 508116 w wyszukiwarce euro.com.pl.