Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

etui G-Form Extreme Sleeve 13''

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
etui G-Form Extreme Sleeve 13''
G-Form Extreme Sleeve 13''
Opis i dane
Etui G-Form Extreme Sleeve™, wykorzystujące technologię ochrony reaktywnej (RPT™ – Reactive Protection Technology), będącą złożoną mieszanką materiałów PORON® XRD™ oraz specjalistycznych materiałów i technologii opracowanych przez G-Form stworzono specjalnie z myślą o mobilnych użytkownikach laptopów 13-to calowych. To miękkie, elastyczne, lekkie i wodoodporne etui można z łatwością zmieścić w innej torbie, plecaku lub walizce, gdzie będzie chronić Twojego laptopa przed uderzeniami. Dzięki etui G-Form Extreme Sleeve™ możesz być pewien, że Twój laptop jest zawsze dobrze zabezpieczony, niezależnie od tego dokąd się wybierasz.
Etui G-Form Extreme Sleeve™ zapewnia konsekwentne i powtarzalne pochłanianie energii uderzenia oraz stabilne właściwości przez cały czas. Modele Extreme Sleeve™ dla laptopów 13-to calowych dostępne są w kolorze czarnym. Są one łatwe do czyszczenia, wytrzymałe, odporne na ścieranie oraz objęte gwarancją producenta. Etui Extreme Sleeve™ dla laptopów dostępne są w wersjach mieszczących standardowe laptopy 13-to calowe. Ponieważ etui to jest miękkie i elastyczne i nie tworzy twardej skorupy, może ono pomieścić wiele różnych urządzeń – laptopów o różnych grubościach i z akumulatorami o różnej wysokości.

Dane techniczne

etui G-Form Extreme Sleeve 13''

Pasuje do laptopów 13 cali
Pasuje do 13,4 cala, 13 cali, 13,1 cala, 13,3 cala
Liczba komór 1
Pasek na ramię nie dotyczy
Materiał Poron XRD
Kolor  czarny
Wymiary zewnętrzne  355 x 279 x 25 mm
Opis  brak danych
Gwarancja   
Gwarancja  wieczysta
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: G-Form
  • Cena: od 300
  • Rodzaj: etui
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących G-Form Extreme Sleeve 13'', wpisz 422121 w wyszukiwarce euro.com.pl.