Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

telewizor LED Sony KDL-42W655A

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
telewizor LED Sony KDL-42W655A
Sony KDL-42W655A
1 499 zł
Opis i dane
Wejdź do świata rozrywki
Wejdź do świata rozrywki
Sony Entertainment Network - to więcej niż myślisz. Otrzymujesz dostęp do filmów i muzyki na żądanie, telewizji typu catch-up, ulubionych portali społecznościowych i najlepszych materiałów z sieci. Dodatkowo wszystkie Twoje ulubione piosenki, zdjęcia i filmy będą odtąd dostępne w dowolnym miejscu i czasie dzięk połączonym usługą dostępnym na urządzeniach Sony, od aparatu cyfrowego po telewizor w salonie.

*Dostępność aplikacji, treści oraz niektórych funkcji może zależeć od kraju, jak również od zaplanowanych aktualizacji.
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Standard Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD.
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Wyraźny i ostry obraz z każdego źródła
Wyraźny i ostry obraz z każdego źródła
Innowacyjna technologia Motionflow™ XR 200 zapewnia płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych elementów wizualnych na dostępnych klatkach. Dzięki temu wzrok mniej się męczy a na ekranie nie powstają smugi podczas oglądania. Im wyższa wartość Motionflow XR tym lepsza jakość obrazu w najbardziej dynamicznych scenach.
Doskonała rozrywka bez przewodów
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Doskonała rozrywka bez przewodów
Twoja domowa sieć multimediów
Twoja domowa sieć multimediów
DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Funkcja MHL (Mobile High Definition Link) pozwala wygodniej korzystać z zasobów wykorzystywanych z pomocą urządzeń mobilnych, gwarantując lepszy obraz i dźwięk. Poprzez złącze MHL możesz przesłać ze swojego smatphon'a lub tabletu obraz i dźwięk. Dzięki temu możesz cieszyć się grami i filmami w imponującej skali, i z oszałamiającym dźwiękiem. Podczas połączenia ładowany jest także akumulator w urządzeniu mobilnym.
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Utrzymuj dobre relacje ze znajomymi i rodziną, nie wychodząc z domu, dzięki aplikacji Skype przeznaczonej do telewizorów Smart. W połączeniu ze sprzedawaną osobno kamerą Skype możesz prowadzić wysokiej jakości wideorozmowy na ekranie panoramicznym z rozmówcami na całym świecie. Tworzenie nowych kont Skype, dostęp do już istniejących, a także cała nawigacja odbywają się za pomocą pilota do telewizora. Bądź bliżej dzięki komunikacji twarzą w twarz.
Multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
Multimedialny teletext kolejnej generacji
Każdy szczegół jak na dłoni
Każdy szczegół jak na dłoni
Zachwyć się najwyższą jakością obrazu – większym kontrastem, idealną jasnością oraz wyraźniejszymi szczegółami we wszystkim, co oglądasz, bez względu na źródło. Technologia X-Reality PRO dzięki unikalnemu procesorowi przetwarzania obrazu ożywia każdy materiał w naturalny sposób poprawiając szczegóły. Analizuje, oczyszcza i udoskonala obraz, zmniejszając szumy i uzyskując prawdziwą jakość Full HD każdego materiału. Zobacz zachwycającą jakość obrazu - od płyt Blu-ray™ i zwykłych programów TV po wideo z sieci i klipy ze smartfona.
Technologia S-Force Front Surround: dźwięk jak w kinie
Przenikający dźwięk przeniesie Cię w sam środek akcji. Technologia S-Force Front Surround naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku, i odpowiednio modyfikuje poziomy głośności, opóźnienia oraz widma fal w dwukanałowym dźwięku stereo. Emulacja trójwymiarowego pola dźwiękowego gwarantuje bogate, wierne brzmienie w rozległej strefie.
Technologia S-Force Front Surround: dźwięk jak w kinie
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwórz własną kolekcję nagrań. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbiornik wyposażony jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S umożliwia odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Przekaz satelitarny odbieranie znacznie większą liczbę kanałów niż telewizja kablowa lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata

Dane techniczne

telewizor LED Sony KDL-42W655A

Obraz   
Ekran  42 cale / 107 cm, 16:9
Zgodność z HD Full HD, 1920 x 1080
Zakrzywiony ekran Curved nie
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Optymalizacja ruchu  Motionflow XR 200 Hz
Kontrast dynamiczny powyżej 1 miliona
Funkcje poprawy obrazu  X-Reality PRO, Deep Colour, Live Colour Creation, Advanced Contrast Enhancer, 24p True Cinema, czujnik oświetlenia zewnętrznego
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego S-Force Front Surround 3D
Moc głośników  2 x 5 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, S-Master, Sound Enhancer
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa  Wi-Fi Direct, Miracast, MHL - Mobile HD Link
System Smart  Sony Entertainment Network
Funkcje Smart TV  Sony Entertainment Network, Skype ready - opcjonalna kamera, TV SideView
Aplikacje Smart TV  AXN, Dailymotion, Euronews, Facebook, ipla, TVN Player, Twitter, VOD. TVP. pl, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  USB - zdjęcia, muzyka, film, Bravia Sync, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu
Informacje dodatkowe  Dla instalacji VESA potrzebny jest adapter VESA. Dostępny w punktach serwisowych (nazwa: P/N 4-485-844-01) oraz w sklepa (nazwa: B448584401)
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 2
Złącze DisplayPort nie
Liczba złączy USB 1
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Sony BRAVIA Seria W6 / 2013
Wzornictwo  Sense of Quartz
Kolor obudowy  czarny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  95,4 x 59,5 x 19,7 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  95,4 x 56,8 x 6,9 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  11 kg / 9,9 kg
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 200x100 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 50 W
Roczne zużycie energii 69 kWh = 37,95 zł rocznie
Przekątna ekranu  42 cale / 107 cm
Rozdzielczość   1920 x 1080
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,45 W
Pobór mocy (max)  95 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  pilot, 2 baterie AAA do pilota, podstawa, podstawa i uchwyt 2w1, instrukcja w wersji elektronicznej, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Akcesoria opcjonalne kamera Skype CMU-BR200, adapter VESA SU-WA1
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Koszt gospodarowania odpadami
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Sony
  • Cena: od 1 000 do 1 499
Ocena klientów
5 na podstawie 80 ocen
5
(71)
4
(6)
3
(1)
2
(1)
1
(1)
Najwyżej ocenione zalety:
  • rozdzielczość
  • wygląd
97% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
bardzo dobry zakup
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
01-06-2013,
Rafał
Potwierdzony zakup

Po miesiącu używania nie mam żadnych zastrzeżeń. Sprzęt bardzo dobrej jakości, elegancki design, patent z podstawką mocowaną do ściany jest bardzo udany, tylko ona jest tak ładna, że aż szkoda :)

Kolory w hd bardzo żywe, jeśli chodzi o dźwięk to nie ma co narzekać, jest naprawdę ok, ci co narzekają może nie ustawili w opcjach podbicia dźwięku, jest tam kilka opcji przy ustawieniach dźwięku. Samo menu działa bardzo fajnie i przyjemnie się po nim porusza. Imponujące są też aplikacje internetowe, jest tego naprawdę sporo.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie rozumiem o co chodzi z podstawką mocowaną do ściany???
zuzka-pl zapytał 28-07-2013
Odpowiedz
Zwiń pytania
Rewelacja
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
28-05-2013,
Adam
Potwierdzony zakup

To mój czwarty TV - Sony wymiata , do jakości dźwięku można się przyczepić , ale jak się podepnie pod Yamahę - totalny odlot . Jakość obrazu 10 gwiazdek - chociaż jest 5 . Super jakość w każdym calu - nie byłem przekonany do Sony - cena wiadomo wyższa , ale po zakupie zmieniam zdanie - jest adekwatna. Polecam . Jeżeli masz problem z wyborem to nie ma się nad czym zastanawiać - Sony to naprawdę dobry wybór.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Fajny Soniak
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
03-06-2013,
Grzesiek
Potwierdzony zakup

Telewizor BAJKA :) śliczny obraz, estetyczny wygląd. internet śmiga a i dźwięk jak na te 5 w. głośniki jest niezły, w sumie głośny - czysty.Jesteśmy z żoną naprawdę zadowoleni z tego soniaka. Jedyny jakiś tam minus to liczba złączy ale mając dekoder i kino domowe to w sumie już nie ma to takiego znaczenia .Zawsze gdzieś się można podpiąć.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Czy patrząc z boku ,pod kątem obraz traci na jakości?
tomek zapytał 05-06-2013
Odpowiedz
Patrzyliśmy specjalnie pod kątem z żoną zanim odpowiem na pytanie - obraz jest wyraźny, bez zmian , jedynie minimalnie słabsza jest kolorystyka. trochę mniej jaskrawe są kolory. Nie jest to tak bardzo widoczne
Grzesiek odpowiedział05-06-2013
Mam ten sam model. Czy działa u was wpisywanie tekstu w przgladarce, typu loginy hasła, tresc, za pomoca pilota. Tzn. liter nad cyframi (jak sms). Ja musze zawsze najezdzac na litere i zatwierdzac srodkowym.
robek odpowiedział14-10-2013
Zwiń pytania
bardzo pozytywna
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
22-06-2013,
eladro9
Potwierdzony zakup

Jak na razie jestem super zadowolona. Obsługa prosta , dużo podpowiedzi, jeszcze wszystkich opcji nie wykorzystałam ale wszystko przede mną. Gorąco polecam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Soniacz TV
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
21-01-2014,
marcos
Potwierdzony zakup

Bardzo dobry telewizor,przydatna funkcja wi-fi.Sony to jednak klasa sama w sobie,nie warto oszczędzać na innych markach.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sony KDL-42W655A
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
11-08-2013,
Jacek2221
Potwierdzony zakup

Bardzo dobrze się prezentuje, krytykują w opisach dźwięk, ale po podłączeniu np. dysku twardego i prezentacji filmu lub muzyki, dźwięk wypada o wiele lepiej. Jestem zadowolony z zakupu Sony

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
polecam
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
30-08-2013,
kajak1962
Potwierdzony zakup

Sprzęt działa wyśmienicie.Obraz bardzo dobry. Współpracuje z internetem bezprzewodowym. Trochę niewygodny sposób wprowadzania adresu do przeglądarki internetowej z pilota.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
a jak działa przeglądarka? też mam ten tv ale jak uruchamiam przeglądarke to pojawia się tylko strona sklepu sony....
ona zapytał 02-09-2013
Odpowiedz
Po załadowniu sie strony <sklepu sony> po naciśnieciu przycisku OPTIONS można wprowadzić dowolną stronę i ustawić ją jako startową. :)
Slawko odpowiedział03-12-2013
Zwiń pytania
Naprawdę dobry telewizor
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
20-07-2013,
franjahn
Potwierdzony zakup

Jak na moje oczekiwania ten telewizor jest naprawdę super. To już drugi telewizor Sony jaki kupiłem. Poprzedni KDL-40V4240 kupiłem okolo 2,5 roku temu (5 lat gwarancji) i wszystko byloby super, gdyby nie to, że ma on tylko MPEG2 i mimo starań były problemy z odbiorem TV cyfrowej, a nie chcę korzystać z dwóch pilotów.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
jestem zachwycona
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
03-08-2013,
Grażyna
Potwierdzony zakup

Po tygodniu użytkowania jestem zachwycona. Telewizor jest podłączony do dekodera z kanałami HD - jakość obrazu rewelacyjna. Żywe kolory, wyraźny obraz, bez smużenia jak w poprzednim telewizorze. Telewizor jest piękny i ma bardzo cienką ramkę wokół ekranu. Sony zaoszczędziło nabywcom potrzebę zakupu uchwytu do zawieszenia TV na ścianie, podstawa po przykręceniu kilku śrubek zamienia się w uchwyt. Dzięki wifi mogę wyświetlać dziecku bajki bezprzewodowo wprost ze smartfona, przeglądać zdjęcia a do tego jest funkcja lustrzanej kopii ekranu telefonu po wifi (miracast czy jakoś tak) - rewelacja. TV po uruchomieniu od razu znalazł aktualizację oprogramowania i ją zainstalował. Jest kilka zainstalowanych aplikacji ale jest też bardzo ich duży wybór po naciśnięciu przycisku SEN. Wadą tego TV jest rzeczywiście dziwny dźwięk ale po wyregulowaniu wszystkich możliwych opcji wreszcie udało mi się pozbyć efektu "pudła" i jest tak jak być powinno. Przydałoby się trzecie gniazdo HDMI a gniazdo USB mogłoby być bliżej krawędzi telewizora, TV wisi na ścianie i ciężko się dostać do tego gniazda. Zestaw wyposażono w uchwyt na zasilacz do zamocowania na ścianie za TV. Dziwnie skonstruowano zasilacz - moim zdaniem ktoś pomylił kable i nie ten co trzeba zrobił krótszy - ale to nie problem ani wada. Polecam wszystkim zainteresowanym i poszukującym nowego TV - zastanawiałam się nad SONY, Samsungiem i LG - wybór padł na SONY i jestem zachwycona!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadowolony z zakupu :)
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
18-08-2013,
Stingerat
Potwierdzony zakup

Sa jescze inne marki TV,ja preferuje SONY,jestem bardzo zadowolony,to juz 5 model tej marki zakupiony przeze mnie i jesli chodzi o mnie to spelnil moje oczekiwania.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Sony KDL-42W655A, wpisz 352714 w wyszukiwarce euro.com.pl.