Przejdź do opisu produktu

Telewizor Sony KD-55XF9005

telewizor LED

Sony
nr kat.
1145334

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Zakres od A do G Karta produktu
Ekran  55 cali, 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi  tak / tak
Technologia obrazu  Full Array LED, LED
Złącza  słuchawkowe, optyczne, CI+, Ethernet, 4x HDMI, 2x USB
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

 

Telewizor 4K HDR z procesorem obrazu 4K HDR X1™ Extreme, technologią X-tended Dynamic Range™ PRO i wyświetlaczem TRILUMINOS Display.


•    Procesor 4K HDR X1™ Extreme zapewnia wyjątkowy realizm
•    Niesamowity kontrast dzięki technologii X-tended Dynamic Range PRO
•    Sceny szybkiej akcji są niezwykle wyraźne dzięki X-Motion Clarity
•    Wyszukuj rozrywkę głosowo na platformie Android TV™
 

 
 
 
Wyjątkowy obraz w niezwykłej rozdzielczości 4K
Wyjątkowy obraz w niezwykłej rozdzielczości 4K
Rozdzielczość Ultra HD (3840x2160) to możliwość ujrzenia nawet najdrobniejszych szczegółów niewiarygodnie czystego obrazu. Telewizor 4K zapewnia rozdzielczość czterokrotnie większą niż Full HD. Ciesz się obrazem stawiającym na przejrzystość i szczegółowość oraz niezwykłą precyzją odwzorowania detali.
Dowiedz się wiecej >>
Multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
Multimedialny teletext kolejnej generacji
Obraz tak rzeczywisty, że możesz go poczuć
Obraz tak rzeczywisty, że możesz go poczuć
Procesor 4K HDR X1™ Extreme z funkcją przetwarzania obrazu w czasie rzeczywistym pozwala dostrzec najmniejsze szczegóły. Wszystko, co oglądasz jest skalowane do jakości bliskiej 4K HDR.
Oddanie rzeczywistości dzięki technologii Dynamic Range™ PRO
Ciesz się pięknymi nocnymi widokami, pełnymi jasnych świateł i głębokiej czerni. Dzięki sześciokrotnie większemu kontrastowi niż w przypadku zwykłych telewizorów LED ten telewizor 4K HDR z technologią X-tended Dynamic Range PRO sprawia, że ciemne sceny są jeszcze ciemniejsze, a jasne jaśniejsze.

*To dostrzegalny poziom kontrastu rozszerzony dzięki technologii X-tended Dynamic Range™ PRO pozwalającej obliczać kontrast obrazu widzianego przez użytkowników (Kontrast XDR). Funkcja ta wykorzystywana jest przez telewizory bez funkcji lokalnego przyciemniania.
Oddanie rzeczywistości dzięki technologii Dynamic Range™ PRO
Dzięki X-Motion Clarity™ każdy ruch widoczny jest w najdrobniejszych detalach
Dzięki X-Motion Clarity™ każdy ruch widoczny jest w najdrobniejszych detalach
Technologia X-Motion Clarity sprawia, że sceny szybkiej akcji są niezwykle wyraźne. Ruchome obrazy są precyzyjnie regulowane, aby zapobiec zamazywaniu się. Nawet podczas najszybszych scen obraz nie traci nic ze swojej jasności.
Wyświetlacz TRILUMINOS Display: lepsze kolory, lepsza jasność
Więcej kolorów to większy realizm. Wyświetlacz TRILUMINOS™ Display, z jego specjalnie opracowanym podświetleniem, wybiórczo odwzorowuje kolory i odcienie z szerokiej gamy barw, sprawiając, że pastelowe barwy nie staną się nadmiernie nasycone i nienaturalne. Żywy, autentyczny obraz wiernie oddaje emocje każdej sceny.
Wyświetlacz TRILUMINOS Display: lepsze kolory, lepsza jasność
Dostrzeż najdrobniejsze szczegóły obrazu dzięki technologii 4K X-Reality™ PRO
Dostrzeż najdrobniejsze szczegóły obrazu dzięki technologii 4K X-Reality™ PRO
Technologia 4K X-Reality™ PRO zbliża każdy obraz do rozdzielczości 4K, zapewniając wyjątkową czystość obrazu. Obrazy są wyostrzane i poprawiane w czasie rzeczywistym, co sprawia, że każdy element książek i biblioteki jest doskonale widoczny.
Odkryj ekscytującą rozrywkę w formacie 4K HDR
Ten telewizor pozwala Ci w pełni cieszyć się filmami i grami w jakości 4K HDR. Obsługuje różne formaty HDR, w tym HDR10 i Hybrid Log-Gamma.
Odkryj ekscytującą rozrywkę w formacie 4K HDR
Gry w jakości HDR na PlayStation
Gry w jakości HDR na PlayStation
Telewizory 4K HDR firmy Sony doskonale współpracują z konsolami PlayStation®4 i PlayStation®4 Pro. Daj się pochłonąć realistycznym grom pełnym pięknych tekstur i żywych, intensywnych kolorów. Zobacz, jak Twoje ulubione gry nabierają życia dzięki niezwykłej jakości obrazu.
Odkrywaj nowe światy dzięki telewizorom z platformą Android TV
Oto telewizor typu Smart w doskonalszej wersji. Rozkoszuj się ulubionymi treściami z twojego smartfonu i tabletu na dużym, pięknym ekranie BRAVIA™. Telewizor z platformą Android TV™ i zaawansowaną funkcją sterowania głosem pozwala łączyć się i uzyskiwać dostęp do rozmaitych treści, od filmów i programów telewizyjnych po tysiące aplikacji, za pomocą komunikatów głosowych.
Odkrywaj nowe światy dzięki telewizorom z platformą Android TV
Technologia object-based HDR remaster
Technologia object-based HDR remaster
Dzięki remasteringowi obiektowemu HDR kolor poszczególnych obiektów na ekranie jest analizowany, a ich kontrast odpowiednio dostosowywany, w przeciwieństwie do większości telewizorów, w których kontrast jest regulowany wyłącznie w oparciu o krzywą kontrastu między czernią i bielą. Jako że obiekty są remasterowane pojedynczo, ten telewizor odtwarza lepszą głębię, tekstury i bardziej realistyczny obraz.
Super Bit Mapping™ 4K HDR
Zachód słońca to tysiące tonów, odcieni i przejść tonalnych światła. Technologia Super Bit Mapping 4K HDR ujawnia je wszystkie. Tworzy gładki, naturalny obraz bez efektu pasmowania, który może występować w innych telewizorach.
Super Bit Mapping™ 4K HDR
Przetwarzanie dual database processing
Przetwarzanie dual database processing
Jedna baza danych jest wykorzystywana do oczyszczania obrazu i redukowania zakłóceń na ekranie. Drugiej bazy danych używa się do interpolacji rozdzielczości i poprawiania wyrazistości. Te dwie zaawansowane bazy danych poprawiające obraz współpracują ze sobą, dynamicznie poprawiając jakość pikseli w czasie rzeczywistym. Każda baza danych ma dziesiątki tysięcy odniesień, zbieranych z naszych doświadczeń z tworzeniem treści dla telewizji i filmów na przestrzeni wielu lat.
Wyszukiwanie głosowe: po prostu powiedz, co chcesz obejrzeć
Po co tracić czas na przeglądanie długich list? Wyszukiwanie głosowe na platformie Android TV™ umożliwia korzystanie z wyszukiwarki Google, dzięki czemu można szukać materiałów w różnych serwisach, nie tracąc czasu na wpisywanie tekstu. Można również skorzystać z propozycji: na przykład zapytaj o „komedie romantyczne”, a pojawi się lista tytułów z tego gatunku.
Wyszukiwanie głosowe: po prostu powiedz, co chcesz obejrzeć
Wbudowany Chromecast: Doskonała współpraca z innymi urządzeniami
Wbudowany Chromecast: Doskonała współpraca z innymi urządzeniami
Telewizory BRAVIA™ mają wbudowany Chromecast, co pozwala bezproblemowo wyświetlać ulubione serwisy rozrywkowe, takie jak YouTube™ czy Netflix, bezpośrednio z urządzenia mobilnego na zapierającym dech ekranie BRAVIA™. Możesz wysyłać obraz z urządzeń z systemem Android™, iOS™ lub z laptopa.
Łączność Bluetooth
Podłącz urządzenia z technologią Bluetooth do telewizora i w pełni ciesz się rozrywką – bez kabli. Podłącz słuchawki z technologią Bluetooth do telewizora BRAVIA i oglądaj programy i słuchaj muzyki w ulubionym miejscu – bez żadnych zakłóceń.
Łączność Bluetooth
Wąska aluminiowa rama i porządek z kablami
Wąska aluminiowa rama i porządek z kablami
Ekran otoczony jest cienką ramką, zapewniając maksymalny obszar wyświetlania. Atrakcyjne aluminiowe wykończenie zapewnia telewizorowi wyjątkowy wygląd. Dodatkowo można ukryć przewody w podstawie i przechowywać je w jednym miejscu dzięki dołączonemu uchwytowi na przewody.
Zmień telewizor w nagrywarkę cyfrową
Możesz nagrywać programy telewizji cyfrowej na podłączony dysk twardy USB o pojemności do 2 TB, a następnie odtwarzać je w dowolnym momencie. Do rozpoczęcia zapisu można użyć przycisku lub programatora czasowego. W celu rozpoczęcia rejestracji oglądanego programu wystarczy nacisnąć przycisk REC na końcu programu nagrywanie automatycznie się wyłączy.
Zmień telewizor w nagrywarkę cyfrową
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Udoskonalona technologia LCD używa, emitujących własne światło, diod LED do podświetlania ekranu (zbudowanego z ciekłego kryształu). Dzięki temu są cieńsze, a także lżejsze. Ponadto diody LED nie potrzebują dużo energii, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Odwzorowywanie kolorów w wyświetlaczach tego typu jest bliskie doskonałości. 

Dane techniczne

telewizor LED Sony KD-55XF9005

Obraz   
Rozmiar ekranu  55 cali / 139 cm
Format HD / Rozdzielczość 4K UHD / 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania ekranu 100 Hz / 120 Hz
Technologia obrazu  Full Array LED, LED
Technologia i format HDR tak / HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Podświetlenie matrycy  Direct LED (Local Dimming)
Optymalizacja ruchu X-Motion Clarity
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD tak
Tryb gra / sport - / -
Funkcje poprawy obrazu  4K X-Reality PRO, czujnik światła, TRILUMINOS Display, Live Colour, X-tended Dynamic Range PRO, Super Bit Mapping 4K HDR, 4K HDR Processor X1 Extreme, System Precision Colour Mapping, object-based HDR remaster
Technologia 3D / Zakrzywiony ekran  nie / nie
Internet i multimedia   
Smart TV tak
System Smart  Android TV
Wi-Fi tak
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth, Miracast
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
HbbTV tak
Funkcje Smart TV  Google Play Store, TV SideView, Photo Sharing Plus, Chromecast
Aplikacje Smart TV YouTube, Netflix
Dźwięk   
System i moc głośników  system 2.0 / 2 x 10 W
System dźwięku przestrzennego S-Force Front Surround
Regulacja tonów  tak
Korektor dźwięku  tak
Technologie dźwięku  AVL, ClearAudio+, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, DTS, głośnik Bass Reflex, głośnik Clear Phase
Funkcje   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Informacje dodatkowe  procesor 4-rdzeniowy, wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, Bravia Sync, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart)
  16GB wbudowanej pamięci, Bluetooth (wersja 4.1 HID (mysz,klawiatura)/HOGP/SPP/A2DP (dźwiek stereo)/AVRCP), HDMI ARC, HDMI-CEC, HDCP (2.2, do HDMI 1/2/3/4), certyfikat Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/a, obsługiwane formaty dysków FAT16/FAT32/exFAT/NTFSc
Złącza   
Liczba złączy HDMI 4
Liczba złączy USB 2
Złącze EURO nie
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe nie
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (rok premiery)  Sony BRAVIA Seria XF90 / 2018
Kolor obudowy  czarny
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 300x300 mm
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  122,8 x 77,1 x 26,8 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  122,8 x 70,6 x 6,9 cm
Szerokość podstawy  99,3 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  19,1 kg / 18,2 kg
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna B
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 145 W
Roczne zużycie energii 201 kWh = 122,61 zł rocznie
Rozmiar ekranu  55 cali / 139 cm
Rozdzielczość   3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  pilot, baterie do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Akcesoria opcjonalne uchwyt SU-WL450 (ograniczony dostęp do złącza)
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Sony Europe B.V. (spółka z o.o.), oddział w Polsce
Kod producenta  KD55XF9005BAEP
Znak zgodności   
Znak zgodności 
DIGITALEUROPE Ultra HD
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 500 zł - 2 999 zł
  • Marka: Sony
  • Rozmiar ekranu: od 50 do 59 cali

Ocena klientów

5 na podstawie 175 ocen
5
(157)
4
(13)
3
(3)
2
(0)
1
(2)
Najwyżej ocenione zalety:
  • rozdzielczość
  • wygląd
98% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Porządny telewizor
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
23-09-2021,
sirjus
Potwierdzony zakup

Po kilku miesiącach użytkowania mogę polecić ten telewizor. Obraz wygląda dobrze, dźwięk jak na głośniki wbudowane jest też w porządku (można nawet posłuchać muzyki w nienajgorszej jakości). System AndroidTV to rewelacyjne rozwiązanie dla telewizorów, o wiele lepsze niż SmartTV, ale w przypadku tego telewizora trzeba brać pod uwagę lekkie opóźnienia w reakcji na przyciski. Da się do tego przyzwyczaić i po dłuższym czasie użytkowania już na to nie zwracam uwagi, ale na początku było to drażniące.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Re We La Cja
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
03-04-2018,
bochenix
Potwierdzony zakup

Sony zastąpił mój poprzedni telewizor Panasonic TX- P46 GT30E(plazma). Sony bije wszystkim tego Panasa no bo jak ma nie bić jak Panas jest z innej epoki ;). Kupując telewizor chciałem żeby obraz był przynajmniej tak dobry jak w plaźmie. Soniacz oczywiście musiał przejść korektę ustawień . Kolory, ostrość, detale, czerń, płynność ruchu to wszystko jest megaaa! Przed zakupem wahałem się czy nie wziąć OLEDA LG jednak wybrałem LCD Sony i nie żałuję. W oledzie jak dla mnie za dużo czerni. Czerń "wylewa" się tam wszędzie. Wydaje mi się że jest jej za dużo przez to nie widać wielu detali gdzieś w półcieniach na drugim, trzecim czy dziesiątym planie. W sony głęboka czerń jest tam gdzie powinna. W hdr 4k to jest wypas i na pewno lepiej jak w oled przez dużą jasność. Android jest całkiem szybki, porównywalny do webOS znany z LG. Nic się nie zacina, nic nie gubi. Oby tak dalej. Dźwięk jest bardzo dobry, czysty, detaliczny. Delikatnie brakuje basu. Pilot- wbrew negatywnym opiniom że jest mało intuicyjny powiem że niee. Dla mnie ten pilot jet lepszy niż magic LG. Ma wbudowany mikrofon, który rozpoznaje mowę polską i to działa rewelacyjnie, klawisze przewijania stop,pausa itd bardzo ułatwiają przeglądanie youtuba czy słuchanie spotify. Wykonanie TV idealne. Wąskie ramki, ekran który nie odbija za bardzo promieni świetlnych. Telewizor ma jeden minus. Są to kąty widzenia. Kupując telewizor z matrycą VA trzeba się z tym liczyć. Jednak te kąty nie są aż takie złe. Myślałem że będzie gorzej. Widziałem gorsze w niektórych ips-ach. Polecam wszystkim, choć kosztuje nie mało wydaje mi się że warto. Głównie dla zrównoważonej czerni, naturalnych i żywych kolorów, ostremu jak żyleta i płynnemu ekranowi 120hz. Obraz wymiata....

Pokaż całość
Pytania (2) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (56) (53) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Przy jakim kącie zaczyna już blednąć kolor?
tym zapytał 03-10-2020
Odpowiedz
brałes gware rozszezoną bo jade zaraz po ten tv i nie wiem czy warto
klakier zapytał 07-08-2018
Odpowiedz
Zwiń pytania
telewizor
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
14-08-2018,
babcialuca
Potwierdzony zakup

super telewizor znakomity obraz w 4k cyfra nadaje taki kanał.iele możliwości ustawienia w zależności od rodzaju programu np.sport ,film. Jedyny minus to na ekranie odbija się tło pokoju przy ciemnych scenach

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (14) (19) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Tylko matowy ekran nie odbija swiatła. Ale na matowym zanika głębia koloru. Obraz staje się płaski. Także nie wiem czy to jest minus że coś się odbija. Czerń fortepianowa jest bardzo głęboka dlatego że pokryto ją lakierem błyszczącym.
zen zapytał 25-12-2018
Odpowiedz
Zwiń pytania
Telewizor Sony
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
27-03-2019,
andrzej
Potwierdzony zakup

Super obraz bardzo prosta obsługa,ładny wygląd .Polecam w 100% 

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (6) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry gracz z średniej półki.
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
08-10-2018,
Woocash
Potwierdzony zakup

Wybierałem między lg b7 a sony. Przemówiła do mnie argumentacja dotycząca jeszcze raczkującej technologii OLED I QLED. Matryce ktore ogladalem byly wypalone. Sony to wybor rozsadku chociaż android tv nie zachwyca na tym sprzecie. Jakosc wykonania i prezencja tv jest znakomita. Przy szybkim laczu ogladanie amazon prime i netflix jest bardzo przyjemna. Minusem sa katy widzenia chociaz te nie sa fatalne.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (10) (34) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
QLED sie wypala od kiedy ???? to jest LED z literka Q a nie OLED . Definicji mi się nie chce pisać. Lepij poczytaj sobie ..
hjumen zapytał 04-11-2018
Odpowiedz
Jestem zwolennikiem jasnego określania typu matrycy więc "hasło" TV LED powoduje u mnie uczulenie. To nazewnictwo jest po prostu śmieszne - dlaczego nie pisać (jak kiedyś) LCD ??? W końcu ledowe jest tylko podświetlenie.
bart odpowiedział22-12-2018
Zwiń pytania
SONY - 55XF9005
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
16-09-2018,
StB77
Potwierdzony zakup

Najlepszy LCD w 2018 roku z ekranem VS i z podświetleniem Led z tyłu ekranu A nie krawędziowym !!! Wszystko działa bez zarzutu. Android i Internet bardzo dobry. Współpraca z innymi urządzeniami na androidzie bardzo dobra. Polecam klawiaturę Logitech K 400 plus , która więcej może niż pilot tv i można użyć jej do : pc,tabletu, laptopa. Internet połączyłem przewodem LAN , Ale wifi też ok. na 2,4 i 5 Ghz = 150. Zainstaluj antywirus "doctorweb" że Sklepu Google Play.

Pokaż całość
Pytania (2) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (10) (24) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ekran vs to taka krzyżówka matrycy va i ips? ;)
zen zapytał 15-12-2018
Odpowiedz
Witam. Ja także jestem mocno zainteresowany tym tv (wcześniej byłem nastawiony na oleda od LG lub PHILIPS jednak po obejrzeniu na żywo dostrzegłem tylko wspaniałą czerń która się zlewa tak że obraz jest mało szczegółowy bo czerń zalewa dosłownie wszystko, no i ta błękitna biel he he ).Ten model tv stał obok SONY A1 i aż tak gigantycznej różnicy nie dostrzegłem w obrazie. Obrazz xf9005 mnie dosłownie urzekł chociaż wiadomo że to demo w 4K . Jak ocenia Pan płynność ruchu przy szybkich scenach? upscaling z sygnału SD, czy SONY ma już DOLBY VISION czy jeszcze oczekuje na aktualizację? android ma wersję siódmą czy może już zaktualizowało do ósmej? Pozdrawiam.
MICHAŁ SZ. zapytał 21-09-2018
Odpowiedz
Czernie są bardzo dobre, nic się nie zlewa. mógłby mieć więcej stref wygaszania ale i tak czernie są bardzo dobre Ma aktualizacje dolby vision android 7.0 płynność ruchu jest znakomita. Najlepsza wśród telewizorów led Obraz z kablówki upc w jakości hd jest super
zen odpowiedział15-12-2018
Zwiń pytania
Godny następca XE93
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
23-09-2018,
Jaguar 81
Potwierdzony zakup

Super czerń i ostry jak żyleta obraz. 4k z HDR w Netfliksie powala! Bardzo dobry obraz z NC+. Dźwięk bardzo czysty, czyste dialogi, słychać detale. Szkoda, że moc głośników jedynie 20W, ale jak ktoś ma kino domowe nie robi to różnicy. Android wbrew opinii jest szybki,ale być może jest to spowodowane, że nie instaluję tam różnych aplikacji. Pilot nie zaskakuje designem, jednak to bardzo dobry pilot. Dobrze się go trzyma w ręku. Mnogość ustawień obrazu, płynność ruchu naprawdę rewelacja. Ciekawie wykonany telewizor, wąskie ramki, ekran z powłoką antyrefleksyjną. Troszkę odbija obraz z naprzeciwka, ale aż tak nie przeszkadza. Wieczorem się super ogląda!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (17) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo dobry telewizor
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
31-10-2018,
Adi
Potwierdzony zakup

Dobra czerń, bardzo wysoka jasność, ogólnie obraz super (a bałem się tego bo przesiadałem się z 42 calowej plazmy Panasonica) i rewelacyjnie działające wyszukiwanie głosowe. Na początku sceptycznie do tego podchodziłem, a teraz korzystam tylko z tego. Polecam :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (9) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Usterki
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
24-11-2018,
Jerzy
Potwierdzony zakup

Parametry b. dobre ale czemu matryca uszkodziła się już po 4 tygodniach.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (15) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
U mnie matryca padła po dwóch miesiącach, kupiony koniec października 2018, serwisant powiedział uszkodzenie mechaniczne i pozamiatane 5500 w plecy, jak u Ciebie potoczyły się sprawy.
KOSTEK zapytał 07-01-2019
Odpowiedz
Zwiń pytania
Ok.
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
11-11-2018,
Jerzy
Potwierdzony zakup

Telewizor spełnił moje oczekiwania.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (13) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (18)

Powiadom o pytaniach
Cześć! Chciałabym mieć telewizor w sypialni w odległości ok 4 metrów ilu colowy powinien być ekran?
Witam! Czy ktoś mierzył w swoim tv pobór prądu w stanie czuwania? U mnie po wyłączeniu TV pobiera (pożera)22W, a powinno być wg specyfikacji 0,5W...
Witam jaki soundbar do to tego telewizora? Do 1.5 tyś zł
Witam. Czy ktoś sprawdzał czy na tym modelu działa aplikacja NC+ Go?
Czy ten model posiada HEVC?
W jaki sposób można telewizor podłącza się do internetu?
W jaki sposób można telewizor podłącza się do internetu?
Czy telewizor można powiesić na ścianie?
Czy ten tv jest dostępny?
Czy ten model zawiera funkcję - Obraz w obrazie (PiP)?
czy ten model odtwarza/wyświetla/akceptuje format Dolby Vision ? w danych technicznych brak o tym informacji, w opisie jest obrazek ze znaczkiem DV, w opiniach - że wymaga to aktualizacji softu .. ?
Czy ten telewizor będzie współpracował z urządzeniami Full HD np dekoderami NC+ (przykładowo Pace) oraz Odtwarzaczem blu ray (full HD) - generalnie czy jest kompatibilny wstecz dla starszych urządzeń bez 4K. Słyszałem, ze ma on zabezpieczenie HDCP w wersji 2.2 a te starsze w wersji 1.4 - i stąd pytanie - będzie obraz na ekranie tego telewizora - czy nie?
Jaką rozdzielczość domyślą należy ustawić w tym telewizorze normal (UHD=3820x 2160) czy +1 (4K = 4096x2160)?
Czy w telewizorze KD-55XF9005 wejścia antenowe nie będą przysłaniane przez uchwyt Reinston EU21 40"-70" - mam wrażenie, że dokręcany do telewizora element tego uchwytu przesłoni te wejścia
chciałabym dowiedzieć się czy nóżki tv są regulowane, czy można je przekręcać czy są nieruchome, znajdują się w jednej pozycji
mam zamiar kupic telewizor sony i nie wiem jaki wybrac 55xf8596,55xf8096,i 55xf9005 prosze o rade nie interesuje mnie granie tylko zeby byl dobry i kolory naturalne aplikacje dzialaly sprawnie
Witam,kiedy będzie dostępny ten model ale 49", pozdrawiam.
Witam chciałbym się zapytać kiedy będzie dostępny u was Sony KD-49XF9005 Bo 55 jest za wielki do tego pomieszczenia w którym chcę go ustawić Pozdrawiam Mariusz
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Sony KD-55XF9005, wpisz 1145334 w wyszukiwarce euro.com.pl.