7 dni szalonych cen!

Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

telewizor LED 3D Sharp LC-60UQ10E

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
telewizor LED 3D Sharp LC-60UQ10E
Sharp LC-60UQ10E
2 999 zł
5 960 zł
oszczędzasz 2 961 zł
Cena obowiązuje: 07.06.2017 - 01.08.2017
Opis i dane
Inteligentna platforma AQUOS NET+
Inteligentna platforma AQUOS NET+
Aquos Net+ oferuje dostęp do serwisów i stron internetowych, dostosowanych do telewizora. Platforma umożliwia m.in. wyświetlanie filmów i zdjęć, słuchanie muzyki oraz granie w gry. Aquos net oferuje również szereg serwisów w poszczególnych krajach. Jeśli dany serwis jest nieodpowiedni dla dzieci, w razie potrzeby można go zablokować

*Dostępność aplikacji, treści oraz niektórych funkcji może zależeć od kraju, jak również od zaplanowanych aktualizacji.
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z aktywną technologią 3D firmy Sharp
Odkryj świat trójwymiarowego obrazu i przekonaj się, jak barwnie, szczegółowo i realistycznie wyglądają filmy oraz programy telewizyjne. Technologia 3D aktywna umożliwia stałe wyświetlanie obrazu HD 1080p dla każdego oka i zapewnia doskonały obraz 3D – nawet patrząc pod kątem aż 178 stopni.
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z aktywną technologią 3D firmy Sharp
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Standard Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD.
Doskonała płynność ruchomych obrazów
Optymalizacja ruchu Active Motion 800 poprawia ostrość obrazu i dba o płynny ruch podczas szybko zmieniających się scen. Dzięki temu rozwiązaniu rozmycia ruchomych obiektów są zniwelowane, a obrazy odwzorowane są w sposób naturalny. Im wyższa wartość AM tym lepsza jakość obrazu w najbardziej dynamicznych scenach.
Doskonała płynność ruchomych obrazów
Quattron Pro - lepsze odwzorowanie kolorów
Quattron Pro - lepsze odwzorowanie kolorów
Technologia Quattron Pro, pozwala uzyskać lepsze odwzorowanie kolorów, bardziej ostry obraz i wyższy kontrast. W rezultacie wyświetlany materiał ma wyjątkową jakość i niespotykaną dotychczas głębię. Różnica jest uderzająca już przy oglądaniu 2D, a w przypadku 3D - efekty zapierają dech w piersiach. Oprócz wyjątkowej jakości obrazu, w porównaniu z tradycyjnymi telewizorami Full HD, wyróżnia zmniejszone zużycie energii. Dzięki temu telewizory te są jednymi z najbardziej energooszczędnych na świecie.
Doskonała rozrywka bez przewodów
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Doskonała rozrywka bez przewodów
Twoja domowa sieć multimediów
Twoja domowa sieć multimediów
DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Funkcja MHL (Mobile High Definition Link) pozwala wygodniej korzystać z zasobów wykorzystywanych z pomocą urządzeń mobilnych, gwarantując lepszy obraz i dźwięk. Poprzez złącze MHL możesz przesłać ze swojego smatphon'a lub tabletu obraz i dźwięk. Dzięki temu możesz cieszyć się grami i filmami w imponującej skali, i z oszałamiającym dźwiękiem. Podczas połączenia ładowany jest także akumulator w urządzeniu mobilnym.
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Multimedialny teletext kolejnej generacji
Multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
Ostrzejsze i wyraźniejsze kolory oraz ciemniejsza czerń
Opracowanie technologii UV²A umożliwiło znaczny postęp w jakości obrazu i sprawności energetycznej paneli LCD. Technologia UV²A umożliwia precyzyjne ustawianie ciekłych kryształów w nowoczesnych panelach LCD przy pomocy światła ultrafioletowego, zapewniając wysoki kontrast dynamiczny oraz zwiększenie przejrzystości ekranu o ponad 20 procent.
Ostrzejsze i wyraźniejsze kolory oraz ciemniejsza czerń
Certyfikat THX - gwarancja doskonałej jakość wyświetlanego obrazu
Certyfikat THX - gwarancja doskonałej jakość wyświetlanego obrazu
Certyfikat THX stanowi gwarancję wysokiej jakośći obrazu, potwierdzając dokładnie odtwarzanie obrazów zgodnie z oryginałem. Certyfikat THX zastrzeżony jest wyłącznie dla telewizorów o najwyższej jakośći obrazu w swojej klasie.
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwórz własną kolekcję nagrań. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbiornik wyposażony jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Oglądaj setki programów telewizyjnych z całego świata
Oglądaj setki programów telewizyjnych z całego świata
Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S2 umożliwiający odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Standard DVB-S2 jest rozwinięciem standardu DVB-S oferujący mniejszą przepustowość wymaganą do transmisji treści HD podnosząc jej jakość. Przekaz satelitarny umożliwia odbieranie znacznie większej liczby kanałów telewizyjnych niż telewizje kablowe lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.

Dane techniczne

telewizor LED 3D Sharp LC-60UQ10E

Obraz   
Ekran  60 cali / 153 cm, 16:9
Zgodność z HD Full HD, 1920 x 1080
Technologia 3D aktywna (migawkowa)
Zakrzywiony ekran Curved nie
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Technologia HDR (High Dynamic Range) nie,
Optymalizacja ruchu  Active Motion 800
Jasność ekranu  500 cd/m2
Funkcje poprawy obrazu  X-Gen UV²A, certyfikat THX, czujnik oświetlenia zewnętrznego, panel X-gen Quattron Pro
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego Surround
Moc głośników  2 x 10 W + 15 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  AVL, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, dts 2.0, wbudowany głośnik niskotonowy, Yamaha HXT (Harmonics enhancer Extended)
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa  Bluetooth, Miracast, MHL - Mobile HD Link
System Smart  Sharp Aquos Net+
Funkcje Smart TV  Aquos Net +
Aplikacje Smart TV  VOD. Onet. pl
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  zgodność z technologią 3D Sharp aktywne, konwersja obrazu 2D na 3D, USB - zdjęcia, muzyka, film, Aquos Link, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, certyfikat DiviX HD, certyfikat DiviX Plus HD, tryb ECO, tryb Wallpaper Mode
Informacje dodatkowe  gniazdo kart SD do odtwarzania nieruchomych obrazów, odtwarzanie sygnału Ultra HD 4K z wejścia HDMI 1.4 i skalowanie rozdzielczości HD do formatu 4K
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Złącze DisplayPort nie
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  SD, SDHC
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Złącze VGA tak
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  / 2014
Kolor obudowy  tytanowy
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  137,8 x 85,8 x 38,5 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  137,8 x 81,2 x 5,9 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  38,5 kg / 32,5 kg
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 400x400 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+
"Typowy" pobór mocy (tryb włączenia) 109 W
Roczne zużycie energii 151 kWh
Przekątna ekranu  60 cali / 153 cm
Rozdzielczość   1920 x 1080
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,15 W
Pobór mocy (max)  193 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  okulary 3D x2, pilot, 2 baterie AAA do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Model okularów na wyposażeniu  AN-3DG40
Akcesoria opcjonalne okulary 3D AN-3DG40
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  UMC Poland SP z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Sharp
  • Cena: od 2 500 do 2 999
  • Typ telewizora: telewizor LED
Ocena klientów
5 na podstawie 12 ocen
5
(8)
4
(2)
3
(1)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • wygląd
  • rozdzielczość
91% osób oceniło ten produkt wysoko
Masz pytanie dotyczące sprzętu?
Zadaj je w zakładce pytania
i odpowiedzi na karcie produktu!
Wczytywanie...
domyślne
oceny malejąco
oceny rosnąco
daty dodania malejąco
daty dodania rosnąco
przydatności malejąco
przydatności rosnąco
wszystkie
wszystkie
Super sprzęt za rozsądne pieniądze
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
02-01-2015,
DukeLuk
Potwierdzony zakup

Kupiłem Sharpa 2 tygodnie temu kosztował 6390 zł (firma sharp oddał ami 500 zł na karcie + dodała gratis kamerę sportową). 60 cali w cenie poniżej 6000 zł to rewelacja.

Jeżeli chodzi o jakość to pod każdym względem mnie TV zaskoczył (jasność, kąty widzenia, czerń, biel, DŹWIĘK :). Kiepsko wypadają funkcję smart TV do samsunga mu daleko, również obsługa menu oraz pilota jest na poziomie 4 lata do tyłu.

Podsumowując jeżeli ktoś szuka taniej, dobrej, i świeżej 60-tki :) to polecam. Dal mnie priorytetem była jakość, a z tego jestem akurat zadowolony.

P.S. Oglądanie efektów w 3D robi mega wrażenie.

Do przetestowania zostało mi oglądanie filmów z BD po HDMI w 4K ;)

Pokaż całość
Pytania (2)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
jak po takim czasie wypada na tle konkurencji
michał zapytał 06-01-2017
Odpowiedz
witam czy te 500zl. to zwrot w gotowce proszę o wyjasnienie
tomek_mb zapytał 05-01-2015
Odpowiedz
Witam 500 zł na karcie + kamera za około 1000 zł z podatkiem VAT zapłaconym przez sharpa. Więcej informacji na stronie: moresmart
DukeLuk odpowiedział08-01-2015
Zwiń pytania
Sharp LC-60UQ10E
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
12-04-2014,
rotel6
Potwierdzony zakup

Zdecydowanie polecam cena wysoka ale adekwatna do jakosci wyswietlanego obrazu jak i jakosci wykonania aluminium robi swoje , zainteresowanych wysylam na strone hdtv.com.pl jest tam test tego tv.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zapytam o jakość dźwięk z tego TV, z jakiego źródła odbierasz sygnał oraz z jakiej odległości spoglądasz na ekran.
sebooq zapytał 13-04-2014
Odpowiedz
O jakosc dzwieku mozesz bys spokojny , mam do niego podlaczona konsole i dekoder nc+ odleglosc od ekranu 2,5-3 metry
rotel6 odpowiedział09-05-2014
Zwiń pytania
Adrian
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
27-12-2014,
Adrian
Potwierdzony zakup

Kupiłem pół roku temu i jestem mega zadowolony. Wcześniej miałem Panasonic plazmę Full HD z THX. Oczywiście plazma to plazma i zawsze byłem za tym rozwiązaniem technologicznym w TV pod względem jakości i faktycznych doznań realności obrazu. W końcu przyszedł czas na kolejny TV. Budżet jak przeznaczyłem na odbiornik to maks 10 tys. zł. Szukałem długo, chciałem kupić kolejnego Panasa, poszedłem do salonu Audio Video gdzie mogłem porównać oba TV. Cóż się okazało, Sharp radzi sobie niebywale dobrze w porównaniu z plazmą. Kolory rzeczywiste bez zbędnego Samsungowo -LGikowego przesycenia barw (oczywiście można i takie ustawić), dynamiczne sceny płynne, brak standardowych defektów odbioru przysłowiowych LCDeków. Funkcji ogrom, od sieciowych po ustawienia obrazu, wejść, połączeń, itp. Filmy z Blue Ray uczta dla oczu, dźwięk - no cóż przy takim TV o dźwięku się nie pisze, ja mam podpięty do Hamran JKardon + JBL z subem i jest efekt faktycznego kina :-). Oczywiście po zakupie poświęciłem 250 zł na kalibrację obrazu bo bez tego niestety to nie to samo. Fabryczne ustawienia to nie są wyżyny możliwości tego TV, a po za tym każdy pokój jest inny, miejsce w którym ów TV użytkownik postawi także, dlatego kalibracja jest niezbędnym elementem przy tego typu odbiornikach. Smart TV oczywiście ograniczone NetFix nie działa w Polsce, ale podobno już niedługo ma się to zmienić. Szczerze jestem szczęśliwym posiadaczem tego TV. Nic dodać nic ująć. Jeśli ktoś się zastanawia, serio nie ma nad czym. Cena mocno spadła od czerwca, więc szczerze polecam kupować i nie zastanawiać się nad podobnym rozmiarem LG czy Samsung z całym szacunkiem do tych masowych firm! Poza wszystkim Made in Japan... I wszystko jasne...

Pokaż całość
Pytania (2)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Adrian masz namiar na kalibracje tez mam zamiar kupić ten tv
Łysy  zapytał 30-11-2015
Odpowiedz
jak poprawnie skalibrować ten model?
marek zapytał 16-01-2015
Odpowiedz
Zwiń pytania
Idealny piękny perfekcyjny
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
07-08-2014,
SadaR
Potwierdzony zakup

Super, najlepszy na rynku w tej cenie. Rewelacyjne kąty widzenia, przepiękna głębia i kolory, rozdzielczość nie do opisania, lepsza niż na monitorach, jakość wyświetlania (częstotliwość odświeżania) perfekcyjna.

Kolory nie są przejaskrawione, oczy nie bolą, wieczorami nie można używać zamiast oświetlenia w pokoju czyli same zalety, rzec by można.

Minusy też są, po ostatniej aktualizacji nie działa już flash, więc telewizja internetowa już nie działa, brak skype`a wbudowanego i niewygodny w użyciu pilot, brak touchpada, literki trzeba wpisywać z całego alfabetu, nie działają te z klawiatury numerycznej i czasami się zdarza że się zawiesi. Ale to pewnie dlatego że u mnie głównie obsługuje wszystko z internetu nie z anteny, czyli dla mnie jest jako monitor nie jako telewizor.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sharp LC-60UQ10E
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
23-11-2014,
bachur
Potwierdzony zakup

telewizor super. Kolory rewelacyjne i dźwięk również. Nie należy za bardzo wierzyć testom, szczególnie firmie hdtvpolska. Wydaje mi się, że większość teściarzy jest sponsorowana. Za taką cenę telewizor skaluje do 4K, czyli oszczędzamy na zakupie parę tysięcy.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
sharp LC-60UQ10E
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
15-08-2014,
greta
Potwierdzony zakup

TV super, gorąco polecam, obsługa super

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
taki sobie
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
28-01-2015,
piotr

Długo się nad nim zastanawiałem, czytałem testy, po czym kupiłem w EURO Sharp 752 za 3800 zł i bardzo się cieszę z tego wyboru. Nie wiem jaki może mieć obraz po kalibracji, ale bez niej 752 miała lepszy.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sharp 60UQ10E
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
21-03-2014,
adam
Klient Euro

Mam ten TV od tygodnia i jestem naprawdę bardzo zadowolony z jakości wyświetlanego obrazu ( dekoder Polsatu) jak z jakości wykonania. Trzeba dużo czasu poświęcić na ustawienia obrazu , a jak ktoś ma znajomego to ; kaliblatora; obrazu to będzie mega zadowolony. Dzwięk z głośników Yamahy pierwsza klasa, a funkcja Quattron Pro sprawdza się wyśmienicie. Obraz z HD , Blu Ray super , z cyfrowej naziemnej bardzo dobry i nie żałuję wydanych pieniążków na ten model Sharpa.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Czesc a jak z nierównym podświetleniem podczas oglądania wieczorem ciemnych scen czy występuje ?
jacabad zapytał 22-04-2014
Odpowiedz
Zwiń pytania
Sharp LC-60UQ10E
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
02-01-2015,
adam

Telewizor przeciętny, niestety i ja uległem krajowej reklamie pisanej a nie prawdziwym testom np z Francji lub GB, do których dopiero teraz się dokopałem.

Fatalnie nie jest, ale do pełni szczęścia daleko. Szczerze mówiąc żałuję, że nie kupiłem np. 752 za kwotę prawie o połowę mniejszą.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry TV
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
27-05-2015,
obiektywny

Wiatm, Zakupilem ten model pod koniec 2014,  jak na 60 cali byla srednia na rynku (okolo 6000). Jestem bardzo zadowolony, ale euforii nie ma, ale najlepszego tv 60 cali za 6000 nie ma co oczekiwac. Z pewnoscia jest to model godny polecenia! Wygląda swietnie, wszysto dziala jak powinno, obraz z hd jest bardzo dobry! W porownaniu do konkurencji wg mnie ma najlepszy dzwiek (oczywiscie w tej cenie). Dodatkową zaletą jest skromny napis MADE I JAPAN! Pilot moze i dosc archaiczny, za to ladny z aluminiowa plytka pod przyciskami. Funkcie smart wystarczajace, ale wiem ze LG i Samsung maja to bardziej rozbudowane. Jest dosc ciezki, wiec wieszanie na sciane moze byc klopotliwe (ja powiesilem go na 10 kolkach dla pewnosci). Mam go podpietego pod LAN, nie wiem jak dziala smart tv po Wi-FI, ale u mnie sie nie zacina. Obraz no, jest dobry, moze bardzo dobry, ale nie najlepszy. Co do katow widzenia to nie siadam do tv jak niektorzy "eksperci" pod katem 15 stopni, wiec w normalnym ogladaniu tv czy grach obraz jest taki sam ja na wprost. O 3D nic nie powiem, bo nie korzystam zupelnie. Podsumowujac, za te cene, bo do tego odnosze glownie swoja opinie to jest bardzo dobry tv.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Sharp LC-60UQ10E, wpisz 1013625 w wyszukiwarce euro.com.pl.