Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

telewizor LED 3D Samsung UE40F7000

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
telewizor LED 3D Samsung UE40F7000
Samsung UE40F7000
3 399 zł
Opis i dane
Poczuj prawdziwe doznanie rzeczywistości z aktywną technologią 3D Samsung
Poczuj prawdziwe doznanie rzeczywistości z aktywną technologią 3D Samsung
Odkryj świat trójwymiarowego obrazu i przekonaj się, jak barwnie, szczegółowo i realistycznie wyglądają filmy oraz programy telewizyjne. Technologia aktywna 3D umożliwia stałe wyświetlanie obrazu HD 1080p dla każdego oka i zapewnia doskonały obraz 3D – nawet patrząc pod kątem aż 178 stopni.
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Standard Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD.
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Doskonała rozrywka bez przewodów
Doskonała rozrywka bez przewodów
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Twoja domowa sieć multimediów
DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
Twoja domowa sieć multimediów
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Funkcja MHL (Mobile High Definition Link) pozwala wygodniej korzystać z zasobów wykorzystywanych z pomocą urządzeń mobilnych, gwarantując lepszy obraz i dźwięk. Poprzez złącze MHL możesz przesłać ze swojego smatphon'a lub tabletu obraz i dźwięk. Dzięki temu możesz cieszyć się grami i filmami w imponującej skali, i z oszałamiającym dźwiękiem. Podczas połączenia ładowany jest także akumulator w urządzeniu mobilnym.
Możliwość prowadzenia rozmów głosowych i wideo za pomocą wbudowanej kamery
Utrzymuj dobre relacje ze znajomymi i rodziną, nie wychodząc z domu, dzięki aplikacji Skype przeznaczonej do telewizorów Smart. Urządzenie jest wyposażone we wbudowaną kamerę. Inteligentna kamera jest dyskretnie schowana w ramie telewizora, dzięki czemu nie psuje eleganckiego wyglądu. Tworzenie nowych kont Skype, dostęp do już istniejących, a także cała nawigacja odbywają się za pomocą pilota do telewizora. Bądź bliżej dzięki komunikacji twarzą w twarz.
Możliwość prowadzenia rozmów głosowych i wideo za pomocą wbudowanej kamery
Multimedialny teletext kolejnej generacji
Multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
Zadziwiająca jakość obrazu, dzięki 3D HyperReal Engine
Nowoczesny, wydajny i dopracowany w każdym szczególe silnik HyperReal poprawia obrazy w rozdzielczości HD. Dba też o pełne wykorzystanie współpracujących technologii w celu uzyskania najlepszego efektu dla użytkownika. Dzieki niemu nie tylko bedziesz oglądał filmy ale także przeżyjesz je naprawdę. Każdy moment będzie bardziej prawdziwy i głębszy, dzięki temu odczujesz go wyraźniej i zobaczysz więcej szczegółów.
Zadziwiająca jakość obrazu, dzięki 3D HyperReal Engine
Lepszy obraz dzięki intensywnym kolorom
Lepszy obraz dzięki intensywnym kolorom
Za pomocą zaawansowanego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus poszerza gamę kolorystyczną i zwiększa liczbę odcieni o zbliżonej tonacji, np. błękity i zielenie nie będą blaknąć, ani się przenikać. Otrzymujesz piękny, wielobarwny obraz z bogatymi kolorami i szeroką paletą odcieni.
Pożegnaj się ze smużeniem obrazu
Technologia Ultra Clear Panel redukuje odbijanie się światła otoczenia na ekranie, utrzymując wysoki poziom widoczności, żywość kolorów i doskonały kontrast, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Poprzez zwiększenie współczynnika przejrzystości ekranu możliwe było zredukowanie odbijania się światła i utrzymanie jak najlepszego kontrastu. W efekcie widzimy nawet drobne detale, naturalny wygląd np. tonów skóry, różnice odcieni i wyraziste kolory, bez względu na jasność światła otoczenia.
Pożegnaj się ze smużeniem obrazu
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwórz własną kolekcję nagrań. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbiornik wyposażony jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S umożliwia odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Przekaz satelitarny odbieranie znacznie większą liczbę kanałów niż telewizja kablowa lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Udoskonalona technologia LCD używa, emitujących własne światło, diod LED do podświetlania ekranu (zbudowanego z ciekłego kryształu). Dzięki temu są cieńsze, a także lżejsze. Ponadto diody LED nie potrzebują dużo energii, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Odwzorowywanie kolorów w wyświetlaczach tego typu jest bliskie doskonałości. 
 • -


  Clear Motion Rate 800 Hz
  określający ruch obrazów za pomocą trzech czynników: chipsetu, panelu TV i podświetlenia. Za pomocą nowego standardu pomiaru ruchu i jego kontroli bez trudu ujrzysz różnicę.

 • -


  Funkcję S-Recommendation która na podstawie najczęściej oglądanych kanałów i programów sama rekomenduje widzowi najbliższe jego upodobaniom programy telewizyjne i filmy.

 • -

  Wybrane aplikacje dostępnę na platformie Samsung Smart TV


  Tuba FMYouTubeiplexTVN PlayerVOD TVP PLWP TVorangeVOD OnetFacebookTwitterSkypeSpotifyGazeta plPolskie RadioTuba TVRMFon.pl

Dane techniczne

telewizor LED 3D Samsung UE40F7000

Obraz   
Ekran  40 cali / 101 cm, 16:9
Zgodność z HD Full HD, 1920 x 1080
Technologia 3D aktywna (migawkowa)
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD tak
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Optymalizacja ruchu Clear Motion Rate 800 Hz
Kontrast dynamiczny Mega
Funkcje poprawy obrazu  Micro Dimming, 3D HyperReal Engine, Wide Color Enhancer Plus, Ultra Clear Panel, czujnik oświetlenia zewnętrznego, Digital Noise Filter, Natural Mode Support, Clean View, Tryb Sportowy, Web Clear View
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego SRS DNSe+
Moc głośników  2 x 10 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  3D Sound, AVL, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, DTS Premium Audio 5.1
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa  Wi-Fi Direct, MHL - Mobile HD Link
Funkcje Smart TV  Smart Hub, Skype - wbudowana kamera, Explore 3D, Kids, Fitness, S-Recommendation, Samsung Smart View, Smart Interaction, Smart Evolution, Intelligent Viewing, Apps, Social - Serwisy Społecznościowe, On TV, Movies & TV Shows, Photos, Videos & Music
Aplikacje Smart TV  Facebook, Gazeta. pl, ipla, iplex. pl, Orange, Polskie Radio, Tuba FM, TVN Player, Twitter, VOD. Onet. pl, VOD. TVP. pl, Wirtualna Polska. tv, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  procesor 4-rdzeniowy, sterowanie głosem, sterowanie gestami, rozpoznawanie twarzy, zgodność z technologią 3D Samsung, konwersja obrazu 2D na 3D, USB - zdjęcia, muzyka, film, PIP - obraz w obrazie (2 tunery), Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, ConnectShare Movie, Anynet+, BD Wise Plus, AllShare
Informacje dodatkowe  Samsung Smart View wyświetlany w trybie Clone
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Samsung Seria 7 / 2013
Wzornictwo  One Design
Kolor obudowy  srebrny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  90,4 x 57,3 x 22,7 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  90,4 x 51,7 x 3,4 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  12,8 kg / 9,1 kg
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 200x200 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna B
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 66 W
Roczne zużycie energii 96 kWh = 52,80 zł rocznie
Przekątna ekranu  40 cali / 101 cm
Rozdzielczość   1920 x 1080
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,1 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  okulary 3D x2, pilot Smart Touch TM1390, pilot, 2 baterie AAA do pilota, podstawa, instrukcja w wersji elektronicznej, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Model okularów na wyposażeniu  SSG-5100GB
Akcesoria opcjonalne okulary 3D SSG-5100GB, SSG-3570CR, SSG-4100GB, SSG-3550CR, klawiatura VG-KBD2000, mini uchwyt WMN250M, uchwyt WMN2000A
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Samsung
 • Cena: od 3 000 do 3 499

Ocena klientów

5 na podstawie 16 ocen
5
(15)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • jakość dźwięku
 • liczba złączy
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Jest OK :)
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
21-10-2013,
blazej2410
Potwierdzony zakup

Witam, produkt do najtańszych nie należy ale CENA = JAKOŚĆ

Osoby szukające przyzwoitego sprzętu za przyzwoitą cenę na pewno docenią UE40F7000.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetny
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
12-12-2013,
Zuzanna Apolonia
Potwierdzony zakup

Obraz w HD jest rewelacyjny. Każdy film ogląda się jak dokument, tak realistycznie wszystko wygląda. Może nie jest to korzystne dla każdej aktorki, bo nie wiedziałam, że niektóre Panie są takie pomarszczone :). Sterowanie głosem wyłączyłam, bo przy rozkrzyczanych dzieciach mija się to z celem. Telewizor reaguje na każdy dźwięk i to trochę wkurza. Filmy w 3D też rewelacja. Polecam. Dobry. Drogi, ale dobry. I mogę korzystać z internetu bez koniecznosci włączania kompa. Fajny

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Smart
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
10-12-2013,
Prz3mO
Potwierdzony zakup

Telewizor fajny. Nie widać smużenia. Opcja wyrównania dźwięku działa tak jak powinna i wszystkie programy są z tą samą głośnością. Opcja natężenia światła też spisuje się na medal. Jak jest ciemno w pokoju to po chwili telewizor sam się ściemnia.

Kamera wyłapuje rękę jednak czasami ma pewne problemy i jej nie widzi (widno w pokoju).

Funkcja sterowania głosem BEZ SENSU !!! wyłączyłem to dziadostwo po tygodniu. Na pytanie dlaczego odpowiedź brzmi: bo nie można było prowadzić rozmowy z domownikami bo się włączało samo. W ustawieniach zrobiłem na wywołanie na "HI TV" bo na tym wcześniejszym cały czas się włączał, no niestety na tym drugim tak samo się włącza sam.

A i jeszcze jedno o funkcji głosowej. Firma SAMSUNG ma klientów w duszy bo nie dość, że nie ma w poradniku wszystkich komend głosowych to pan z samsunga na moją prośbę aby dowiedział się i przesłał mi na mail komendy ograniczył się do odpowiedzi, że nowe komendy są cały czas uaktualniane. Sraty taty pierdu pierdu. Nie ma żadnych aktualizacji, a w internecie też nie ma żadnej strony z komendami poza tymi co w poradniku. A ja już sam znalazłem 6 poza poradnikiem... Olewka ze strony Samsunga i tyle w tym temacie.

Więc tak jak opisałem telewizor sprawuje się super, ale komendy głosowe zupełnie nie potrzebne.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Masz zastrzeżenia i uwagi to dlaczego nie odniosłeś tego w gwiazdkach? I jeszcze jedno pytanie. Jak oceniasz funkcję PiP (dwa tunery) ? Chodzi mi o możliwość oglądania dwóch niezależnych sygnałów na podzielonym ekranie.
Zbychu zapytał 06-01-2014
Odpowiedz
Oprócz tego, że można obejrzeć 2 programy co się przydaje czasami to nic nadzwyczajnego. W telewizorze firmy Trilux z przed 20 lat było to lepiej rozwiązane bo jednym przyciskiem można było przejść z okna podglądanego na główny ekran. Oczywiście w tej sprawie też rozmawiałem z panem z samsunga i niestety nie ma takiego przycisku żeby przejść wiec jak dla mnie kolejna funkcja bez sensu bo nie da się przejść pomiędzy jednym, a drugim jednym naciśnięciem klawisza. Więc trzeba np. wyłączyć PiP i przejść samemu na wybrany kanał. Jak dla mnie kolejna porażka tej firmy. Skoro jak napisałem 20 lat temu firma X potrafiła to zrobić, a taki moloch jak Samsung nie potrafi. Śmiech na sali...
Prz3mO odpowiedział13-02-2014
Zwiń pytania
Warto,ale
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
07-01-2014,
1111
Potwierdzony zakup

Telewizor mam 2 tygodnie, na razie obraz jest super! Ale jest łyżka dziegciu - w ramach promocji świątecznej Samsung obiecał 52 filmy w ramach VOD. Niestety, skończyły im się kody i nie umieli odpowiednio wcześniej o tym uprzedzić! Liczyłem, że w 2014 r. obejrzę sobie dobre filmy w jakości HD a tu figa z makiem!

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
pula została zwiększona. Ja telewizor kupiłem bodajże 13 stycznia i skorzystałem :) już obejrzałem jeden film z cinemana
tomek zapytał 02-02-2014
Odpowiedz
Zwiń pytania
tv
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
05-02-2014,
magda
Potwierdzony zakup

Telewizor był kupiony dla rodziców,ale szczerze mówiąc bardzo żałujemy wyboru.Bardzo lubię firmę samsung i to ja i mąż namówiłam rodziców do jego zakupu.Widzę w nim same wady.Obraz z tyłu jest zawsze rozmazany i to nie jest kwestia ustawień.Ogólnie rodzice mają toję,ale zwykły dekoder,teraz muszą wykupić dekoder z HD,bo naprawdę się nie da oglądać ,mam nadzieję,że to coś pomoże.Po kupnie Pan z euro nam powiedział,że samsung stawia na bajery,ale niekoniecznie idą w parze z jakością.Ja w domu mam tv 32 cali też samsunga troszkę gorszej jakości i szczerze mówiąc mój odbiera o niebo lepiej i ogólnie mam wiele sprzętu samsunga i naprawdę zawsze byłam z tego sprzętu zadowolona,nie wiem,co się stało,ale ten konkretny tv nie jest niestety wart polecenia.W tej samej cenie jest sony albo sharp i jakość ma dużo lepszą.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Skoro nie polecasz to dlaczego dajesz max gwiazdki?
marta zapytał 09-02-2014
Odpowiedz
szczerze mówiąc zapomniałam zmienić przed wystawieniem opini,bo z automatu są wszystkie a zorientowałam się dopiero po fakcie.sorki
magda odpowiedział11-02-2014
Pytanie powinno raczej brzmieć: jaki dom mediowy Pani Magda reprezentuje i przez którego znanego producenta telewizorów został on zatrudniony?
Quick odpowiedział02-04-2014
Zwiń pytania
TV Samsung
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
18-02-2014,
yaro21
Potwierdzony zakup

Bardzo dobry TV 3D-ma wszystkie funkcję , których potrzebuję i w dodatku za przyzwoite pieniądze.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Telewizorek jest ok
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
01-06-2014,
emilka840
Potwierdzony zakup

Wszystko działa tak jak należy na razie nie zauważyłem żadnych niedociągnięć choć w dolnych rogach przy ciemnym obrazie są zauważalne jasne cienie ale można to zniwelować po ustawieniu parametrów tv.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rozpoznawanie gestów
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
10-02-2014,
Problem z kamerą...
Klient Euro

Mam problem z rozpoznawaniem gestów przez kamerę. Choć najdalszy punkt pokoju (na wprost TV), z którego staram się wykonać jakikolwiek ruch to max 3.7 m, to kamera często nie "łapie" dłoni, a jeśli już ją widzi to nie rozpoznaje ruchów a wręcz ją "gubi", zupełnie gdyby znikała z zasięgu. Jeśli wieczorem jeszcze mogłem zrozumieć, że jest to spowodowane słabszym oświetleniem, to już na drugi dzień, w wyjątkowo słoneczną pogodę, byłem bardzo negatywnie zaskoczony gdyż sytuacja powtórzyła się. Czy może tu mieć wpływ fakt, że moim tłem była jednolicie jasno-szara ściana bez mebli / sofy? Czy może to, że TV, a co za tym idzie kamerę, mam zawieszony wyżej - tak, że centralny punkt ekranu mam na wysokości oczu? Mam obniżyć TV czy kupić coś na ścianę, żeby robiło kontrast???!! Będę ogromnie wdzięczny za każdą rzetelną poradę i pomoc w tej kwestii.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
3D Samsung
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
03-02-2014,
yaro21
Klient Euro

Bardzo dobry telewizor za rozsądne pieniądze-ma wszystko z czego się korzysta na co dzień.Prawdziwa przyjemność z oglądania.POLECAM!!!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Warto
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
04-01-2014,
Ernik26
Klient Euro

Słuchajcie, telewizor kupiłem ponad miesiąc temu. Wygląd zewnętrzny, oczywiście to kwestia gustu ale jest bardzo ciekawy. Ja powiesiłem telewizor na ścianie i wygląda imponująco. Cieniutka ramka robi swoje, jak również podświetlony napis Samsung, który można wyłaczyć bądź nawet odkręcić. Po podłączeniu do anteny i włączeniu świetne wrażenie. Programy w jakości HD są powalające. Oczywiście ważne jest indywidualne ustawienie parametrów typu ostrość, kolor itp. Internet również działa normalnie, WiFi, przeglądanie, stron itp. Funkcja sterowanie głosem, ciekawa zabawka, trzeba się nauczyć komend i zdarza się, że telewizor "usłyszy" coś nie potrzebnie i czeka na komendę co jest irytujące i sprowadza do tego, że funkcja tą wyłączyłem. Sterowanie dłonią ciekawsze i bardziej przydatne lecz również czasem przypadkowe machnięcie ręką powoduje załączenie funkcji lecz ta nie jest już tak uciążliwa więc nie trzeba jej wyłączać. Obraz w 3D działa normalnie, okulary dołączone do telewizora są na baterię. 40 cali to chyba jednak za mało na niesamowite wrażenia 3D lecz wszystko działa prawidłowo. Ogółem telewizor jest niesamowity, i przyjemność z oglądania jest imponująca. Polecam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung UE40F7000, wpisz 352423 w wyszukiwarce euro.com.pl.