Przejdź do opisu produktu

Samsung The Frame QE49LS03RAU

telewizor LED

Samsung
nr kat.
1200410

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 22:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

 
 
Wystrój Mieszkanie Ramki Obraz Przedstawienie Telewizor Sztuka Taniec Ściana

*Wygląd telewizora różni się w zależności od wybranej wymiennej ramki.

 

Kluczowe cechy

 
Funkcja Wyświetlenia Ulubione Dzieło Sztuki Wyłączony Przestrzeń Charakter Wystrój

Tryb Sztuka

Dzięki funkcji Tryb Sztuka, możesz wyświetlać na telewizorze ulubione dzieła, nawet wtedy, gdy jest wyłączony. Dlatego The Frame pasuje do Twojej przestrzeni i idealnie dopełnia jej charakter.

Unikalna Technologia Ponad Miliard Odcieni Kolorów Barw Realistyczny Obraz

100% Natężenie Kolorów dzięki technologii QLED

Unikalna technologia kropki kwantowej stosowana dotychczas jedynie w ekranach telewizorów QLED zapewnia 100% Natężenie Kolorów, dostarczając Ci ponad miliard odcieni barw i zaskakując niezwykle realistycznymi obrazami.

Twój Kolor Wybór Rama Telewizor Idealnie Wpasuje Się w Twoje Wnętrze Wybór

Wymienna Ramka

Twój kolor, twój wybór. Dobierz kolor ramy do telewizora The Frame, która idealnie wpasuje się w Twoje wnętrze. Możesz wybierać spośród czerni, bieli, beżu, brązu lub głębokiego burgundu.*

* Każda dodatkowa ramka jest sprzedawana osobno.

 

Zaproś sztukę do swojego domu

 
Obrazy Światowej Sławy Artystów w Twoim Domu Internet Sklep Telewizor Galeria Sztuki Możliwość Bezpłatny

Art Store

Obrazy światowej sławy artystów w Twoim domu dzięki internetowemu sklepowi stworzonemu dla telewizorów The Frame.

Poznaj Art Store, największą galerię sztuki dostępną na ekranie telewizora. Art Store to sklep internetowy z dziełami sztuki przygotowany specjalnie dla The Frame. Korzystając z jego zasobów, jesteś w stanie wyświetlić na ekranie swojego The Frame obraz, zdjęcie lub grafikę wybraną z ponad 1000 propozycji, które na co dzień można zobaczyć w najlepszych światowych galeriach, takich jak Albertina czy V&A. Aby skorzystać z kolekcji Art Store i poznać nieznanych dotąd artystów, dajemy Ci możliwość wejścia do sklepu w ramach bezpłatnego miesięcznego dostępu. Tylko tyle trzeba, żebyś mógł zaprosić sztukę do swojego domu.

Obrazy Światowej Sławy Artyści w Twoim Domu Internet Sklep Telewizor Sztuka Grafika Kolekcja

* Darmowy okres próbny wynosi 1 miesiąc. Miesięczny abonament w Art Store wynosi 20,99zł.  Art Store może nie być dostępny w niektórych krajach.
Dostępność dzieł sztuki w Art Store może ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia.

Galeria Sztuki Twoje Wnętrze Elegancki Dodatek Dzieło Obraz Ściana Telewizor

Tryb Sztuka

Poczuj się jak w galerii sztuki

Twoje wnętrze może być jeszcze piękniejsze za sprawą specjalnego Trybu Sztuka. Dzięki tej funkcji The Frame dopasuje się zarówno do Twojej przestrzeni, jak i do stylu wnętrza. Gdy go wyłączysz będzie eleganckim dodatkiem, gdy zaś wyłączysz - prawdziwym dziełem sztuki.

* Korzystanie z Trybu Sztuka wymaga pozostawienia włączonego urządzenia.

Odkrywaj sztukę

Intuicyjne wyszukiwanie

Znalezienie idealnego obrazu nigdy nie było prostsze. Obrazy i grafiki pogrupowane są w przejrzyste kategorie, tematyczne lub kolorystyczne, tak aby ich odkrywanie sprawiało radość i dostarczało dzieł odpowiednio dobranych do Twojego wnętrza lub nastroju.

* Zdjęcia użyte zostały jedynie poglądowo i mogą odbiegać od rzeczywistości.

Funkcja ulubione

Stwórz miejsce ze swoimi ulubionymi obrazami

Poczuj się jak kurator sztuki wyszukując swoje ulubione dzieła i prezentując je w swoim salonie. Stwórz własną, spersonalizowaną kolekcję obrazów. Wybierz i oznacz jako ulubione, by zebrać je w jedno łatwo dostępne miejsce.

* Zdjęcia zostały uzyte jedynie poglądowo i mogą odbiegać od rzeczywistości.

Zmieniaj obrazy kiedy chcesz

Ustawienia czasu dla pokazu slajdów

Ciesz się swoimi ulubionymi dziełami ile chcesz i kiedy chcesz. Wybierz obraz i dostosuj jego czas wyświetlania na ekranie.

* Zdjęcia zostały użyte jedynie poglądowo i mogą odbiegać od rzeczywistości. 

Czujnik jasności

Sztuka w dzień i noc

The Frame wyposażony jest w sensor jasności, który dopasowuje się do warunków panujących w Twoim domu. Wykrywając poziom ośtwielenia otoczenia automatycznie dostosowuje ustawienia jasności i kolorów aby obraz prezentował się jak najbardziej naturalnie. Niezależnie od tego czy jest dzień czy noc, wybrane dzieło sztuki możesz podziwiać w najlepszym wydaniu.

* Działanie może być różne w zależności od warunków oświetlenia.

Czujnik ruchu

Wyczuwa Twoją obecność

Telewizor wyposażony jest w Czujnik Ruchu, który wykrywa Twoją obecność w pomieszczeniu i automatycznie włączy ekran dając Ci możliwość podziwiania ulubionych obrazów zawsze gdy jesteś w pokoju. Kiedy opuścisz pomieszczenie, telewizor wyłączy się aby oszczędzać energię.

* Czujnik ruchu jest aktywny przy włączonym Trybie Sztuka. Działanie może być różne w zależności od warunków oświetlenia. 

 

Design wykraczający poza ramy telewizora

 
Bez-nazwy-1-new-img

Wymienna Ramka

Dopasuj do swojego stylu

Podkreśl wyjątkowość swojego salonu wybranym dziełem sztuki oprawionym w subtelną ramę. Możesz również dopasować jej kolor i wybrać spośród czterech dostępnych wariantów (białej, czarnej, beżowej, brązowej oraz głęboki burgund). Ramy możesz w łatwy sposób zamontować, dzięki mocowaniu na magnes.*

* Każda dodatkowa ramka jest sprzedawana osobno.

Łatwa wymiana i montaż

Zmieniaj ramy w zależności od nastroju

Wybierz ramkę, której kolor najlepiej podkreśli styl wnętrza. Dzięki umieszczonym w ramce magnesom jej montaż jest niezwykle łatwy i zajmuje dosłownie chwilę.

 

Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem

Najważniejszy jest obraz

Ciesz się estetycznie zorganizowaną przestrzenią i brakiem kabli w otoczeniu Twojego telewizora. Dzięki wykorzystaniu prawie niewidocznego, cienkiego kabla, który połączy Twój telewizor z innymi sprzętami, już nic nie odciągnie Twojej uwagi od ekranu telewizora.

Moduł One Connect

Cienki kabel do Połączenia Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem łączy wszystkie urządzenia z telewizorem za pośrednictwem modułu One Connect. Dzięki temu możesz postawić je poza zasięgiem wzroku i dowolnie zagospodarować swoją przestrzeń.

* Urządzenia muszą być podłączone do One Connect.
** Tylko urządzenia kompatybilne. Szczegóły na stronie producenta.

Uchwyt Przylegający

W łatwy i szybki sposób powiesisz swój telewizor gdzie tylko zapragniesz. Możesz ustawić dowolny kąt nachylenia i cieszyć się perfekcyjną jakością obrazu bez względu na to gdzie postanowisz go zawiesić.

* Odległość pomiędzy ścianą a telewizorem może się różnić w zależności od rodzaju ściany  i formy instalacji.
** Pomiędzy ścianą a telewizorem może pojawić się nieiwielka przestrzeń jeśli ściana nie jest w 100% płaska lub gdy jest zbudowana pod kątem, lub gdy wieszak nie jest zamontowany prawidłowo.

Stojaki

Bądź kreatywny. Teraz Twój telewizor wygląda jak dzieło sztuki, umieszczony na specjalnym stojaku dopasuje się do stylu oraz aranżacji Twojego wnętrza.

* Stojaki Studio Stand są kompatybilne z  55"/65" telewizorem The Frame.
** The Frame jest dostępny tylko wraz z  Studio Stand(VG-STSM11B).

Stwórz swoją własną wystawę

Teraz masz jeszcze więcej możliwości dopasowania telewizora The Frame do pomieszczenia w Twoim domu. W Trybie Sztuka możesz wybierać spośród 7 różnych layoutów oraz 10 kolorów tak aby Twoja galeria zdjęć i obrazów perfekcyjnie wpasowała się w wybrane przez Ciebie wnętrze.

 * Niektóre matowe passe-partout dostępne są jedynie za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Matowe passe-partout: pusty obszar, który służy
do wyróżnienia dzieła sztuki w ramce.

 

Ekran z technologią QLED

 

100% Natężenie Kolorów dzięki technologii QLED

Odkryj świat na nowo z miliardem kolorów

Miłośnicy sztuki zasługują na najlepszą jakość obrazu oraz piękne kolory. Zapewni im to zaawansowana technologia kropki kwantowej Quantum Dot, wykorzystywana dotychczas jedynie w telewizorach QLED. Dzieki niej The Frame 2019 oferuje realistyczny obraz oraz 100% natężenia kolorów nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach.

* QLED otrzymało certyfikat od światowej klasy stowarzyszenia do testów i certyfikacji Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE), za jego zdolność do oddania 100% natężenia kolorów.

HDR 10+

Zobacz jak ożywają szczegóły

Niesamowite kolory. Perfekcyjny kontrast. Mnogość szczegółów. Dzięki HDR 10+ nie musisz wybierać. Wszystko to masz w zasięgu ręki. Przekonaj się jak nieskazitelny może być obraz i odkrywaj mnogość detali zarówno w jasnych jak i ciemnych scenach.

* Zgodność ze wszystkimi treściami HDR nie jest zapewniona.

AirPlay 2

The Frame po raz pierwszy w historii współpracuje z Apple. Dzięki wbudowanej funkcji AirPlay 2 możesz przesyłać lub udostępniać zawartość z urządzeń firmy Apple na duży ekran. Z łatwością odtworzysz filmy, muzykę, zdjęcia i inne materiały z iPhone'a, iPada i komputera Mac na telewizorze The Frame.

* Specyfikacje, Smart Service i GUI (graficzny interfejs użytkownika) mogą różnić się w zależności od modelu i kraju.
** iTunes w Stanach Zjednoczonych jest dostępny tylko dla osób powyżej 13 roku życia. Wymaga dostępu do Internetu ( możliwość naliczania opłat).
*** Apple, Apple TV I AirPlay2 są znakami towarowymi należącymi do Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i innych krajach.
**** AirPlay2 wymaga systemu iOS w wersji 12.3 lub wyższej lub systemu macOS w wersji 10.14.5 lub wyższej.

Jeden Pilot i aplikacja mobilna

Proste sterowanie wszystkimi podłączonymi urządzeniami i treściami za pomocą Jednego Pilota i smartfona. Dostosuj ustawienia lub wyszukaj nowe dzieło sztuki do wyświetlenia. Łatwy do znalezienia, łatwy w użyciu.

* Obraz widoczny na ekranie wyłącznie w celach poglądowych. Interface i dostępne aplikacje mogą podlegać okresowym zmianom.

** Kompatybilne urządzenia mogą być inne w zależności od kraju.

*** Rzeczywisty wygląd urządzenia i pilota zdalnego sterowania może być inny niż przedstawiony na zdjęciu.

**** Konieczne jest pobranie i zainstalowanie aplikacji SmartThings.

 
 
 

W opakowaniu

 

•    Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem (5 m)

•    Moduł One Connect

•    Uchwyt Przylegający

 

Specyfikacja

 

Rozmiar

49"

PQI

2400

Jakość obrazu

QLED 4K

SMART

SmartThings, Smart Control

Dźwięk

20 W / 2-kanałowy

Nowe funkcje

Tryb Sztuka, Tryb Gry, Alexa, AirPlay 2, Czujnik ruchu

Kolory wymiennych ramek

Sprzedawane osobno

Beżowy, Biały, Brązowy, Czarny, Głęboki burgund

- Stojak telewizyjny SAMSUNG Studio

- Jeden Prawie Niewidoczny Przewód (15 metrowy)

- Wymienne ramy w czterech kolorach: Beżowy, Biały, Brązowy, Czarny, Głęboki burgund

Dane techniczne

telewizor LED Samsung The Frame QE49LS03RAU

Obraz   
Ekran  49 cali / 123 cm, 16:9
Zgodność z HD 4K UHD, 3840 x 2160
HDR (High Dynamic Range) / Formaty HDR tak / HDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Optymalizacja ruchu / Częstotliwość odświeżania Picture Quality Index 2400 / 50 Hz
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Technologia 3D / Zakrzywiony ekran  nie / nie
Tuner DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Kontrast dynamiczny Mega
Funkcje poprawy obrazu  Auto Motion Plus, Supreme UHD Dimming, Quantum HDR, Procesor Quantum 4K
Tryb gra / sport tak / nie
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego tak
Moc głośników  2 x 10 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  Bluetooth Audio, Dialog Enhancement, Dolby Digital Plus, Multiroom Link
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa  Bluetooth, Wi-Fi Direct, AirPlay
System Smart  Samsung Tizen 5.0
Funkcje Smart TV  Smart Hub, 360 Video Player, SmartThings
Aplikacje Smart TV  Netflix, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  procesor 4-rdzeniowy, sterowanie głosem, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, One Connect - Invisible Connection
Informacje dodatkowe  USB HID, Bluetooth HID
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO nie
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe nie
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe nie
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Samsung The Frame / 2019
Wzornictwo  Frame Edge
Kolor obudowy  czarny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  109,9 x 67,4 x 20 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  109,9 x 63,1 x 4,6 cm
Szerokość podstawy  91,2 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  14,6 kg / 14,1 kg
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 200x200 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna B
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 124 W
Roczne zużycie energii 172 kWh = 104,92 zł rocznie
Przekątna ekranu  49 cali / 123 cm
Rozdzielczość   3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Pobór mocy (max)  120 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  podstawa, instrukcja w wersji elektronicznej, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, One Connect, pilot Smart Control TM1950C, uchwyt przylegający
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Kod producenta  QE49LS03RAUXXH
Znak zgodności   
Znak zgodności 
DIGITALEUROPE Ultra HD
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 3 500 zł - 3 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Przekątna ekranu: od 40 do 49 cali

Ocena klientów

5 na podstawie 4 ocen
5
(4)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • rozdzielczość
  • jakość dźwięku
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Fajny
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
07-05-2020,
gal
Potwierdzony zakup

Telwizor kupilem w promocji miesiac temu. spisuje sie swietnie, obraz przepiekny, kolory zywe, czern niesamowita. no i pieknie sie prezentuje w trybie ART. jedyny minus za to ze nie odtwarza filmow AVI. samsung zrob cos z tym

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
wspaniały design
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
10-04-2020,
Darek
Potwierdzony zakup

na plus przemawia design, możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń do jednostki zewnętrznej, która bezpośrednio z telewizorem połączona jest jednym, cienkim kablem, minusem - czasem sam się włącza, bez wywoływania asystent głosowy, wyciszając wtedy zupełnie dźwięk telewizora. Może też irytować dynamiczne podświetlenie przy ciemnych scenach, gdy ogląda się film nocą. Gdy po ciemnej scenie pojawi się jaśniejsza, nagle podświetlenie na całym obrazie zwiększa się, pozwala uzyskać to głębszą czerń w ciemnych scenach ale dzieje się to z niewielkim opóźnieniem, co jest zauważalne.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
10 / 10
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
17-04-2020,
RealMcCoy
Potwierdzony zakup

Jest super! I kropka.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetny dla osób, które cenią design i sztukę
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
14-04-2020,
BeB
Potwierdzony zakup

Reweleacyjna funkcja, dzięki które TC zamienia się w obraz. Można przepięknie dopasować obraz do wnętrza- do wyboru są zarówno opcje klasyczne, jak i zdjęcia artystyczne i digital art. Poza tym obraz i wszystkie funkcjonalności smart TV działają super. Jedyne, do czego delikatnie można się przyczepić, jak w większości telewizorów, to jakość dzwięku- jednak tutaj dodatkowy soundbar lub podpięcie pod wzmacniacz/głośniki daje super efekt.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (1)

Powiadom o pytaniach
Czy w zestawie jest uchwyt przylegający no gap
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung The Frame QE49LS03RAU, wpisz 1200410 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów