Przejdź do opisu produktu

Samsung QLED QE55Q700TAT

telewizor QLED

Samsung
nr kat.
1224260

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Ekran  55 cali, 8K UHD / 7680 x 4320
Smart TV / Wi-Fi  tak / tak
Technologia obrazu  QLED, LED
Złącza  optyczne, CI+, Ethernet, 4x HDMI, 2x USB
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

Nowy wymiar odkrywania

rzeczywistości w rozdzielczości 8K

phpau0xe0 ikona rozdzielczosc-8k

Rozdzielczość 8K

phpsNMVgW ikona procesor quatum

Procesor Quantum 8K

phpytOXzP Ikona Inteligentne skalowanie

Inteligentne Skalowanie do 8K

phpGd0E50 ikona-dzwiek-podazajacy-za-obiektem

Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS+)

phpHoDwJ3 ikona-bezramkowy

Bezramkowy ultranowoczesny design

NOWY WYMIAR OBRAZU W 8K

phpwyFGkj obraz 1400

Doświadczaj nowej rzeczywistości

Odkryj wyjątkowo realistyczny obraz o rozdzielczości 8K - to nowy wymiar rzeczywistości. Dzięki 33 milionom pikseli, każda klatka filmowa jest niezwykle wyraźna. Poczujesz jeszcze więcej satysfakcji z domowych seansów filmowych. Doświadczaj kinowych wrażeń!

* Rozdzielczość 8K oznacza standard 7680x4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania. Obsługa przyszłych standardów lub standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych urządzeń lub adapterów.                        

OBRAZ WSPIERANY SZTUCZNĄ INTELIGENCJĄ

phpPehpvY Obraz-wspierany-sztuczna-inteligencja

Procesor Quantum 8K

Oglądaj perfekcyjny obraz dzięki najnowszej technologii. Podczas oglądania treści z różnych źródeł, sztuczna inteligencja w czasie rzeczywistym skaluje i ulepsza oglądany obraz do jakości* możliwie zbliżonej do 8K.  Telewizor QLED wykorzystuje technologię uczenia maszynowego tak, by zapewnić Tobie jak najlepsze wrażenia podczas oglądania

* Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Gry.

phpSk7uKV 2020 Q950T Q900T Q800T 8K AI Upscaling PC

Inteligentne Skalowanie do 8K 

Teraz ulubione filmy i seriale obejrzysz w najlepszym formacie. Procesor Quantum 8K na bieżąco ulepsza jakość wyświetlanych treści, poprawiając jakość do możliwie najbliższej 8K*. Tworzy realistyczną fakturę obrazu oraz redukuje szumy, piksel po pikselu.

*Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.

phpAyJ9e8 2020 Q950T Q900T Q800T Q95T Q90T Q80T Q70T Adaptive Picture PC

Funkcja Adaptacji Obrazu 

Obraz będzie zawsze doskonały! Niezależnie od pory dnia i oświetlenia otoczenia. Funkcja automatycznie reguluje natężenie światła, reagując na poziom światła panujący dookoła. Możesz cieszyć się niezmiennie perfekcyjnym obrazem, bez względu na warunki oświetleniowe.

DŹWIĘK, KTÓRY ODDAJE OBRAZ

phpg5M2Mc Dzwiek-oddajacy-obraz

Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS+)

Oglądając sceny akcji poczujesz się tak, jakbyś znalazł się w samym ich środku. Nowy system głośników zapewnia więcej szczegółów dzięki przestrzennemu dźwiękowi i technologii Dźwięku Podążającego za Obiektem+. Poznaj nową jakość oglądania z dźwiękiem, który podąża za akcją na ekranie telewizora.

DOMOWE BIURO ODKRYTE NA NOWO

phpzovi6h Domowe biuro odkryte na nowo

Funkcja Remote Access

Funkcja umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie obrazu z komputera na ekranie telewizora. Możesz połączyć się z Twoim komputerem w biurze i zdalnie uzyskać dostęp do plików oraz do edycji dokumentów pakietu Microsoft Office 365. Pracuj wygodnie, efektywnie i bezproblemowo z domu.

* Dostępność funkcji może się różnić w zależności od modelu i regionu. * Telewizor i komputer muszą być podłączone do sieci. * Udostępnianie ekranu (duplikowanie) jest obsługiwane tylko w systemie Windows 10. * Zdalne połączenie z komputerem działającym w systemie Windows jest obsługiwane tylko w systemie Windows 7 lub nowszym. System operacyjny w wersji Professional lub wyższej. * Zdalne połączenie z komputerem PC działającym w systemie Mac jest obsługiwane tylko w systemie Mac OS X 10.5 lub nowszym. * Akcesoria do komputera PC, takie jak mysz i klawiatura, są sprzedawane oddzielnie. * Powyższa usługa wymaga ustawień umożliwiających zdalne połączenie z komputerem PC.                        

KONTRASTOWY OBRAZ PEŁEN SZCZEGÓŁÓW

phphUBQTc Kontrast

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 12x

Podświetlenie zapewnia obrazy pełne detali, które podkreśla wyjątkowy kontrast*. Perfekcyjny balans bieli i czerni sprawia, że telewizor wyświetla wyraźne i kontrastowe obrazy, tak byś mógł dostrzec każdy szczegół. 

 * Wartość indeksu liczbowego Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia jest zależna od zastosowanego podświetlenia tylnego, powłok antyrefleksyjnych oraz technologii poprawy kontrastu.                        

JESZCZE GŁĘBSZY KONTRAST

Quantum HDR 1000

Powyżej przykład zrównoważonego kontrastu z bogatą paletą wyświetlanych kolorów. Quantum HDR 1000* to nowy wymiar udoskonalonego obrazu, co sprawia, że nie możesz oderwać od niego wzroku.

* Wartość funkcji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.                        

phpQwJniD natezenie-kolorow-quantumdot

Miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności 

100% Natężenie Kolorów* (dzięki technologii Quantum Dot)

Zobacz bogactwo kolorów natury, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot sprawia, że obraz wypełniają miliardy odcieni kolorów, które wyglądają bajecznie, niezależnie od ich jasności.

* 100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.                                    

Grasz płynniej, grasz lepiej 

Game Enhancer +

Nie martw się już wysokimi Input Lagami, nadaj swoim rozgrywkom odpowiedniego tempa. Automatyczny Tryb Gry oraz Niski Input Lag sprawią*, że rozgrywka będzie zawsze bez zacięć i opóźnień, a Ty – pierwszy na mecie.

* Funkcja "Game Enhancer +” dostępna jest dla wybranych konsoli. Szczegóły znajdziesz na stronie www.samsung.com

phpSdT3HK Aktywny-wzmacniacz-glosu

Nie daj sobie przeszkodzić, usłysz każde słowo

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)

Już nie musisz ręcznie podkręcać głośności, kiedy w pobliżu pojawią się niespodziewane zakłócenia i hałasy. Aktywny Wzmacniacz Głosu zrobi to automatycznie za Ciebie, by nic z dialogów nie umknęło Twojej uwadze.

SOUNDBAR I TV - PEŁNA HARMONIA DŹWIĘKU I OBRAZU

phpao134f Q-symphony

Q-Symphony

Realistyczny, przestrzenny dźwięk tworzony jest dzięki połączeniu dwóch górnych głośników telewizora oraz soundbara, który kieruje dźwięki do przodu, do góry oraz na boki. Tak niezwykłe wrażenia akustyczne, pozwolą Ci całkowicie zanurzyć się w oglądanych treściach.

OGLĄDAJ OBRAZ NIE TELEWIZOR

phpPcj8Gd Ogladaj-obraz-nie-tv

Bezramkowy design

Niczym nieograniczone wrażenia wizualne dzięki, zredukowanej ramce telewizora. Cienkie krawędzie i smukła obudowa pozwalają rozkoszować się pięknym obrazem bez żadnych ograniczeń.

JESZCZE WIĘKSZA WYGODA

phpEcOAic Wiele urzadzen-jeden-pilot

Wiele urządzeń, Jeden Pilot

Teraz, używając tylko Jednego Pilota* możesz kierować wszystkimi kompatybilnymi urządzeniami w domu. Pilot je rozpozna, natychmiast po ich podłączeniu. Jego stylowy i elegancki design świetnie harmonizuje z designem Twojego telewizora QLED.

* Jeden Pilot pozwala Ci zarządzać wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora.                        

phpH8IRsn Dotknij-wyswietl

Dotknij i Wyświetl

Wystarczy, że przyłożysz smartfon do telewizora*, żeby przenieść obraz lub dźwięk na większy ekran. Q700T wykryje i automatycznie rozpocznie prezentowanie treści. Szybko przerzucisz ulubione treści z mniejszego ekranu urządzenia mobilnego na telewizor.

* Dotyczy tylko kompatybilnych urządzeń. Usługa działa tylko wtedy, gdy urządzenie mobilne jest włączone. Usługa może nie zostać udostępniona w tym samym czasie co model.                                    

Oglądaj kilka rodzajów treści jednocześnie

Multi View

Dla większej wygody możesz podzielić ekran telewizora na dwie części dzięki, funkcji Multi View*. Jedna część wyświetla treści, które oglądasz, a druga pokazuje ekran urządzenia mobilnego. W ten sposób jesteś zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w filmie, śledząc jednocześnie informacje ze smartfona.

* Dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia mobilnego.                                    

php3XLacc Kilka-tresci-jednoczesnie
phpvIZEKi Smart-thinks

Żyj mądrze z telewizorem QLED

Panel SmartThings

Q700T obsługuje aplikację SmartThings, dzięki czemu łatwo sterować całym domem. Telewizor połączy się z urządzeniami i czujnikami IoT, a Ty zdalnie włączysz światło, sprawdzisz zawartość lodówki czy uruchomisz robota sprzątającego!

W OPAKOWANIU

PORÓWNAJ MODELE

 
phpMMGUAp q700t tabelka 1
php3KhgCh q800t tabelka
phpJ45a3L q950t tabelka
 

Q700T

Q800T

Q950T

Wyświetlacz

     

Przekątna ekranu

65", 55"

82", 75", 65"

85", 75", 65"

Rozdzielczość

8K (7680 x 4320)

8K (7680 x 4320)

8K (7680 x 4320)

Obraz i dźwięk

     

Procesor

Quantum 8K

Quantum 8K

Quantum 8K

Kontrast

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 12x

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 24x*

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 32x

HDR

Quantum HDR 1000

Quantum HDR 2000

Quantum HDR 4000**

Funkcja Adaptacji Obrazu

.

.

.

Kąt Widzenia

Szeroki Kąt widzenia

Ultra szeroki

Ultra szeroki

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

.

.

.

Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS+)

.

.

.

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)

.

.

.

Tryb Gry

Tak: Auto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, Surround Sound

Tak: Auto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, Surround Sound, 4K@120Hz (HDMI Port 4)

Tak: Auto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, Surround Sound, 4K@120Hz (HDMI Port 4)

Styl

     

Bezramkowy design

.

.

Bezgraniczny Ekran

Tryb Ambient+

.

.

.

Usługi

     

Połączenie z Telefonem

.

.

.

Smart TV

.

.

.

SmartThings

.

.

.

Jeden Pilot

.

.

.

* Model Q800T 82" posiada Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 32x.                

** Model Q950T 65" posiada HDR o wartości 3000.                

Dane techniczne

telewizor QLED Samsung QLED QE55Q700TAT

Obraz   
Rozmiar ekranu  55 cali / 139 cm
Format HD / Rozdzielczość 8K UHD / 7680 x 4320
Częstotliwość odświeżania ekranu 50 Hz / 60 Hz
Technologia obrazu  QLED, LED
Technologia i format HDR tak / HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Podświetlenie matrycy  Direct LED (Local Dimming)
Optymalizacja ruchu Picture Quality Index 3700
Tuner DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Tryb gra / sport tak / nie
Kontrast dynamiczny Direct Full Array 12X
Funkcje poprawy obrazu  Quantum Dot, Quantum HDR 1000, 100% Natężenie Kolorów (100% Color Volume with Quantum Dot), Direct Full Array Local Dimming, Quantum Processor 8K, FILMMAKER MODE
Technologia 3D / Zakrzywiony ekran  nie / nie
Internet i multimedia   
Smart TV tak
System Smart  Samsung Tizen 5.5
Wi-Fi tak
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth, DLNA, Wi-Fi Direct
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB nie
HbbTV tak
Funkcje Smart TV  Smart Hub, Apps, SmartThings, Galeria, Dotknij i wyświetl, Remote Access, Inteligentne skalowanie
Aplikacje Smart TV  YouTube, Netflix, Facebook
Kompatybilność z asystentem głosowym  Amazon Alexa, Bixby
Dźwięk   
System i moc głośników  system 4.2.2 / 60 W
System dźwięku przestrzennego tak
Regulacja tonów  tak
Korektor dźwięku  tak
Technologie dźwięku  Audio Pre-selection Descriptor, Bluetooth Audio, Dialog Enhancement, Dolby Digital Plus, Dźwięk Podążający za Obiektem Plus (Object Tracking Sound+), HDMI eARC, Multiroom Link, Q-Symphony
Funkcje   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Informacje dodatkowe  wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, Tryb Ambient+
  USB HID, Bluetooth HID
Złącza   
Liczba złączy HDMI 4 (4x HDMI 2.0)
Liczba złączy USB 2
Złącze EURO nie
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe nie
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe nie
Parametry fizyczne   
Seria (rok premiery)  Samsung Seria Q7 / 2020
Kolor obudowy  tytanowy
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 200x200 mm
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  122,9 x 78,2 x 25,7 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  122,9 x 70,8 x 3,5 cm
Szerokość podstawy  39 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  21,9 kg / 18,6 kg
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna SDR G
Zużycie energii SDR 187 kWh/1000h = 114,07 zł za 1000h
Klasa energetyczna HDR G
Zużycie energii HDR 190 kWh/1000h = 115,90 zł za 1000h
Rozmiar ekranu  55 cali / 139 cm
Rozdzielczość   7680 x 4320
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Pobór mocy (max)  240 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot Smart Control TM2090C
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Kod producenta  QE55Q700TATXXH
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 5 000 zł - 5 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Rozmiar ekranu: od 50 do 59 cali

Ocena klientów

5 na podstawie 3 ocen
5
(3)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • rozdzielczość
  • jakość użytkowania
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Nowy Qleed
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
23-02-2021,
Sekator
Potwierdzony zakup

Na razie jako wszystko wygląda ok, konfiguracja bez problemu szybko i za rękę. Wygląd jak wygląd pasuje mi do czarnej szafki :). AI działa, dźwięk ok nie wbija w fotel ale jak na głośniki Tv jest dobrze. #promocjaSmartQled

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung QLED QE55Q700TAT
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
18-11-2020,
Tim
Potwierdzony zakup

Super telewizor ze sztuczną inteligencją. Szkoda, że kupiłem przed promocją.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
8K i ... 50 Hz ?! czy komuś w Samsungu brakło wyobraźni?!
Furman zapytał 27-12-2020
Odpowiedz
Zwiń pytania
Samsung QLED QE55Q700T
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
11-11-2020,
:::_PioTr_:::
Potwierdzony zakup

Sprzęt super szkoda tylko, że nie załapałem się na promocję ;)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung QLED QE55Q700TAT

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung QLED QE55Q700TAT, wpisz 1224260 w wyszukiwarce euro.com.pl.