Przejdź do opisu produktu

Telewizor Samsung The Frame QE43LS03AAU QLED TV

telewizor QLED

Samsung
nr kat.
1234637

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Ekran  43 cale, 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi  tak / tak
Technologia obrazu  LED
Złącza  optyczne, CI+, Ethernet, 4x HDMI, 2x USB
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Telewizor w Twoim stylu.

phpwCCT8w kv

* Obrazy są symulacjami stworzonymi wyłącznie na potrzeby ilustracyjne i mają charakter poglądowy. 

Wygląd, design i specyfikacje Graficznego Interfejsu Użytkownika poszczególnych modeli mogą się różnić, a także mogą ulec zmianie. Nie wpływa to jednak na działanie produktu.

Najważniejsze cechy

phpVEWX45 design

Design Obrazu

wymienna-rama-the-frame-2021

Wymienna Ramka

php84PH4Z tryb-sztuka

Tryb Sztuka

php6eFQKd 100-natezenia-kolorow

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

 

Personalizacja dopasowana do potrzeb

Design Obrazu

The Frame to prawdziwe dzieło sztuki. Elegancki i nowoczesny design, który prezentuje się niczym obraz, podkreśli wystrój Twojego domu. Możesz zmieniać aranżację wnętrza dzięki wymiennym ramkom w różnych kolorach.

phpXBKyvn the-frame-2021

Więcej kolorów, więcej stylów, więcej Ciebie

Wymienna Ramka

Wybierz klasyczny lub nowoczesny rodzaj ramki, dopasowany do stylu Twojego wnętrza. Prosta aplikacja wykorzystująca magnesy sprawia, że aranżacja jest łatwa i wygodna.

* Wymienne ramki są sprzedawane osobno. Dostępność stylów i kolorów ramek może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora. * Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od typu ramki. Typ Nowoczesny jest kompatybilny z serią telewizorów The Frame od 43" do 75", dostępne kolory to: Biel, Jasne Drewno oraz Ciemne Drewno. Typ Klasyczny jest kompatybilny z modelami 65” i 55”, występuje w dwóch kolorach: Ceglany oraz Biel.

phpKrjjF4 kolory-ramek-2021
the-frame-polaczenie-dopasowany-uchwytc

Niedostrzegalny uchwyt dopasowany równolegle do ściany

Dopasowany Uchwyt

The Frame jest zamontowany równolegle do ściany niczym prawdziwy obraz dzięki Dopasowanemu Uchwytowi. Możesz regulować kąt jego nachylenia przy pomocy obrotowego wspornika lub zawiesić go w pionie, korzystając z opcji trybu portretowego.

* Dopasowany Uchwyt dołączony jest do zakupu The Frame. * Odstęp mierzony od tyłu telewizora może się różnić w zależności od instalacji i typu ściany. * Pomiędzy ścianą a telewizorem może wystąpić niewielka szczelina, jeśli ściana nie jest w 100% płaska, jest skonstruowana pod kątem do podłogi lub jeśli instalacja została wykonana nieprawidłowo. * Rzeczywisty kąt pochylenia może się różnić w zależności od rozmiaru produktu. * Tryb portretowy jest kompatybilny tylko z The Frame z 32" lub 43" z Dopasowanym Uchwytem. Tryb portretowy dla 43'' nie jest możliwy w wersji stojącej.

 

phpDBPzrw potega-minimalizmu

Potęga minimalizmu

 

Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem

Połącz swoje kable Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem i zadbaj o estetyczny efekt wokół Twojego telewizora. Za pomocą jednego przewodu oraz Modułu One Connect podłączysz telewizor do innych swoich urządzeń. Wszystkie kable pozostaną ukryte, a Ty możesz cieszyć się czystą przestrzenią i ładem w salonie. Zestaw zawiera wersję o długości 5m, natomiast 15-metrowy Jeden Prawie Niewidoczny Przewód można kupić oddzielnie.

* „Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem” odnosi się do pojedynczego, półprzezroczystego kabla podłączanego do Modułu One Connect, który integruje kable urządzeń zewnętrznych, ale nie dotyczy kabli podłączonych do innych urządzeń, takich jak soundbar. 

* Urządzenia zewn. muszą być podłączone do Modułu One Connect. * Tylko kompatybilne urządzenia. * Moduł One Connect dołączony jest do zakupu The Frame.

 

phpxzJaj6 przewody-pod-kontrola

Przewody pod kontrolą w jednej skrzynce

Moduł One Connect

Moduł One Connect pozwala na połączenie wszystkich kabli i ukrycie ich w zgrabnej skrzynce obok telewizora. Od teraz możesz cieszyć się niezakłóconą przestrzenią wokół Twojego The Frame.

* Moduł One Connect dołączony jest do zakupu The Frame.

phpZUnTkh regulacja-wysokosci-theframe2021

Regulacja wysokości telewizora

Regulowana Podstawa

Dzięki regulacji wysokości możesz dostosować wysokość swojego The Frame do Twoich potrzeb. Pozwoli Ci to na idealne wkomponowanie soundbara lub innych urządzeń znajdujących się w otoczeniu telewizora.

* Regulowana Podstawa nie jest kompatybilna ze wszystkimi rozmiarami soundbarów. Szczegóły sprawdź w specyfikacji soundbarów. * Soundbar sprzedawany jest oddzielnie. * Zakres ruchu pionowego jest szacowany na podstawie wewnętrznych pomiarów i w rzeczywistości może się różnić.

 

phpynKuGc stylowy-design

Elegancja i styl 

Stojak Studio

Przenieś swój telewizor ze ściany w dowolne miejsce wykorzystując Stojak Studio. Możesz puścić wodze wyobraźni i eksperymentować z pomysłami na aranżację wnętrz. Wyjątkowy i nowoczesny design przypominający sztalugę nada Twojemu pomieszczeniu artystycznego wyglądu. Używając Modułu One Connect oraz Jednego Prawie Niewidocznego Przewodu, który ukryjesz w nóżce Stojaka, uporządkujesz także przestrzeń wokół swojego telewizora.

* Stojak Studio sprzedawany jest oddzielnie. * Modele LS03A są kompatybilne ze Stojakiem Studio VG-SESA11K. * Stojak Studio jest kompatybilny z modelami The Frame o rozmiarach 50"/55"/65".

Wyświetlanie dzieł sztuki, gdy telewizor jest wyłączony

Tryb Sztuka

Twoja prywatna galeria z ulubionymi obrazami w salonie. Wyświetlaj reprodukcje spośród zbioru wyselekcjonowanych dzieł sztuki w Trybie Sztuka. The Frame to prawdopodobnie jedyny telewizor, który będziesz chciał oglądać nawet wtedy, gdy jest wyłączony.

php2Ahmml tryb-sztuka

* Tryb Sztuka (Usługa Smart) i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą się różnić w zależności od modelu i regionu. * Telewizor działający w Trybie Sztuka wciąż pobiera prąd.

Bogata kolekcja dzieł sztuki

Art Store

Stwórz swoją prywatną kolekcję wyjątkowych obrazów - wybieraj spośród 1400 dzieł sztuki, pochodzących z najbardziej renomowanych galerii na świecie. Z Art Store masz nielimitowany dostęp do obrazów reprezentujących rożne kierunki artystyczne. Znajdą tam coś dla siebie zarówno amatorzy sztuki klasycznej, współczesnej a także miłośnicy fotografii. Możesz także wybrać swoje ulubione dzieła i zapisać je jako spersonalizowaną kolekcję.

* Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Aby uzyskać dostęp do pełnej oferty, wymagana jest subskrypcja Art Store. Subskrypcja wiąże się z opłatami.

php7pibb1 art-store
phpNfBULV czujnik-trybu-sztuka

Aktywna reakcja na ruch i światło w otoczeniu telewizora

Czujnik Trybu Sztuka

Najbardziej optymalne warunki wyświetlania obrazów zapewniają 2 czujniki. Gdy jesteś w pomieszczeniu czujnik ruchu włącza ekran, a gdy je opuszczasz - The Frame wyłącza się i oszczędza energię. Dodatkowo czujnik światła reaguje na zmieniające się wokół warunki oświetleniowe i automatycznie reguluje jasność oraz kolory wyświetlacza, aby prezentowane dzieło wyglądało zawsze jak najlepiej.

* Czujnik ruchu można aktywować w menu ustawień Trybu Sztuka. * Czułość czujnika ruchu może się różnić w zależności od warunków oświetlenia. * Efekt może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych.

Najlepsze wspomnienia oprawione w ramkę

Moja Kolekcja

Celebruj swoje najlepsze wspomnienia z The Frame. Wyświetlaj w ramce ulubione zdjęcia z wakacji lub portrety rodzinne - wystarczy, że prześlesz je na telewizor za pomocą telefonu lub USB. Możesz dysponować aż 16GB pamięci wewnętrznej z Trybem Moja Kolekcja, aby przechowywać swoje zdjęcia i dzieła sztuki w wysokiej rozdzielczości.

* Własne zdjęcia przesyłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. * Pamięć mieszcząca 1200 obrazów jest oparta na wyliczeniu uwzględniającym 5 MB na jedno zapisane zdjęcie. * Aby uzyskać najlepsze rezultaty podczas wyświetlania własnych zdjęć, zalecamy rozdzielczość obrazu 4K (3840 * 2160) lub wyższą. * Połączenie telefonu z The Frame wymaga podłączenia telewizora i telefonu do tej samej sieci Wi-Fi. * Tylko kompatybilne urządzenia.

phpxssALA moja-kolekcja-the-frame-2021

Dopasowanie wyświetlanych obrazów do własnego stylu

 
php1wqgpd dopasowanie-passepartout-the-frame-samsung-2021

Passe-partout

Personalizuj swoje passe-partout, wybierając spośród 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych. Dzięki temu wyświetlane dzieła sztuki będą wyglądać jeszcze bardziej realistycznie i lepiej będą komponowały się z Twoją przestrzenią.

Filtry

Zmieniaj zdjęcia w dzieła sztuki z sześcioma filtrami do wyboru (Oryginał, Sztuka, Atrament, Pastele, Akwarela, Fauve), które nadadzą fotografiom nowego wyglądu tak, by jeszcze lepiej prezentowały się na ścianie.

Ulubione

Odkrywaj nowe obrazy i zapisuj je w swojej kolekcji ulubionych, dzięki czemu uzyskasz łatwy dostęp do wyróżnionych dzieł sztuki zgromadzonych w jednym miejscu.

Miliard perfekcyjnych kolorów

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

Doświadczaj doskonałych niezależnie od jasności, zapierających dech w piersiach barw. Twój obraz wypełni się miliardem odcieni kolorów dzięki technologii Quantum Dot.

php0H8yOX quantum-dot-samsung-theframe

*100% Natężenie Kolorów zmierzone w Trybie Filmowym według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Procesor AI Quantum 4K

Technologia głębokiego uczenia w multi-inteligentnym procesorze AI analizuje obrazy, treści wejściowe i podnosi jakość każdej sceny, jej kontrast i kolory. Wszystko po to, byś mógł poczuć niesamowitą moc obrazu 4K* i doświadczać jeszcze więcej.

php8Xz0fn procesor-quantum-dot

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

 
phpQfeVL1 funkcja-adaptacji-obrazu

Perfekcyjny obraz w zmieniających się warunkach

Funkcja Adaptacji Obrazu

Funkcja Adaptacji Obrazu automatycznie reguluje jasność oraz kontrast wyświetlacza w zależności od oświetlenia panującego w pomieszczeniu po to, abyś Ty mógł cały czas cieszyć się niezmiennie perfekcyjnym obrazem.

Dźwięk dopasowany do treści

Funkcja Adaptacji Dźwięku

Ciesz się kinową jakością brzmień z funkcją Adaptacji Dźwięku, która dopasowuje brzmienie do tego, co aktualnie oglądasz. Inteligentna analiza scen dźwiękowych optymalizuje dźwięk w czasie rzeczywistym, zapewniając Ci zawsze najlepsze efekty.

phpR1b3oP funkcja-adaptacji-dzwieku
 

Optymalizacja dźwięku do rodzaju pomieszczenia

Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni

Dźwięk idealnie dopasowany do Twojego otoczenia? Teraz, bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor, zawsze możesz cieszyć się doskonałym brzmieniem. Telewizor sam wygeneruje dźwięk perfekcyjnie dopasowany do Twojego pomieszczenia, na podstawie jego analizy.

php2aqMzS dzwiek-dopasowany-do-przestrzeni
 
phpVY9Yrg dual-led-glebia-kolorow-obrazu

Głębia kolorów obrazu

Dual LED

Technologia Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia zapewnia jeszcze lepszy kontrast i nasycone kolory, dopasowując temperaturę barwy podświetlenia do oglądanej treści.

 

Z The Frame w domu możesz jeszcze więcej

Zdalna praca i nauka dzięki wykorzystaniu telewizora jako monitora komputera

PC na Ekranie TV

Zmień swój salon w salę lekcyjną lub home office. Korzystając z bezprzewodowego połączenia ze swoim komputerem, laptopem lub telefonem możesz cieszyć się pracą zdalną przed telewizorem. Funkcja obsługuje Office 365 oraz tryb Samsung DeX.

phpgVA9bb praca-zdalna-the-frame-2021

* Zdalne połączenie z komputerem jest obsługiwane tylko w przypadku systemu Windows 10 Professional lub nowszego oraz Mac OS 10.5 lub nowszego. * Automatyczne rozpoznawanie komputera biurowego wymaga instalacji aplikacji Easy Connection na komputerze PC (nieobsługiwana w systemie Mac OS). * Obsługa funkcji aplikacji Easy Connection może się różnić w zależności od typu modelu i daty. * Połączenie smartfona z Samsung DeX wymaga kompatybilnego urządzenia mobilnego. * Dostępność usług może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Wymagane jest połączenie internetowe na telewizorze i komputerze.

Więcej sposobów na natychmiastowe połączenie

Udostępnianie Ekranu

Dzięki aplikacji SmartThings na Twoim urządzeniu z Androidem lub Apple AirPlay na IPhone, możesz odbywać swoje wideorozmowy na dużym ekranie The Frame i cieszyć się jeszcze lepszymi wrażeniami.

phpLvjgiF udostepnianie-ekranu-the-frame-2021

* Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i smartfon są włączone. * Apple i AirPlay 2 są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. AirPlay 2 wymaga systemu iOS 12.3 lub nowszego albo macOS 10.14.5 lub nowszego. * Funkcja AirPlay 2 jest dostępna we wszystkich telewizorach Smart TV firmy Samsung z roku 2020 i nowszych.

phpZK551U multiview-the-frame-samusng-2021

Oglądanie treści z kilku urządzeń na jednym ekranie

Multi View

Korzystaj z kilku urządzeń jednocześnie. Połącz swój telefon z telewizorem i oglądaj na jednym ekranie to, na co masz ochotę. Nieważne, czy są to statystyki sportowe lub tutorial do gry - nie musisz już wybierać pomiędzy telefonem, a telewizorem.

*Wymagane urządzenie z systemem Android (4.2 lub nowszym) lub systemem iOS wspierającym AirPlay2 oraz pobranie i instalacja aplikacji SmartThings. Szczegółowe informacje na temat kompatybilnych urządzeń mobilnych można znaleźć na stronie pomocy technicznej.

Domowe centrum rozrywki

Smart TV oparty na systemie TIZEN

Planuj, nagrywaj programy, korzystaj z aplikacji VOD, wyszukuj nowe treści i graj za pomocą inteligentnie połączonych ze sobą urządzeń. Samsung Smart TV to nowe centrum rozrywki w Twoim domu, oparte na sprawdzonym systemie TIZEN.

phpCxAuxV smart-tv-tizen

* Inteligentne usługi i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą się różnić w zależności od modelu, regionu, języka, urządzeń mobilnych lub telewizora. * Do skonfigurowania telewizora wymagane jest konto Samsung. * Rzeczywiste wrażenia użytkownika mogą się różnić. * Niektóre funkcje oferowane przez podłączone urządzenia mogą nie być obsługiwane lub ograniczone w użyciu. * Obsługa funkcji włączania telewizora może się różnić w zależności od modelu.

Połącz smartfon z dużym ekranem za pomocą jednego dotknięcia

Dotknij i Wyświetl

Przesyłaj filmy lub muzykę z telefonu na telewizor jeszcze łatwiej. Z funkcją Dotknij i Wyświetl możesz w szybki sposób przełączać się z telefonu i wyświetlać na dużym ekranie to, co lubisz najbardziej. Wystarczy, że dotkniesz telefonem telewizora, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli treści z Twojego telefonu.

* Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i smartfon są włączone. * Funkcja Dotknij i Wyświetl jest dostępna na urządzeniach Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 lub nowszym.

phpQp3Fvf dotknij-i-wyslij-samsung-the-frame
php65cpZe ladowanie-energia-sloneczna-the-frame

Zasilany energią świetlną

Pilot SolarCell

Pilot SolarCell zbudowany został w 24% z materiałów pochodzących z recyklingu. Zasilany jest energią świetlną: słoneczną oraz pochodzącą ze sztucznego oświetlenia, dlatego nie wymaga jednorazowych baterii.

Design

phpqAl3zt design2
phpT7zKlO design1
phptMomhJ design4
phpLvjgiF udostepnianie-ekranu-the-frame-2021
phpXn7zoZ design5

*Rzeczywiste produkty mogą się różnić od tych zaprezentowanych na zdjęciu. Zapraszamy do odwiedzenia galerii naszych produktów.

*Model 32” LS03T różni się od pozostałych modeli: 1. Posiada w zestawie Uchwyt Przylegający zamiast Dopasowanego Uchwytu 2. Nie posiada czujnika ruchu 3. Posiada procesor Hyper Real zamiast Procesora AI Quantum 4K 4. Nie posiada Funkcji Adaptacji Obrazu, Funkcji Adaptacji Dźwięku, Dual LED, Multi View, Dotknij i Wyświetl oraz Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni 5. Posiada funkcję Remote Access zamiast PC na Ekranie TV 6. Wyposażony jest w Jeden Pilot zamiast Pilota SolarCell.

Specyfikacja

 
phpynKuGc stylowy-design

The Frame QLED 4K LS03A 2021

 

Przekątna ekranu

43", 50", 55", 65", 75"

Rozdzielczość

4K (3840 x 2160)

Procesor

Procesor AI Quantum 4K

HDR

Quantum HDR

Kąt widzenia

Szeroki Kąt Widzenia*

Kontrast

Mega Contrast

Kolor

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

Funkcja Adaptacji Dźwięku

Tak

Funkcja Adaptacji Obrazu

Tak

Tryb Ambient

Tryb Ambient+

Czujnik ruchu

Tak

Inteligentne Skalowanie

Tak

Dopasowany Uchwyt

W zestawie

*Modele 43" i 50" z serii LS03A nie posiadają Szerokiego Kąta Widzenia.

 

Dane techniczne

telewizor QLED Samsung The Frame QE43LS03AAU QLED TV

Obraz   
Rozmiar ekranu  43 cale / 108 cm
Format HD / Rozdzielczość 4K UHD / 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania ekranu 50 Hz / 60 Hz
Technologia obrazu  LED
Technologia i format HDR tak / HDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Podświetlenie matrycy  Edge LED (Dual LED)
Optymalizacja ruchu Picture Quality Index 3000
Tuner DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Tryb gra / sport - / -
Kontrast dynamiczny Mega
Funkcje poprawy obrazu  Auto Motion Plus, Contrast Enhancer (Wzmacniacz Kontrastu), Supreme UHD Dimming, Quantum HDR, Dual LED, 100% Color Volume with Quantum Dot (100% Natężenie Kolorów), Quantum Processor 4K, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca)
Technologia 3D / Zakrzywiony ekran  nie / nie
Internet i multimedia   
Smart TV tak
System Smart  Samsung Tizen 6.0
Wi-Fi tak
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth, AirPlay 2, DLNA, Wi-Fi Direct
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
HbbTV tak
Funkcje Smart TV  Smart Hub, Apps, 360 Video Player, SmartThings, Remote Access
Aplikacje Smart TV YouTube, Netflix
Kompatybilność z asystentem głosowym  Asystent Google, Amazon Alexa, Bixby
Dźwięk   
System i moc głośników  system 2.0 / 2 x 10 W
System dźwięku przestrzennego tak
Regulacja tonów  tak
Korektor dźwięku  tak
Technologie dźwięku  Audio Pre-selection Descriptor, Dolby Digital Plus, HDMI eARC, Multiroom Link, Q-Symphony Lite
Funkcje   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Informacje dodatkowe  sterowanie głosem, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, One Connect - Invisible Connection, Tryb Ambient+
  USB HID, Bluetooth HID
Złącza   
Liczba złączy HDMI 4 (1x HDMI 2.1 / 3x HDMI 2.0)
Liczba złączy USB 2
Złącze EURO nie
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe nie
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe nie
Parametry fizyczne   
Seria (rok premiery)  Samsung The Frame / 2021
Wzornictwo  Brand new the Frame
Kolor obudowy  czarny
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA brak danych
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  96,9 x 59,1 x 19,7 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  96,9 x 55,8 x 2,5 cm
Szerokość podstawy  67,8 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  8,9 kg / 8,6 kg
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna SDR G
Zużycie energii SDR 73 kWh/1000h = 44,53 zł za 1000h
Klasa energetyczna HDR G
Zużycie energii HDR 111 kWh/1000h = 67,71 zł za 1000h
Rozmiar ekranu  43 cale / 108 cm
Rozdzielczość   3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Pobór mocy (max)  110 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  podstawa, uchwyt ścienny, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, One Connect, pilot SolarCell TM2180E
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Kod producenta  QE43LS03AAUXXH
Znak zgodności   
Znak zgodności 
DIGITALEUROPE Ultra HD
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 3 500 zł - 3 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Rozmiar ekranu: od 40 do 49 cali

Ocena klientów

5 na podstawie 4 ocen
5
(4)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • rozdzielczość
  • wygląd
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
100% satysfakcji
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
01-06-2021,
wag
Potwierdzony zakup

Telewizor Samsung The Frame QE43LS03AAU QLED spełnia moje wszystkie oczekiwania w 100 %. Nie ma co więcej pisać. Dla mnie jest super. Kto kupi ten się przekona, że warty swojej ceny ;w

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
zadowolenie na 100%
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
09-07-2021,
Anna
Potwierdzony zakup

świetny sprzęt , obraz fantastyczny jak kryształ , pilot odrobinę mały ale można się przyzwyczaić , tv ma w menu instrukcję obsługi więc można się posiłkować , w razie potrzeby jest też serwis Samsung , od 2 tygodni dopiero mam ten telewizor i zapewne nie znam jeszcze wielu jego funkcji i możliwości , ale jestem zadowolona i szczerze polecam ten model tv

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam The Frame w 100%
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
11-07-2021,
Angelika
Potwierdzony zakup

#OpinieTheFrame Samsung The Frame QE43LS03AAU użytkuję od ponad tygodnia i mogę śmiało powiedzieć, że spełnia moje oczekiwania. Mam zaufanie do sprzętu Samsunga od lat, ale pierwszy raz zdecydowałam się na zakup, który nie służy jedynie podstawowym potrzebom użytkowania, ale daje również możliwość cieszenia nim oczu nawet, gdy jest wyłączony. Ciekawe rozwiązanie, fajna, bardzo płaska budowa, dużo możliwości, piękny obraz w 4K. Jedyne zastrzeżenie, jakie można by mieć, to fakt, że dźwięk bywa nieco przytłumiony, ale to właściwie problem wszystkich dzisiejszych, bardzo płaskich telewizorów, więc nie powinno dziwić. Polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecamy
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
12-07-2021,
Kamila i Przemek

Nabyliśmy telewizor QLED Samsung The Frame QE43LS03AAU QLED TV z zamiarem zamiany wysłużonego, posiadanego od 12 lat telewizora Samsung, więc zostaliśmy przy marce. Telewizor wybraliśmy z uwagi na funkcję sztuka, która faktycznie sprawia, że zamiast czarnej planszy na ścianie mamy zdjęcie naszej córki. Gorąco polecamy. #OpinieTheFrame

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (2)

Powiadom o pytaniach
Czy są w sprzedaży ramki do tego telewizora? Interesuje mnie kolor czarny. Jeżeli nie ma, to kiedy będą?
czy telewizor ma mocowanie do sciany w zestawie oraz kabel przezroczysty?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung The Frame QE43LS03AAU QLED TV, wpisz 1234637 w wyszukiwarce euro.com.pl.