Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

telewizor LED 3D Philips 47PFS7109/12

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
telewizor LED 3D Philips 47PFS7109/12
Philips 47PFS7109/12
Opis i dane

Opis produktu


Philips 7000 series Niezwykle smukły telewizor LED Full HD Smart z dwustronnym systemem Ambilight i technologią Smart TV

Telewizor LED Smart z serii 7100 firmy Philips ma niezwykle wąską obudowę wykończoną diamentem, która skradnie Twoje serce. Jednak nie chodzi tylko o wygląd: jest wyposażony w wiele funkcji, takich jak Ambilight, 3D, Skype™ i nie tylko.

Zalety


Ambilight 2

Ambilight 2

Unikalna technologia firmy Philips Ambilight tworzy na ścianie za telewizorem aureolę światła, w kolorze jaki wyświetlany jest na ekranie Tv. Ciesz się doskonałymi wrażeniami wizualnymi z technologią Ambilight firmy Philips. Ambilight 2 oznacza że poświata widoczna jest z obu stron telewizora.

 
Pixel Precise HD

Pixel Precise HD

Telewizor Philips z procesorem Pixel Precise HD zapewnia 4 biliony kolorów, super dynamiczny kontrast 500.000:1 oraz technologię Digital Natural Motion. Wszystkie te technologie razem potrafią zaoferować najlepszą jakość obrazu.

 
Smart TV

Smart TV

Odkryj świat Smart TV firmy Philips. Facebook, Twitter i podgląd treści na YouTube wszystko to czeka na CIebie za pomocą jednego kliknięcia na pilocie. A ponieważ Smart TV to nie tylko aplikacje, aby uzyskać najlepsze wrażenia multimedialne, do telewizora można podłaczyć urządzenia mobilne

 
Dual Core

Dual Core

Dwurdzeniowy procesor o mocy przetwarzania miliarda pikseli na sekundę gwarantuje wyraźny i płynny obraz.

 
600Hz PERFECT MOTION RATE

600Hz PERFECT MOTION RATE

Perfect Motion Rate (PMR) 600 Hz zapewnia wyjątkowo wyraźny i ostry obraz. Nowy standard Phiips PMR Idealnie łączy technologię Natural Motion z niezwykłym sposobem przetwarzania obrazu, zapewniając niezrównaną wyrazistość dla szybko poruszających się obiektów.

 
Cloud TV &EXPLORER

Cloud TV &EXPLORER

Teraz możesz mieć dostęp do wielu kanałów telewizyjnych w chmurze. Aby korzystać z zalet telewizji online potrzebujesz tylko połączenia z internetem . Dzięki Cloud Explorer możesz korzystając z telewizora Philips połączyć się ze swoim kontem Dropbox aby oglądać zdjęcia lub pliki wideo, które zostały zapisane w chmurze.

 

Porównaj serie TV


Tabelka porównawcza

FAQ - często zadawane pytania


Dlaczego jakość obrazu nie jest tak dobra jak ta, która jest prezentowana w sklepie?

Odpowiedź: Jakość obrazu, który oglądasz jest związana z jakością sygnału docierającego do Twojego telewizora. W sklepie mogłeś widzieć sygnał wysokiej rozdzielczości (HD). W domu prawdopodobnie oglądasz treści video ze źródła o standardowej rozdzielczości (SD). Sygnał video SD ma gorszą jakość od sygnału HD. Typowymi przykładami źródeł HD są: • Odtwarzacz Blu-ray z filmem HD • Cyfrowy dekoder HD (set-top box) z subskrypcją kanałów HD od dostawcy telewizji kablowej lub satelitarnej • Bezprzewodowy nadajnik HD (sygnały otrzymywane przez antenę zewnętrzną) • Kanał HD otrzymywany przez Twoją sieć kablową (sygnały otrzymywane przez połączenie kablowe). Typowymi przykładami źródeł SD są: • Odtwarzacz DVD • Nagrywarka video • Odtwarzacz cyfrowy (set-top-box) z subskrypcją kanałów innych niż HD (kanałów SD) od dostawcy telewizji kablowej lub satelitarnej • Bezprzewodowy nadajnik analogowy lub cyfrowy SD (sygnały otrzymywane przez antenę zewnętrzną) • Kanał SD otrzymywany przez Twoją sieć kablową (sygnały otrzymywane przez połączenie kablowe). Zapytaj swego dostawcę o szczegóły otrzymywania obrazów HD w Twoim domu.

Jak mogę zorientować się, czy widzę obraz 3D?

Aby zobaczyć obraz 3D, Twój mózg musi wykorzystać informacje wizualne z obojga oczu. Jeżeli obrazy z obojga oczu zbytnio różnią się od siebie i nie pasują do siebie, mózg będzie musiał dokonać wyboru. Wówczas odrzuci część lub całość informacji z jednego oka. Mózg potrafi stłumić lub wyłączyć informację wizualną, której nie może wykorzystać. Gra poniżej może podpowiedzieć Ci, czy oboje Twoich oczu jest UŻYWANYCH w tym samym czasie. Ilustracja poniżej pokazuje, co powinno się wydarzyć: 1. Ustaw czubek nosa nad brązowym okiem na rysunku. 2. Skup oboje oczu na pojedynczym brązowym oku. 3. Wysuń kciuk przed nos. 4. Nadal skupiaj wzrok na oku. Jeżeli masz włączony przekaz z obojga oczu, zobaczysz dwa kciuki z obu stron oka. 5. Teraz przenieś wzrok na kciuk. Powinieneś zobaczyć dwoje oczu po obu stronach kciuka. UDAŁO SIĘ? Twój mózg używa obojga oczu, a Ty masz wszelkie szanse cieszyć się obrazem 3D. Postępuj według wskazówek i baw się dobrze!

Jak należy czyścić ekran telewizora?

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami: 1. Odłącz telewizor i kabel głównego zasilacza z gniazdka w ścianie. 2. Nie używaj mokrych ściereczek ani żadnych chemikaliów, takich jak aceton, toluen czy alkohol. 3. Używaj miękkiej, suchej ściereczki – zalecamy ściereczkę z mikrofibry (nie jest załączona) i wytrzyj ekran kolistymi ruchami. 4. Nie przyciskaj zbyt mocno ekranu! Przyciskając za mocno możesz poważnie uszkodzić ekran.

Czy oglądanie telewizji 3D ma działania uboczne, które mogą okazać się szkodliwe dla mojego zdrowia?

Według aktualnych badań, brak dowodów na szkodliwe działanie telewizji 3D na zdrowie konsumentów. W rzadkich przypadkach można odczuwać lekki dyskomfort, taki jak dezorientacja wizualna lub lekki ból głowy. Należy jednak podkreślić, że bardzo ważne jest, aby materiały oglądane w 3D były wysokiej jakości. Niektóre materiały nie zostały wyprodukowane w celu ich wyświetlania w 3D i zostały następnie zaadaptowane, aby dawać podobny efekt. Nawet, jeżeli takie (często tańsze) materiały nie spowodują dyskomfortu wizualnego ani innych rodzajów dyskomfortu, ich obraz 3D będzie znacznie gorszej jakości.

Co to jest HDMI?

HDMI to skrót od High-Definition Multimedia Interface (interfejs multimedialny wysokiej rozdzielczości). HDMI łączy cyfrowa źródła audio/video, takie, jak set-top box, odtwarzacz DVD HD, odtwarzacz Blu-ray, komputer osobisty, konsola gier wideo lub dekoder AV z kompatybilnym urządzeniem cyfrowym audio i/lub monitorem video, takim, jak telewizja cyfrowa (DTV). HDMI wykonuje nieskompresowane połączenie cyfrowe RGB (Red, Green, Blue) ze źródła do ekranu. Eliminując konwersję do sygnału analogowego, może przekazywać obraz bez wad. Niezdegradowany sygnał redukuje migotanie i pozwala uzyskać czystszy obraz. HDMI inteligentnie przekazuje obraz o najwyższej rozdzielczości z urządzenia źródłowego. Obraz HDMI jest w pełni kompatybilny wstecz ze źródłami DVI (Digital Video Interface) lecz zawiera cyfrowy dźwięk. HDMI stosuje system ochrony sygnału cyfrowego HDCP. Na obrazku poniżej pokazany jest kabel HDMI:

Czy muszę wymieniać mój kabel HDMI 1.3 na HDMI 1.4 jeżeli chcę uzyskać obraz 3D?

Obraz 3D wymaga przekazania znacznej ilości danych, dlatego musisz użyć kabla HDMI High Speed (wysokiej prędkości). Jeżeli Twój kabel HDMI 1.3 jest kablem wysokiej prędkości, nie musisz go wymieniać.

W pudełku


4 pary okularów pasywnych 3D, Pilot zdalnego sterowania, 2 baterie AA, Podstawa na biurko, Przewód zasilający, Skrócona instrukcja obsługi, Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa, Broszura gwarancyjna

 
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią 3D firmy Philips
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią 3D firmy Philips
Odkryj świat trójwymiarowego obrazu i przekonaj się, jak barwnie, szczegółowo i realistycznie wyglądają filmy oraz programy telewizyjne. Pasywne 3D to idealny obraz bez rozmyć, migotania i jakichkolwiek zakłóceń, lekkie i tanie okulary, możliwość oglądania trójwymiarowych efektów z prawie każdego miejsca w pokoju.
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Standard Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD.
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Doskonała płynność ruchomych obrazów
Doskonała płynność ruchomych obrazów
Nic nie może się równać z dawką adrenaliny serwowaną podczas grania albo oglądania dynamicznych wydarzeń sportowych czy filmów akcji. Perfect Motion Rate 600 Hz zapewnia niesamowicie płynny i rzeczywisty ruch, bez względu na to, jak szybko rozgrywa się akcja. Zatem bez względu na to, czy lubisz gry, dynamiczne wydarzenia sportowe czy filmy akcji, możesz rozkoszować się doskonałą ostrością i płynnością ruchomych obrazów. Im większy współczynik PMR, tym ostrzejszy i płynniejszy jest dynamicznie przesuwający się obraz.
Rozświetl swój świat dzięki funkcji Ambilight
Funkcja Ambilight firmy Philips zapewnia nieznane wcześniej, realistyczne wrażenia. Funkcja emituje światło z 2 stron ekranu, co pozwala przenieść akcję z telewizora w całkiem nowy, ekscytujący wymiar. Dzięki temu ekran wydaje się szerszy, wrażenia z oglądania są spotęgowane, a telewizor zdaje się unosić w powietrzu. Kolory, dynamika i emocje przenoszą się poza ekran - wprost do pomieszczenia - i sprawiają, że oglądanie telewizji staje się niesamowitym przeżyciem.
Rozświetl swój świat dzięki funkcji Ambilight
Doskonała rozrywka bez przewodów
Doskonała rozrywka bez przewodów
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Twoja domowa sieć multimediów
DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
Twoja domowa sieć multimediów
Multimedialny teletext kolejnej generacji
Multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Utrzymuj dobre relacje ze znajomymi i rodziną, nie wychodząc z domu, dzięki aplikacji Skype przeznaczonej do telewizorów Smart. W połączeniu ze sprzedawaną osobno kamerą Skype możesz prowadzić wysokiej jakości wideorozmowy na ekranie panoramicznym z rozmówcami na całym świecie. Tworzenie nowych kont Skype, dostęp do już istniejących, a także cała nawigacja odbywają się za pomocą pilota do telewizora. Bądź bliżej dzięki komunikacji twarzą w twarz.
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwórz własną kolekcję nagrań. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbiornik wyposażony jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S umożliwia odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Przekaz satelitarny odbieranie znacznie większą liczbę kanałów niż telewizja kablowa lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Cztery pary okularów 3D w zestawie
Cztery pary okularów 3D w zestawie
W zestawie z telewizorem otrzymasz cztery pary okularów 3D, dzięki którym będziesz mógł oglądać film i programy trójwymiarowe z całą rodziną bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Udoskonalona technologia LCD używa, emitujących własne światło, diod LED do podświetlania ekranu (zbudowanego z ciekłego kryształu). Dzięki temu są cieńsze, a także lżejsze. Ponadto diody LED nie potrzebują dużo energii, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Odwzorowywanie kolorów w wyświetlaczach tego typu jest bliskie doskonałości. 
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED

Dane techniczne

telewizor LED 3D Philips 47PFS7109/12

Obraz   
Ekran  47 cali / 119 cm, 16:9
Zgodność z HD Full HD, 1920 x 1080
Technologia 3D pasywna (polaryzacyjna)
Zakrzywiony ekran Curved nie
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Optymalizacja ruchu Perfect Motion Rate 600 Hz
Jasność ekranu  350 cd/m2
Funkcje poprawy obrazu  Micro Dimming Pro, Pixel Precise HD, Digital Natural Motion, czujnik oświetlenia zewnętrznego, Ambilight: Dwustronny
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego Incredible Surround
Moc głośników  2 x 10 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  AmbiwOOx, AVL, Bass Enhancement, Clear Sound, Dolby Digital Plus, dts 2.0 + Digial out, Smart Sound, Smart Stereo
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa  Miracast
Funkcje Smart TV  Skype ready - opcjonalna kamera, Simply Share, Catch-up TV, Wi-Fi Smart Screen, Cloud TV, Cloud Explorer
Aplikacje Smart TV  Facebook, Filmbox, Gazeta. TV, ipla, kinoplex, Picasa, Spotify, Tuba FM, TVN Player, Twitter, VOD. Onet. pl, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  zgodność z technologią 3D Easy Philips, konwersja obrazu 2D na 3D, regulacja głębi efektu 3D, Full Screen Gaming, USB - zdjęcia, muzyka, film, EasyLink, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, tryb ECO, Klient i serwer Multiroom, procesor 2-rdzeniowy
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Złącze DisplayPort nie
Liczba złączy USB 2
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Philips Seria 7100 / 2014
Kolor obudowy  srebrny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  106,1 x 67,1 x 24,1 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  106,1 x 62 x 5,3 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  14,2 kg / 12,9 kg
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 300x300 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 46 W
Roczne zużycie energii 68 kWh = 37,40 zł rocznie
Przekątna ekranu  47 cali / 119 cm
Rozdzielczość   1920 x 1080
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,3 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  okulary 3D x4, pilot, 2 baterie AA do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Akcesoria opcjonalne okulary 3D PTA416, PTA417, PTA426, PTA436, kamera Skype PTA317
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Philips
Kod producenta  47PFS7109/12
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Philips
  • Cena: od 2 000 do 2 499

Ocena klientów

5 na podstawie 13 ocen
5
(11)
4
(1)
3
(0)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • rozdzielczość
  • wygląd
92% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
ambilight rewelacja
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
07-07-2014,
arkadia51
Potwierdzony zakup

Po miesiącu użytkowania : REWELACJA - ambilight to bajka ( ciężki powrót do tv bez tego ) , wygląd nowoczesny designe. Obraz super ale po kalibracji ( wystarczy klik w gogle ). interfrejs ok a nie jak niektórzy piszą , że słaby - to nie jest i7. aplikacji jest wystarczająco dużo , przeglądarka ok a pilot z klawiaturą qwerty też fajny i działa bezbłędnie ,dźwięk jak na tv wystarczający i przyjemny. A " skomplikowane menu " jest tylko dla laików - po prostu dużo możliwości własnej ingerencji . Aha ambilight tylko dwustronny ale za to najnowszej generacji - sterowanie lampami hue. Podsumowanie : w tym przedziale cenowym najlepszy wybór .

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witaj. Możesz mi podpowiedzieć gdzie znalazłeś kalibrację tego telewizora? Szukałem w google i kompletnie nic nie mogę znaleźć. A bez tego obraz jest nędzny... Z góry dzięki za pomoc :) Pozdrawiam
Szlachtus zapytał 13-10-2014
Odpowiedz
Witam. czy dostałeś moją odpowiedź w sprawie kalibracji ? jeśli nie to daj znać wyślę ponownie .Pozdrawiam
Arkadia51 odpowiedział14-10-2014
Witaj, niestety nie otrzymałem odpowiedzi w sprawie kalibracji. Pozdrawiam
Szlachtus odpowiedział15-10-2014
Witam. Próbuję wysłać wiadomość z adresem strony ale wyskakuje mi komunikat : "Pole zostało niepoprawnie wypełnione" - proszę podać swojego email'a wyślę na niego wiadomość z przedmiotowym adresem. Pozdrawiam
Arkadia51 odpowiedział15-10-2014
Witam. Maila też nie mogę Tobie wysłać :/ Prawd. mają tutaj zablokowaną możliwość przesyłania maila i stron Numer telefonu chciałem też podać i nie działa... Pozdrawiam:)
Szlachtus odpowiedział16-10-2014
Witam. Dalej nie mogę wysłać więc w google proszę wpisać " komputer swiat kalibracja tv " Pozdrawiam i życzę udanej kalibracji.
Arkadia51 odpowiedział16-10-2014
Pokaż wszystkie Zwiń odpowiedzi
Zwiń pytania
Nigdy więcej LED
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
05-07-2014,
Synaisthatetis
Potwierdzony zakup

Mój pierwszy telewizor LED (wcześniej miałem pazmę Panasonica) Jestem przerażony tym, że wszyscy zachwycają się jakością tego TV. Mój egzemplarz posiada typowe przypadłości leda: clouding, silny vertical banding, nierówne podświetlenie matrycy i do tego bardzo wolne menu (czasami ponad minutowe opóźnenie reakcji) .

Na 7 letniej plaźnie jakość obrazu jest zdecydowanie lepsza niż w nowym TV LED za prawie 4 tys zł

Na plus jedynie matryca 100 Hz

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Znaczy się Philips dalej nie rozwiązał problemu software-owego i telewizory działają z żółwią prędkością? W takim razie pozostaje czekać na kolejny rok ...
rutek zapytał 30-08-2014
Odpowiedz
Zwiń pytania
Nietrafiony zakup
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
18-09-2014,
artur.k83
Potwierdzony zakup

Użytkowanie tego tv. to koszmar, menu działa bardzo opornie,,częste za wiechy i pomaga tylko wyłączenie z prądu. Nowe oprogramowanie w zasadzie nic nie zmienia.Najlepiej poczytać opinie ze strony hdtv

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ogólnie fajny:)
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
12-08-2015,
Tom
Potwierdzony zakup

Po roku użytkowania mogę stwierdzić, że telewizor był dobrym zakupem. Obraz wysokiej jakości, do dźwięku też nie mam zastrzeżeń, duża liczba złączy, filmy w 3D odtwarzane są bez problemu. Bardzo podoba mi się funkcja Ambilight. Według mnie zapewnia ona lepsze wrażenia podczas oglądania filmów. Niestety telewizor posiada dużą wadę związaną z oprogramowaniem. Wolno działa przełączanie kanałów, szczególnie podczas przeglądania kanałów satelitarnych. Telewizor dosyć wolno reaguje na sygnały z pilota - czasami, dopiero po kilku sekundach. Co jakiś czas wydawane są aktualizacje oprogramowania, niwelujące niektóre błędy, więc może i te zostaną naprawione. Ogólnie polecam ten telewizor.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
telewizor
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
29-07-2015,
arrek77
Potwierdzony zakup

świetnie się ogląda sam oglądam w 3D JEDNAK UCIEKAJĄ TROSZKĘ KOLORY WIĘKSZY EFEKT JEST NA ŻYWO OGLĄDANIE i tak po 3-4 filmach nie oglądam już w 3 D -nie którzy robią ten sam błąd co ja nie dali się przekonać jednak oszczędność na 3 D jest ok 500 zł

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Opinia
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
13-06-2015,
Grzegorz
Potwierdzony zakup

Tv wybrałem z powodu Ambilighta i jestem zadowolony. Zamówiłem przez stronę Euro...i odebrałem tego samego dnia. Wszystko super, profesjonalnie. Jedno mnie tylko zastanowiło... zapis przy zamówieniu: Prosimy o sprawdzenie sprzętu przy odbiorze, ponieważ produkty zakupione w sklepach fizycznych na podstawie Rezerwacji nie podlegają zwrotowi z tytułu sprzedaży na odległość. Jakoś tego nie ogarniam... Poza tym jestem zadowolony; dźwięk średni, ale w pokoju wystarcza, internet szybko się połączył z tv, wszystkie apki śmigają, jedyny minus to niewielkie zaciemnienie w rogach. Podsumowując za te pieniądze gorąco polecam!!!!!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
DLACZEGO NOWE MODELE SĄ SŁABSZE OD POPRZEDNIKÓW
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
23-09-2014,
GUMA
Klient Euro

ogólnie bardzo dobry telewizor mam go około trzech miesięcy, a poza tym philipsa kupuje odkąd pamiętam zawsze serie 7 tylko dlaczego nowy model ma jasność ekranu 350 cd/m2 a seria 7 z przed dwóch lat 42pfl7606 który mam ma jasność ekranu 450cd/m2 i odbiera lepiej niż nowy model. ale teraz wszystkie firmy tak kombinują więc kupując trzeba dobrze sprawdzać parametry bo nowe nie znaczy lepsze.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ideał
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
11-09-2014,
Monter
Klient Euro

Idelany zakup , kupiony 2 tyg temu I ciągle odkrywam coś nowego, super obraz , łatwa obsluga , smart rewelacja , no I ambilight - cudo !!!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Barzdo udany zakup:)
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
17-08-2014,
Darekn86
Klient Euro

Obraz bardzo ostry samsungi i sony w tym przedziale wymiekaja, dla mnie menu pracuje normalnie nie widze jakis spowolnien. Otwiera wszytkie formaty wraz z napisami z dysku zewneztrznego .Ambilight swietna sprawa. Dlugo przepladalem fora i porownalem obraz w salonach,padlo na ten model. Nie zaluje ani zlotowki wydanej na ten telewizor.Dla niezdecydowanych Tylko brac!!;)

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zawiedziony
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
14-01-2015,
Misquamacus1977

Kupiłem TV w sierpniu 2014 r. i od początku były jazdy ze SmartTV - nie można było ustanowić połączenia (WIFI czy też po kablu, bez różnicy), więc zgłosiłem temat Philipsowi. Panowie z serwisu działali chyba po omacku - najpierw wymienili płytę główną, na miejscu, w domu. Nie pomogło - zabrali sprzęt ze sobą. Po 2 tygodniach przywieźli twierdząc, że jest ok. Nie było, tym razem ustawienia netu po odłączeniu zasilania się kasowały. Znowu zgłosiłem temat Philipsowi. 3 miesiące (sic!) zajęło im podjęcie rozmowy i rozpoczęcie procesu serwisowania. Znowu serwis zabrał TV. Okazało się, że było złe oprogramowanie serwisowe! Masakra. Jak by tego było mało kanały przełączają się czasami samoczynnie, do momentu w którym przerwę przełączanie pilotem. Generalnie, używanie pilota to męka! Muli, jak 10 -cio letni komputer. Do tego kilka razy w tygodniu TV sam się restartuje (wyłącza i włącza...). Tylko ambilight go ratuje...no, może jeszcze jakość obrazu. Tak czy inaczej - więcej Philipsa nie kupię.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Philips 47PFS7109/12, wpisz 1017789 w wyszukiwarce euro.com.pl.